Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Τι λες ρε μαλακα χαχαχαχαχ αα. Α
Μια ζωη φυλακισμένος θα ειναι στη κινδυνολογια του κουλη της νδ και της νεας ταξης.
Μια ζωη με το φοβο.
Σας το λεω να το ξερετε το χειμωνα σκαει μεταλλαξη που δεν θα την καλυπτουν τα εμβολια και παμε παλι απο την αρχη.
Εγω το ειπα και θα δειτε
Πες τα πες τα. Ακόμα δεν έχει σκάσει μύτη η Ουγκαντέζικη μετάλλαξη που τώρα εκκολάπτεται με τα 3 πόδια που θα σουβλίζει τα κύτταρα. Άντε και από Οκτώβρη που θάχουν φύγει και οι πελάτες της βαριάς μας βιομηχανίας, όλοι μαζί τσουβαλιασμένοι πάλι μέσα.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
τύπε προσποιείσαι τον πανιβλακα ή είσαι φυσικό ταλέντο ;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Εσύ τυπε φαίνεται πως έχεις χάσει την ψυχραιμία σου,οι ειδικοί συνιστούν εμπιστοσύνη και όλα θα πάνε καλά
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Ξεκίνησαν οι αγιογραφίες ... Άι γιώργης πάνω στο άλογο το κικίλια και εμπειρία ζωής ο εμβολιασμός ... σπεύσατε για σέλφι ...

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σιγά μην βγούμε να κολλήσουμε κορονοιο !!! Οι περισσότεροι δεν θα βγουν !! Μόνο οι ανεγκέφαλοι …και μια δεύτερη κατηγορία αυτοί που έχουν πολλά φράγκα και νομίζουν πως αν πάθουν κάτι θα πάνε καπάκι στο υγεία και θα γίνουν 100% καλά !! Αμ δε !!αν κάτσει η στραβή και χρήμα να έχεις δεν γκυρωνεις !!! Πέρα από αυτό ένα που έχει μυαλό και είναι οικονομικά ευάλωτος δεν θα ρισκάρει ούτε για καφέ να πάει σε κλειστό χώρο !!
γιατι δε πας να κανεις το εμβολιο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Ναι ειδαμε και τους εμβολιασμενους

Σαν τα κοτοπουλα "ελευθερωνονται" με το χτικιο
μην εμβολιαστείς λοιπόν τύπε. Είναι αλήθεια, πως μπορεί η κράση σου να είναι τέτοια που να το περάσεις πιο ελαφριά από γρίπη, και δεν σε κοροιδεύω. Δύο που ήξερα, έτσι το πέρασαν, ο τρίτος διασωληνώθηκε στην Εντατική και του έμεινε ΧΑΠ, κυκλοφοράει πια με φιάλη οξυγόνου. Ρισκάρισε, κι ίσως είσαι από τους τυχερούς
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
εγώ δεν υπέγραψα και έχω ήδη πιστοποιητικό

είναι φυσική επιλογή, αλλά με προβληματίζουν λίγο οι μεταλάξεις στους ανεμβολίαστους και ενδεχόμενες ελαφρές μολύνσεις των εμβολιασμένων,
σε κάθε περίπτωση θα απαλλαγούμε από περιττά βάρη στην ελλάδα,
και αυτό ισχύει για όλο τον πλανήτη, όσο σκληρό κι αν είναι
ναι, αυτές οι μεταλλάξεις είναι που με προβληματίζουν κι εμένα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Eγώ μια χαρά το κατάλαβα και αυτό πιστεύω ότι θα γίνει, αν εξελιχθούν τα πράγματα οπως λες.

Οπότε, ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημά σου δεν έχω καταλάβει!
το πρόβλημά μου είναι πως θα εμβολιαστούν καταναγκαστικά (λόγω εργασίας) κάποιοι που κατηγορούν την Επιστήμη, και θα την γλυτώσουν, για να συνεχίσουν να της επιτίθενται από όπου μπορούν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Aν και ειναι προφανως περιττο, να πω οτι στον εμβολιασμο δεν υπεγραψα κανενα χαρτι
ναι, είναι περιττό. όλοι μας που εμβολιαστήκαμε, το γνωρίζουμε. Οι ψεκασμένοι θα σκεφτούν ότι είσαι πληρωμένος μισθοφόρος του Μπίλ Γκέιτς και γράφεις ψεύδη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Πάντως αυτό το ΑΖ γιατί εξαντλείει όλους όσους το κάνουν ενώ οχ αλλά εμβόλια γρίπης ,κίτρινου πυρετού δεν προκαλούν πυρετό;; :think:
μην γράφεις ανυπόστατα πράγματα. Με το Άστρα Ζένεκα εμβολιάστηκα πριν 2 μήνες και δεν είχα παρενέργειες. Από τα 20 άτομα συμμαθητές μου που ρώτησα μια και μόνο είχε σοβαρές παρενέργειες (39 πυρετό 2 μέρες τρέμουλο) η οποία έχει εύθραυστη υγεία, μιας πόναγε το χέρι για μια μέρα, άλλοι δύο είχαν δέκατα και οι υπόλοιποι τίποτα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Δεν υπογραφει κανεις , οσοι το καναμε τουλαχιστον μεχρι τωρα ...
είναι πάντως εντυπωσιακό πως ότι και να πούμε όσοι εμβολιαστήκαμε, δεν μας πιστεύουν, συνεχίζουν το ίδιο παραμύθι
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
μην γράφεις ανυπόστατα πράγματα. Με το Άστρα Ζένεκα εμβολιάστηκα πριν 2 μήνες και δεν είχα παρενέργειες. Από τα 20 άτομα συμμαθητές μου που ρώτησα μια και μόνο είχε σοβαρές παρενέργειες (39 πυρετό 2 μέρες τρέμουλο) η οποία έχει εύθραυστη υγεία, μιας πόναγε το χέρι για μια μέρα, άλλοι δύο είχαν δέκατα και οι υπόλοιποι τίποτα
Για να ρωτησεις μαστορα εχεις το θεματακι σου με το χτικιο

Εκει με την αμφιβολια θα περασετε τον υπολοιπο καιρο σας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Για να ρωτησεις μαστορα εχεις το θεματακι σου με το χτικιο

Εκει με την αμφιβολια θα περασετε τον υπολοιπο καιρο σας
Ναι. Έκανα το εμβόλιο στις 10.3 και την άλλη μέρα διάβασα πως οι Σκανδιναβοί το σταμάτησαν για να ψάξουν τις παρενέργειες. Τότε άρχισα να έχω αμφιβολίες, γι αυτό κι επικοινώνησα με όσους το είχαν κάνει, έγραψα τα αποτελέσματα. Στις 29.5 κάνω τη δεύτερη δόση, αν δεν συνεχίσω να γράφω, την πάτησα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
μην γράφεις ανυπόστατα πράγματα. Με το Άστρα Ζένεκα εμβολιάστηκα πριν 2 μήνες και δεν είχα παρενέργειες. Από τα 20 άτομα συμμαθητές μου που ρώτησα μια και μόνο είχε σοβαρές παρενέργειες (39 πυρετό 2 μέρες τρέμουλο) η οποία έχει εύθραυστη υγεία, μιας πόναγε το χέρι για μια μέρα, άλλοι δύο είχαν δέκατα και οι υπόλοιποι τίποτα
Πέντε φίλοι μου που εμβολιαστηκαν είχαν πυρετό 38 για μια δύο μερες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ξεκίνησαν οι αγιογραφίες ... Άι γιώργης πάνω στο άλογο το κικίλια και εμπειρία ζωής ο εμβολιασμός ... σπεύσατε για σέλφι ...

το 99% των αγιων της χριστιανικης εκκλησιας εσωσαν ΜΗΔΕΝ ζωες,

κανονικα θα επρεπε να αγιοποιηθουν οι επιστημονες που εφηυραν τα εμβολια και αυτα και των προηγουμενων ασθενειων και οσοι γενικα εφηυραν φαρμακα που σωσαν ζωες.

και ενα παρασημο τιμης ενεκεν στις ιδιωτικες καπιταλιστικες εταιριες που με την δουλεια τους εσωσαν τοσες ζωες θα αξιζε επισης, περα απο τα λεφτα που δοθηκαν για τα εμβολια, αλλο να αγοραζουμε κρεας, πετρελαιο, οπλα και αλλο σκευασματα που σωζουν ζωες, δεν ειναι κατι που ζυγιζεται σε χρηματα, πρεπει να υπαρχει και αλλου ειδους τιμη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πέντε φίλοι μου που εμβολιαστηκαν είχαν πυρετό 38 για μια δύο μερες
καλυτερα πυρετο 5 εκατομυρια και 5 νεκροι
παρα 73 νεκροι νεοι ελληνες το χρονο οπως ειχαμε με τον κορονοιο.

μακαρι να γινει αναλογου μεγεθους εμβολιασμος και για αλλα οπως γριπη και ηπατιτιδα να γλυτωσουν και απο εκει καμμια κατοσταρια νεοι
 

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
καλυτερα πυρετο 5 εκατομυρια και 5 νεκροι
παρα 73 νεκροι νεοι ελληνες το χρονο οπως ειχαμε με τον κορονοιο.

μακαρι να γινει αναλογου μεγεθους εμβολιασμος και για αλλα οπως γριπη και ηπατιτιδα να γλυτωσουν και απο εκει καμμια κατοσταρια νεοι
Άλλη ήταν η ερώτηση μου ομως
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Άλλη ήταν η ερώτηση μου ομως
ειπαμε δεν χτυπαει με πυρετο ολους το αστρα ζενεκα,
και εγω ξερω με αστρα ζενεκα που δεν ειχαν καθολου ασχημα συμπτωματα.

το γιατι αλλα εμβολια δεν εχουν καθολου ή αλλες παρενεργειες φυσικο ειναι, δεν ειναι τα ιδια ολα,
το γιατι καποια προκαλουν κατι το εχουμε μαθει και για καποια δεν το εχουμε μαθει.

εκ του αποτελεσματος κανουν καλο και το βλεπουμε ηδη, ηρθε αγιος βασιλης σε 30 χωρες και σταδιακα και εδω.

...και μην ακουσω καμμια μαλακια για την εξαιρεση των σευχελων με τους 100.000 κατοικους. απο μαλακιες χορτασαμε , δεν ανεχομαστε τρολαρισμα αλλο.

8 εκ ανεμβολιαστοι 11.000 νεκροι
2 εκ εμβολιασμενοι ποσοι νεκροι?????
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.849
Πόντοι
21.896
ειπαμε δεν χτυπαει με πυρετο ολους το αστρα ζενεκα,
και εγω ξερω με αστρα ζενεκα που δεν ειχαν καθολου ασχημα συμπτωματα.

το γιατι αλλα εμβολια δεν εχουν καθολου ή αλλες παρενεργειες φυσικο ειναι, δεν ειναι τα ιδια ολα,
το γιατι καποια προκαλουν κατι το εχουμε μαθει και για καποια δεν το εχουμε μαθει.

εκ του αποτελεσματος κανουν καλο και το βλεπουμε ηδη, ηρθε αγιος βασιλης σε 30 χωρες και σταδιακα και εδω.

...και μην ακουσω καμμια μαλακια για την εξαιρεση των σευχελων με τους 100.000 κατοικους. απο μαλακιες χορτασαμε , δεν ανεχομαστε τρολαρισμα αλλο.

8 εκ ανεμβολιστοι 11.000 νεκροι
2 εκ εμβολιασμενοι ποσοι νεκροι?????
Γιατί αυτό προκαλεί πυρετό σε μεγάλο ποσοστό εμβολιασμενη κ άλλα εμβόλια πχ μηνιγγίτιδα κίτρινο πυρετού πολυωμελιτιδα χολέρα υπατητιδα δεν προκαλούν σε τέτοιο βαθμό;; Αυτή είναι η ερώτηση μου κ οποίος την ξέρει την απαντά

Σεϋχέλλες κ τέτοια δε ρωτησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom