Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.060
Πόντοι
34.538
Και εσυ περιμενεις να πας να βολταρεις στη πιατσα ακομα...
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Κανενας δεν χρειαζεται να ναι οργανωμενος για να εκφερει αποψη,επισης θετικο το οτι προσπαθεις να δεις θετικα κ οχι μονο στραβα,οπως κ γω εξ αλλου,ομως υπαρχει θεμα οταν τοσος κοσμος εξαθλιωνεται...

Γιατι να σ πω κ αλλιως,για μενα επισης θετικα ειναι τα πραγματα,εργενης ειμαι,εξοδα δεν εχω οπως κ εσοδα επισης,παιδια διαζυγια κλπ δεν εχω,για μενα στ αρχιδια μ που ειναι τα μουνοπανα οι καφετεριουχοι κλειστοι,θα ευχομουνα ισως να μην ξανανοιγε κανενας τους,μιας π πουλανε μουρη κυριως ενισχυοντας δε τις ψωλουδες να κανουνε το ιδιο ωστε να μας πρηζουνε τ αρχιδια σε ενδεχομενο καμακι.

Ομως υπαρχει κοσμος τριγυρω μου π θα ηθελα (χωρις να με κοφτει ή να εξαρτιεμαι απ αυτους) να ευημερουν
....ρε τυπε,θα βγω λιγο οφ τοπικ......τι στο πουτσο γραφεις για τους ιδιοκτητες καφε?...πουλανε μουρη και ενισχυουν τις ψωλουδες......ρε σεις εχετε καψει φλαντζες με την καραντινα και την κλεισουρα?.....τι θεωριες παλι ειναι αυτες?σε ονειρα τα βλεπετε και τα γραφετε μετα εδω?

Ποσοι κ ποσοι ιδιοκτητες καφε,εχουνε μαζεψει τις "γλαστρες" οπου στο να πας να κατσεις κ συ να ψωλαρεις πινοντας καφεδακι και περνωντας ματι,σ στελνουν τον σερβιτορο να σ πει εδω ειναι πιασμενο κ γενικα ολο το μαγαζι ειναι πιασμενο ας το βλεπεις αδειο,ελα αργοτερα.

Παρ ολο αυτο δεν ηταν ακριβως αυτο το ποιντ μου...εγραψα τι θα μπορουσα να ελπιζω αλλα δεν εχω λογο τελικα να μην θελω το καλυτερο για τον καθενα
???? .................ολα καλα δικε μου????δεν κανεις κανα τηλεφωνο σε κανα φιλαρακι σου να πατε λιγο εξω να τα πειτε ,να παρεις και αερα ,να δεις λιγο τη ζωη αλλιως....κατανοω πως με τα μουνοπανα εχεις φρικαρει τελειως κλεισμενος μεσα ,αλλα κρατα γερα τυπε,οι επομενες 2 βδομαδες θα ναι λεει κρισιμες..μετα χαλαραααα.

Τυπε,να σ' πω κάτι; Εμπιστευτικά ε;Μια φορά την εβδομάδα (περίπου) κάνω ένα χαρτί PLF για να βγαίνω εκτός Ελλάδος και άλλο ένα για είσοδο,ψωλαρμενιζοντας Βουλγαρία, Σκόπια κλπ

Για να κινούνται τα λάδια απ'το όχημα, οπότε μην σε πολυνοιαζει για μένα:wink:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Το plf για έξοδο για τι στο διάολο το θέλουν;;
Ποτέ δεν μου το ζητήσανε
Οργάνωση μηδεν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Ισχυει απ το Δεκεμβριο περιπου
Για την είσοδο το καταλαβαίνω αφού βάσει του qr code γίνεται rapid test μαζί με pcr που θα έχεις εκτός αν είσαι με επαγγελματικό φορτηγό

Αλλά στην έξοδο τι χρειαζεται το plf. :confused:

 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Το εχουνε χασει τελειως τα ατομα ,τι διαβαζω ρε σεις τωρα στα σαη,ειναι λεει ετοιμοι για ΑΥΣΤΗΡΟ ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ???????ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 3 ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ ,ΚΟΛΛΗΤΑ 4ο.......
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ,ΟΞΩ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΕΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ......
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Ισχυει απ το Δεκεμβριο περιπου
Για την είσοδο το καταλαβαίνω αφού βάσει του qr code γίνεται rapid test μαζί με pcr που θα έχεις εκτός αν είσαι με επαγγελματικό φορτηγό

Αλλά στην έξοδο τι χρειαζεται το plf. :confused:

Δεν εχω ιδεα,ομως εμενα με βοηθα οταν με σταματανε οι μπατσοι κ τους το παρουσιαζω γινεται αποδεκτο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Ισχυει απ το Δεκεμβριο περιπου
Για την είσοδο το καταλαβαίνω αφού βάσει του qr code γίνεται rapid test μαζί με pcr που θα έχεις εκτός αν είσαι με επαγγελματικό φορτηγό

Αλλά στην έξοδο τι χρειαζεται το plf. :confused:

Δεν εχω ιδεα,ομως εμενα με βοηθα οταν με σταματανε οι μπατσοι κ τους το παρουσιαζω γινεται αποδεκτο
Σωστά φτιάχνεις ένα κάθε μέρα κ μπορείς να μετακινησε από Αθήνα μέχρι προμαχώνα ή κ Ορμένιο :confused:
Δεν το είχα σκεφτεί!!!!!!!!!!!!!
Δωσαμε κ ιδέες στους νότιους πως να βγουν από Αθήνα :O. :grin:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.343
Κριτικές
1
Like
35.410
Πόντοι
6.256
Το εχουνε χασει τελειως τα ατομα ,τι διαβαζω ρε σεις τωρα στα σαη,ειναι λεει ετοιμοι για ΑΥΣΤΗΡΟ ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ???????ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 3 ΛΟΚΝΤΑΟΥΝ ,ΚΟΛΛΗΤΑ 4ο.......
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ,ΟΞΩ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΕΣ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ......
για το καλο σου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Δωσαμε κ ιδέες στους νότιους πως να βγουν από Αθήνα :O. :grin:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Στις χαμούτζες, ε? :grin:

ΧΑ ΧΑ κάτω από το αυλάκι

Για τον μέσο Αθηναίο η καραντίνα είναι πιο σκληρή διότι το να είσαι στα μπετά μέσα δίχως επιλογές είναι απάνθρωπο

Στο χωριό λίγο πολύ η καραντίνα πάει περίπατο κ οι μπάτσοι είναι γνωστοί σου

Επίσης δεν συνορεύουν με άλλη χώρα ώστε να αποδράσουν πιο εύκολα συν ότι η ζωή είναι πιο ακριβή στην πρωτεύουσα

Πραγματικά δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση αυτών των παιδιών

Βουλγαρία ξεσκιστηκα στα σπα μέσα στη καραντίνα σε καλά ξενοδοχεία με εστιατόρια κ βουλγαρακια αλλά πραγματικά νιώθω απόλυτα τα παιδιά τα άνεργα που ζουν κλειδωμένα στο διαμέρισμα κ για αυτό είναι πολέμιος της καραντίνας

Κ για απόδραση προτείνω αυτό τοπ σπα στα Βαλκάνια
Starosel
Όσοι είναι από βόρεια Ελλάδα κ μπορείτε φύγετε έστω κ για διήμερο κ μη τους ακούτε τους πολιτικούς που ζουν ζωή χαρισάμενη κ ο κοσμακης κλειδωμένος μεσα

Κρατάν όλα τα πρωτόκολλα εχωντας ανοικτά τα σπα κ εστιατόρια
Έχει τρεις πισίνες θερμενωμενες με ζεστά ιαματικά νερά τσουλήθρες τρεις σαουνες τρία ατμόλουτρα χαμάμ snow room
Salty room
Winery επισκέψιμο
Winery spa
Eξωτερικες πισίνες με ζεστά νερά κ έξω μηδέν βαθμούς

Με διαφορά το τοπ μέρος σε σπα στα βαλκανια

Πολλα μουνια ποιότητας κ μπουφέ σαράντα μέτρα
Δύο ξεχωριστές εγκαταστάσεις

Κ το προτείνω για να ξεπικαρουμε από την τρέλα της καραντίνας

Υπομονή σε όλους κ ειδικά στους μίζερους καραντινολαγνους που χύνουν με Χαρδαλιάς κ με τη κλεισούρα όχι επειδή χρειάζεται λόγω ιού αλλά λόγω ότι είναι μίζεροι και χαιρεκακοι

Ζήστε κ γράψτε τους στα αρχιδια σας
Βέβαια όταν σε εξαθλιωνιυν οικονομικά βάσει καραντίνα δυστυχώς δυσκολεύεσαι να είσαι ελεύθερος αμθρωπος


 

Συνημμένα

  • IMG_20210109_120356.jpg
    IMG_20210109_120356.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 21
  • IMG_20210302_214828.jpg
    IMG_20210302_214828.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 20

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Ο κόσμος ζει κ διασκεδάζει προσπαθώντας να τηρεί το πρωτόκολλο κ εδώ είναι όλα κλειστά.
Δλδ δε θα μπορούσαμε να έχουμε ανοιχτά ξενοδοχεία με σπα κ εστιατόρια τηρώντας τα πρωτόκολλα;;;;;
Κ μη βρεθούν οι εξυπμακηδες κ πουν οι Γερμανία είναι κλειστή διότι αν εξαιρέσουμε δέκα είκοσι ευρωπαϊκές χώρες ,όλες οι οιπολοιπες προσπαθούν να έχουν ανοικτή την οικονομια
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Κάτσε να μπει ένας από τους μεγαλύτερους καλοπερασάκηδες του σάη ο Τάσσος να δεις τι θα σου σύρει :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Κάτσε να μπει ένας από τους μεγαλύτερους καλοπερασάκηδες του σάη ο Τάσσος να δεις τι θα σου σύρει :confused:
Κολλητός είναι φίλε
Τρολαρει
Κ αυτός περιμένει πώς κ πως να τελειώσει καραντίνα να πάει Μολδαβία :sunglasses:
Δεν νομίζω φυσιολογικός άνθρωπος να γουστάρει καραντίνα

Απλώς μερικοί είμαι μίζεροι κ χαιρεκακοι
Η αρρωστοφοβικοι :grin:


 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ενώ μόλις έμαθα ότι ακόμα κ η δικαιοσύνη ο σύλλογος δικαστών επιχορηγείται από τις κρατικές συστημικές τράπεζες
Κ το έμαθα πεις από λίγο από πρώην Αρεοπαγίτη
Tι λες χριστιανε μου? Ποιος ειναι ο "συλλογος δικαστων" που επιχορηγειται απο τις τραπεζες? Ονειρα βλεπεις?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.343
Κριτικές
1
Like
35.410
Πόντοι
6.256

Κωδικός «6»: «Κλείδωσε» η απαγόρευση μετακίνησης από δήμο σε δήμο στην Αττική

«Μπλόκο» στις μετακινήσεις από δήμο σε δήμο για προσωπική άσκηση – ο γνωστός σε όλους κωδικός «6»- αναμένεται να βάλουν με εισήγησή τους προς την κυβέρνηση οι λοιμωξιολόγοι.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η απόφαση των ειδικών αφορά στην Αττική, είναι πλέον ειλημμένη και αναμένεται να μεταφερθεί ως πρόταση στην κυβέρνηση μετά από την αυριανή τους σύσκεψη.

Επί του πρακτέου, η εξέλιξη αυτή σημαίνει πως οι πολίτες δεν θα μπορούν να απομακρυνθούν πολύ από το σπίτι τους για να περπατήσουν –και αυτό γιατί κυβέρνηση και λοιμωξιολόγοι ανησυχούν ιδιαίτερα για την επιδημιολογική εικόνα στην Αττική.

Ελπιζω να αντιλαμβανονται οτι υπαρχουν δημοι που ειναι πολυ μικροι και αλλοι που ειναι τεραστιων διαστασεων, με αποτελεσμα οι ελευθεριες των πολιτων να ειναι διαφορετικων ταχυτητων αναλογως αν μενουν σε μικρο ή μεγαλο δημο.
Είσαι πολύ ρομαντικός
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006

Κωδικός «6»: «Κλείδωσε» η απαγόρευση μετακίνησης από δήμο σε δήμο στην Αττική

«Μπλόκο» στις μετακινήσεις από δήμο σε δήμο για προσωπική άσκηση – ο γνωστός σε όλους κωδικός «6»- αναμένεται να βάλουν με εισήγησή τους προς την κυβέρνηση οι λοιμωξιολόγοι.

Σύμφωνα με πληροφορίες, η απόφαση των ειδικών αφορά στην Αττική, είναι πλέον ειλημμένη και αναμένεται να μεταφερθεί ως πρόταση στην κυβέρνηση μετά από την αυριανή τους σύσκεψη.

Επί του πρακτέου, η εξέλιξη αυτή σημαίνει πως οι πολίτες δεν θα μπορούν να απομακρυνθούν πολύ από το σπίτι τους για να περπατήσουν –και αυτό γιατί κυβέρνηση και λοιμωξιολόγοι ανησυχούν ιδιαίτερα για την επιδημιολογική εικόνα στην Αττική.

Ελπιζω να αντιλαμβανονται οτι υπαρχουν δημοι που ειναι πολυ μικροι και αλλοι που ειναι τεραστιων διαστασεων, με αποτελεσμα οι ελευθεριες των πολιτων να ειναι διαφορετικων ταχυτητων αναλογως αν μενουν σε μικρο ή μεγαλο δημο.
Ναι σωστα, εσυ αν δεν περπατησεις 20 χιλιομετρα για να αλλαξεις Δημο δεν το ευχαριστιεσαι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
Ενώ μόλις έμαθα ότι ακόμα κ η δικαιοσύνη ο σύλλογος δικαστών επιχορηγείται από τις κρατικές συστημικές τράπεζες
Κ το έμαθα πεις από λίγο από πρώην Αρεοπαγίτη
Tι λες χριστιανε μου? Ποιος ειναι ο "συλλογος δικαστων" που επιχορηγειται απο τις τραπεζες? Ονειρα βλεπεις?

ΣΔΕΕ ΚΑΙ ΣΔΥΑ ΑΛΕΞ ΧΡΩΣΤΑΝ ΛΕΦΤΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΔΑΝΕΟΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΝΥΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Κ ΕΘΝΙΚΗ

Αν είσαι μάχιμος δικηγόρος Ρώτα κανένα μέσα στα πράγματα

Κ εγώ σήμερα το έμαθα από Αρεοπαγίτη



Προφανώς δανείστηκε πολλάκις ο σύλλογος κ πήρε δάνεια που δεν μπορεί να τα αποπληρώσει
Οπότε αναγκάστηκα δεν μπορεί σαν χρεωμένοι που είναι στα τραπεζικά ιδρύματα να εκτελούν αμερόληπτα τα καθήκοντά τους όταν είναι υποθέσεις τράπεζες με πολίτες

Σσ είμαι πζεκαζμενος---- κ λέω πζεκαστιες
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
ΧΑ ΧΑ κάτω από το αυλάκι

Για τον μέσο Αθηναίο η καραντίνα είναι πιο σκληρή διότι το να είσαι στα μπετά μέσα δίχως επιλογές είναι απάνθρωπο

Στο χωριό λίγο πολύ η καραντίνα πάει περίπατο κ οι μπάτσοι είναι γνωστοί σου

Επίσης δεν συνορεύουν με άλλη χώρα ώστε να αποδράσουν πιο εύκολα συν ότι η ζωή είναι πιο ακριβή στην πρωτεύουσα

Πραγματικά δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση αυτών των παιδιών

Βουλγαρία ξεσκιστηκα στα σπα μέσα στη καραντίνα σε καλά ξενοδοχεία με εστιατόρια κ βουλγαρακια αλλά πραγματικά νιώθω απόλυτα τα παιδιά τα άνεργα που ζουν κλειδωμένα στο διαμέρισμα κ για αυτό είναι πολέμιος της καραντίνας

Κ για απόδραση προτείνω αυτό τοπ σπα στα Βαλκάνια
Starosel
Όσοι είναι από βόρεια Ελλάδα κ μπορείτε φύγετε έστω κ για διήμερο κ μη τους ακούτε τους πολιτικούς που ζουν ζωή χαρισάμενη κ ο κοσμακης κλειδωμένος μεσα

Κρατάν όλα τα πρωτόκολλα εχωντας ανοικτά τα σπα κ εστιατόρια
Έχει τρεις πισίνες θερμενωμενες με ζεστά ιαματικά νερά τσουλήθρες τρεις σαουνες τρία ατμόλουτρα χαμάμ snow room
Salty room
Winery επισκέψιμο
Winery spa
Eξωτερικες πισίνες με ζεστά νερά κ έξω μηδέν βαθμούς

Με διαφορά το τοπ μέρος σε σπα στα βαλκανια

Πολλα μουνια ποιότητας κ μπουφέ σαράντα μέτρα
Δύο ξεχωριστές εγκαταστάσεις

Κ το προτείνω για να ξεπικαρουμε από την τρέλα της καραντίνας

Υπομονή σε όλους κ ειδικά στους μίζερους καραντινολαγνους που χύνουν με Χαρδαλιάς κ με τη κλεισούρα όχι επειδή χρειάζεται λόγω ιού αλλά λόγω ότι είναι μίζεροι και χαιρεκακοι

Ζήστε κ γράψτε τους στα αρχιδια σας
Βέβαια όταν σε εξαθλιωνιυν οικονομικά βάσει καραντίνα δυστυχώς δυσκολεύεσαι να είσαι ελεύθερος αμθρωπος

Καταρχάς να σου πω ότι είμαι Αθηναίος :grin: 100% κιόλας, ίσως απο τους τελευταίους των μοϊκανών! Ωστόσο δεν έχω τα κολλήματα με βορά/νότο, αυτά παλιά όταν παίζαμε μπάλα! Έχω πολλούς φίλους σαλονικείς, ένας εξ' αυτών ακόμα στενός μου συνεργάτης (από αυτόν βασικά είχα ακούσει πρώτη φορά τον όρο "χαμούτζα"). :tooth:

Ευτυχώς δεν μένω στα τσιμέντα, έχω δέντρα γύρω μου, η Αθήνα έχει τα πάντα, δεν είναι μόνο το κέντρο. Γι' αυτό και δεν θα έφευγα ποτέ από Αθήνα. Σε όλα τα άλλα μέρη μόνο για διακοπές, το πολύ 10-15 μέρες. Μετά θέλω πάλι Αθήνα!

Σε spa και γενικά τέτοια μέρη δεν πάω πλέον. Δεν μου λείπουν κι ιδιαίτερα, τα έχω κάνει αυτά μικρότερος με business trips και τέτοια. Λογικά πρέπει να ξέρεις από αυτά... από ότι έχω δει στα ποστς σου! :grin: Τώρα δεν ρισκάρω. Περιμένω. Έχω υπομονή, δεν πρόκειται να επισκεφτώ spa ή πουτάνες γενικότερα αυτή την εποχή. Κι αυτά περί πρωτοκόλλων τα ακούω βερεσέ.... ποια πρωτόκολλα ρε μεγάλε, ό,τι πρωτόκολλα και να τηρείς, μετά γλύφεσαι με την άλλη! Θα τρελαθούμε εντελώς? :grin:

Έχω μια διαφορετική φιλοσοφία από σένα για την πανδημία και κάνω αυτά που κάνω όχι γιατί μου το επιβάλλει ο κούλης. Και σε άλλη χώρα να ήμουν τα ίδια θα έκανα. Για τέτοια θέματα εμπιστεύομαι μόνο τον εαυτό μου και κανέναν άλλον. Οπότε ίσως γι' αυτό δεν με ενοχλούν τα μέτρα. Για μένα στα παπάρια μου... για τους άλλους που κλείνουν... εγώ πιστεύω ότι αν ήταν όλα ελεύθερα θα περνούσε μεν η πανδημία αλλά θα ψόφαγαν πολλοί. Και μπορεί να είναι και κάποιος δικός μου άνθρωπος. Οπότε προτιμώ να την περάσουμε πιο αργά, παρά να αρχίσουν να πεθαίνουν άνθρωποι! Πεθαίνουν άνθρωποι, όπως και να το κάνεις! Για ρώτα τον Luka Bazuka να σου πει. Εδώ, μέλος του site, θα τον έχεις δει... Έχει ιδία εμπειρία.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom