Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
για την σημερινη επιταξη των γιατρων για τα νοσοκομεια

τα χαρτακια πηγαν 80% σε αριστερους γιατρους ολων των παραταξεων 20% σε γιατρους με δεξια ιδεολογια

εχουν αρχισει να ακυρωνουν τον τοπο που θα πρεπει να ασκησουν τα καθηκοντα τους με το φυλλο πορειας τους

εχει βουηξει το facebook απο το πρωι με τις απαντησεις τους
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Είδα ότι μερικά ΠΣεκοσκουπίδια με ψάχνουνε.

Είδα ότι με ψάχνουνε να τους τραμπουκίσω.

Είδα ότι με έχουνε πολύ μεγάλη ανάγκη (για να θυμηθούμε τον Πίτσι που έσκασε μύτη μετά από πολύ καιρό στο διπλανό σάη - Πάνος Μπος ρισπέκτ).

Είδα ότι έχουν μεγάλη ανάγκη τα χύσια μου στην μάπα τους -( Κυριακοκλώνοι, γεωκόροι, ντίκι ντάκγκες γουάτ ιζ εν έϊτζεντ και λοιποί πουστοκλώνοι).

ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΝΕΑ.

Δεν ασχολούμαι μαζί σας.

Γιατί είδα ότι αρχηγός των αρχι-πσεκααζμένων του bou.com έχει γίνει ο Λίλας.

Μα ρε μαλάκες καθυστερημένοι ο Λίλας;;;;;

Είναι ο αρχηγός σας;;;;;;

Μα ο Λίλας;;;;;;

ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΟΥΦΡΑ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΓΚΕΦΑΛΙΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;


Που φαντασιώνεται ότι είναι ο Τούρινγκ ενώ είναι ένα ΤΣΟΛΙ ΚΑ ΜΙΣΟ;;;;;;;;
Τι έγινε; Το εμβόλιο που έκανες είχε παρενέργειες;
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ο (λ) εκλερ (κ) πιστεύει ακόμα στους πεντακόσιους χίλιους δέκα χιλιάδες μέσα στις ΜΕΘ
Αλήθεια στον Άγιο Βασίλη πιστεύει ακόμη;;;;; :rockon: :think: :think: :think: :think:
Τι είναι αυτά που γράφεις;

Ρε εγώ δίνω μάχη εδώ με τους μπραβοΚούληδες από τότε που αρμένιζες εσύ στις Ολλανδικές Αντίλλες.

Ορίστε:

Screenshot_8.jpg


Τα έχωσα και σήμερα σε συμμαθητή μου εντατικολόγο σε Πανεπιστημιακό νοσοκομείο που πήγε να μου πουλήσει ό,τι του βγαίνει ο πάτος στην κούραση.

Έλα ρε του λέω, άστα αυτά γιατί εγώ είμαι μέλος στο bou και ξέρουμε ό,τι δεν συμβαίνει τίποτα και η τάχα επιστράτευση είναι για να εισπράξουν τα «δικά σας παιδιά» κάνα εξτραδάκι από τον κρατικό κορβανά.

Που τα διαβάζεις αυτά πήγε να μου πει.

Μα όλοι τα λένε. Και πρώτος από όλους ένας Volcano.

Εεεε τι μ΄ αυτόν μου λέει.

Αυτός ρε του λέω μέχρι και στην Γκάνα βρήκε αποδείξεις ό,τι εδώ η κυβέρνηση μας έχει κλειδωμένους για να διαλύσει την οικονομία χωρίς λόγο.

Δηλαδή μου λέει;

Εκεί ρε που σε μια καλύβα γαμούσε μια Γκανέζα, όταν τον γυρνά ανάσκελα η Αφρικανή για να τον καβαλήσει βλέπει στο δοκάρι πάνω στο ταβάνι κάτι αρουραίους.

«Ρε τον μαλάκα τον Έλληνα έλεγαν, ήρθε μέχρι εδώ για να γαμήσει, τους τα έχει κλείσει όλα εκεί ο Κούλης, τους έχει μαντρώσει μέσα και τους τρομοκρατεί με γεμάτες ΜΕΘ και θανάτους…»



Γιατί μέχρι και τα ποντίκια της Γκάνα έχουν μάθει την αλήθεια και εδώ οι φιλοκυβερνητικοί μπραβοΚούληδες σπέρνουν τον φόβο μαζί με τον νεκροθάφτη τον Ευαγγελάτο… :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Τι είναι αυτά που γράφεις;

Ρε εγώ δίνω μάχη εδώ με τους μπραβοΚούληδες από τότε που αρμένιζες εσύ στις Ολλανδικές Αντίλλες.

Ορίστε:

Screenshot_8.jpg


Τα έχωσα και σήμερα σε συμμαθητή μου εντατικολόγο σε Πανεπιστημιακό νοσοκομείο που πήγε να μου πουλήσει ό,τι του βγαίνει ο πάτος στην κούραση.

Έλα ρε του λέω, άστα αυτά γιατί εγώ είμαι μέλος στο bou και ξέρουμε ό,τι δεν συμβαίνει τίποτα και η τάχα επιστράτευση είναι για να εισπράξουν τα «δικά σας παιδιά» κάνα εξτραδάκι από τον κρατικό κορβανά.

Που τα διαβάζεις αυτά πήγε να μου πει.

Μα όλοι τα λένε. Και πρώτος από όλους ένας Volcano.

Εεεε τι μ΄ αυτόν μου λέει.

Αυτός ρε του λέω μέχρι και στην Γκάνα βρήκε αποδείξεις ό,τι εδώ η κυβέρνηση μας έχει κλειδωμένους για να διαλύσει την οικονομία χωρίς λόγο.

Δηλαδή μου λέει;

Εκεί ρε που σε μια καλύβα γαμούσε μια Γκανέζα, όταν τον γυρνά ανάσκελα η Αφρικανή για να τον καβαλήσει βλέπει στο δοκάρι πάνω στο ταβάνι κάτι αρουραίους.

«Ρε τον μαλάκα τον Έλληνα έλεγαν, ήρθε μέχρι εδώ για να γαμήσει, τους τα έχει κλείσει όλα εκεί ο Κούλης, τους έχει μαντρώσει μέσα και τους τρομοκρατεί με γεμάτες ΜΕΘ και θανάτους…»



Γιατί μέχρι και τα ποντίκια της Γκάνα έχουν μάθει την αλήθεια και εδώ οι φιλοκυβερνητικοί μπραβοΚούληδες σπέρνουν τον φόβο μαζί με τον νεκροθάφτη τον Ευαγγελάτο… :confused:
Μαν πες την αλήθεια πόσα αρπάζεις από τον Κούλη
;; Την αλήθεια όμως πες μας

Γουστάρεις κ καυλώνει με καραντίνα;
Σε συμβουλεύω να γαμας που κ που μπας κ ξεπικαρει το μυαλό σου από τη κουλιαση

Σήμερα είχαμρ δέκα χιλιάδες νεκρούς στην Γκάνα από φτώχια κ συμβουλεύω όλοι να κάτσουμε καραντίνα να μη ξοδεύουμε κ τα λεφτά που θα εξοικονομήσουμε να τα στείλουμε για να καταπολησιυμε τη φτώχεια στην Αφρική
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ο (λ) εκλερ (κ) πιστεύει ακόμα στους πεντακόσιους χίλιους δέκα χιλιάδες μέσα στις ΜΕΘ

Επειδή ακριβώς η κατάσταση είναι τραγική,


Τριγμοί στον στρατόπεδο των ψεκασμένων.

Ο ένας λέει πως δεν τρέχει τίποτα και ο άλλος λέει τραγική κατάσταση.

Πλήρης αναρχία και ασυνεννοησία. Ο καθένας παίζει το δικό του βιολί.

Παρακαλείται ο CEO της ομάδας κύριος Savvas να τραβήξει αυτιά, εκτιθέμεθα κύριοι, λίγη σοβαρότητα επιτέλους… :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Τριγμοί στον στρατόπεδο των ψεκασμένων.

Ο ένας λέει πως δεν τρέχει τίποτα και ο άλλος λέει τραγική κατάσταση.

Πλήρης αναρχία και ασυνεννοησία. Ο καθένας παίζει το δικό του βιολί.

Παρακαλείται ο CEO της ομάδας κύριος Savvas να τραβήξει αυτιά, εκτιθέμεθα κύριοι, λίγη σοβαρότητα επιτέλους… :confused:
Εσύ πόσα αρπάζεις από τον Κούλη ;;;; Καυλώνει με τεομολαγνια; Αντί για μουνια;; Ε;; Πες την αλήθεια
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Χαζούλη, πάμε ακόμα μια επανάληψή γατί δεν έχεις πάρει χαμπάρι τον λόγο που παίρνονται τα μέτρα:


Screenshot_1.jpg
Δε σε έβριζα κ κρατά τους χαρακτηρισμούς για εσενα

Αυτά που γράφεις είναι σαν να λες έξυπνος ο Κούλης κ χαζός ο λαός κ για αυτό πρέπει να κάτσει καραντινα


Ο Κούλης απέτυχε ναι ή όχι;;;;;;;;
Κ νεκροί κ χρέωσε την ελλαδα
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Μιας και λείπουν τα Μπινελίκια του closer τα αναλαμβάνω εγώ σήμερα :confused:
Πάμε
Εξαφανιστείτε άθλιοι καραντινόκαυλοι , χωθείτε κάτω από τη γη, καμουφλαριστείτε , κρυφτείτε, διακτινιστείτε σε άλλη διάσταση και όλα θα επανέλθουν στην κανονικότητα. Και τον ιό θα περιορίσουμε αποτελεσματικά και κόσμος θα σωθεί από βέβαιο θάνατο και η ζωή θα είναι ωραία.
Αρκει να μην υπάρχει η άρρωστη διαστροφή σας που έχει πάρει υπερεξουσίες.
ΟΥΣΤ ΞΕΚΩΛΙΑΡΙΔΕΣ.:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Χαζούλη, πάμε ακόμα μια επανάληψή γατί δεν έχεις πάρει χαμπάρι τον λόγο που παίρνονται τα μέτρα:


Screenshot_1.jpg
Αγαπητέ Leclerc,

δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει αλλά περιμένουμε να γίνει η κωλοτούμπα. Να ανοίξουν όλα ή σχεδόν όλα με ασήμαντους περιορισμούς. Μια πιθανή ημερομηνία δόθηκε ήδη από 2 μέλη (νομίζω volcano και centrino).

Όπως είμαστε σήμερα (και ανεξάρτητα πώς φτάσαμε εδώ) δεν υπάρχει τρόπος περιορισμού ενός ΌΧΙ ΘΑΝΑΤΗΦΌΡΟΥ ιού.

Υγ: Μην πεταχτεί κανείς να γράψει ότι λέω μπαρούφες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Όταν λες πόσα παίρνεις περιμένεις άλλη απάντηση;

Ok θέλεις την απάντηση αλλιώς.

Πέντε λοιπόν.

5.gif
Καλά έτσι κάνουν οι λοιμοξιολογοι των επιτροπών στον ελληνικό λαό
Βάλαμε είκοσι δύο υπαλλήλους δυσμοιρους έρμαια των πολιτικών να αποφασίσουν ντεμεκ για εμάς

Τέτοιους δέκα θέλω στην καθισια σου

Αί σιχτηρ πολιτικά ζώα που καταστρέψατε την Ελλάδα κ το παίζεται κ γιατροί

Πάρτα ζωο πληρωμενο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είσαι ανέκδοτο μεγάλο

Γιατρός πληκτρολογίου κομματικό πουτσοσκυλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom