Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.968
Κριτικές
1
Like
2.676
Πόντοι
606

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τυπε ξερεις τι ειναι να πηγαινεις σε κλαμπ στην Κινα που μπαινουνε τσαμπιονλιγκατες μουναρες, να σκας 200 Μαο φιλοδωρημα (26 ευρω) στον πορτιερη και να τρως πορτα; :S
Βαρυ αυτο ... στις ΗΠΑ θα μπορουσες να τους κανεις μηνυση για φυλετικη διακριση  :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
ε κανε ενα κονε του σαουλ που εχει τη πουτσα και καθεται..
Αμα κρινω απο τις εργαζομενες Κινεζες, που δινουν ακριβως οτι πληρωσεις, ουτε ενα Μαο περισσοτερο, τοτε και ο Σαουλ πρεπει να ιδρωσει πολυ την φανελα. Δεν υπαρχουν πιο συμφεροντολογες γυναικες απο τις Κινεζες, πιστεψε με.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Αμα κρινω απο τις εργαζομενες Κινεζες, που δινουν ακριβως οτι πληρωσεις, ουτε ενα Μαο περισσοτερο, τοτε και ο Σαουλ πρεπει να ιδρωσει πολυ την φανελα. Δεν υπαρχουν πιο συμφεροντολογες γυναικες απο τις Κινεζες, πιστεψε με.
θα κοιτάξω στις αρχές μέχρι να κάνω όνομα να προσφέρω vfm υπηρεσίες με μετά όταν γίνω γνωστός πόρνος της κενεζικής νύχτας θα αυξήσω τις τιμές και θα χρεώνω έξτρα  :wanker:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εγω να πω κατι τωρα και να μ απαντησει καποιος σοβαρα

δε θελω να μου απαντησει καποιος απο τη πλευρα των ακραιων που μιλανε κατα της καραντινας


αλλα θα πω το εξης


για πειτε μου ρε μαγκες γιατι νομιζω οτι ζουνε σε αλλη χωρα μερικοι

αυτα που γινονται εδω και δεκα μερες σωστα ?? τι γινεται

ουσιαστικα και στη πραξη δεν εφαρμοζεται κανεανα μετρο

μου ειπανε σημερα σε λεωφορειο του κεντρου ο ενας πανω στον αλλο και τα καθισματα τα μισα αδεια οι υπολοιποι ορθιοι

στις πλατειες παραλιες το αδιαχωρητο

στην δεη σημερα ο ενας πανω στον αλλο γεμιζανε δυο τετραγωνα

στο δρομο εξω τα ιδια


για πειτε μου τωρα

με βαση τη λογικη

σε δυο βδομαδες σε τρεις βδομαδες η λογικη ειναι οτι θα εχουμε 100κρουσμαατα την ημερα η θα συνεχισουμε ετσι με 5-10

γιατι ρε μαγκες καποιος κοροιδευει τωρα και δε ξερω ποιος


η ο ιος τρελαθηκε και εξαφανιστηκε αρα κακος ειναι κλειστα τα μπαρ και τα εστιατορια η θα ερθει τσουναμι αρα κακος η κυβερνηση δεν εφαρμοζει μετρα


εγω ξερετε τι καταλαβα

οτι η κυβερνηση εν γνωση της το παει για ανοσια αγελης καλοκαιριατικα και δεν το λεει κιολας


γιατι τι εννοω???

γιατι μασκα εκτος απο μμε φορανε ελαχιστοι σημερα ενας μαλακας μου εδωσε χερι για χειραψια το κοιταω καλα καλα σαν να του λεω ρε μαλακα πας καλα /?? και κανει α ναι λογω ιου

και τα προστιμα δεν κοβονται για να δωσει το σημα οτι βγειτε ολοι ελευθερα


η ο ιος ηταν μουφα η τοτε δε ξερω ποιος κοροιδευει ποιον

να δουμε τι θα μ πειτε τωρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
εγω να πω κατι τωρα και να μ απαντησει καποιος σοβαρα

δε θελω να μου απαντησει καποιος απο τη πλευρα των ακραιων που μιλανε κατα της καραντινας


αλλα θα πω το εξης


για πειτε μου ρε μαγκες γιατι νομιζω οτι ζουνε σε αλλη χωρα μερικοι

αυτα που γινονται εδω και δεκα μερες σωστα ?? τι γινεται

ουσιαστικα και στη πραξη δεν εφαρμοζεται κανεανα μετρο

μου ειπανε σημερα σε λεωφορειο του κεντρου ο ενας πανω στον αλλο και τα καθισματα τα μισα αδεια οι υπολοιποι ορθιοι

στις πλατειες παραλιες το αδιαχωρητο

στην δεη σημερα ο ενας πανω στον αλλο γεμιζανε δυο τετραγωνα

στο δρομο εξω τα ιδια


για πειτε μου τωρα

με βαση τη λογικη

σε δυο βδομαδες σε τρεις βδομαδες η λογικη ειναι οτι θα εχουμε 100κρουσμαατα την ημερα η θα συνεχισουμε ετσι με 5-10

γιατι ρε μαγκες καποιος κοροιδευει τωρα και δε ξερω ποιος


η ο ιος τρελαθηκε και εξαφανιστηκε αρα κακος ειναι κλειστα τα μπαρ και τα εστιατορια η θα ερθει τσουναμι αρα κακος η κυβερνηση δεν εφαρμοζει μετρα


εγω ξερετε τι καταλαβα

οτι η κυβερνηση εν γνωση της το παει για ανοσια αγελης καλοκαιριατικα και δεν το λεει κιολας


γιατι τι εννοω???

γιατι μασκα εκτος απο μμε φορανε ελαχιστοι σημερα ενας μαλακας μου εδωσε χερι για χειραψια το κοιταω καλα καλα σαν να του λεω ρε μαλακα πας καλα /?? και κανει α ναι λογω ιου

και τα προστιμα δεν κοβονται για να δωσει το σημα οτι βγειτε ολοι ελευθερα


η ο ιος ηταν μουφα η τοτε δε ξερω ποιος κοροιδευει ποιον

να δουμε τι θα μ πειτε τωρα
Θα σου πω "περιμενε και θα δουμε"
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
εγω να πω κατι τωρα και να μ απαντησει καποιος σοβαρα

δε θελω να μου απαντησει καποιος απο τη πλευρα των ακραιων που μιλανε κατα της καραντινας


αλλα θα πω το εξης


για πειτε μου ρε μαγκες γιατι νομιζω οτι ζουνε σε αλλη χωρα μερικοι

αυτα που γινονται εδω και δεκα μερες σωστα ?? τι γινεται

ουσιαστικα και στη πραξη δεν εφαρμοζεται κανεανα μετρο

μου ειπανε σημερα σε λεωφορειο του κεντρου ο ενας πανω στον αλλο και τα καθισματα τα μισα αδεια οι υπολοιποι ορθιοι

στις πλατειες παραλιες το αδιαχωρητο

στην δεη σημερα ο ενας πανω στον αλλο γεμιζανε δυο τετραγωνα

στο δρομο εξω τα ιδια


για πειτε μου τωρα

με βαση τη λογικη

σε δυο βδομαδες σε τρεις βδομαδες η λογικη ειναι οτι θα εχουμε 100κρουσμαατα την ημερα η θα συνεχισουμε ετσι με 5-10

γιατι ρε μαγκες καποιος κοροιδευει τωρα και δε ξερω ποιος


η ο ιος τρελαθηκε και εξαφανιστηκε αρα κακος ειναι κλειστα τα μπαρ και τα εστιατορια η θα ερθει τσουναμι αρα κακος η κυβερνηση δεν εφαρμοζει μετρα


εγω ξερετε τι καταλαβα

οτι η κυβερνηση εν γνωση της το παει για ανοσια αγελης καλοκαιριατικα και δεν το λεει κιολας


γιατι τι εννοω???

γιατι μασκα εκτος απο μμε φορανε ελαχιστοι σημερα ενας μαλακας μου εδωσε χερι για χειραψια το κοιταω καλα καλα σαν να του λεω ρε μαλακα πας καλα /?? και κανει α ναι λογω ιου

και τα προστιμα δεν κοβονται για να δωσει το σημα οτι βγειτε ολοι ελευθερα


η ο ιος ηταν μουφα η τοτε δε ξερω ποιος κοροιδευει ποιον

να δουμε τι θα μ πειτε τωρα
τελειώσαν τα λεφτά στα ταμεία (παγκοσμίως) τύπε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.537
Κριτικές
171
Like
91.313
Πόντοι
46.423
Η πεθερα του εχει τετοιο μαγαζι. Αυτος εχει το ξενοδοχειο που μενω συνηθως.

Και δεν πήγαινες σε αυτό το μαγαζί.

Διάλεξες και εσύ το λαμποργκινάτο μαγαζί.

Εκεί θέλει μπόλικο μαρούλι και face control για να μπείς.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.537
Κριτικές
171
Like
91.313
Πόντοι
46.423
εγω να πω κατι τωρα και να μ απαντησει καποιος σοβαρα

δε θελω να μου απαντησει καποιος απο τη πλευρα των ακραιων που μιλανε κατα της καραντινας


αλλα θα πω το εξης


για πειτε μου ρε μαγκες γιατι νομιζω οτι ζουνε σε αλλη χωρα μερικοι

αυτα που γινονται εδω και δεκα μερες σωστα ?? τι γινεται

ουσιαστικα και στη πραξη δεν εφαρμοζεται κανεανα μετρο

μου ειπανε σημερα σε λεωφορειο του κεντρου ο ενας πανω στον αλλο και τα καθισματα τα μισα αδεια οι υπολοιποι ορθιοι

στις πλατειες παραλιες το αδιαχωρητο

στην δεη σημερα ο ενας πανω στον αλλο γεμιζανε δυο τετραγωνα

στο δρομο εξω τα ιδια


για πειτε μου τωρα

με βαση τη λογικη

σε δυο βδομαδες σε τρεις βδομαδες η λογικη ειναι οτι θα εχουμε 100κρουσμαατα την ημερα η θα συνεχισουμε ετσι με 5-10

γιατι ρε μαγκες καποιος κοροιδευει τωρα και δε ξερω ποιος


η ο ιος τρελαθηκε και εξαφανιστηκε αρα κακος ειναι κλειστα τα μπαρ και τα εστιατορια η θα ερθει τσουναμι αρα κακος η κυβερνηση δεν εφαρμοζει μετρα


εγω ξερετε τι καταλαβα

οτι η κυβερνηση εν γνωση της το παει για ανοσια αγελης καλοκαιριατικα και δεν το λεει κιολας


γιατι τι εννοω???

γιατι μασκα εκτος απο μμε φορανε ελαχιστοι σημερα ενας μαλακας μου εδωσε χερι για χειραψια το κοιταω καλα καλα σαν να του λεω ρε μαλακα πας καλα /?? και κανει α ναι λογω ιου

και τα προστιμα δεν κοβονται για να δωσει το σημα οτι βγειτε ολοι ελευθερα


η ο ιος ηταν μουφα η τοτε δε ξερω ποιος κοροιδευει ποιον

να δουμε τι θα μ πειτε τωρα

Απλώς φίλε μου επειδή οι Κινέζοι μας εκτιμούν πολύ μας έστειλαν το εξασθενημένο version του ιού ...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Mακαρι να παραμεινουμε στα 10 με 15 κρουσματα και να τελειωνουμε με αυτη την ιστορια και ας μας κοροιδεψανε.  Μονο καποιος τρελος μπορει να θελει το αντιθετο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.727
Πόντοι
6.515
Τον ιο τον φοβηθηκε ο κοσμος και οι επιστημονες βασικα επειδη ηταν κατι νεο

Στην πορεια εδειξε οτι αποτελειωνει αυτους που ειναι στο παρα πεντε και ελαχιστα η καθολου νεους και παιδια

Η ελληνικη κυβερνηση μαζι με τα μετρα που πηρε ολος ο κοσμος βρηκε ευκαιρια να κανει χοντροκομμενη ρεκλαμα χρηματιζοντας τους καναλαρχες

Τα δυσκολα για την οικονομια ειναι μπροστα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τον ιο τον φοβηθηκε ο κοσμος και οι επιστημονες βασικα επειδη ηταν κατι νεο

Στην πορεια εδειξε οτι αποτελειωνει αυτους που ειναι στο παρα πεντε και ελαχιστα η καθολου νεους και παιδια

Η ελληνικη κυβερνηση μαζι με τα μετρα που πηρε ολος ο κοσμος βρηκε ευκαιρια να κανει χοντροκομμενη ρεκλαμα χρηματιζοντας τους καναλαρχες

Τα δυσκολα για την οικονομια ειναι μπροστα
γιατί το λες αυτό για τα κανάλια ρε τύπε? βοήθησαν στον εθνικό αγώνα.

τώρα οκ τι να κάνεις που ενώ έκαναν τηλεθεάσεις 100% πάνω από πριν και το τραφικ τους πήγαινε γαμιώντας πήραν 20 μύρια ενώ κάτι καημένοι έμποροι δεν μπήκαν στους ΚΑΔ και έζησαν ένα μήνα και με τον κορονοιό στο γραφείο τους και χωρίς λεφτά...λεπτομέρειες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.054
Κριτικές
23
Like
7.672
Πόντοι
3.346
Παω σημερα για δουλεια σε κατι γραφεια..μεγαλουτσικος χωρος αλλα κλειστος. Λεω θα εχω την μασκα οπως την πηρα στην σακουλα και αν δω να φορανε εκει η με πουνε θα την βαλω.
Εκατσα εκει δυο και παραπανω ωρες..κανενας απο τους υπαλληλους δεν φορουσε αλλα ουτε ειχε στο λαιμο μασκα..αυτοι δουλευαν στους υπολογιστες γυρω στα 6 ατομα..μονο γαντια χωρις μασκα φορουσε η κοπελα στην υποδοχη και στα τηλ. και  με ειπε γιατι τι ρωτησα αν χρειαζεται μασκα! μου λεει κανενας δεν φοραει αν θελεις εσυ για σενα την βαζεις.
Στο διαστημα αυτο που ημουν εκει πρεπει να περασαν πανω απο 20 πελατες..μονο ενας φορουσε μασκα οι αλλοι ουτε που ειχαν μαζι τους. Καταλαβαινετε τι γινεται εξω και τι μας λενε τ καναλια..α ειδα και εναν οδηγο πουλμαν χωρις μασκα να γυρναει, αλλα δεν ειδα να εχει πολυ κοσμο μεσα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.968
Κριτικές
1
Like
2.676
Πόντοι
606
Στη Γερμανία φίλος με μαγαζί με μπριζόλες και κρέατα πήρε 11000ευρω και επιστροφή όλο τον περσινό φόρο. Σύνολο 20000 ευρώ που έχουν κ ολας μπει στον λογαριασμό του χωρίς φαμφαρες από την τηλεόραση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom