Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
τον νοεμβριο που μας κλειδαμπαρωσαν ειχε πει ενας απο τους τετοιους μεχρι μαρτιο ετσι θα παει
ειπαμε τρελος ειναι αυτος καταστροφολογος κανεις δεν θα το βγαλει κλπ κλπ
να που φτασαμε μαρτιο γαμω την καταδικη μου με τις 2 βδομαδες ακομα και μετα αντε 2 ακομα και 2 ακομα :2on1:
Οι ιώσεις δεν τελειώνουν τον μαρτιο, το τοπίο ξεκαθαρίζει το μαιο, θα ψευτολασκάρουν λιγο με κλικ αγουει ανοιγμα δημοτικων κλπ, μετα λίγη υπομονή να περασει το πάσχα με μάντρωμα φυσικα και με σχετική προπαγανδα με τα μμε
και μετα αμόλυμα κόβιντ φρι ελλάδα προπαγάνδα κλπ για να ρθουν οι τουρίστες,
Το φθινόπωρο σίγουρα θα σκάσει κανα μικρό τσουνάμι πάλι αφου δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα για εμβολιασμό νεων ακόμα.

Μετά το μάντρωμα θα σκάνε τα κανόνια της οικονομίας γιατι δεν θα κρυβονται αλλο και προχωράμε πάλι στο άγνωστο χωρις να φταίει κανείς, θα φταίει μόνο ο κινεζος που έφαγε κλπ κλπ
καπως ετσι θα παει

ποιος να μας το ελεγε τοτε οτι ηταν το αισιοδοξο σεναριο
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αλλες δυο βδομαδουλες υπομονη,μετα θα κανετε εμβολιακι και παλι θα χαρειτε τη λευτερια ,να βγειτε να παιξετε ,να γελασετε αλλα κυριως να δουλεψετε με πολυ ορεξουλα γιατι θα πρεπει να πληρωσετε φορους γιατι τα επιδοματα δε πεσαν απο τον ουρανο ,ναι?και κλεισιμο δεν θα ξαναεχει μην αγχωνεστε απλα καθε 6 μηνες παλι εμβολιακι και ολα καλα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.342
Κριτικές
1
Like
35.407
Πόντοι
6.256
Τη Μαλεσίνα τη μάντρωσαν μια χαρά, τα 50 καθυστερημένα των εξαρχείων δε μπορούν να τα μαντρώσουν και τ αφήνουν να τρομοκρατουν ολη την αθήνα με κλεισιμο δρόμων σταθμούς μετρό κλπ

Μπράβο ρε, η ανικανότητα σε όλο της το μεγαλείο, ή μάλλον η σκοπιμότητα
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
τον νοεμβριο που μας κλειδαμπαρωσαν ειχε πει ενας απο τους τετοιους μεχρι μαρτιο ετσι θα παει
ειπαμε τρελος ειναι αυτος καταστροφολογος κανεις δεν θα το βγαλει κλπ κλπ
να που φτασαμε μαρτιο γαμω την καταδικη μου με τις 2 βδομαδες ακομα και μετα αντε 2 ακομα και 2 ακομα :2on1:
Οι ιώσεις δεν τελειώνουν τον μαρτιο, το τοπίο ξεκαθαρίζει το μαιο, θα ψευτολασκάρουν λιγο με κλικ αγουει ανοιγμα δημοτικων κλπ, μετα λίγη υπομονή να περασει το πάσχα με μάντρωμα φυσικα και με σχετική προπαγανδα με τα μμε
και μετα αμόλυμα κόβιντ φρι ελλάδα προπαγάνδα κλπ για να ρθουν οι τουρίστες,
Το φθινόπωρο σίγουρα θα σκάσει κανα μικρό τσουνάμι πάλι αφου δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα για εμβολιασμό νεων ακόμα.

Μετά το μάντρωμα θα σκάνε τα κανόνια της οικονομίας γιατι δεν θα κρυβονται αλλο και προχωράμε πάλι στο άγνωστο χωρις να φταίει κανείς, θα φταίει μόνο ο κινεζος που έφαγε κλπ κλπ
καπως ετσι θα παει

ποιος να μας το ελεγε τοτε οτι ηταν το αισιοδοξο σεναριο

Έχουμε μπλέξει για τα καλά.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
τον νοεμβριο που μας κλειδαμπαρωσαν ειχε πει ενας απο τους τετοιους μεχρι μαρτιο ετσι θα παει
ειπαμε τρελος ειναι αυτος καταστροφολογος κανεις δεν θα το βγαλει κλπ κλπ
να που φτασαμε μαρτιο γαμω την καταδικη μου με τις 2 βδομαδες ακομα και μετα αντε 2 ακομα και 2 ακομα :2on1:

Η εβδομάδα τησ μαρμότασ :(
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Υπερβάλεις όπως πάντα. Και χωρίς κορονοϊό μπουρδελο ΕΣΥ είχαμε, με επιδημία (όπως άρχισαν τελευταία να το ονομάζουν οι τηλεαστερες) δεν θα είναι μπουρδελο;
Ναι, σου είπα εγώ ότι δεν είχαμε? Άρα ένας λόγος παραπάνω να εναι χειρότερα τα πράγματα τώρα. Σωστά? Εσύ το είπες. Μπουρδέλο και τώρα. Άρα μπουρδέλο και με κορωνοϊό. Άρα?


Να βελτιώσεις το μπουρδελο. Αυτό εννοώ, τι δεν καταλαβαίνεις; Να το κάνουν στούντιο ή ακόμα καλύτερα FKK

Α και τι θα γίνουν τα εκατοντάδες χειρουργεία που αναβλήθηκαν επ'αοριστο; Ε όσοι δεν έχουν λεφτά θα μας χαιρετήσουν, ότι συμβαίνει χρόνια τώρα.
Χμμμμ.... μιας και δεν βλέπω κάποιον άλλον δίπλα μου.... εμένα ρωτάς, ε? Χμμμ... για ποιο λόγο ρωτάς εμένα? Να ρωτήσεις αυτούς που κάνουν κορωνοπάρτυ, που πάνε στις πλατείες κι όλα αυτά. Εγώ, σου δίνω το λόγο μου, δεν κάνω τιποτε από όλα αυτά :grin:

Δλδ αν δεν έκαναν τα κορονοπαρτυ θα χειρουργούνταν οι άνθρωποι κανονικά; Τι επιχείρημα είναι αυτό; Λήφθηκε η απάνθρωπη απόφαση αναβολής των χειρουργειων για να προετοιμαστουμε το ΕΣΥ για τον κοβιντ. Δλδ θα νοσηλευσω 10 και θα τους σώσω από κοβιντ και θα πεθάνουν άλλοι 10 που δεν θα κάνουν χειρουργείο. Στο Παπανικολάου, μου είπαν από μέσα ότι αναβλήθηκαν για 2 χρόνια....

Και κάτι τελευταίο Μπάρμπα, ψάξε να βρεις την θέση της Ελλάδος σε νεκρούς σε σχέση με τα κρούσματα... Αν δεν το βρεις θα σου πω εγώ και μετά μιλάμε πάλι για Σουηδίας και λοιπές αηδίες...
Δεν χρειάζεται να μου πεις γιατί δεν με ενδιαφέρει αυτός ο δείκτης. Ό,τι και νούμερο να μου πεις, θα σου πω "οκ, με πόσα τεστ?". Αυτός ο δείκτης διαβάζεται με πολλούς τρόπους γιατί έχει πολλές παραμέτρους.

Θα σου συνιστούσα λοιπόν να δεις έναν άλλον δείκτη: αυτόν που δείχνει πόσοι μπαίνουν και πόσοι ΔΕΝ βγαίνουν! Εκεί δεν έχει να κάνει ούτε με τεστ, ούτε με κρούσματα, ούτε με τίποτα. Έχει να κάνει με how many go in, how many never go out!!!! Ξεκάθαρα πράγματα.

Κι επειδή βαριέμαι να τον ανεβάσω ξανά για 10η φορά, ψάξτο μόνος σου ή ψάξε τα ποστ πίσω.

Η Ελλάδα βρίσκεται στην 3η χειρότερη θέση στη Ευρώπη σε θανάτους σε σχέση με τα κρούσματα. Αυτό αν δεν σου λέει κάτι εσένα, δεν σημαίνει ότι δεν στους άλλους. Η ιατρική αντιμετώπιση της ίωσης είναι από τις χειρότερες στην Ευρώπη.... Εκτός αν οι νεκροί ήταν και από άλλες αιτίες, λέω εγώ τώρα. Δεν με πείθεις ότι και να γράψεις....
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Βρωμερά κομματοσκούλικα που μέχρι να κάνετε τη κωλοτούμπα όταν δεν θα έχετε να πληρώσετε άλλο τα επιδόματα τεμπελιάς, πως είναι δυνατόν να ψάχνετε να βρείτε παραδείγματα για χώρες που τα πάνε άσχημα και αυτές κατά δαιμονιώδη σύμπτωση να έχουν από τα πιο αυστηρά Λοκντάουν;:think:
Ακούστηκε από χτες η Αγγλία η Τσεχία και μου είπε ο άλλος να ψάξω τη Γερμανία. Και οι 3 με ελληνικου τύπου lockdown και τα πάνε χάλια.
Στις ανοιχτές χώρες που είναι οι περισσότερες στον κόσμο δεν μπορείτε να βρείτε καμία πίεση για να φέρετε ως παράδειγμα:confused:
Σε Σουηδία και Ουκρανία με τα πάντα ανοιχτά (ακόμα και κλαμπ που είναι ασφυχτικά γεμάτα) δεν υπάρχει καμιά πίεση στις ΜΕΘ. Και υπάρχει στις χώρες με τα lockdown.
Ουστ συρθείτε κάτω από τη γη σιχαμένα τρισάθλια κομματοσκούλικα.:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Δυστυχώς με τα ψεμματα των κυβερνήσεων κ των λοιμοξιολογων δυ κ αλήθεια να υπάρχει ιος ,απλα πλέον μετά από τόσα ψεμματα δεν τους πιστεύουμε

Ενώ μόλις έμαθα ότι ακόμα κ η δικαιοσύνη ο σύλλογος δικαστών επιχορηγείται από τις κρατικές συστημικές τράπεζες
Κ το έμαθα πεις από λίγο από πρώην Αρεοπαγίτη

Κ μετά περιμένουμε να δικαιουθουμε δικαστικά με τις τράπεζες στα δάνεια ΧΑ ΧΑ χα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Ακούστηκε από χτες η Αγγλία η Τσεχία και μου είπε ο άλλος να ψάξω τη Γερμανία. Και οι 3 με ελληνικου τύπου lockdown και τα πάνε χάλια.
Στις ανοιχτές χώρες που είναι οι περισσότερες στον κόσμο δεν μπορείτε να βρείτε καμία πίεση για να φέρετε ως παράδειγμα:confused:
Ενω η Ουγγαρια που μεχρι τον Νοεμβριο εβαζε ακομα και θεατες στα γηπεδα και η Μολδαβια που ειναι ολα ανοιχτα τα πανε καλυτερα :confused:
Βουλγαρια επισης αρκιντια ελληνικου τυπου λοκνταουν ειχε οπως και η Τσεχια - Σλοβακια που τους τελευταιους μηνες και αφου τους θερισε ο ιος αναγκαστηκαν να παρουν σκληροτερα μετρα.

νεκροι ανα εκατομμυριο στις προαναφερθεντες χωρες

Hungary 1,575
Czechia 1,931
Bulgaria 1,491
Moldova 987
Slovakia 1,353

Greece 629 :confused:


Θυμαμαι τους πρωτους μηνες ενω καποιοι τολμουσαμε(sic) να πουμε οτι η Ελλαδα τα πηγαινε αρκετα καλα συγκρινομενη με τις δυτικοευρωπαικες χωρες οι συνηθεις υποπτοι γραφανε ... ε σιγα το πραμα ,καντε συγκριση με τις γειτονικες βαλκανικες και ανατολικες χωρες μας λεγανε ... παρτε και το North Macedonia 1,509

Κουρασατε :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Ακούστηκε από χτες η Αγγλία η Τσεχία και μου είπε ο άλλος να ψάξω τη Γερμανία. Και οι 3 με ελληνικου τύπου lockdown και τα πάνε χάλια.
Στις ανοιχτές χώρες που είναι οι περισσότερες στον κόσμο δεν μπορείτε να βρείτε καμία πίεση για να φέρετε ως παράδειγμα:confused:
Ενω η Ουγγαρια που μεχρι τον Νοεμβριο εβαζε ακομα και θεατες στα γηπεδα και η Μολδαβια που ειναι ολα ανοιχτα τα πανε καλυτερα :confused:
Βουλγαρια επισης αρκιντια ελληνικου τυπου λοκνταουν ειχε οπως και η Τσεχια - Σλοβακια που τους τελευταιους μηνες και αφου τους θερισε ο ιος αναγκαστηκαν να παρουν σκληροτερα μετρα.

νεκροι ανα εκατομμυριο στις προαναφερθεντες χωρες

Hungary 1,575
Czechia 1,931
Bulgaria 1,491
Moldova 987
Slovakia 1,353

Greece 629 :confused:


Θυμαμαι τους πρωτους μηνες ενω καποιοι τολμουσαμε(sic) να πουμε οτι η Ελλαδα τα πηγαινε αρκετα καλα συγκρινομενη με τις δυτικοευρωπαικες χωρες οι συνηθεις υποπτοι γραφανε ... ε σιγα το πραμα ,καντε συγκριση με τις γειτονικες βαλκανικες και ανατολικες χωρες μας λεγανε ... παρτε και το North Macedonia 1,509

Κουρασατε :confused: :confused: :confused:

Τυπε μας παρουσιαζεις το δασος προτεινοντας μας να βλεπουμε το δεντρο κ μονο!

Ενα χρονο τωρα,πολεματε με νυχια κ με δοντια να αυξησετε τα νουμερα!Τρανο παραδειγμα το πρωτο λοκνταουν του Μαρτη του 2020!Μην βγαινεται λεγατε,τι συντελεστες μας παρουσιαζατε,τι αστυνομια να τραβα κοσμο στις εκκλησιες,τι αναστολες παιξανε,τι επιδοματα δωσατε,ωσπου....

...ω του θαυματος,η Πρωτοψαλτη πληρωμενη απ τον Δημο επανω στην καροτσα να μεταδωσει το χαμογελο κ την ελπιδα στους πολιτες,ο Μπακογιαννης καλουσε κοσμο στην Ομονοια για το υπερθεαμα κ ο Κουλης διαφημιζε απ τη Σαντορινη ελατε στον ασφαλεστερο προορισμο για διακοπες,ωσπου.....

....τον Σεπτεμβρη ξανα βγηκαν οι ειδικοι κ μας ειπανε ο κοσμος δεν επεδειξε την αναλογη προσοχη κ γεμισαν την χωρα κορονοιο κ πως αναγκαστικα ξανα λοκ νταουν.


Τυπε....Γαμιεσται
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Τυπε δεν ειμαι οργανωμενος του κομματος ΝΔ και ουτε σε καμια νεολαια του ημουν ποτε ... οποτε αστα αυτα σε μενα
απλα δεν τα βλεπω ολα στραβα στην χωρα μου και να εκθειαζω αλλες που ειναι το ιδιο σκατα (μπορει και χειροτερα) :confused:

Σαλτα και γαμησου τωρα ...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.342
Κριτικές
1
Like
35.407
Πόντοι
6.256
Στα καλά θα φταίει η νδ, στα κακά ο κόσμος

Ένα χρόνο τώρα θα είμαστε με την πεποίθηση ότι σε όλα πέτυχε κατα 100% η κυβέρνηση,
Ούτε ένα λαθάκι δεν έκανε,

Απολαυστε
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Τάσσο δεν σου ταιριάζει ο ρόλος του καραντινόκαυλου. Λες και θέλεις να πάρεις προαγωγή από απλά παραπλανημένο από τα μέσα σε ωφελιμιστή καραντινοκαυλο ή χειρότερα σε αυτούς που βρίσκουν λόγο ύπαρξης με αυτή τη κατάσταση. Ξεκόλλα, τίποτα δεν θα πάθουν οι γονείς σου αν προσέχουν και τηρούν τα μέτρα, από το άνοιγμα των σχολείων των μαγαζιών, της εστίασης και των πανεπιστημίων.
Όσοι σε ξέρουν δεν πιστεύουν πως εσύ μάχεσαι στο πλευρό των κομματόσκυλων για κατάργηση ελευθεριών, περιορισμό των ταξιδιών ακόμα και των γυναικών για αυτή τη κοροϊδία. Λες και δεν έχεις εκθέσει τον εαυτό σου όλα αυτά τα χρόνια σε χίλιες δυό αρρώστιες που μπορεί να έχουν οι ανατολικές πουτανίτσες. Για τους γονείς σου έπρεπε να φοβάσαι και με την απλή γρίπη αν είναι τόσο ευάλωτοι, αλλά δεν νομίζω να ήθελες να κλείσουν τα πάντα προ κορωνοιου εποχες για να μην αρπάξουν το κρυολόγημα.
Δες την κατάσταση πιο καθαρά γιατί όπως πάμε θα πεινάσουμε και θα μας βρουν χειρότερα δεινά με τη ξεφτίλα αυτή. Δεινά που ούτε οι μεγάλοι μας γονείς δεν θα ήθελαν να μας συμβούν..:confused:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τυπε δεν ειμαι οργανωμενος του κομματος ΝΔ και ουτε σε καμια νεολαια του ημουν ποτε ... οποτε αστα αυτα σε μενα
απλα δεν τα βλεπω ολα στραβα στην χωρα μου και να εκθειαζω αλλες που ειναι το ιδιο σκατα (μπορει και χειροτερα) :confused:

Σαλτα και γαμησου τωρα ...


Χαρά στο κουράγιο σου να πιάσεις συζήτηση με τον mounoxalasti.
Δεν είναι απλά ένας ψεκασμένος - συνωμοσιολόγος, ο τύπος είναι κλινικά χαζός, δεν του κόβει ντιπ.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Κανενας δεν χρειαζεται να ναι οργανωμενος για να εκφερει αποψη,επισης θετικο το οτι προσπαθεις να δεις θετικα κ οχι μονο στραβα,οπως κ γω εξ αλλου,ομως υπαρχει θεμα οταν τοσος κοσμος εξαθλιωνεται...

Γιατι να σ πω κ αλλιως,για μενα επισης θετικα ειναι τα πραγματα,εργενης ειμαι,εξοδα δεν εχω οπως κ εσοδα επισης,παιδια διαζυγια κλπ δεν εχω,για μενα στ αρχιδια μ που ειναι τα μουνοπανα οι καφετεριουχοι κλειστοι,θα ευχομουνα ισως να μην ξανανοιγε κανενας τους,μιας π πουλανε μουρη κυριως ενισχυοντας δε τις ψωλουδες να κανουνε το ιδιο ωστε να μας πρηζουνε τ αρχιδια σε ενδεχομενο καμακι.

Ομως υπαρχει κοσμος τριγυρω μου π θα ηθελα (χωρις να με κοφτει ή να εξαρτιεμαι απ αυτους) να ευημερουν
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς με τα ψεμματα των κυβερνήσεων κ των λοιμοξιολογων δυ κ αλήθεια να υπάρχει ιος ,απλα πλέον μετά από τόσα ψεμματα δεν τους πιστεύουμε

Ενώ μόλις έμαθα ότι ακόμα κ η δικαιοσύνη ο σύλλογος δικαστών επιχορηγείται από τις κρατικές συστημικές τράπεζες
Κ το έμαθα πεις από λίγο από πρώην Αρεοπαγίτη

Κ μετά περιμένουμε να δικαιουθουμε δικαστικά με τις τράπεζες στα δάνεια ΧΑ ΧΑ χα



Έτσι μπράβο ξεσκέπασέ τους γίγαντα. :rockon:
Σε περιμένουμε επικεφαλής των μαύρων της Αφρικής να επιβάλεις ένα καθεστώς κάθαρσης…





Υ.Γ. Και το άλλο θέμα, που θέλουν να αγοράσουν τα μαγαζιά μας κοψοχρονιά, το δουλεύεις ή μόνο παχιά λόγια και μετά καραπούτσα στον ινδικό ωκεανό;
Άντε να οργανωθούμε λίγο…:grin:
 

Συνημμένα

  • 15.jpg
    15.jpg
    39 KB · Εμφανίσεις: 22
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Κανενας δεν χρειαζεται να ναι οργανωμενος για να εκφερει αποψη,επισης θετικο το οτι προσπαθεις να δεις θετικα κ οχι μονο στραβα,οπως κ γω εξ αλλου,ομως υπαρχει θεμα οταν τοσος κοσμος εξαθλιωνεται...

Γιατι να σ πω κ αλλιως,για μενα επισης θετικα ειναι τα πραγματα,εργενης ειμαι,εξοδα δεν εχω οπως κ εσοδα επισης,παιδια διαζυγια κλπ δεν εχω,για μενα στ αρχιδια μ που ειναι τα μουνοπανα οι καφετεριουχοι κλειστοι,θα ευχομουνα ισως να μην ξανανοιγε κανενας τους,μιας π πουλανε μουρη κυριως ενισχυοντας δε τις ψωλουδες να κανουνε το ιδιο ωστε να μας πρηζουνε τ αρχιδια σε ενδεχομενο καμακι.

Ομως υπαρχει κοσμος τριγυρω μου π θα ηθελα (χωρις να με κοφτει ή να εξαρτιεμαι απ αυτους) να ευημερουν
....ρε τυπε,θα βγω λιγο οφ τοπικ......τι στο πουτσο γραφεις για τους ιδιοκτητες καφε?...πουλανε μουρη και ενισχυουν τις ψωλουδες......ρε σεις εχετε καψει φλαντζες με την καραντινα και την κλεισουρα?.....τι θεωριες παλι ειναι αυτες?σε ονειρα τα βλεπετε και τα γραφετε μετα εδω?
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Πέρασα να πω ένα γαμω το σπιτι σας σε Κουλη, Συψα, Τσιοδρα και καραντινοκαυλα προβατα

Καλο ψοφο από κορονοιο η μη σας ευχομαι
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.342
Κριτικές
1
Like
35.407
Πόντοι
6.256
Πέρασα να πω ένα γαμω το σπιτι σας σε Κουλη, Συψα, Τσιοδρα και καραντινοκαυλα προβατα

Καλο ψοφο από κορονοιο η μη σας ευχομαι
Σύψα και τσιόρδα θα τους ξαναδεις στα ψηφοδέλτια,
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Πέρασα να πω ένα γαμω το σπιτι σας σε Κουλη, Συψα, Τσιοδρα και καραντινοκαυλα προβατα

Καλο ψοφο από κορονοιο η μη σας ευχομαι
Απο κορωνοιό μην περιμένεις. Πόσοι και πόσοι ψεύτοεπώνυμοι, πολιτικοί επιχειρηματίες, αθλητές τον άρπαξαν όλων των ηλικιών και όλοι είναι μια χαρά. Άσε που για αυτούς παίζει να υπάρχει και φάρμακο.
Πιο πιθανό είναι να γλιστρήσουν αυτοί που λες στον γκρεμό της Ζακύνθου για να βγάλουν σελφι με το ναυάγιο παρά να πάνε από τον κλαρινοιο :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom