Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Επιτέλους, μετά από ένα χρόνο μάχες εδώ ως κυβερνητικός, αναγνωρίστηκε η συμβολή μου και ανέλαβα έμμισθη θέση να κάνω αυτοψία σε μαγαζιά εστίασης. Ευχαριστώ τον Άδωνι Γεωργιάδη που εκτίμησε το «ξύλο» που έριξα στον kolobourda και στα αριστερά παράσιτα.

Μου ανατέθηκε και γραμματέας για να έχουν φωνή τα βιντεάκια της αυτοψίας:




Δεν εμπαινες απο εκει ξερεις στο νημα με τα πολιτικα,εγω εκει δερνω δεξιους νδ.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Δήμαρχος Πάρου τώρα
Καλα πάνε οι εμβολιασμοί στο νησί αλλα με αυτό το ρυθμό δε θα προλάβουμε τη σαιζόν.

Τι σκατα εμβολιαζουν 100000 τη μέρα,
Κατά τ άλλα η βαριά μας βιομηχανία ο τουρισμός.
Α ρε τσίρκο
tsirko-nd__article.jpg


Διαλεχτε.....!!!!!!!!!!!

Κοψε φατσες και βγαλε συμπερασμα....
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.406
Πόντοι
6.256
Ζετα μάκρη τώρα, υφ παιδείας, αυτή με τα αποτυχημένα μποτοξ.
Τελικά αυτή η κυβέρνηση ζει το σαξες στορυ της, όπως ο συριζα το 15

Δεν τους αγγίζει τιποτα, ζουν αλλου.
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Δεν εμπαινες απο εκει ξερεις στο νημα με τα πολιτικα,εγω εκει δερνω δεξιους νδ.
Έχουμε καταλάβει από καιρό τι κομπογιανίτης, νεοδημοκράτης και γλύφτης της κυβέρνησης είσαι. Ηλίου φαεινότερον ότι τα πιάνεις και τους δικαιολογείς (και θα συνεχίσεις μέχρι τον αιώνα των αιώνων να το κάνεις).
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Έχουμε καταλάβει από καιρό τι κομπογιανίτης, νεοδημοκράτης και γλύφτης της κυβέρνησης είσαι. Ηλίου φαεινότερον ότι τα πιάνεις και τους δικαιολογείς (και θα συνεχίσεις μέχρι τον αιώνα των αιώνων να το κάνεις).
Ο βιταμ σκληρος νεοδεξιος τσυριζαιος κατσαπλιας
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.406
Πόντοι
6.256
Το νέο εργασιακό του μοντερνου κούλη θα μας βοηθήσει να ξεπεράσουμε εύκολα τις πληγές του ιού,
Ρουσόπουλος πριν λίγο, ο εργαζόμενος θα ερχεται σε συνεννόηση με τον εργοδότη.

Μιλάμε για ανθρώπους που θα συνέλθουν μόνο με ξύλο.

Τόση ξεφτίλα ποιος την περιμενε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
οριστε...τι μας ζαλιζετε τα παπαρια σονυ και ντε να εμβολιαστουν ολοι δεν μπορω να καταλαβω..αφου ειτε εισαι ειτε δεν εισαι εμβολιασμενος παλι μπορεις να το μεταδωσεις...αι σιχτιρ ποια τσουρεκια μας τα κανατε εδω μερικοι μερικοι με τις μαλακιες σας
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Δήμαρχος Πάρου τώρα
Καλα πάνε οι εμβολιασμοί στο νησί αλλα με αυτό το ρυθμό δε θα προλάβουμε τη σαιζόν.

Τι σκατα εμβολιαζουν 100000 τη μέρα,
Κατά τ άλλα η βαριά μας βιομηχανία ο τουρισμός.
Α ρε τσίρκο
Ποιος τουρισμος κ βαρια βιομηχανια!Ο κουλης θα τα ξεπουλησει για ενα κομματι ψωμι,θα μας βαλει σε τσαντηρια νε μενουμε..κ θα πει οριστε,εγω σας ανοιξα τον τουρισμο κ ειστε τοσο αχρηστοι για να τον δουλεψετε αρα ας ερθουν οι εταιροι
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
17400 μηνύματα, και μόνο 429 έχουν συμφωνήσει με αυτά που γράφεις. Ούτε οι ομοϊδεάτες σου ρε φίλε ; Ούτε αυτοί ;


Ξέχασες τα @@ σου σε κάποιο προηγούμενο ποστ μάστορα ! Πήγαινε να τα μαζέψεις !!!
Ψεκασμένε ψυχάκια σε έχει σκίσει ο Βαιλταίρος και παραληρείς.
1. Tα like άρχισαν πριν από 1-2 χρόνια, άρα το ποστ σου είναι άλλη μία παπαριά.
2. Μπήκες στην συζήτηση να υποστηρίξεις ότι ο εμβολιαζόμενος υπογράφει ΥΔ ότι αναλαμβάνει την ευθύνη, μετά το πήρες πίσω και είπες ότι ΟΛΟΙ υπογράφουν Υπεύθυνη Δήλωση.

Επειδή τα Ελληνικά σου είναι επιπέδου Κασσιανής, μάθε ότι το έγγραφο που έβαλες ΔΕΝ αναφέρει Υπεύθυνη και ΔΕΝ φέρει χώρο υπογραφής. Καταχρηστικά να πω ότι η απάντηση στο ερωτηματολόγιο είναι κάποιου είδους δήλωση, αλλά ΔΕΝ είναι υπεύθυνη και ΔΕΝ υπογράφεται.

Επειδή είμαι σίγουρος ότι θα την πεις την παπαριά, η αναγραφή του ονόματος ποτέ ΔΕΝ αντιστοιχεί σε υπογραφή;

Άντε με την Κασσιανή τώρα να τα πείτε για τραβέλια και στραπόν.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Οι Άστρα Ζενεκα επιτρέπεται να κάνουν σεξ με τις Πφάιζερ?
Διευκρινήστε
 
Τελευταία τροποποίηση:

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Ακολουθεί σοβαρή ανάρτηση με επικεφαλίδα:

ΕΜΒΟΛΙΑ και ΤΣΙΠΑΚΙΑ.

Κανονικά με τέτοιο θέμα δεν θα ασχολιόμουν αλλά έχει γίνει το κεντρικό επιχείρημα των αψέκαστων εναντίον όσων αναφέρονται ώς "ψεκασμένους". Δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί είναι τέτοια η αποδοχή και η αναπαραγωγή του.Ίσως επειδή οι αψέκαστοι θεωρούν απειροελάχιστη την πιθανότητα τσιπαρίσματος-εμβολίου . Πάμε λοιπόν να δούμε πού βρισκόμαστε ΣΗΜΕΡΑ με αυτό το θέμα.

Περίπτωση 1η:
https://www.biometricupdate.com/201...h-program-to-provide-digital-id-with-vaccines
Όποιος έχει όρεξη διαβάζει το παρακάτω άρθρο. Όποιος έχει μεγαλύτερη όρεξη διαβάζει λίγα πράγματα για την πρωτοβουλία id2020 του αγαπητού Bill Gates στον παρακάτω σύνδεσμο:
Και όποιος έχει πολύ χρόνο διαβάζει τις προδιαγραφές του project που τρέχει στο Μπαγκλαντές στον παρακάτω σύνδεσμο:
Κατεβάζει και το ISP-RFP που τα γράφει και αναλυτικά.

Περίπτωση 2η:
Θα ανεβάσω κατευθείαν τη μελέτη.Υπάρχουν βέβαια πολλά άρθρα που την παρουσιάζουν. Και πάλι όποιος έχει περισσότερο χρόνο ψάχνει μόνος του.
Το άρθρο που με οδήγησε στη μελέτη είναι το παρακάτω:

Περίπτωση 3η:
Το έχω ανεβάσει πάλι.Την παρουσίασε ο Χατζηνικολάου σε κεντρικό (όχι ψεκασμένο) δελτίο ειδήσεων. Ο σύνδεσμος παρακάτω:
Η τεχνολογία περιγράφεται στον παρακάτω σύνδεσμο ο οποίος μας πληροφορεί οτι έχει πάρει ήδη και μερική χρηματοδότηση. Δεν πιστεύω να σας προκαλέι έκπληξη το γεγονός οτι ο αγαπητός Bill είναι και πάλι απο πίσω απο την εταιρέια Vaxxes Technologies .

Περίπτωση 4η:
Μέσα σε όλα έχουμε και το Νετανιάχου να λέει τα δικά του:

Προσπάθησα να βρώ συνδέσμους απο site με κύρος. Μη μας πούν και ψεκασμένους..............
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Τα DNΑ εμβόλια θα είναι εμβόλια με patch, για πιο μόνιμα αποτελέσματα.

Ο γυαλάκιας είναι ο δεύτερος σε μέγεθος χρηματοδότης του ΠΟΥ (μετά τις ΗΠΑ).

Ευτυχώς χώρισε πρόσφατα. Μήπως τη σκαπουλάρουμε για φέτος; :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Ποιος τουρισμος κ βαρια βιομηχανια!Ο κουλης θα τα ξεπουλησει για ενα κομματι ψωμι,θα μας βαλει σε τσαντηρια νε μενουμε..κ θα πει οριστε,εγω σας ανοιξα τον τουρισμο κ ειστε τοσο αχρηστοι για να τον δουλεψετε αρα ας ερθουν οι εταιροι
ο τουρισμός δεν είναι βιομηχανία, και μάλιστα βαριά. Αυτά τα κλισέ τα χρησιμοποιούν μόνο οι αμορφωτοι.

ο τουρισμός πρέπει να ξανασχεδιαστεί

οσο για τα άλλα που γράφεις "ξεπουλήσει" "κομμάτι ψωμί" κλπ, δείχνουν οτι εχεις χάσει την ψυχραιμία σου και γράφεις οντας σε πανικό
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
ο τουρισμός δεν είναι βιομηχανία, και μάλιστα βαριά. Αυτά τα κλισέ τα χρησιμοποιούν μόνο οι αμορφωτοι.

ο τουρισμός πρέπει να ξανασχεδιαστεί

οσο για τα άλλα που γράφεις "ξεπουλήσει" "κομμάτι ψωμί" κλπ, δείχνουν οτι εχεις χάσει την ψυχραιμία σου και γράφεις οντας σε πανικό
Μακαρι να μαι εγω σε πανικο κ συ να χεις δικιο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Έχουμε καταλάβει από καιρό τι κομπογιανίτης, νεοδημοκράτης και γλύφτης της κυβέρνησης είσαι. Ηλίου φαεινότερον ότι τα πιάνεις και τους δικαιολογείς (και θα συνεχίσεις μέχρι τον αιώνα των αιώνων να το κάνεις).
Θειουλη τι ασυναρτησιες λες?
Τον αγωνα που εχω ρηξει εγω ως αριστερους στους δρομους κανενας απο εσας τους αριστερους εδω μεσα δεν εχει ρηξει.
Και οταν εγω στο νημα με τα πολιτικα αντιμετωπιζα ταυτοχρονα 5 γαλαζια κοπροσκυλα κανενας απο εσας δεν μπηκε σφηνα παρα κανατε τσιμουδια.
Ξεχωριζω τα μελη τονυ αβε λουκα μπαζουκα γλασκο ερικ ισως ξεχασα και κανα δυο οι οποιοι δινουν μαχη στο νημα και ειναι καθαρα μαχημια.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ο τουρισμός δεν είναι βιομηχανία, και μάλιστα βαριά. Αυτά τα κλισέ τα χρησιμοποιούν μόνο οι αμορφωτοι.

ο τουρισμός πρέπει να ξανασχεδιαστεί

οσο για τα άλλα που γράφεις "ξεπουλήσει" "κομμάτι ψωμί" κλπ, δείχνουν οτι εχεις χάσει την ψυχραιμία σου και γράφεις οντας σε πανικό
Οταν το ελεγα εγω αυτο δεν μπηκες ομως να με στηριξεις?
Τα κομματοσκυλα της νδ διαφωνουν μ αυτη την αποψη.
Και στοχευμενα διαφωνουσε ο προμοτορας τζο100.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
11.000 νεκροί και ανεβαζουνε στα ΜΜΕ ότι ο υπουργός Υγείας ξέρει να αλλάζει πάνες. Μαλάκες, όλα τα "τι ψηφίσατε ρε μαλάκες" δεν αρκούν πλέον για να περιγράψουν την κατάσταση....


 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ακολουθεί σοβαρή ανάρτηση με επικεφαλίδα:

ΕΜΒΟΛΙΑ και ΤΣΙΠΑΚΙΑ.

Κανονικά με τέτοιο θέμα δεν θα ασχολιόμουν αλλά έχει γίνει το κεντρικό επιχείρημα των αψέκαστων εναντίον όσων αναφέρονται ώς "ψεκασμένους". Δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί είναι τέτοια η αποδοχή και η αναπαραγωγή του.Ίσως επειδή οι αψέκαστοι θεωρούν απειροελάχιστη την πιθανότητα τσιπαρίσματος-εμβολίου . Πάμε λοιπόν να δούμε πού βρισκόμαστε ΣΗΜΕΡΑ με αυτό το θέμα.

Περίπτωση 1η:
https://www.biometricupdate.com/201...h-program-to-provide-digital-id-with-vaccines
Όποιος έχει όρεξη διαβάζει το παρακάτω άρθρο. Όποιος έχει μεγαλύτερη όρεξη διαβάζει λίγα πράγματα για την πρωτοβουλία id2020 του αγαπητού Bill Gates στον παρακάτω σύνδεσμο:
Και όποιος έχει πολύ χρόνο διαβάζει τις προδιαγραφές του project που τρέχει στο Μπαγκλαντές στον παρακάτω σύνδεσμο:
Κατεβάζει και το ISP-RFP που τα γράφει και αναλυτικά.

Περίπτωση 2η:
Θα ανεβάσω κατευθείαν τη μελέτη.Υπάρχουν βέβαια πολλά άρθρα που την παρουσιάζουν. Και πάλι όποιος έχει περισσότερο χρόνο ψάχνει μόνος του.
Το άρθρο που με οδήγησε στη μελέτη είναι το παρακάτω:

Περίπτωση 3η:
Το έχω ανεβάσει πάλι.Την παρουσίασε ο Χατζηνικολάου σε κεντρικό (όχι ψεκασμένο) δελτίο ειδήσεων. Ο σύνδεσμος παρακάτω:
Η τεχνολογία περιγράφεται στον παρακάτω σύνδεσμο ο οποίος μας πληροφορεί οτι έχει πάρει ήδη και μερική χρηματοδότηση. Δεν πιστεύω να σας προκαλέι έκπληξη το γεγονός οτι ο αγαπητός Bill είναι και πάλι απο πίσω απο την εταιρέια Vaxxes Technologies .

Περίπτωση 4η:
Μέσα σε όλα έχουμε και το Νετανιάχου να λέει τα δικά του:

Προσπάθησα να βρώ συνδέσμους απο site με κύρος. Μη μας πούν και ψεκασμένους..............
Αν θυμάμαι καλά και ο Βενιζέλος είχε πει κάτι για τσιπάκια , ο οποίος δεν νομίζω να θεωρείται ψεκασμένος. Δεν ξέρω αν υπάρχει η δήλωσή του κάπου , θα κοιτάξω να δω μήπως την βρώ.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Αν θυμάμαι καλά και ο Βενιζέλος είχε πει κάτι για τσιπάκια , ο οποίος δεν νομίζω να θεωρείται ψεκασμένος. Δεν ξέρω αν υπάρχει η δήλωσή του κάπου , θα κοιτάξω να δω μήπως την βρώ.
το 12 η το 13 ειχε κανει την συγκεκριμενη δηλωση
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
το 12 η το 13 ειχε κανει την συγκεκριμενη δηλωση
Α νόμιζα οτι ηταν πρόσφατη , λάθος μου τότε. Καθώς όμως έψαχνα την δήλωση Βενιζέλου για τα τσιπάκια βρήκα αυτό εδω , μάλλον σχετικό με το θέμα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom