Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Έχει κουραστεί ο χασοδίκης από τον kontolagno αλλά όχι από τον Κούλη.:confused:
Γραφει ο Κουλης στο σαιτ?
Πώς σου φαίνεται το γεγονός πως ο αγαπημένος σου εκτός ότι τα έχει τινάξει όλα στον αέρα, θα καταφέρει σύντομα να αναστήσει και την τρομοκρατία;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
Συγνωμη βεβαια για το "ανοητος", αλλά αυτη η ειρωνια "αν εισαι μαχιμος δικηγορος" μου χτυπησε λιγο ασχημα.

Και καλο θα ηταν πριν αμφισβητησεις τα λεγομενα μου, να τσεκαρεις κατι δυο και τρεις φορες, γιατι προφανως για τα ζητηματα του χωρου μου γνωριζω καλυτερα και κινδυνευεις να εκτεθεις, οχι μονο εσυ, αλλά και οσοι το παιζουν εξυπνοι επ' αυτων των ζητηματων.

Γιατί χουντικιζεις
. Γιατί δεν έγραψες τίποτα για αυτό
Αυτοί έχουν δανειστεί εκατομμύρια από πρώην αγροτική κ εθνική

Αλλά απομονώσεις μόνο αυτα που έκανα λάθη διότι δε. Ήξερα πως λέγεται ο σύλλογος του κ ρώτησα μετέπειτα

Οπότε κάνε έρευνα κ ρωτα
Η μία που μου το είπε είναι κα πα ......του
Έχω προσκοπικές επαφές
Μπορείς να μάθεις ποια είναι μιας κ είσαι δικηγόρος

ΧΡΩΣΤΑΝ της. Κέφαλους οπότε δεν μπορεί να είναι αμεροληπτοι

Αλλά τώρα ξέρω δε θα απαντήσεις


 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Έχει κουραστεί ο χασοδίκης από τον kontolagno αλλά όχι από τον Κούλη.:confused:
Γραφει ο Κουλης στο σαιτ?
Πώς σου φαίνεται το γεγονός πως ο αγαπημένος σου εκτός ότι τα έχει τινάξει όλα στον αέρα, θα καταφέρει σύντομα να αναστήσει και την τρομοκρατία;
Να κρατησεις την κριτικη σου για τους υποστηρικτες των τρομοκρατων, οχι για τους αντιπαλους της
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Εδώ θεσπίστηκε νομος κ δουλειά να μην έχουν κάποιοι κ να μην μπορούν να βγουν από το σπίτι ενώ κάποιοι άλλοι όχι δυ συνταξιούχοι έχουν τα πάντα.
Τι θα Σε πείραζε αν θεσπίζονται κ Ένας τέτοιος νόμος;;;;.

Η μήπως εγώ να είμαι καλά να έχω τη δουλειά μου κ επειδή είμαι κ γηραιότερος ή ευπαθής ομάδα να κλείσουμε όλους τους άλλους μέσα κ ας μην έχουν δουλειά κ να παν να γαμηθουν!!! :confused:
Μα σου είπα... σε όσους έκλεισε την δουλειά, τους πληρώνει... με όσα τους πληρώνει. Αναστολές, επιδόματα, επιστρεπτέες... Δεν τους λένε να πα να γαμηθείτε, κάτι δεν ξέρεις καλά ή απλά νομίζεις ότι η Ελλάδα είναι fort knox!!!
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.796
Πόντοι
1.686
Για να έχει κάποιος υγεία, πρέπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙ για τη θεραπεία του.
Το Κράτος καλύπτει μόνο ένα ΠΟΣΟΣΤΟ του κόστους.
Παράδειγμα, αν σπάσει κάποιος το πόδι του,
και πάει στο σπίτι του μετά το χειρουργείο,
ΔΕΝ του εγκρίνουν αποκλειστικές νοσοκόμες.
Ποιος θα τον βοηθήσει να σηκώνεται ;
Παθαίνουν εμβολή σε μεγάλο ποσοστό, αν δεν κινητοποιηθούν.
Χιλιάδες τέτοια παραδέιγματα.

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ για να έχει κάποιος υγεία.
Ακόμα και το ποσοστό που πληρώνει το Κράτος,
αν δεν έχει έσοδα από φόρους, πως θα το πληρώσει.

ΗΛΙΘΙΑ κουλόσκυλα, πουλάνε τρέλα
για το ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ.

Για να έχεις υγεία, πρέπει να έχεις λεφτά.
Πάνω από τις ΜΙΣΕΣ πολυκατοικίες, ΔΕΝ ανάβουν
καλοριφέρ, απ' ότι είπαν από την εταιρεία διαχείρισης
που έχουμε στην πολυκατοικία μας.
ΔΕΝ έχει λεφτά ο κόσμος, ούτε να ΖΕΣΤΑΘΕΙ.

ΔΕΝ θα αρρωστήσει πιο εύκολα ο ηλικιωμένος
αν είναι κρύο το κτήριο ;

ΗΛΙΘΙΑ ΚΟΥΛΟΣΚΥΛΑ, ψοφήστε
να βρει την υγειά του ο κόσμος !

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ για την ΥΓΕΙΑ
να φάει καλά και να ζεσταθεί ο κόσμος
να πάρει παπούτσια που δεν γλιστρούν
που είναι πιο ακριβά.
2 στις 3 οικογένειες στην Ελλάδα δεν βγάζουν το μήνα
με τα λεφτά που έχουν
ΨΟΦΗΣΤΕ κουλόσκυλα, να σωθεί ο κόσμος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.345
Κριτικές
1
Like
35.410
Πόντοι
6.256
Ελπιζω τωρα, που δεν θα μπορουν ολες οι κυρατζες να βολταρουν στην Ερμου, να ανοιξουν τα μικρομαγαζα στις συνοικιες.
Τους πήρε τόσους μήνες να καταλάβουν ότι αυτες που πηγαιναν στην ερμου εμπαιναν στο μετρό δυο φορές.
Τώρα το κατάλαβαν, μιλάμε για αινστάιν στην κυβέρνηση

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Για να έχει κάποιος υγεία, πρέπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙ για τη θεραπεία του.
Το Κράτος καλύπτει μόνο ένα ΠΟΣΟΣΤΟ του κόστους.
Παράδειγμα, αν σπάσει κάποιος το πόδι του,
και πάει στο σπίτι του μετά το χειρουργείο,
ΔΕΝ του εγκρίνουν αποκλειστικές νοσοκόμες.
Ποιος θα τον βοηθήσει να σηκώνεται ;
Παθαίνουν εμβολή σε μεγάλο ποσοστό, αν δεν κινητοποιηθούν.
Χιλιάδες τέτοια παραδέιγματα.

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ για να έχει κάποιος υγεία.
Ακόμα και το ποσοστό που πληρώνει το Κράτος,
αν δεν έχει έσοδα από φόρους, πως θα το πληρώσει.

ΗΛΙΘΙΑ κουλόσκυλα, πουλάνε τρέλα
για το ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ.

Για να έχεις υγεία, πρέπει να έχεις λεφτά.
Πάνω από τις ΜΙΣΕΣ πολυκατοικίες, ΔΕΝ ανάβουν
καλοριφέρ, απ' ότι είπαν από την εταιρεία διαχείρισης
που έχουμε στην πολυκατοικία μας.
ΔΕΝ έχει λεφτά ο κόσμος, ούτε να ΖΕΣΤΑΘΕΙ.

ΔΕΝ θα αρρωστήσει πιο εύκολα ο ηλικιωμένος
αν είναι κρύο το κτήριο ;

ΗΛΙΘΙΑ ΚΟΥΛΟΣΚΥΛΑ, ψοφήστε
να βρει την υγειά του ο κόσμος !

ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΛΕΦΤΑ για την ΥΓΕΙΑ
να φάει καλά και να ζεσταθεί ο κόσμος
να πάρει παπούτσια που δεν γλιστρούν
που είναι πιο ακριβά.
2 στις 3 οικογένειες στην Ελλάδα δεν βγάζουν το μήνα
με τα λεφτά που έχουν
ΨΟΦΗΣΤΕ κουλόσκυλα, να σωθεί ο κόσμος.
Ωραία και πες ότι ψοφάνε!

Πες μας τώρα εσύ που θα βρεις τα λεφτά :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
Εδώ θεσπίστηκε νομος κ δουλειά να μην έχουν κάποιοι κ να μην μπορούν να βγουν από το σπίτι ενώ κάποιοι άλλοι όχι δυ συνταξιούχοι έχουν τα πάντα.
Τι θα Σε πείραζε αν θεσπίζονται κ Ένας τέτοιος νόμος;;;;.

Η μήπως εγώ να είμαι καλά να έχω τη δουλειά μου κ επειδή είμαι κ γηραιότερος ή ευπαθής ομάδα να κλείσουμε όλους τους άλλους μέσα κ ας μην έχουν δουλειά κ να παν να γαμηθουν!!! :confused:
Μα σου είπα... σε όσους έκλεισε την δουλειά, τους πληρώνει... με όσα τους πληρώνει. Αναστολές, επιδόματα, επιστρεπτέες... Δεν τους λένε να πα να γαμηθείτε, κάτι δεν ξέρεις καλά ή απλά νομίζεις ότι η Ελλάδα είναι fort knox!!!
Έχεις επιχείρηση η είσαι μισθωτός;;
Διότι τους πιο πολλούς από τις επιστρ.προκαταβολες τους πετάει έξω το σύστημα

Επίσης κανένα χιλιάρικο από το οποίο θα εοιστρευτει το 500 δεν μπορεί να καλύψει τη χασουρα.
Κ πως θα ζήσει ο ταβερνιάρης με πεντακόσια ευρώ
Πώς θα ζήσουν παιδιά που δουλεύουν εποχιακά κ δεν φαίνονται στο ΙΚΑ ..παράνομα δε τίμια δουλειά όμως
.
Είναι σίγουρος ότι δεν Είσαι εοιχηρηματιας αλλά μισθωτός βάσει της άγνοια περί κρατικός αποζημίωσεων

Η κυβέρνηση αυτή ανέβηκε από ΕΕ αλλά τους απογοήτευσε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.079
Πόντοι
18.565
Ελπιζω τωρα, που δεν θα μπορουν ολες οι κυρατζες να βολταρουν στην Ερμου, να ανοιξουν τα μικρομαγαζα στις συνοικιες.
Τους πήρε τόσους μήνες να καταλάβουν ότι αυτες που πηγαιναν στην ερμου εμπαιναν στο μετρό δυο φορές.
Τώρα το κατάλαβαν, μιλάμε για αινστάιν στην κυβέρνηση
Τις συγκοινωνιες θα μπορουσαν να τις αποσυμφορησουν με τα εκατονταδες λεωφορεια του ΚΤΕΛ τα οποια καθονται εφοσον εχουν απαγορευθει οι μετακινησεις απο νομο σε νομο. Επισης και τα τουριστικα πουλμαν θα μπορουσαν να μπουν σε κυκλοφορια, που ολο το χειμωνα ειναι παρκαρισμενα. Ολα αυτα βεβαια με το αζημειωτο, να βγαζανε και ενα μεροκαματο οι οδηγοι.


Υ.Γ. Δεν εχω σπουδασει Χαρβαρντ.:grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.796
Πόντοι
1.686

Πρέπει να ανοίξει η οικονομία , Μπάρμπα.
Οι κανόνες απόστασης + μάσκα+ απομόνωση των ηλικιωμένων
και των ευπαθών αρκούν.

Χωρίς λεφτά, θα πεθάνουν πολύ περισσότεροι
απ' ότι από τον ιό,
και θα πεθάνουν από πολλές και διάφορες αιτίες.

Τα λεωφορεία είναι φίσκα, το ίδιο και το ΜΕΤΡΟ
και οι τράπεζες και τα σουπερμάρκετ δεν έχουν επαρκή
αερισμό.
Από εκεί κολλάνε οι άνθρωποι, όχι
από το click away.

τα μαγαζιά πρέπει να ανοίξουν ΤΩΡΑ .

Ψοφήστε Κουλόσκυλα,
να ζήσει ο κοσμάκης !

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Μπαρμπαγυφτουλα ψοφα εσύ και μεις θα τη βρούμε την ακρη

2 κουραδιτσες έχω φυλάξει να τις αφήσω ενθύμιο στο τάφο σου
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Έχεις επιχείρηση η είσαι μισθωτός;;
Διότι τους πιο πολλούς από τις επιστρ.προκαταβολες τους πετάει έξω το σύστημα

Επίσης κανένα χιλιάρικο από το οποίο θα εοιστρευτει το 500 δεν μπορεί να καλύψει τη χασουρα.
Κ πως θα ζήσει ο ταβερνιάρης με πεντακόσια ευρώ
Πώς θα ζήσουν παιδιά που δουλεύουν εποχιακά κ δεν φαίνονται στο ΙΚΑ ..παράνομα δε τίμια δουλειά όμως
.
Είναι σίγουρος ότι δεν Είσαι εοιχηρηματιας αλλά μισθωτός βάσει της άγνοια περί κρατικός αποζημίωσεων

Η κυβέρνηση αυτή ανέβηκε από ΕΕ αλλά τους απογοήτευσε
Mην είσαι τόσο σίγουρος γιατί επιχειρηματίας είμαι, ΕΦΚΑ πληρώνω. Κι έχω αλλάξει πράγματα στην δουλειά μου και προχωράω. Δεν κάθομαι να κλαίγομαι γιατί αν ο επιχειρηματίας αρχίζει να κλαίγεται και δεν κάνει τίποτα, τότε φεύγει από το παιχνίδι. Τόσο απλό. Οπότε... μήπβως είσαι εσύ ο μισθωτός? Γιατί απο αυτά που μου λες...... συν ότι έχεις μια περίεργη αντίληψη για το παράνομο και το τίμιο....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Μπαρμπαγυφτουλα ψοφα εσύ και μεις θα τη βρούμε την ακρη

2 κουραδιτσες έχω φυλάξει να τις αφήσω ενθύμιο στο τάφο σου
Ρε μεγαλε, ολο ψοφα ο ενας και ψοφα ο αλλος γραφεις, ενταξει, καταλαβαμε το ποιον σου, μην προσπαθεις περισσοτερο.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.345
Κριτικές
1
Like
35.410
Πόντοι
6.256
Ελπιζω τωρα, που δεν θα μπορουν ολες οι κυρατζες να βολταρουν στην Ερμου, να ανοιξουν τα μικρομαγαζα στις συνοικιες.
Τους πήρε τόσους μήνες να καταλάβουν ότι αυτες που πηγαιναν στην ερμου εμπαιναν στο μετρό δυο φορές.
Τώρα το κατάλαβαν, μιλάμε για αινστάιν στην κυβέρνηση
Τις συγκοινωνιες θα μπορουσαν να τις αποσυμφορησουν με τα εκατονταδες λεωφορεια του ΚΤΕΛ τα οποια καθονται εφοσον εχουν απαγορευθει οι μετακινησεις απο νομο σε νομο. Επισης και τα τουριστικα πουλμαν θα μπορουσαν να μπουν σε κυκλοφορια, που ολο το χειμωνα ειναι παρκαρισμενα. Ολα αυτα βεβαια με το αζημειωτο, να βγαζανε και ενα μεροκαματο οι οδηγοι.


Υ.Γ. Δεν εχω σπουδασει Χαρβαρντ.:grin:
Εδω άφησαν απ εξω ιδιωτες γιατρους για πρωτοβαθμια, για τα λεωφορεια θα σκεφτόντουσαν,

Σαν να θέλουν να τα κανουν ολα χειρότερα, ίσως ειναι κουρασμένοι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.079
Πόντοι
18.565
Ελπιζω τωρα, που δεν θα μπορουν ολες οι κυρατζες να βολταρουν στην Ερμου, να ανοιξουν τα μικρομαγαζα στις συνοικιες.
Τους πήρε τόσους μήνες να καταλάβουν ότι αυτες που πηγαιναν στην ερμου εμπαιναν στο μετρό δυο φορές.
Τώρα το κατάλαβαν, μιλάμε για αινστάιν στην κυβέρνηση
Τις συγκοινωνιες θα μπορουσαν να τις αποσυμφορησουν με τα εκατονταδες λεωφορεια του ΚΤΕΛ τα οποια καθονται εφοσον εχουν απαγορευθει οι μετακινησεις απο νομο σε νομο. Επισης και τα τουριστικα πουλμαν θα μπορουσαν να μπουν σε κυκλοφορια, που ολο το χειμωνα ειναι παρκαρισμενα. Ολα αυτα βεβαια με το αζημειωτο, να βγαζανε και ενα μεροκαματο οι οδηγοι.


Υ.Γ. Δεν εχω σπουδασει Χαρβαρντ.:grin:
Εδω άφησαν απ εξω ιδιωτες γιατρους για πρωτοβαθμια, για τα λεωφορεια θα σκεφτόντουσαν,

Σαν να θέλουν να τα κανουν ολα χειρότερα, ίσως ειναι κουρασμένοι.
Κανουν οτι μπορουν για να ξαναφερουν τον Συριζα, ο οποιος κανει οτι μπορει για να μην ξαναπαρει την εξουσια. Αν ψεκασω λιγο το μυαλο μου, βγαζει το συμπερασμα οτι ερχεται πολυ χοντρο και καυτο αγγουρι, και κανεις δεν θελει να ειναι στην εξουσια για να μας το φορεσει.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Κανενας δεν χρειαζεται να ναι οργανωμενος για να εκφερει αποψη,επισης θετικο το οτι προσπαθεις να δεις θετικα κ οχι μονο στραβα,οπως κ γω εξ αλλου,ομως υπαρχει θεμα οταν τοσος κοσμος εξαθλιωνεται...

Γιατι να σ πω κ αλλιως,για μενα επισης θετικα ειναι τα πραγματα,εργενης ειμαι,εξοδα δεν εχω οπως κ εσοδα επισης,παιδια διαζυγια κλπ δεν εχω,για μενα στ αρχιδια μ που ειναι τα μουνοπανα οι καφετεριουχοι κλειστοι,θα ευχομουνα ισως να μην ξανανοιγε κανενας τους,μιας π πουλανε μουρη κυριως ενισχυοντας δε τις ψωλουδες να κανουνε το ιδιο ωστε να μας πρηζουνε τ αρχιδια σε ενδεχομενο καμακι.

Ομως υπαρχει κοσμος τριγυρω μου π θα ηθελα (χωρις να με κοφτει ή να εξαρτιεμαι απ αυτους) να ευημερουν
....ρε τυπε,θα βγω λιγο οφ τοπικ......τι στο πουτσο γραφεις για τους ιδιοκτητες καφε?...πουλανε μουρη και ενισχυουν τις ψωλουδες......ρε σεις εχετε καψει φλαντζες με την καραντινα και την κλεισουρα?.....τι θεωριες παλι ειναι αυτες?σε ονειρα τα βλεπετε και τα γραφετε μετα εδω?

Ποσοι κ ποσοι ιδιοκτητες καφε,εχουνε μαζεψει τις "γλαστρες" οπου στο να πας να κατσεις κ συ να ψωλαρεις πινοντας καφεδακι και περνωντας ματι,σ στελνουν τον σερβιτορο να σ πει εδω ειναι πιασμενο κ γενικα ολο το μαγαζι ειναι πιασμενο ας το βλεπεις αδειο,ελα αργοτερα.

Παρ ολο αυτο δεν ηταν ακριβως αυτο το ποιντ μου...εγραψα τι θα μπορουσα να ελπιζω αλλα δεν εχω λογο τελικα να μην θελω το καλυτερο για τον καθενα
Μήπως τις κοιτάς επίμονα και παραβιαστικα τυπε; :confused:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μπαρμπαγυφτουλα ψοφα εσύ και μεις θα τη βρούμε την ακρη

2 κουραδιτσες έχω φυλάξει να τις αφήσω ενθύμιο στο τάφο σου
Eγώ?

Τέτοιο σαπάκι που είσαι μάλλον θα φύγεις νωρίτερα!!! :tooth:

Και η διαφορά ξέρεις ποια είναι? ότι εγώ δεν θα το πάρω καν χαμπάρι... ούτε ψιλά γράμματα! :grin:

Τράβα παίξτον τώρα μαλακοπιτουράκι! :jerking:


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.857
Πόντοι
21.896
Έχεις επιχείρηση η είσαι μισθωτός;;
Διότι τους πιο πολλούς από τις επιστρ.προκαταβολες τους πετάει έξω το σύστημα

Επίσης κανένα χιλιάρικο από το οποίο θα εοιστρευτει το 500 δεν μπορεί να καλύψει τη χασουρα.
Κ πως θα ζήσει ο ταβερνιάρης με πεντακόσια ευρώ
Πώς θα ζήσουν παιδιά που δουλεύουν εποχιακά κ δεν φαίνονται στο ΙΚΑ ..παράνομα δε τίμια δουλειά όμως
.
Είναι σίγουρος ότι δεν Είσαι εοιχηρηματιας αλλά μισθωτός βάσει της άγνοια περί κρατικός αποζημίωσεων

Η κυβέρνηση αυτή ανέβηκε από ΕΕ αλλά τους απογοήτευσε
Mην είσαι τόσο σίγουρος γιατί επιχειρηματίας είμαι, ΕΦΚΑ πληρώνω. Κι έχω αλλάξει πράγματα στην δουλειά μου και προχωράω. Δεν κάθομαι να κλαίγομαι γιατί αν ο επιχειρηματίας αρχίζει να κλαίγεται και δεν κάνει τίποτα, τότε φεύγει από το παιχνίδι. Τόσο απλό. Οπότε... μήπβως είσαι εσύ ο μισθωτός? Γιατί απο αυτά που μου λες...... συν ότι έχεις μια περίεργη αντίληψη για το παράνομο και το τίμιο....
Δλδ είσαι εε;

Μάλιστα

Αν είσαι εε μπορώ κάλλιστα να συνεχίσω την συζήτηση μαζί σου
.επιστρεπτεα προκαταβολή φίλε δεν παίρνουν όλοι αλλά κάποιο κ παίρνουν 1000 ευρώ που πρέπει να επιστρέψεις τα πεντακόσια..
Εφκα δεν έχει δώσει δεκάρα εκτός από το να παγώσει
Άλλο σε κλείνω κ σου χαρίζω τον εφκα κ άλλο στο παγώνω

Τη χασουρα μου από το κλείσιμο μμαδφακως κ δε μου τα πληρώνει

Επίσης μπορεί να έχω επιχείρηση ανοιχτή αλλά άμεσα εξαρτώμενη από την εστίαση πχ να τους πουλοω λάδια αλλά εγώ έχω μείωση 99 % αλλά δεν υπάγονται στις ζημιογόνες βάσει κράτους ΛΟΚ ντάουν

Οπότε μη γράφουμε πράγματα φανταστικά ότι η κυβέρνηση βοηθάει
.τους δικηγόρους οχ τους έχει κλειστούς λόγω κλειστών δικαστηρίων κ δεν δίνει Φράγκο πέρα από 600 ευρώ τον Απρίλιο κ ίσως κ τώρα κάποια ψίχουλα

Γενικά μη πέφτει στη λούμπα των καναλιών κ το ψεμματων

Πέρα από το οχτσκοσιαρι των μισθωτών που είναι σε αναστολή δεν έχει δώσει τίποτα άλλο ουσιαστικό κ που κ οι υπάλληλοι μου που είναι σε αναστολή το ΙΚΑ τους παγώνει κ θα πρέπει ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΏΣΩ ΜΕΤΑ

Αυτά .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom