Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Εσενα η κυβερνηση ειναι ο καημος σου.
Ετσι, να πεφτουν οι μασκες

Όταν μόνο το 28% του κόσμου συμφωνεί με τη διαχείριση και εσύ τη θεωρείς επιτυχημένη…. Μιλάς για διαστρέβλωση!

Συγνώμη αυτό το παράδειγμα μου ήρθε πρώτο ! Μην το παίρνεις κομματικά !
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Αυτη ειναι η πηγη του κακου
σε παρακαλώ βρες και βάλε το προχθεσινό πρωτοσέλιδο του μακελειού με φωτογραφίες για τα εμβόλια έναν εξωγήινο και μία με 14 δάχτυλα στα πόδια. pretty please
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Ειπε το εντελως αυτονοητο και δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειται ειδηση.

Αυτή την απάντηση περίμενα….

Για ακόμη μια φορά, όσοι αποφασίζουν μένουν στο απυρόβλητο, τις αποζημιώσεις τις πληρώνει το κράτος. Δεν υπάρχει κανένας λόγος για πανηγυρισμούς όπως είπα και στον συναγωνιστή !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Αυτή την απάντηση περίμενα….

Για ακόμη μια φορά, όσοι αποφασίζουν μένουν στο απυρόβλητο, τις αποζημιώσεις τις πληρώνει το κράτος. Δεν υπάρχει κανένας λόγος για πανηγυρισμούς όπως είπα και στον συναγωνιστή !
Παμε ξανα.
Δεν ειπε τιποτα περιεργο, ειπε το αυτονοητο.
Το κρατος πληρωνει τις ζημιες που προκαλουνται απο τα οργανα του.
Εκτος αν προκυπτει δολος ή βαρια αμελεια, οπότε το κρατος μπορει να στραφει κατα του οργανου.
Αυτα ισχυουν 200 χρονια τωρα.
Τωρα, τι ακριβως εννοειτε, τι πανηγυρισμους λετε, τι απυροβλητα, δεν αντιλαμβανομαι.
Νομικα πρωτου εξαμηνου ειναι αυτα, εσεις μπορειτε να ανακαλυπτετε την Αμερικη καθε μερα
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Για εκεινο το ζητημα με το εγγραφο που υπογραφεις για να "αναλαβεις την ευθυνη", περιμενα καποιο ποσταρισμα απο τον Μουνοχαλαστη, αλλά αυτος βρηκε να πει μονο να τον αφησουμε ησυχο. Οσο για τον Θανο, ειναι προφανες οτι με τον τροπο που συνδιαλεγεται υπαρχει δολιοτητα για διαστρεβλωση, δεν περιμενω κατι. Θα πει κατι ασχετο και θα προσπαθησει να θολωσει τα νερα, αυτο κανει διαρκως.

Βρες μου πότε εγώ μίλησα για ανάληψη ευθύνης και όχι για υπογραφή σε έντυπο ιστορικού που έδειξα τόσες φορές.
Μιλάς για διαστρέβλωση πραγματικότητας και μάλλον μιλάς για τον εαυτό σου.

Πιάστηκες από ένα like και το έκανες δικό μου κείμενο.

Ότι ακριβώς κατηγορείτε τους άλλους κάνετε !
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Το οτι κλειδωθηκε η κοινωνια για τους γερους, οι οποιοι τωρα μας κανουν τους δυσκολους στον εμβολιασμο ειναι αληθες. Ειναι ενοχλητικο, οπωσδηποτε.
Ναι, εχουν ευθυνη που αρνουνται.
Αλλά προφανως θα πρεπει να αναγνωρισουμε και την ευθυνη οσων γεμισαν αμφιβολιες γερους και αδυναμους ανθρωπους, χωρις λόγο.
στο τελευταίο που λες να πω δύο περιπτώσεις απο το δικό μου περιβάλλον :
- φίλος ο οποίος ψεκοφέρνει ήταν αρνητικός από το καλοκαίρι ως προς τα εμβόλια, (μπιλ γκειτς μπλα μπλα....) και σε πρόσφατη συνομιλία μας μου είπε ότι η μητέρα του δεν έχει κάνει το εμβόλιο. Η οποία είναι μεγάλης ηλικίας και λογικά εξαρτάται από τον ίδιο για τέτοιες αποφάσεις :jerking:
- πριν το Πασχα συνομίλησα με κοντοχωριανή της μητέρας μου και αυτή μεγάλης ηλικίας. Όταν της είπα ότι η μητέρα μου έχει κάνει το εμβόλιο από καιρό πραγματικά απόρησε. Η ίδια μου είπε δεν το έχει κάνει και όταν τη ρώτησα καλά κυρά...... τι περιμένεις ; μου λέει με δισταγμό"...ξέρεις αυτά τα κανονίζει η κόρη μου" :jerking::jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
Όταν μόνο το 28% του κόσμου συμφωνεί με τη διαχείριση και εσύ τη θεωρείς επιτυχημένη…. Μιλάς για διαστρέβλωση!

Συγνώμη αυτό το παράδειγμα μου ήρθε πρώτο ! Μην το παίρνεις κομματικά !
Παλι διαστρεβλωτης.
Πουθενα δεν ελεγε οτι 28% συμφωνει με την διαχειριση.
Ελεγε οτι 28% "εμπιστευονται την κυβερνηση" (γενικως), ό,τι κι αν σημαινει αυτο.
Η περιπτωση σου ειναι πραγματικά αντικειμενο ερευνας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βρες μου πότε εγώ μίλησα για ανάληψη ευθύνης και όχι για υπογραφή σε έντυπο ιστορικού που έδειξα τόσες φορές.
Μιλάς για διαστρέβλωση πραγματικότητας και μάλλον μιλάς για τον εαυτό σου.

Πιάστηκες από ένα like και το έκανες δικό μου κείμενο.

Ότι ακριβώς κατηγορείτε τους άλλους κάνετε !
Α εχεις θεματα εσυ, τελος. Δεν θα μας τρελανεις εσυ. Μπαινεις σε αγνοηση.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Παμε ξανα.
Δεν ειπε τιποτα περιεργο, ειπε το αυτονοητο.
Το κρατος πληρωνει τις ζημιες που προκαλουνται απο τα οργανα του.
Εκτος αν προκυπτει δολος ή βαρια αμελεια, οπότε το κρατος μπορει να στραφει κατα του οργανου.
Αυτα ισχυουν 200 χρονια τωρα.
Τωρα, τι ακριβως εννοειτε, τι πανηγυρισμους λετε, τι απυροβλητα, δεν αντιλαμβανομαι.
Νομικα πρωτου εξαμηνου ειναι αυτα, εσεις μπορειτε να ανακαλυπτετε την Αμερικη καθε μερα

Δόλος μπορεί να θεωρείται κάτι παρόμοιο με Siemens ?
Τιμωρήθηκε κανένας πολιτικός τότε ; Τα χρήματα που πήγαν σε «μαύρα ταμεία» επέστρεψαν ποτέ στο κράτος ;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
στο τελευταίο που λες να πω δύο περιπτώσεις απο το δικό μου περιβάλλον :
- φίλος ο οποίος ψεκοφέρνει ήταν αρνητικός από το καλοκαίρι ως προς τα εμβόλια, (μπιλ γκειτς μπλα μπλα....) και σε πρόσφατη συνομιλία μας μου είπε ότι η μητέρα του δεν έχει κάνει το εμβόλιο. Η οποία είναι μεγάλης ηλικίας και λογικά εξαρτάται από τον ίδιο για τέτοιες αποφάσεις :jerking:
- πριν το Πασχα συνομίλησα με κοντοχωριανή της μητέρας μου και αυτή μεγάλης ηλικίας. Όταν της είπα ότι η μητέρα μου έχει κάνει το εμβόλιο από καιρό πραγματικά απόρησε. Η ίδια μου είπε δεν το έχει κάνει και όταν τη ρώτησα καλά κυρά...... τι περιμένεις ; μου λέει με δισταγμό"...ξέρεις αυτά τα κανονίζει η κόρη μου" :jerking::jerking:
Μην απορεις, καποιοι περιμενουν κληρονομιες για να ξελασπωσουν.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Μην απορεις, καποιοι περιμενουν κληρονομιες για να ξελασπωσουν.
ναι αλλά δεν σκέφτονται το τώρα ; αμά τεζάρουν οι μαμάδες πάει η συνταξούλα μήνας μπαίνει μήνας βγαίνει..... ή κληρονομιά (αν υπάρχει που δεν τους πολυκόβω να παίζει κάτι γερό) εκεί θα είναι...
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Σε αυτή την χώρα τίποτα πιά δεν θα πρέπει να μας εκπλήσσει.


Με 100.000 + εμβολιασμούς την μέρα τα ψέκια τραβάν μεγάλο ζόρι.

Οπότε δεν μας εκπλήσσει που σηκώθηκε από τον πάγκο ο «επίτιμος» να ποστάρει… :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Όπως είχα πει δεν υπάρχει ψέκι που να μην είναι ψεύτης.

Το έντυπο που συμπληρώνουν όλοι είναι αυτό:
ErHIj4tXEAMpqh0


Πουθενά δεν υπάρχει θέση για υπογραφή.

Ο ψεύτης ψεκο-κλώνος βάζει αυτό που υπήρχε στο εγχειρίδιο 1.0 Δεκεμβρίου 2020.

Έλα όμως που έχει κυκλοφορήσει και νεότερη έκδοση, η 1.2 τον Ιανουάριο 2021, και στην σελίδα 49 υπάρχει το έντυπο Β:

Καλώ όλα τα μέλη του bou.com που έχουν εμβολιαστεί και φυσικά έχουν συμπληρώσει αυτό το έντυπο να πάρουν φόρα και να φτύσουν τον ξεφτίλα που ποστάρει ψέμματα.

Και για να μην το ξεχάσω:
Τώρα πάρε τα @@ μου ηλίθιε ψεκο-κλώνε.

σε παραδέχομαι για μια ακόμη φορά,
αν κρίνω από το ότι είσαι ο μόνος στον οποίο δεν έχει ανταπαντήσει ο θανούλης μάλλον του έπεσε κομμάτι βαριά η πούτσα που έφαγε . Εκεί που νόμιζε ότι θα τη βγάλει καθαρή με λίγο τσούξιμο στην κωλοβαλβίδα ξαφνικά κατάλαβε ότι κάτι του γαργαλάει τις αμυγδαλές Νομίζω ο raupau πρέπει να τον ανακηρύξει κυλότα Νο.2 του σάι :2funny:

ομολογώ ότι την ημερομηνία στο PDF που μας είχε πασάρει δεν την είχα προσέξει, και αναρωτιόμουν γιατί το έντυπο στον εμβολιασμό της μητέρας μου δεν ήταν έτσι.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
σε παραδέχομαι για μια ακόμη φορά,
αν κρίνω από το ότι είσαι ο μόνος που δεν έχει ανταπαντήσει ο θανούλης μάλλον του έπεσε κομμάτι βαριά η πούτσα που έφαγε . Εκεί που νόμιζε ότι θα τη βγάλει καθαρή με λίγο τσούξιμο στην κωλοβαλβίδα ξαφνικά κατάλαβε ότι κάτι του γαργαλάει τις αμυγδαλές Νομίζω ο raupau πρέπει να τον ανακηρύξει κυλότα Νο.2 του σάι :2funny:

ομολογώ ότι την ημερομηνία στο PDF που μας είχε πασάρει δεν την είχα προσέξει, και αναρωτιόμουν γιατί το έντυπο στον εμβολιασμό της μητέρας μου δεν ήταν έτσι.....
ο βολταίρος όταν ταπώνει σου φέρνει και τη μπασκέτα με τη βάση στο κεφάλι. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην αποδείξει με λινκ αυτά που γράφει. Καλά, ότι έπιασε και την διαφορά με τα έγγραφα δεν το συζητάω. Έχει σκοπό να πάει 100 χρονών και να βαράει 160άρια στο iq ακόμα
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895

Παντού και όταν γράφω παντού εννοώ παντού υπάρχει αυτή η διαμάχη για τα εμβόλια. Στον παραπάνω σύνδεσμο ο αντίστοιχος Leclerc ενός τυχαίου Forum εμβολιάστηκε και έγραψε σχετικά. Μερικές μέρες αργότερα γράψανε άλλοι γι αυτόν.

Ελευθερώθηκε.

Υγ: Περιμένω το φθινόπωρο.

ψεκασμένο σκουπίδι ακόμη και ο θάνος σε εγκαλεί για τη μαλακία σου. πρέπει να είσαι πραγματικά ο πάτος, ακόμη και αυτοί που καθαρίζουν βόθρους στην Ινδία είναι πιο "καθαροί" από σένα
https://www.google.com/search?q=sew...T2SoKHZxeAMsQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=1047
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Ο γιατρός απάντησε δις ότι τα εμβόλια δεν έχουν καμμιά σχέση αλλά ο Thanos03 δεν το αντιλήφθηκε για τους γνωστούς λόγους.


Τους γιατρούς τους επικαλείστε όταν σας βολεύει, (όταν δεν σας βολεύει είναι εκπρόσωποι της κυβέρνησης), αλλά και πάλι απομονώνετε το κομμάτι που θέλετε και το «μεταφράζετε» κατά το δοκούν ώστε να εξυπηρετεί το αφήγημά σας.

Είναι αυτό που είχα διαγνώσει (πριν ένα χρόνο που άρχισα να γράφω εδώ), ως «σύνδρομο Λαδάκη». Αποφασίζετε σύμφωνα με μια αρχική κρίση θεωρώντας ότι είναι σωστή και απλώς ψάχνετε να βρείτε πράγματα που την υποστηρίζουν, αγνοώντας όλα τα υπόλοιπα δεδομένα.

Ακόμα και οι δικές μου απαντήσεις στην ερώτηση που ήταν ξεκάθαρες, «όχι» και «σύμπτωση» «μεταφράστηκαν» ότι απέφυγα να απαντήσω.
Προσπαθώντας να δείχνετέ ψαγμένοι έχετε καταντήσει τελείως γραφικοί, γελάνε πλέον και τα τσιμέντα.

Αυτό που λέει ο Βασιλακόπουλος ισχύει π.χ. ακόμα και για το εμβόλιο της γρίπης, αλλά δεν είναι θέσφατο, απλά συστήνεται η προσοχή στους νέο-εμβολιασμένους να συνεχίσουν να τηρούν τα μέτρα μέχρι να ολοκληρωθεί η ανοσία.

Για να ίσχυε η αυξημένη μεταδοτικότητα λόγω εμβολιασμών, θα έπρεπε η πλειοψηφία των κρουσμάτων και των νοσηλευμένων να είναι εμβολιασμένοι και κάτι τέτοιο δεν ισχύει.

πριν από αρκετό καιρό σε άλλο νήμα είχα κάνει στον ψεκο-ντικ την αγαπημένη μου ερώτηση "τι πιστεύετε για την κατάρευση του WTC", την χρησιμοποιώ ως "κόσκινο" για να εντοπίζω άμεσα τους ψεκασμένους. Είχα βάλει τότε ένα απόσπασμα από εδώ (τελευταία παράγραφο):
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center_controlled_demolition_conspiracy_theories

που περιγράφει αυτό ακριβώς που λες και συ :
"Thomas Eagar, a professor of materials science and engineering at the Massachusetts Institute of Technology, also dismissed the controlled-demolition conspiracy theory.[4] Eagar remarked, "These people (in the 9/11 truth movement) use the 'reverse scientific method.' They determine what happened, throw out all the data that doesn't fit their conclusion, and then hail their findings as the only possible conclusion"
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356

Παντού και όταν γράφω παντού εννοώ παντού υπάρχει αυτή η διαμάχη για τα εμβόλια. Στον παραπάνω σύνδεσμο ο αντίστοιχος Leclerc ενός τυχαίου Forum εμβολιάστηκε και έγραψε σχετικά. Μερικές μέρες αργότερα γράψανε άλλοι γι αυτόν.

Ελευθερώθηκε.

Υγ: Περιμένω το φθινόπωρο.


Πέφτεις καθημερινά όλο και πιο χαμηλά πλέον.

Δεν σας βγήκε το αφήγημα και έχετε λυσσάξει.

Είναι τροπή αυτό που κάνετε. :angry:


Επειδή βέβαια είστε προβλέψιμοι την τακτική σας την είχα ποστάρει πριν ακόμα αρχίσουν η εμβολιασμοί…

Screenshot_10.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom