Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
5.9% έχουν οι 25-49 στην Ελλάδα, και οι ηλικιωμένοι που αντλούν πληροφόρηση από τα ΜΜΕ, έχουν γύρω στο 63%.
Eπειδή ΠΑΛΙ έγραψες μαλακία (και μετά μου λες να μην σε βρίζω) διάβασα το άρθρο που γράφει το εξής:

"Αντιθέτως, μαζικότερη -παρά το μικρό χρονικό διάστημα που έχουν ανοίξει οι πλατφόρμες- είναι η συμμετοχή των νεότερων ηλικιών στο πρόγραμμα εμβολιασμού, δηλαδή στις ηλικίες των πολτικών έως 49 ετών. Μέσα σε λίγα μόλις 24ωρα ο εμβολιασμός για την ηλικιακή ομάδα από 25 έως 49 ετών φτάνει στο 5,9%, ενώ από 50 έως 59 ετών έχει εμβολιαστεί στη χώρα μας το 11%"
.

Μάλλον εγώ θα σταματήσω να ασχολούμαι με τις μαλακίες που ανεβάζεις... που ή δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή είσαι στόκος! Διάλεξε μόνος σου! :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Το 92 ηταν μο@ναρα

Το 21 ειναι μουσχαρα
Mην την γαμησεις ρε φιλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Eπειδή ΠΑΛΙ έγραψες μαλακία (και μετά μου λες να μην σε βρίζω) διάβασα το άρθρο που γράφει το εξής:

"Αντιθέτως, μαζικότερη -παρά το μικρό χρονικό διάστημα που έχουν ανοίξει οι πλατφόρμες- είναι η συμμετοχή των νεότερων ηλικιών στο πρόγραμμα εμβολιασμού, δηλαδή στις ηλικίες των πολτικών έως 49 ετών. Μέσα σε λίγα μόλις 24ωρα ο εμβολιασμός για την ηλικιακή ομάδα από 25 έως 49 ετών φτάνει στο 5,9%, ενώ από 50 έως 59 ετών έχει εμβολιαστεί στη χώρα μας το 11%".

Μάλλον εγώ θα σταματήσω να ασχολούμαι με τις μαλακίες που ανεβάζεις... που ή δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή είσαι στόκος! Διάλεξε μόνος σου! :)
Ειναι διαστρεβλωτης με δολο.
Δεν ξερω τι συμβαινει, το κανει συνεχεια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.406
Πόντοι
6.256
Βγάλε επιτέλους τον σκασμό γαμημένο σκουπίδι.


182702338_4714763261873884_980202382840981176_n.jpg


Ξανά: Βγάλε επιτέλους τον σκασμό γαμημένο σκουπίδι.
Ποιό πασόκι ειν αυτό?
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Eπειδή ΠΑΛΙ έγραψες μαλακία (και μετά μου λες να μην σε βρίζω) διάβασα το άρθρο που γράφει το εξής:

"Αντιθέτως, μαζικότερη -παρά το μικρό χρονικό διάστημα που έχουν ανοίξει οι πλατφόρμες- είναι η συμμετοχή των νεότερων ηλικιών στο πρόγραμμα εμβολιασμού, δηλαδή στις ηλικίες των πολτικών έως 49 ετών. Μέσα σε λίγα μόλις 24ωρα ο εμβολιασμός για την ηλικιακή ομάδα από 25 έως 49 ετών φτάνει στο 5,9%, ενώ από 50 έως 59 ετών έχει εμβολιαστεί στη χώρα μας το 11%"
.

Μάλλον εγώ θα σταματήσω να ασχολούμαι με τις μαλακίες που ανεβάζεις... που ή δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις ή είσαι στόκος! Διάλεξε μόνος σου! :)


 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

Α. Λινού: Να μην χορηγηθεί το εμβόλιο της AstraZeneca στους 30άρηδες​





Συνεχίζονται οι αντιφάσεις αναφορικά με τη χορήγηση του εμβολίου της AstraZeneca στην ηλικιακή ομάδα 30-39 ετών. Σήμερα, μιλώντας στο ραδιόφωνο του Alpha, η Αθηνά Λινού, τάχθηκε κατά της χορήγησης του εμβολίου της εταιρείας στους 30άρηδες.

Εν τω μεταξύ αύριο, 27 Απριλίου, ανοίγει η πλατφόρμα των εμβολιασμών για την ηλικιακή ομάδα 30-39 ετών, με το σκεύασμα της AstraZeneca.


Τρικυμια εν κρανιω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αντί να πάνε καλάθι τα ράπιντ , έφεραν τα σέλφ τα οποία φαντάζομαι είναι ακόμα πιό αναξιόπιστα απο τα ράπιντ. Αν δεν κάνω λάθος σε αρκετά πανεπιστήμια υπάρχουν οι υποδομές και θα μπορούσαν να γίνονται εκεί η και εκεί τα μοριακά.
Όχι ρε φίλε εκατομμύρια μοριακα 2 φορές την εβδομάδα για τους 1 εκατομμύριο εργαζόμενους στην εστίαση, τους ενάμιση εκατομμύριο μαθητές, τους 150.000 εκπαιδευτικούς και άλλους 1 εκατομμύριο εργαζόμενους σε άλλους τομείς δεν μπορούν να κάνουν κάθε βδομάδα τα 200 κρατικά και τα 500 ιδιωτικά εργαστήρια της χωρας...από την αρχή φαντάσου έχουν ελεγχθεί 4.700.000
Screenshot_20210510_225200.jpg
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Αλεξ την απόφαση του ΣΤΕ, όσον αφορά τις αποζημιώσεις πως την κρίνεις ;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Όπως είχα πει δεν υπάρχει ψέκι που να μην είναι ψεύτης.

Το έντυπο που συμπληρώνουν όλοι είναι αυτό:
ErHIj4tXEAMpqh0


Πουθενά δεν υπάρχει θέση για υπογραφή.

Ο ψεύτης ψεκο-κλώνος βάζει αυτό που υπήρχε στο εγχειρίδιο 1.0 Δεκεμβρίου 2020.

Έλα όμως που έχει κυκλοφορήσει και νεότερη έκδοση, η 1.2 τον Ιανουάριο 2021, και στην σελίδα 49 υπάρχει το έντυπο Β:

Καλώ όλα τα μέλη του bou.com που έχουν εμβολιαστεί και φυσικά έχουν συμπληρώσει αυτό το έντυπο να πάρουν φόρα και να φτύσουν τον ξεφτίλα που ποστάρει ψέμματα.

Και για να μην το ξεχάσω:
Τώρα πάρε τα @@ μου ηλίθιε ψεκο-κλώνε.
η βρωμιά του δεν είναι ότι έκανε λάθος τα έντυπα στη γενικότερη άγνοια που τον διακατέχει. Είναι ότι ορκιζόταν πως του έστειλε ο φίλος του υπογεγραμμένο το παλιό έντυπο και είχε και την αθλιότητα να στοιχηματίζει κιόλας. Πόσο άθλιος χαρακτήρας.
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
η βρωμιά του δεν είναι ότι έκανε λάθος τα έντυπα στη γενικότερη άγνοια που τον διακατέχει. Είναι ότι ορκιζόταν πως του έστειλε ο φίλος του υπογεγραμμένο το παλιό έντυπο και είχε και την αθλιότητα να στοιχηματίζει κιόλας. Πόσο άθλιος χαρακτήρας.

Μη μου νευριάζεις φίλε! Στα έχω εξηγήσει όλα σε post που δεν μπήκες καν στον κόπο να διαβάσεις !
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.910
Πόντοι
5.006
η βρωμιά του δεν είναι ότι έκανε λάθος τα έντυπα στη γενικότερη άγνοια που τον διακατέχει. Είναι ότι ορκιζόταν πως του έστειλε ο φίλος του υπογεγραμμένο το παλιό έντυπο και είχε και την αθλιότητα να στοιχηματίζει κιόλας. Πόσο άθλιος χαρακτήρας.
Καλά ρε τους πιστεύετε ότι έχουν και φίλους???
Ναυάγια είναι. Όλη μέρα κλεισμένοι στο παιδικό τους δωμάτιο είναι...
Άκου εκεί ένας φίλος του του έστειλε το έντυπο...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Καλά ρε τους πιστεύετε ότι έχουν και φίλους???
Ναυάγια είναι. Όλη μέρα κλεισμένοι στο παιδικό τους δωμάτιο είναι...
Άκου εκεί ένας φίλος του του έστειλε το έντυπο...
και βάζει στοίχημα με το έντυπο του φίλου του για να μου πει μετά ότι ααααααα δεν έχω δικαίωμα να σου δείξω το ξένο έντυπο.
Ρε καλά λέει ο Βολταίρος φτύσιμο στα μούτρα.

ΧΧΧΧΧΧΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΦΤΟΥ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom