Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
Ωπ! Τι εγινε τωρα ρε παιδια, διαισθανονται το επερχομενο κραξιμο (κ απο δικους τους, δλδ νδκρατες) κ βαζουν τα εμμισθα παπαγαλακια τους να τα λενε αλλιως:think::2funny:

Περιμένω με ανυπομονησία την υιοθέτηση και εφαρμογή της νέας κομματικής γραμμής από τα στελέχη της πρώτης γραμμής του bou.

δεν εχουν συνελθει απο την σφαλιαρα παγωνη τυπε :confused:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Γιατρός δεν Είμαι αλλά κανείς από τους ειδικούς δεν βγαίνει να πει αν είναι εφάπαξ αυτό το εμβόλιο ή αν Χρειάζεται να το κάνουμε κάθε χρόνο ή εξάμηνο

Στο σκοτάδι όλοι μας

Κ ερωτω εφόσον δεν ξέρουν ούτε οι ειδικοί τότε γιατί να ξέρουν αν η καραντίνα είναι ωφέλιμη ή όχι

Ερώτηση πζεκασμενου sex volcano
ε πως δεν ειπαν ρε τυπε

στην αρχη ειπαν καθε χρονο μετα καθε 9 μηνες τωρα καθε 6
και απο 2 δοσεις μπορει να θελει 3 και ακομα δεν ξερουν αν οι εμβολιασμενοι τελικα μεταδιδουν

ξεκαθαρα πραγματα δλδ...

Αυτό μου θυμίζει λίγο τις ώρες εγκλεισμού ... στην αρχή είπαν 12 το βράδυ , μετά 9 το βράδυ και τώρα παίζουμε 9 η 6 :P

Επίσης αν θυμάμαι καλά μας βάλανε αυτο το 12 κλείσιμο και τις μάσκες για να μην χρειαστεί λοκντάουν , αλλά όταν ξαναχρειάστηκε λοκντάουν μάλλον ξέχασαν να αφερέσουν τα 2 πρώτα :confused:

Εν το μεταξύ έβγαλε λέει εμβόλιο και η johnson & johnson και μάλιστα μιάς δόσης.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Παρακολουθω μια youtuber π πεταξε απο Νταμ στο Γιοχανεσμπουργκ.

Ολα χυμα ευτυχως δεν φοραμε μασκες λεει,μονο σε κλειστους χωρους με τα παντα να λειτουργουνε.

Απο που ειπαμε (μας ειπανε) οτι ηρθε ο μεταλλαγμενος κορονοϊος;

Ετσι για να ξερουμε ποιος ψεκαστηκε βασικα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Παρακολουθω μια youtuber π πεταξε απο Νταμ στο Γιοχανεσμπουργκ.

Ολα χυμα ευτυχως δεν φοραμε μασκες λεει,μονο σε κλειστους χωρους με τα παντα να λειτουργουνε.

Απο που ειπαμε (μας ειπανε) οτι ηρθε ο μεταλλαγμενος κορονοϊος;

Ετσι για να ξερουμε ποιος ψεκαστηκε βασικα

Εν το μεταξύ αν θυμάμαι καλά απο αυτά που άκουγα στις εκπομπές του Σαχίνη , στην Αφρική δεν έχουν σκοπό να εμβολιαστούν η τουλάχιστον όχι σύντομα ... ποιός ξέρει μπορεί να συνδέονται κάπως ο μη εμβολιασμός με την μη έξαρση της επιδημίας :confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
Που είναι οι καραντινό καυλοι?
Πως θα συνεχιστεί το νημα χωρίς αυτους? :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.406
Πόντοι
6.256
Γιατρός δεν Είμαι αλλά κανείς από τους ειδικούς δεν βγαίνει να πει αν είναι εφάπαξ αυτό το εμβόλιο ή αν Χρειάζεται να το κάνουμε κάθε χρόνο ή εξάμηνο

Στο σκοτάδι όλοι μας

Κ ερωτω εφόσον δεν ξέρουν ούτε οι ειδικοί τότε γιατί να ξέρουν αν η καραντίνα είναι ωφέλιμη ή όχι

Ερώτηση πζεκασμενου sex volcano
ε πως δεν ειπαν ρε τυπε

στην αρχη ειπαν καθε χρονο μετα καθε 9 μηνες τωρα καθε 6
και απο 2 δοσεις μπορει να θελει 3 και ακομα δεν ξερουν αν οι εμβολιασμενοι τελικα μεταδιδουν

ξεκαθαρα πραγματα δλδ...

Αυτό μου θυμίζει λίγο τις ώρες εγκλεισμού ... στην αρχή είπαν 12 το βράδυ , μετά 9 το βράδυ και τώρα παίζουμε 9 η 6 :P

Επίσης αν θυμάμαι καλά μας βάλανε αυτο το 12 κλείσιμο και τις μάσκες για να μην χρειαστεί λοκντάουν , αλλά όταν ξαναχρειάστηκε λοκντάουν μάλλον ξέχασαν να αφερέσουν τα 2 πρώτα :confused:

Εν το μεταξύ έβγαλε λέει εμβόλιο και η johnson & johnson και μάλιστα μιάς δόσης.
δε μας ενδιαφερει τι νομιζεις και τι βλεπεις και τι ακους,
αρκει να μην υποννοεις οτι φταιει σε κατι το ελβετικο ρολοι
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Ωπ! Τι εγινε τωρα ρε παιδια, διαισθανονται το επερχομενο κραξιμο (κ απο δικους τους, δλδ νδκρατες) κ βαζουν τα εμμισθα παπαγαλακια τους να τα λενε αλλιως:think::2funny:

Περιμένω με ανυπομονησία την υιοθέτηση και εφαρμογή της νέας κομματικής γραμμής από τα στελέχη της πρώτης γραμμής του bou.
Τα κομματοσκυλάκια είναι τα πιο εύκολα στη κωλοτούμπα. Είναι όπου φυσάει ο άνεμος και θα ξεχάσουν όλα όσα λέγαν όλους αυτούς τους μήνες.
Αυτοί που θα είναι πιο ζόρικοι είναι αυτοί που θα ξεβολευτούν από τις τηλεργασίες και οι 534ακηδες που έχουν ξεχάσει να δουλεύουν.
Εκεί όμως που θα έχουμε τις σκηνές απείρου κάλλους είναι με τα γιατρουδάκια και τους μισάνθρωπους καραντινόκαυλους του ελέους που θα χάσουν τον λόγο υπαρξής τους και θα σκούζουν συνεχώς στα κομματόσκυλα πως τα μέτρα έπρεπε να παραταθούν.
Και τότε θα βλέπουμε τα κομματόσκυλα να χρησιμοποιούν επιχειρήματά μας και να λένε πόσο λογικοί είμαστε όσοι τώρα κατηγορούμαστε ως πσεκια....
Γενικώς τα κομματόσκυλα πάντα κερδίζουν όσο έχουν τα πρόβατα στο μαντρί με κάθε τρόπο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.081
Like
22.811
Πόντοι
5.506
Δεν ξερω τι να πω αλλο τυποι, μας κατατροπωσατε. Ειχατε ολοι δικιο. Κερδισατε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.852
Πόντοι
21.896
Νισαφι πια με τους πζεκαζμενους
Οι επόμενοι!!:grin::grin:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
https://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/wp-content/uploads/2021/03/dimoskopisi-5.jpg[/img[/URL]]

68% θελει συνεχιση λοκνταουν αναμεσα τους ενα 30% που θελει επ αοριστο :idiot:
ή εντελως μουφα η ερευνα ή παντελως καθυστερημενα τα μπαζα που κατοικουν αυτη τη χωρα χωρις ελπιδα σωτηριας,μαλλον το δευτερο τελικα ισχυει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
https://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/wp-content/uploads/2021/03/dimoskopisi-5.jpg[/img[/URL]]

68% θελει συνεχιση λοκνταουν αναμεσα τους ενα 30% που θελει επ αοριστο :idiot:
ή εντελως μουφα η ερευνα ή παντελως καθυστερημενα τα μπαζα που κατοικουν αυτη τη χωρα χωρις ελπιδα σωτηριας,μαλλον το δευτερο τελικα ισχυει [/quote]Σωστα, το λογικο εν μεσω μιας πανδημιας θα ηταν το 99% να θελει αμεση χαλαρωση. Απολυτως λογικο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.739
Πόντοι
6.515
https://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/wp-content/uploads/2021/03/dimoskopisi-5.jpg[/img[/URL]]

68% θελει συνεχιση λοκνταουν αναμεσα τους ενα 30% που θελει επ αοριστο :idiot:
ή εντελως μουφα η ερευνα ή παντελως καθυστερημενα τα μπαζα που κατοικουν αυτη τη χωρα χωρις ελπιδα σωτηριας,μαλλον το δευτερο τελικα ισχυει [/quote]

η οι δημόσιοι και οι συνταξιουχοι είναι οι βασικοί που απαντουν στις δημοσκοπήσεις των βόθρο καναλων
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Σωστα, το λογικο εν μεσω μιας πανδημιας θα ηταν το 99% να θελει αμεση χαλαρωση. Απολυτως λογικο
τυπε εγω απορω που σε αυτη τη χωρα των δημοσιων υπαλληλων,των συνταξιουχων, των σαλαμαλεκων και πασης φυσεως αλλων,αχρηστων,ανικανων,τεμπεληδων κλπ υπαρχει και 32% που δε θελει λοκνταουν,φουσκωμενο μου φαινεται
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σωστα, το λογικο εν μεσω μιας πανδημιας θα ηταν το 99% να θελει αμεση χαλαρωση. Απολυτως λογικο
τυπε εγω απορω που σε αυτη τη χωρα των δημοσιων υπαλληλων,των συνταξιουχων, των σαλαμαλεκων και πασης φυσεως αλλων,αχρηστων,ανικανων,τεμπεληδων κλπ υπαρχει και 32% που δε θελει λοκνταουν,φουσκωμενο μου φαινεται
Το 1/4 του κοσμου ειναι σταθερα εναντιον των μετρων απο την αρχη, δεν εχει αλλαξει κατι.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Το 1/4 του κοσμου ειναι σταθερα εναντιον των μετρων απο την αρχη, δεν εχει αλλαξει κατι.
με 32% σημαινει οτι αυξηθηκε λιγο το εναντιον,απαραδεκτο και ακατανοητο με τοσα ζα που ζουν σε αυτη τη χωρα,πρέπει να τους επιβαλουν απο αυριο διπλη μασκα ,κλεισιμο στις 18 ,εξοδο με χρονομετρο κλπ,το τραβαει ο καλατραβας τους συμφωνα παντα με το αξιοπιστο Σκαι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.078
Πόντοι
18.565
Σωστα, το λογικο εν μεσω μιας πανδημιας θα ηταν το 99% να θελει αμεση χαλαρωση. Απολυτως λογικο
τυπε εγω απορω που σε αυτη τη χωρα των δημοσιων υπαλληλων,των συνταξιουχων, των σαλαμαλεκων και πασης φυσεως αλλων,αχρηστων,ανικανων,τεμπεληδων κλπ υπαρχει και 32% που δε θελει λοκνταουν,φουσκωμενο μου φαινεται
Το 1/4 του κοσμου ειναι σταθερα εναντιον των μετρων απο την αρχη, δεν εχει αλλαξει κατι.
Kαι τα αλλα 3/4 συμφωνουν......Αλλα δεν τα εφαρμοζουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Σωστα, το λογικο εν μεσω μιας πανδημιας θα ηταν το 99% να θελει αμεση χαλαρωση. Απολυτως λογικο
τυπε εγω απορω που σε αυτη τη χωρα των δημοσιων υπαλληλων,των συνταξιουχων, των σαλαμαλεκων και πασης φυσεως αλλων,αχρηστων,ανικανων,τεμπεληδων κλπ υπαρχει και 32% που δε θελει λοκνταουν,φουσκωμενο μου φαινεται
Το 1/4 του κοσμου ειναι σταθερα εναντιον των μετρων απο την αρχη, δεν εχει αλλαξει κατι.
Kαι τα αλλα 3/4 συμφωνουν......Αλλα δεν τα εφαρμοζουν.
Αλλο αυτο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Kαι τα αλλα 3/4 συμφωνουν......Αλλα δεν τα εφαρμοζουν

Εγώ είμαι από αυτούς που συμφωνούσαν με τα μέτρα. Όμως με αυτά που βλέπω τόσο καιρό, έχω αλλάξει κάπως την άποψή μου. Από τη στιγμή που λοκντάουν ΔΕΝ έχουμε (μην κοροΪδευόμαστε, όλοι έξω είναι και στα αρχίδια τους), τότε άνοιξέ τα όλα. Χωρίς click away και μαλακίες... όλα ανοιχτά, κανονικά, σαν να μην συμβαίνει τίποτα!

ΑΛΛΑ:

Νομοθετείς ανάλογα κι όποιος καριόλης ζητήσει ρέστα από τον οποιοδήποτε επειδή κάποιος συγγενής του έπαθε εγκεφαλικό/καρδιά/αυτοκινητιστικό δυστύχημα ή οτιδήποτε τέτοιο, δεν υπήρχε ΜΕΘ διαθέσιμη και έτσι ψόφησε στο ράντζο... τότε θα τιμωρείται με φυλακή 2 χρόνια, εξαγοράσιμη προς €100 την ημέρα.

Για να δω λοιπόν τους σκληρούς καριόληδες τι θα έκαναν!

Τα θες ανοιχτά μεγάλε? Ορίστε, προχώρα!!!

Πρόσεξε όμως γιατί...... :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom