Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
οχι αν ειναι ετσι να μου λειπει το βυσσινο
Οχι ρε μην τον ακους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σωστα, λάθος θυμόμουν, φθηνυναν μερικα διοδια κατα πεντε λεπτα
Και για να τα λεμε και ολα, ο Συριζα λιγο πριν τις εκλογες του 2019 ματαιωσε την προγραμματισμενη αυξηση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
φαντασου να υπογραψεις ενα χαρτι που να εχει ζωγραφισμενο τον χαρο επανω :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
1620766266681.png
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Aν και ειναι προφανως περιττο, να πω οτι στον εμβολιασμο δεν υπεγραψα κανενα χαρτι


Μα ήταν αναμενόμενο αυτό. Είναι δυνατόν να είχαν δίκιο ο mounoxalastis και ο Thanos;

Υπάρχουν τα χαμηλής νοημοσύνης άτομα (π.χ. Τζόνης, ΒανΝταμ, mounoxalastis) που γράφουν τις σαχλαμάρες τους επειδή τόσο τους κόβει.

Και υπάρχουν και οι «άλλοι», που θέλουν να πλασαριστούν ως ψαγμένοι ενώ είναι εντελώς άσχετοι και με γελοία παραπληροφόρηση πιθανόν και να θέλουν να επηρεάσουν κόσμο…
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Άνοιξαν τα καφέ, άνοιξε η εστίαση, παρόλα αυτά από χθες το βράδυ που αποχώρησα 15 σελίδες το νήμα.

Βγείτε έξω ρε ρεζίληδες να ξοδέψετε κάνα ευρώ. :confused:
Σιγά μην βγούμε να κολλήσουμε κορονοιο !!! Οι περισσότεροι δεν θα βγουν !! Μόνο οι ανεγκέφαλοι …και μια δεύτερη κατηγορία αυτοί που έχουν πολλά φράγκα και νομίζουν πως αν πάθουν κάτι θα πάνε καπάκι στο υγεία και θα γίνουν 100% καλά !! Αμ δε !!αν κάτσει η στραβή και χρήμα να έχεις δεν γκυρωνεις !!! Πέρα από αυτό ένα που έχει μυαλό και είναι οικονομικά ευάλωτος δεν θα ρισκάρει ούτε για καφέ να πάει σε κλειστό χώρο !!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Σιγά μην βγούμε να κολλήσουμε κορονοιο !!! Οι περισσότεροι δεν θα βγουν !! Μόνο οι ανεγκέφαλοι …και μια δεύτερη κατηγορία αυτοί που έχουν πολλά φράγκα και νομίζουν πως αν πάθουν κάτι θα πάνε καπάκι στο υγεία και θα γίνουν 100% καλά !! Αμ δε !!αν κάτσει η στραβή και χρήμα να έχεις δεν γκυρωνεις !!! Πέρα από αυτό ένα που έχει μυαλό και είναι οικονομικά ευάλωτος δεν θα ρισκάρει ούτε για καφέ να πάει σε κλειστό χώρο !!
Εγω πάντως μια χαρά γεμάτα τα βλέπω τα καφέ εδω στην Θεσσαλονίκη , αλλά σε ανοιχτούς χώρους όπου και ανοίξανε ... στους κλειστους δεν ανοιξαν ακόμα αλλά και να άνοιγαν εφόσον ο καιρός είναι καλός γιατί να κλειστείς μέσα ; Χώρια που με τον αντικαπνιστικό και τον χειμώνα αναγκαστικά έξω την βγάζαμε οι περισσότεροι πέρσι που ηταν ανοιχτά.

Αλλά αν οι περισσότεροι όπως λες δεν βγούν και κατα συνέπεια δεν κολλήσουν , όλο αυτό ίσως πάει χρόνια.

Επίσης εκτός απο τους ανεγκέφαλους και τους οικονομικά άνετους νομίζω υπάρχει και τρίτη κατηγορία , αυτοί που πιστεύουν οτι και να το κολλήσουν θα είναι μέσα στην πλειοψηφία που είτε θα είναι ασυμπτωματικοι είτε θα το περάσουν σαν γρίπη στο σπίτι , και όχι στην μειοψηφία που θα πάνε νοσοκομείο. Εκτός αν αυτη η τρίτη κατηγορία που λέω εντάσσεται στους ανεγκέφαλους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Βρισκομαι στο εμβολιαστικο κεντρο. Μολις το εκανα. Φοβερες οι νοσηλευτριες. Λεω να μεινω λιγο παραπανω μπας και κατσει κανα τυχερο.
Δικηγορε σε κλαιω απο τωρα.
Μπηκε το δηλητηριο μεσα σου και τωρα ανηκεις στη μαζα των βαξινειτιντ.
Σαν τα προβατα που τα εμβολιαζουν πισω στο κωλομερη το ενα πισω απο το αλλο μετα ερχεται το ταμπελακι στο λαιμο και μετα η σφαγη.
Αναλογο δικηγορε.
Εμβολιο στο μπρατσο,πιστοποιητικο το ταμπελακι,η σφαγη η απωλεια ζωης απο το εμβολιο.
Μια λαικη επανασταση χρειαζεται να μπουκάρουν ολοι οι αριστεροι στα εμβολιαστικα και να τα φουντωσουν
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Άντε, κατά 1/2 ελεύθερος!
Τι λες ρε μαλακα χαχαχαχαχ αα. Α
Μια ζωη φυλακισμένος θα ειναι στη κινδυνολογια του κουλη της νδ και της νεας ταξης.
Μια ζωη με το φοβο.
Σας το λεω να το ξερετε το χειμωνα σκαει μεταλλαξη που δεν θα την καλυπτουν τα εμβολια και παμε παλι απο την αρχη.
Εγω το ειπα και θα δειτε
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
μεγα φαουλ αλεξ

αστα ζενεκα επρεπε να τις κανεις :(:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν υπογραφει κανεις , οσοι το καναμε τουλαχιστον μεχρι τωρα ...
1/7 στο σισμανογλειο θα δω και εγω
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
αν πεθάνουμε εμείς από το εμβόλιο θα πέσει η παγκόσμια αγορά, οι πουτάνες θα ρίξουν τις τιμές και θα γαμάει γυναικάρες με 5 ευρώ ο χαζάν. Αν πεθάνει ο χαζάν από κορωνοϊό δεν αλλάζει τίποτα στον κόσμο, εμείς δεν κερδίζουμε τίποτα από το άχρηστο κουφάρι του.
Η ζωή είναι άδικη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Εγω πάντως μια χαρά γεμάτα τα βλέπω τα καφέ εδω στην Θεσσαλονίκη , αλλά σε ανοιχτούς χώρους όπου και ανοίξανε ... στους κλειστους δεν ανοιξαν ακόμα αλλά και να άνοιγαν εφόσον ο καιρός είναι καλός γιατί να κλειστείς μέσα ; Χώρια που με τον αντικαπνιστικό και τον χειμώνα αναγκαστικά έξω την βγάζαμε οι περισσότεροι πέρσι που ηταν ανοιχτά.

Αλλά αν οι περισσότεροι όπως λες δεν βγούν και κατα συνέπεια δεν κολλήσουν , όλο αυτό ίσως πάει χρόνια.

Επίσης εκτός απο τους ανεγκέφαλους και τους οικονομικά άνετους νομίζω υπάρχει και τρίτη κατηγορία , αυτοί που πιστεύουν οτι και να το κολλήσουν θα είναι μέσα στην πλειοψηφία που είτε θα είναι ασυμπτωματικοι είτε θα το περάσουν σαν γρίπη στο σπίτι , και όχι στην μειοψηφία που θα πάνε νοσοκομείο. Εκτός αν αυτη η τρίτη κατηγορία που λέω εντάσσεται στους ανεγκέφαλους.
Αυτή Τρίτη κατηγορία εντάσσεται στους ανεγκέφαλους , δεν είναι μια απλή γρίπη κολλάς κάνει κύκλο 7 μέρες και τέλος !!! Αυτός ο γάμο ιός την 7 μέρα κάνει μπαμ και η μένεις ασυμπτωματικός και σε 7 μέρες μετά βγαίνεις αρνητικός με αντισώματα και όλα καλά!!! Η σου κάνει λοίμωξη και σε πάει η θυμαράκια η αν επιβιώσεις σου αφηνη κάποια κουσούρι !!!περα από αυτό είναι και το τρέξιμο η καραντινα τα γάμο τεστ αν δουλεύεις εκεί να δεις γέλιο σε κηνυγαει ο εργοδότης πως το κολησες που απειλούν με μηνύσεις κτλ!!! Εσυ πιστεύεις πως θέλω να κάτσω μέσα !;;; Πως είμαι μαζοχας ;; Όχι φίλε μου η λογικη μου το λέει !!! Και περσυ ποκυ λίγες φορές ε γαμησα και με πολύ προσοχη τι έκανα ;; ΜΑΣΚΑ μόνο πίπα μόνο στα 4!!! Μετά ψεκαστικά ολόκληρος με ειδικό υγρό που έχω!!! Μετά σπίτι μπανιέρα και bedadin ένα γρήγορο ξέπλυμα μην με κάψει και τέλος μετά κανείς τον Σταύρο σου !!! Έχω ξενερωση πολύ άγρια όμως φίλε
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
αν πεθάνουμε εμείς από το εμβόλιο θα πέσει η παγκόσμια αγορά, οι πουτάνες θα ρίξουν τις τιμές και θα γαμάει γυναικάρες με 5 ευρώ ο χαζάν. Αν πεθάνει ο χαζάν από κορωνοϊό δεν αλλάζει τίποτα στον κόσμο, εμείς δεν κερδίζουμε τίποτα από το άχρηστο κουφάρι του.
Η ζωή είναι άδικη.
Δεν θα πεθάνουμε ωρε !!!! Θα γίνει εξέγερση να ξέρεις πλησιάζει η ώρα ο κόσμος έχει αγανάκτηση όσο λογικη και να βάλεις οδηγό σου εκεί σε οδηγούν η νέα τάξη πραγμάτων !!
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Μα ήταν αναμενόμενο αυτό. Είναι δυνατόν να είχαν δίκιο ο mounoxalastis και ο Thanos;

Υπάρχουν τα χαμηλής νοημοσύνης άτομα (π.χ. Τζόνης, ΒανΝταμ, mounoxalastis) που γράφουν τις σαχλαμάρες τους επειδή τόσο τους κόβει.

Και υπάρχουν και οι «άλλοι», που θέλουν να πλασαριστούν ως ψαγμένοι ενώ είναι εντελώς άσχετοι και με γελοία παραπληροφόρηση πιθανόν και να θέλουν να επηρεάσουν κόσμο…
Τυπε! Πρέπει να χεις φάει τρελό ψεκι, γιατί εμείς εμπιστευόμαστε τον υπουργό υγείας και ιατρό (σύμφωνα με alex71) Bill Kikil ,ο ιός έχει συμπτώματα απλής ίωσης,ληξις
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Τυπε! Πρέπει να χεις φάει τρελό ψεκι, γιατί εμείς εμπιστευόμαστε τον υπουργό υγείας και ιατρό (σύμφωνα με alex71) Bill Kikil ,ο ιός έχει συμπτώματα απλής ίωσης,ληξις

τύπε προσποιείσαι τον πανιβλακα ή είσαι φυσικό ταλέντο ;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Δεν υπογραφει κανεις , οσοι το καναμε τουλαχιστον μεχρι τωρα ...

Aν και ειναι προφανως περιττο, να πω οτι στον εμβολιασμο δεν υπεγραψα κανενα χαρτι

πόσα σας δώσανε για να μπειτε εδώ μέσα να διασπείρετε τα ψεύδη της ΝΤΠ ; μολογάτε τώρα με το καλό γιατί θα μολογήσετε όταν έρθει ο γλασκος στα πράγματα :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom