Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.637
Πόντοι
3.656
Στα δυο μετρα δεν γαμας ομως...


εκτος αμα εισαι ο christos savvidis τυπε    :S :S :S



tenor.gif
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.638
Like
3.008
Πόντοι
1.706
Μετά την επική δήλωση Άδωνι "τι να τα κάνετε τα λεφτά;", ήρθε και το ότι "οι μακροχρόνια άνεργοι με κάποιο τρόπο επιβιώνουν, άρα έχουν λεφτά". :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Και μονο για το γεγονος οτι ενας οποισδηποτε ανεργος ΔΕΝ μπορει να πιασει δουλεια αυτη την εποχη ακομα και αν το θελει (αφου οι περισσοτερες επιχειρησεις ειναι κλειστες) οι ανεργοι θα επρεπε να στηριζονται. Αλλα προεχουν οι λαθρο :S :S :S
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.638
Like
3.008
Πόντοι
1.706
Και μονο για το γεγονος οτι ενας οποισδηποτε ανεργος ΔΕΝ μπορει να πιασει δουλεια αυτη την εποχη ακομα και αν το θελει (αφου οι περισσοτερες επιχειρησεις ειναι κλειστες) οι ανεργοι θα επρεπε να στηριζονται. Αλλα προεχουν οι λαθρο :S :S :S
Τα λεφτά των λαθρο είναι Ευρωπαϊκά. Καλό είναι να τα λέμε όλα με το όνομά τους.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.508
Κριτικές
1
Like
35.689
Πόντοι
6.256
Ξεφτιλισμένος Ευαγγελάτος,
Έχει στησει συνεργεια με κάμερες εξω απο μεθ,
Δεν του βγαίνουν τα νούμερα όμως,
Άτιμε άσπλαχνε τσιόρδα, του χάλασες το πάρτυ.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Μετά την επική δήλωση Άδωνι "τι να τα κάνετε τα λεφτά;", ήρθε και το ότι "οι μακροχρόνια άνεργοι με κάποιο τρόπο επιβιώνουν, άρα έχουν λεφτά". :2funny:

Καποιοι μπορει και να τον ψηφισαν τον μπουμπουκο

Καλα να παθουν

Ας προσεχαν
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.806
Like
6.363
Πόντοι
1.406
ρε μαν μπορει να θελω απ το μαρουσι που μενω να παω στο κτημα μου στο καπανδριτη να κλαδευσω τις ελιες πχ σαν επαγγελμαιας αγροτης με βιβλια
Ημαρτον ρε ανθρωπε,ολος ο κοσμος τις ελιες τις εχει κλαδεψει μεχρι τελος μαρτιου ,αντε βαρια βαρια αρχες απριλιου.Οι ελιες εχουν αρχισει και βγαζουν μπουμπουκια πλεον και οπου  να ναι θα ανθισουν και εσυ τωρα θα πας για κλαδεμα...Η αλλαξε το ψεμα ή αν λες αληθεια αλλαξε επαγγελμα τυπε
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.820
Like
24.683
Πόντοι
6.256
Ημαρτον ρε ανθρωπε,ολος ο κοσμος τις ελιες τις εχει κλαδεψει μεχρι τελος μαιου ,αντε βαρια βαρια αρχες απριλιου.Οι ελιες εχουν αρχισει και βγαζουν μπουμπουκια πλεον και οπου  να ναι θα ανθισουν και εσυ τωρα θα πας για κλαδεμα...Η αλλαξε το ψεμα ή αν λες αληθεια αλλαξε επαγγελμα τυπε

Γάμησέ τα ρε τυπε...εξωφρενικά πράγματα διαβάζεις εδώ μέσα.

Κυριακή του Πάσχα θα πάει για κλάδεμα...
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Ημαρτον ρε ανθρωπε,ολος ο κοσμος τις ελιες τις εχει κλαδεψει μεχρι τελος μαιου ,αντε βαρια βαρια αρχες απριλιου.Οι ελιες εχουν αρχισει και βγαζουν μπουμπουκια πλεον και οπου  να ναι θα ανθισουν και εσυ τωρα θα πας για κλαδεμα...Η αλλαξε το ψεμα ή αν λες αληθεια αλλαξε επαγγελμα τυπε

τύπε ο χρόνος για έσενα κυλάει αντίστροφα  :S
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.508
Κριτικές
1
Like
35.689
Πόντοι
6.256
Κούλης τώρα,
Εξετάζεται το ενδεχόμενο να απαγορευσει το skype την ημέρα του πάσχα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Τα λεφτά των λαθρο είναι Ευρωπαϊκά. Καλό είναι να τα λέμε όλα με το όνομά τους.

Το ιδιο πραμα ειναι. Και εμεις ως ευρωπαιοι συνεισφερουμε στον ευρωπαϊκο προϋπολογισμο.

:respect:
Δεν υπαρχει κοντυλι στον προυπολογισμο για τους λαθρο λες?

Καλη ερωτηση. Παντως τη νοσοκομειακη περιθαλψη τη περναγανε σιγουρα στον εθνικο προϋπολογισμο. Το ομολογησε η ΝΔ στη βουλη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.089
Κριτικές
184
Like
44.761
Πόντοι
22.266
Είμαι άθεος κ δεν παίρνω επιδρομή η δεν είμαι δημόσιος υπάλληλος κ γουστάρω να πάω να κλαδευσω τις ελιές μου για να βγάλω το ψωμί μου
Κ δεν γουστάρω κανένας να μου βάλει σε ποδιού αυτό αφού μέσα στο χωράφι δεν θα προκαλέσω έξαρση κορονοιου
Όποιος κατάλαβε κατάλαβε





Γκεγκε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom