Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
Για εκεινο το ζητημα με το εγγραφο που υπογραφεις για να "αναλαβεις την ευθυνη", περιμενα καποιο ποσταρισμα απο τον Μουνοχαλαστη, αλλά αυτος βρηκε να πει μονο να τον αφησουμε ησυχο. Οσο για τον Θανο, ειναι προφανες οτι με τον τροπο που συνδιαλεγεται υπαρχει δολιοτητα για διαστρεβλωση, δεν περιμενω κατι. Θα πει κατι ασχετο και θα προσπαθησει να θολωσει τα νερα, αυτο κανει διαρκως.
εγώ, εδώ και τρεις; Μέρες του έστειλα link με τους ψυχιάτρους Αττικής. Είναι σαφές ότι τους χρειάζεται, αν και δεν είναι ο μόνος εδώ μέσα!!!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
ρε ελπίζω να μην έχει κάνα κορώνα ο Νένας και χάθηκε τόσες μέρες :confused: δεν είναι και σε ηλικία για ξώφαλτσες
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Αφού σου έλειψα φίλε μου, τώρα που πέρασαν κάποια ποσταρίσματα και νομίζεις ότι ξεχάσαμε ποιο ήταν το στοίχημα που έβαλες :

CB591832-8D71-46D6-BAA6-4C07123B5363.jpeg
E44C27B2-F111-42DA-8FC0-F47E42EB270C.jpeg

A77272E1-5A63-457B-B291-E9281970F4A6.jpeg

35EF211D-4F7B-4C94-9163-9307C78D5961.jpeg


Και δεν πιστεύεις εμένα(λογικό, είμαι ένας άγνωστος που λέω ψέματα ότι 2 γνωστοί μου έχουν υπογράψει απλά για να σου την σπάσω….. μήπως έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου ;;;)


Διάβασε τι λέει η νομοθεσία όσον αφορά τους εμβολισμούς COVID:

Το θεσμικό πλαίσιο βάσει του οποίου θα πραγματοποιηθεί στη χώρα ο εμβολιασμός του πληθυσμού, κατέθεσε στη Βουλή με τροπολογία, το υπουργείο Υγείας.

1.α. Τίθεται σε ισχύ Εθνικό Πρόγραμμα Εμβολιασμών κατά του κορωνοϊού COVID-19.


4.Στους πολίτες που προσέρχονται σε εμβολιαστικό κέντρο χορηγείται ιατρική εντολή από τον επιβλέποντα ιατρό, που υπογράφεται και από τον εμβολιαζόμενο, αφού προηγουμένως ληφθείσύντομο ιατρικό ιστορικό για τη διενέργεια του εμβολιασμού, και εκδίδεται εντός της ίδιας ημέρας συνταγή στο σύστημα ηλεκτρονικής συνταγογράφησης

5BAA4392-6E5C-4BD7-8CC7-911BF8EF5F72.jpeg


Η νομοθεσία ορίζει ξεκάθαρα Ιατρική εντολή που υπογράφεται αφού ληφθεί το ιστορικό του.



Και γιατί δεν υπογράφουν όλοι ;

Ή δόθηκε προφορική εντολή να μην ακολουθείται η διαδικασία κατά γράμμα, ή είναι αυτό που γράφει ο Billgor:






Επίσης δεν είναι η παγκόσμια πρωτοτυπία η υπογραφή πριν από το συγκεκριμένο εμβόλιο :

Φίλος μου από τη Γερμανία μου έστειλε το δικό τους μάλιστα στα Ελληνικά μεταφρασμένο από ινστιτούτο :


Αν πατήσεις στα Ελληνικά:

14456D42-9B8D-4404-88D8-7845BE228FA6.png



Ενώ και στην Αυστραλία υπάρχει έγγραφο συναίνεσης που υπογράφει ο «ασθενής»:


F6D8F90B-24E1-4B4E-A15A-D7C88E0027D8.png



Είπαμε είναι λογικό ένα εμβόλιο που έχει Conditional Marketing Authorization, να απαιτεί διαδικασία που να μην έχει εφαρμοστεί ως τώρα.

Τώρα περιμένω τη συγνώμη που υποσχέθηκες. Ευχαριστώ !

ξέρεις μέρες τώρα συγκρατιέμαι να μην αρχίσω τους χαρακτηρισμούς αλλά το ζητάει ο οργανισμός σου.
Μετά τις αρλούμπες που ξεφούρνισες για την Ινδία (μου εγραψες κιόλας ότι ο λεκλερκ δεν σου απάντησε ενώ ο άνθρωπος έχει απαντήσει ξεκάθαρα, σελ.3238, και από αυτά που σου έγραψα εγώ μάλλον δεν κατάλαβες τίποτα) περίμενα τουλάχιστον να σιωπήσεις για την ανοησία σου με την υπογραφή. Όχι μόνο δεν το έκανες αλλά επανέρχεσαι ζητώντας συγνώμη :headbang: από τον πρινς ενώ ξακάθαρα έχει αποδειχθεί η πατάτα σου.....
και βάζεις και έγγραφα άλλων χωρών που ουσιαστικά καταρίπτουν τους ισχυρισμούς σου. Αναρωτιέσαι γιατί ; πολύ απλά επειδή τα έντυπα από Γερμανία και Αυστραλία όπου απαιτούν υπογραφή το αναφέρουν ξεκάθαρα, το ίδιο και το ελληνικό έντυπο συγκατάθεσης συνοδού/δικαστικού παραστάτη. Αντίθετα ακόμη και το μούφα/ετεροχρονισμένο έντυπο που έβαλες δεν αναφέρει πουθενα ρητά "υπογραφή ασθενη "μπλα μπλα..."
υπενθυμίζω το αρχικό σου ποστ την Παρασκευή με βάση το οποίο μπήκαν στοιχήματα και σου ζητήθηκαν αποδείξεις :
Βάζω ότι στοίχημα θέλετε ότι υπογράφεις όταν εμβολίζεσαι γιατί μόλις ρώτησα άτομο που το έκανε σήμερα.
Εάν εσυ εχεις υποτειθεται εμβολιστεί και δεν έβαλες καμία υπογραφή λες ψέματα ότι εμβολίστηκες.
Μου έστειλε και φωτό το έγγραφο που υπέγραψε με το ιστορικό του.

συνιστώ γαργάρες για τις ερεθισμένες σου αμυγδαλές με αφέψημα που θα σου προτείνει ο ντικ (θα μπορούσε να βοηθήσει και ο/η/το νενα αλλά αγνοείται... )
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Όχι ρε φίλε εκατομμύρια μοριακα 2 φορές την εβδομάδα για τους 1 εκατομμύριο εργαζόμενους στην εστίαση, τους ενάμιση εκατομμύριο μαθητές, τους 150.000 εκπαιδευτικούς και άλλους 1 εκατομμύριο εργαζόμενους σε άλλους τομείς δεν μπορούν να κάνουν κάθε βδομάδα τα 200 κρατικά και τα 500 ιδιωτικά εργαστήρια της χωρας...από την αρχή φαντάσου έχουν ελεγχθεί 4.700.000
Screenshot_20210510_225200.jpg
Ναι δεν είπα να αντικατασταθούν τα σέλφ με μοριακά , απλά αν είχαν χρησιμοποιηθεί τα πανεπιστήμια απο την αρχή θα μπορούσαν να είχαν γίνει πολύ περισσότερα μοριακά , αν υποθέσουμε οτι είναι οτι πιό αξιόπιστο υπάρχει , το να είχαν γίνει πολύ περισσότερα θα ηταν κάτι καλό υποθέτω.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Όπως είχα πει δεν υπάρχει ψέκι που να μην είναι ψεύτης.

Το έντυπο που συμπληρώνουν όλοι είναι αυτό:
ErHIj4tXEAMpqh0


Πουθενά δεν υπάρχει θέση για υπογραφή.

Ο ψεύτης ψεκο-κλώνος βάζει αυτό που υπήρχε στο εγχειρίδιο 1.0 Δεκεμβρίου 2020.

Έλα όμως που έχει κυκλοφορήσει και νεότερη έκδοση, η 1.2 τον Ιανουάριο 2021, και στην σελίδα 49 υπάρχει το έντυπο Β:

Καλώ όλα τα μέλη του bou.com που έχουν εμβολιαστεί και φυσικά έχουν συμπληρώσει αυτό το έντυπο να πάρουν φόρα και να φτύσουν τον ξεφτίλα που ποστάρει ψέμματα.

Και για να μην το ξεχάσω:
Τώρα πάρε τα @@ μου ηλίθιε ψεκο-κλώνε.


Το ότι έγινε update στο εγχειρίδιο και στις φόρμες για τις οποίες ούτε η Παγώνη δεν συμφώνησε :

Φωτιές ανάβει η Μ. Παγώνη για το εμβόλιο: “Η υπεύθυνη δήλωση έχει ξεκινήσει, δεν συμφωνώ”


«Έχουν δίκιο. Αυτή η υπεύθυνη δήλωση έχει ξεκινήσει, έχει γίνει.»


γράφει κάπου ότι εκεί βάζεις υπογραφή ;

Η Παγώνη που είναι μορφωμένη κατάλαβε ότι εκεί υπογράφεις:

«Δεν συμφωνώ να υπογράφει κάποιος ένα χαρτί.»








δεν σημαίνει ότι τα έγγραφα της προηγούμενης έκδοσης δεν έχουν χρησιμοποιηθεί σε εμβολιαστικά κέντρα :

26EEE712-15D6-472C-B8AA-7F870FC76E17.jpeg






89728A44-02D9-4120-8588-2E651C61DD4D.jpeg







Άντε καλά εγώ είμαι ψεκασμένος και δεν με πιστεύετε.

Η Παγώνη ψεκασμένη ;
Η Ζούγκλα ψεκασμένη ;
Η Ιεφημερίδα ψεκασμένη ;

Το έγγραφο μπορεί να άλλαξε, κάποια κέντρα χρησιμοποίησαν μέχρι πρόσφατα τα παλιά(αυτό έχω επιβεβαιώσει από τον φίλο μου).

Φυσικό είναι γιατί θα τους είχανε ξεμείνει.

Τους χαρακτηρισμούς δεν στους επιστρέφω.

Όπως συμβούλεψε και ο ομοϊδεάτης σου:

συνιστώ γαργάρες για τις ερεθισμένες σου αμυγδαλές

Τελικά ίσως τις χρειάστηκε άλλος φίλε μου !

ο βολταίρος όταν ταπώνει σου φέρνει και τη μπασκέτα με τη βάση στο κεφάλι. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην αποδείξει με λινκ αυτά που γράφει.

Φαίνεται ότι υπάρχουν links που αποδεικνύουν και το αντίθετο ;)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
αν θες εσυ να εμβολιαστεις,εγω μαζι σου πασο. εγω δε θελω. τι σε νοιαζει?

Δεν κουράστηκες να τους ρωτάς; Κανένας δεν θα σου απαντήσει σε αυτό το ερώτημα με λογικό επιχείρημα.

Η αντιμετώπιση για άτομα, ξένης χώρας, που έχουν άποψη με την οποία ο ίδιος δεν συμφωνεί είναι η εξής :

Το κινημα με τα κιτρινα γιλεκα ειναι ενα φασισταριο που πρεπει να τους εξαφανισουνε
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το ότι έγινε update στο εγχειρίδιο και στις φόρμες για τις οποίες ούτε η Παγώνη δεν συμφώνησε :

Φωτιές ανάβει η Μ. Παγώνη για το εμβόλιο: “Η υπεύθυνη δήλωση έχει ξεκινήσει, δεν συμφωνώ”


«Έχουν δίκιο. Αυτή η υπεύθυνη δήλωση έχει ξεκινήσει, έχει γίνει.»








δεν σημαίνει ότι τα έγγραφα της προηγούμενης έκδοσης δεν έχουν χρησιμοποιηθεί σε εμβολιαστικά κέντρα :

26EEE712-15D6-472C-B8AA-7F870FC76E17.jpeg






89728A44-02D9-4120-8588-2E651C61DD4D.jpeg







Άντε καλά εγώ είμαι ψεκασμένος και δεν με πιστεύετε.

Η Παγώνη ψεκασμένη ;
Η Ζούγκλα ψεκασμένη ;
Η Ιεφημερίδα ψεκασμένη ;

Το έγγραφο μπορεί να άλλαξε, κάποια κέντρα χρησιμοποίησαν μέχρι πρόσφατα τα παλιά …..

Φυσικό είναι γιατί θα τους είχανε μένει …..

Τους χαρακτηρισμούς δεν στους επιστρέφω.

Όπως συμβούλεψε και ο ομοϊδεάτης σου:



Τελικά ίσως τις χρειάστηκε άλλος φίλε μου !



Τελικά υπάρχουν links που αποδεικνύουν και το αντίθετο ;)


Σοβαρά ρε ψέκι;

Έψαξες πολύ για να ποστάρεις αυτές τις μαλακίες;

Σε έχει πονέσει πολύ η πούτσα που τρως;

Βάζεις άρθρο που δημοσιεύθηκε στις 23/12;;;;;;;

Όλα έτοιμα στο Κέντρο Υγείας Ιλίου, όπου θα πραγματοποιηθούν εμβολιασμοί κατά του Covid-19​


Πρώτη καταχώρηση: Τετάρτη, 23 Δεκεμβρίου 2020, 13:25


Ξέρεις ρε βλάκα πότε άρχισαν οι εμβολιασμοί;

Οι πρώτοι εμβολιασμοί στα νοσοκομεία της χώρας άρχισαν στις 27/12:
Ξεκινούν στην Ελλάδα, αύριο Κυριακή 27 Δεκεμβρίου 2020, οι εμβολιασμοί κατά της Covid-19. Πιο συγκεκριμένα, θα εμβολιαστούν υγειονομικοί σε 5 Νοσοκομεία της Αττικής: στο ΓΝΑ «Ο Ευαγγελισμός», στο ΓΝΝΘΑ «Η Σωτηρία», στο ΠΓΝ «Αττικόν», στο ΓΝ Ελευσίνας «Θριάσιο» και στο ΓΝ «Ασκληπιείο» Βούλας.

Ήδη όμως είχε δημοσιευθεί η έκδοση 1.1 με ημερομηνία Δεκέμβριος 2020 στην σελίδα 45 έχει το σωστό έγγαφο:


Ξέρεις ρε μουνί της λάσπης πότε άρχισαν οι εμβολιασμοί στα Κέντρα Υγείας;

Οι εμβολιασμοί των 85+ άρχισαν το Σάββατο 16/1.

Ήδη τότε είχε κυκλοφορήσει η έκδοση 1.2 που πόσταρα προηγουμένως.

Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ένδειξη ότι χρησιμοποιήθηκε ποτέ το έγγραφο που ποστάρεις εσύ.
Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ένδειξη ότι τύπωσαν το έγγραφο και το χρησιμοποίησαν για να μην πάει "χαμένο".

Αυτές είναι τεράστιες παπαριές που γεννάει το μυθομανές μυαλό σου και τα σκατά που κουβαλάς στην κεφάλα σου.

Ένας ψεύτης είσαι και τίποτε άλλο.

ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ, ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΑ @@ ΜΟΥ ΗΛΙΘΙΕ ΨΕΚΟ-ΚΛΩΝΕ.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Το έγγραφο μπορεί να άλλαξε, κάποια κέντρα χρησιμοποίησαν μέχρι πρόσφατα τα παλιά(αυτό έχω επιβεβαιώσει από τον φίλο μου).

Φυσικό είναι γιατί θα τους είχανε ξεμείνει.


Σοβαρά ρε ψεκο-κλώνε;

Το επιβεβαίωσε ¨ένας φίλος σου";

Και εμένα το επιβεβαίωσε ένας φίλος μου ότι είσαι έαν ανάρχιδο πουστράκι.

Και τώρα πήγαινε να ρουφήξεις την κωλοτρυπίδα του Λίλα.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Ήδη όμως είχε δημοσιευθεί η έκδοση 1.1 με ημερομηνία Δεκέμβριος 2020


Το «Δεκέμβριος» σημαίνει ότι έφτασε πριν τις 27 στα κέντρα;

Ήδη τότε είχε κυκλοφορήσει η έκδοση 1.2 που πόσταρα προηγουμένως.

Και το «Ιανουάριος» σημαίνει ότι έφτασε στα κέντρα πριν τις 16;

Εσύ έχεις απόδειξη ότι χρησιμοποιήθηκε πριν τους πρώτους εμβολισμούς;
Ήσουν ο πρώτος που εμβολιάστηκε ;
Μάλλον ξέρεις και άτομα που εμβολιάστηκαν σε όλα τα υπόλοιπα κέντρα.

Η Παγώνη δηλαδή βγήκε και είπε ότι δεν συμφωνεί με μια διαδικασία που είχε ήδη αλλάξει ;

Δεν σε πήρε τηλέφωνο να την ενημερώσεις.

Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ένδειξη ότι χρησιμοποιήθηκε ποτέ το έγγραφο που ποστάρεις εσύ.

Το ότι χρησιμοποιήθηκε δεν το λέω εγώ αλλά η Παγώνη.
Αν δεν είχε ενημερωθεί η ίδια, φαντάσου πότε έφτασε στα εμβολιαστικά κέντρα.



Κάποιους σας έχει πειράξει η καραντίνα, το εμβόλιο ή ο συνδυασμός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Σοβαρά ρε ψεκο-κλώνε;

Το επιβεβαίωσε ¨ένας φίλος σου";

Και εμένα το επιβεβαίωσε ένας φίλος μου ότι είσαι έαν ανάρχιδο πουστράκι.

Και τώρα πήγαινε να ρουφήξεις την κωλοτρυπίδα του Λίλα.


17400 μηνύματα, και μόνο 429 έχουν συμφωνήσει με αυτά που γράφεις. Ούτε οι ομοϊδεάτες σου ρε φίλε ; Ούτε αυτοί ;


Ξέχασες τα @@ σου σε κάποιο προηγούμενο ποστ μάστορα ! Πήγαινε να τα μαζέψεις !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Για εκεινο το ζητημα με το εγγραφο που υπογραφεις για να "αναλαβεις την ευθυνη", περιμενα καποιο ποσταρισμα απο τον Μουνοχαλαστη, αλλά αυτος βρηκε να πει μονο να τον αφησουμε ησυχο. Οσο για τον Θανο, ειναι προφανες οτι με τον τροπο που συνδιαλεγεται υπαρχει δολιοτητα για διαστρεβλωση, δεν περιμενω κατι. Θα πει κατι ασχετο και θα προσπαθησει να θολωσει τα νερα, αυτο κανει διαρκως.
https://www.capital.gr/epikairotita/3503055/ti-tha-mas-rota-o-eodu-prin-emboliastoume.

Ρε απιθανε χασοδικη!

Είσαι μήπως υπό την επήρεια του Μητσοτάκη (ύψιστη ασθένεια) ή απλά λες μπαρουφες;

Είχες κάνει ποτέ στην ζωή σου εμβόλιο ή τώρα ήρθε η ώρα να υπερασπίσεις όσο τίποτα το μπαχαλο;

Πρωτού λοιπόν κάνει κανείς ένα εμβόλιο (πόσο δε με εξακριβωμένες παρενέργειες απ'το μεγαλύτερο ποσοστό)ο τύπος που στο έκανε, γιατρός-φαρμακοποιος, σε έστελνε για ιατρικές εξετάσεις ώστε να δει το προφίλ να σου χορηγήσει το εμβόλιο,και δεν σ λέγε τα χαζά του ερωτηματολογίου.

Ναι ή όχι;Εμβολιαστηκες ποτέ; Γιατί εγώ πολλές φορές... Αυτό όμως το μπαχαλο, κουτσοί στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα πρώτη φορά.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.406
Πόντοι
6.256
Δήμαρχος Πάρου τώρα
Καλα πάνε οι εμβολιασμοί στο νησί αλλα με αυτό το ρυθμό δε θα προλάβουμε τη σαιζόν.

Τι σκατα εμβολιαζουν 100000 τη μέρα,
Κατά τ άλλα η βαριά μας βιομηχανία ο τουρισμός.
Α ρε τσίρκο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ναι, επειδή όμως είσαι ο μπούρδας του site (αλήθεια ρε μεγάλε... πως διάλεξες το nickname? έτσι ήταν το παρατσούκλι σου μικρός???), να σε ενημερώσω σχετικά:

- Ναι, ο Κούλης είχε πει για πατέντες εμβολίων.
- Ο Αλεξέγιεφ συμφώνησε και μάλιστα είπε τρελή μπούρδα (όπως είσαι εσύ δηλαδή!) ότι θα έπρεπε να μπούνε και οι ελληνικές φαρμακοβιομηχανίες... παρόλο που δεν υπάρχουν τα εργοστάσια!!!! Γι' αυτό κι ο άλλος τον δούλευε μετά ψιλό γαζί! :tooth:
- Tελικά την πρόταση αρχίζουν να την μελετάνε όλοι.

Αλήθεια, εσύ τελικά θα μας πεις τι να ψηφίσουμε? :)
Ενω το δικο σου νικνειμ ειναι ζηλευτο χαχχαχαχα μπαρμπαδια σε πηδανε ρε και λεγεσαι ετσι?

Ποτε ο κουλης δεν ειπε για πατεντες,ο κουλης νομιζε οτι μια ζωη θα τα παιρνει ετοιμα καινθα εμβολιαζει,το νου του τον ειχε να φτιαξει εργοστάσιο μασκων.
Ο αλεξης σας αδειασε γιατι αυτο που ειπε τοτε το βρηκατε τωρα μπροστα σας.
Σας ξεφτιλισε και τωρα κοιτατε να μαζαψετε τις βλακειες που λεγατε τοτε.
Εγω ρε παπαρα περυσι οταν ειπα οτι η ελλαδα πρεπει να παρει τη πατεντα τπυ σπουτνικ η του σινοβαξ ολοι εσεις χλευαζατε και λεγατε τις παπαριτσες σας,αλλα να τωρα φαε την 20αρα πουτσαρα απο το μπαιντεν και ξεκινηστε να φτιαχνεται εργαστηριο παρασκευης εμβολιων.
Για αλλη μια φορα ξεφτιλιστηκατε και αντι να πεις εδω μεσα ναι ειπαμε μαλακια είχατε δικιο εσεις οι συριζαιοι σε εχω εδω μεσα να μου λες παπαριτσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom