Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, Η ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ !!!!!!!!!!  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

13/04/2020, 13:19

[size=18pt]Οδηγίες προς τους Ισπανούς αλλά και τους ξένους τουρίστες από την υπουργό Τουρισμού

Η υπουργός Τουρισμού της ιβηρικής χώρας δίνει οδηγίες στους λουόμενους του φετινού καλοκαιριού[/size] καλώντας τους να κρατούν τις απαραίτητες αποστάσεις: δηλαδή σχεδόν δύο μέτρα ο ένας από τον άλλο. Οι οδηγίες αφορούν όχι μόνο για τους Ισπανούς αλλά και τους ξένους τουρίστες.

«Η Ισπανία, ένας από τους κορυφαίους καλοκαιρινούς προορισμούς στην Ευρώπη , θα διατηρήσει τους κανόνες κοινωνικής αποστασιοποίησης για να περιορίσει την εξάπλωση του κορωνοϊού, ακόμη και στις παραλίες», όπως υποστηρίζει το υπουργείο Τουρισμού της Ισπανίας.

Σε συνέντευξή της που δημοσιεύθηκε χθες στην ημερήσια εφημερίδα «El Pais», η υπουργός Τουρισμού της Ισπανίας, Reyes Maroto δήλωσε:

«Είναι πολύ σημαντικό να συνεχίσουμε να ακολουθούμε τις απαραίτητες οδηγίες για την υγεία, πρέπει να συνεχίσουμε να κάνουμε αυτό που κάνουμε τώρα, πλένοντας τα χέρια μας, διατηρώντας την κοινωνική απόσταση ... ακόμη και στις παραλίες».
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.345
Κριτικές
114
Like
18.850
Πόντοι
20.686
Στα δυο μετρα δεν γαμας ομως...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.135
Πόντοι
506
Ξεροχυνω τυπε  :S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Είναι και μιλφάρα η υπουργός....

Να ναι καλά η γυναίκα, μας έσωσε το καλοκαίρι

URL]]
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
11
Like
5.607
Πόντοι
1.346
:wanker:
προχειροτητες απο το ελληνικο κρατος
Ρε τύπε τι γκλαφουρνάς μεσημεριάτικα;
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ...
ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ ΚΙ ΕΧΩ 10000 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΥΡΩ;;;
Εδώ δεν έχουμε αγρότες, τσοπάνηδες;
Νομίζεις ότι θα έρθει ο μπάτσος 30χλμ από την Κυπαρισσία να ρίξει πρόστιμο στον μπάρμπαΚώστα που έβγαλε τα ζούδια για βοσκή;
Ή θα πάει στο γρέκι να του κόψει κλήση γιατί θα έπρεπε κανονικά να αφήσει νηστικά τα μικρά αρνιά και να ντουπακιάσουν;

Υ.Γ.
1) Δεν έχω πάει ακόμη υπερπόντιες τσάρκες με γκομενάκια όπως εσύ, αλλά εδώ και 5 χρόνια φροντίζω να κρατάω καβάντζες για απρόβλεπτες καταστάσεις.
ΓΚΕΓΚΕ που λένε κι οι πλακουτσοκέφαλοι...
2) Όσο για τις ελιές δεν αξίζουν για καλλιέργεια και στην τελική υπάρχουν καλύτερα μέρη για ελαιοκαλλιέργεια από εκεί που είσαι, άστο να γίνει λόθρα και να γιομήκει πουρνάρια & αγκόριτσα...
3) Αντί να ρίξεις κογιότ σε εμένα τράβα στο χωράφι να δεις το μπολντοζιέρη κι άσε το μπουρδελοφόρουμ για τους χαραμοφάηδες...
Γιατί πολύ απλά ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΕ ΕΠΙΓΝΩΣΗ θα έπρεπε να ξέρεις ο,τι κάνεις μόνος σου και να ΠΑΨΕΙΣ να κλαψομουνιάζεσαι εδώ μέσα.
4) Δεν έχω κάτι μαζί σου κι ούτε έχεις δείξει κακό παράδειγμα, αλλά έτυχε να διαβάσω το σχόλιο σου, αν ερχόμουν αργότερα θα πέρναγε στο ντούκου.
Όμως ρε συνάδελφε μην κλαίς σαν παντρεμένη άσε εδώ δεν κλαίνε οι χήρες...



ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ whois!!


ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ ΡΕ ΜΟΥΝΙ που βρήκες να κάνεις κογιότ γαμώπουστα Ahmed γαμώ την ιατρική σου γαμώ, ξέρω κι εγώ μουνί κλώνος είσαι..  
ΕΓΩ ΜΠΙΝΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΕΙΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΒΑΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΣΩ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑ...
Κοίτα εσύ τι κάνεις κι άστο διάολο..
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Είναι και μιλφάρα η υπουργός....

Να ναι καλά η γυναίκα, μας έσωσε το καλοκαίρι

https://[URL unfurl="true"]www.lavanguardia.com/r/GODO/LV/p5/WebSite/2018/07/27/Recortada/img_jespinosa_20180724-100343_imagenes_lv_propias_jespinosa__l9a8661-kIhF-U4511151456920BF-992x558@LaVanguardia-Web.jpg[/img[/URL]]
[/quote]


πολυ πλακέ μούρη είναι αυτη σαν να την πάτησε οδοστρωτήρας
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.345
Κριτικές
114
Like
18.850
Πόντοι
20.686
Οι Ισπανοι εχουν ακομη 500 νεκρους την μερα και ονειρευονται καρβελια.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Ρε τύπε τι γκλαφουρνάς μεσημεριάτικα;
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ...
ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ ΚΙ ΕΧΩ 10000 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΥΡΩ;;;
Εδώ δεν έχουμε αγρότες, τσοπάνηδες;
Νομίζεις ότι θα έρθει ο μπάτσος 30χλμ από την Κυπαρισσία να ρίξει πρόστιμο στον μπάρμπαΚώστα που έβγαλε τα ζούδια για βοσκή;
Ή θα πάει στο γρέκι να του κόψει κλήση γιατί θα έπρεπε κανονικά να αφήσει νηστικά τα μικρά αρνιά και να ντουπακιάσουν;

Υ.Γ.
1) Δεν έχω πάει ακόμη υπερπόντιες τσάρκες με γκομενάκια όπως εσύ, αλλά εδώ και 5 χρόνια φροντίζω να κρατάω καβάντζες για απρόβλεπτες καταστάσεις.
ΓΚΕΓΚΕ που λένε κι οι πλακουτσοκέφαλοι...
2) Όσο για τις ελιές δεν αξίζουν για καλλιέργεια και στην τελική υπάρχουν καλύτερα μέρη για ελαιοκαλλιέργεια από εκεί που είσαι, άστο να γίνει λόθρα και να γιομήκει πουρνάρια & αγκόριτσα...
3) Αντί να ρίξεις κογιότ σε εμένα τράβα στο χωράφι να δεις το μπολντοζιέρη κι άσε το μπουρδελοφόρουμ για τους χαραμοφάηδες...
Γιατί πολύ απλά ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΕ ΕΠΙΓΝΩΣΗ θα έπρεπε να ξέρεις ο,τι κάνεις μόνος σου και να ΠΑΨΕΙΣ να κλαψομουνιάζεσαι εδώ μέσα.
4) Δεν έχω κάτι μαζί σου κι ούτε έχεις δείξει κακό παράδειγμα, αλλά έτυχε να διαβάσω το σχόλιο σου, αν ερχόμουν αργότερα θα πέρναγε στο ντούκου.
Όμως ρε συνάδελφε μην κλαίς σαν παντρεμένη άσε εδώ δεν κλαίνε οι χήρες...



ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ whois!!

ο whois σας γαμάει   :heavymetalbig:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.089
Κριτικές
184
Like
44.761
Πόντοι
22.266
:wanker: Ρε τύπε τι γκλαφουρνάς μεσημεριάτικα;
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ...
ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ ΚΙ ΕΧΩ 10000 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΥΡΩ;;;
Εδώ δεν έχουμε αγρότες, τσοπάνηδες;
Νομίζεις ότι θα έρθει ο μπάτσος 30χλμ από την Κυπαρισσία να ρίξει πρόστιμο στον μπάρμπαΚώστα που έβγαλε τα ζούδια για βοσκή;
Ή θα πάει στο γρέκι να του κόψει κλήση γιατί θα έπρεπε κανονικά να αφήσει νηστικά τα μικρά αρνιά και να ντουπακιάσουν;

Υ.Γ.
1) Δεν έχω πάει ακόμη υπερπόντιες τσάρκες με γκομενάκια όπως εσύ, αλλά εδώ και 5 χρόνια φροντίζω να κρατάω καβάντζες για απρόβλεπτες καταστάσεις.
ΓΚΕΓΚΕ που λένε κι οι πλακουτσοκέφαλοι...
2) Όσο για τις ελιές δεν αξίζουν για καλλιέργεια και στην τελική υπάρχουν καλύτερα μέρη για ελαιοκαλλιέργεια από εκεί που είσαι, άστο να γίνει λόθρα και να γιομήκει πουρνάρια & αγκόριτσα...
3) Αντί να ρίξεις κογιότ σε εμένα τράβα στο χωράφι να δεις το μπολντοζιέρη κι άσε το μπουρδελοφόρουμ για τους χαραμοφάηδες...
Γιατί πολύ απλά ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΕ ΕΠΙΓΝΩΣΗ θα έπρεπε να ξέρεις ο,τι κάνεις μόνος σου και να ΠΑΨΕΙΣ να κλαψομουνιάζεσαι εδώ μέσα.
4) Δεν έχω κάτι μαζί σου κι ούτε έχεις δείξει κακό παράδειγμα, αλλά έτυχε να διαβάσω το σχόλιο σου, αν ερχόμουν αργότερα θα πέρναγε στο ντούκου.
Όμως ρε συνάδελφε μην κλαίς σαν παντρεμένη άσε εδώ δεν κλαίνε οι χήρες...



ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ whois!!

ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ ΡΕ ΜΟΥΝΙ που βρήκες να κάνεις κογιότ γαμώπουστα Ahmed γαμώ την ιατρική σου γαμώ, ξέρω κι εγώ μουνί κλώνος είσαι..  
ΕΓΩ ΜΠΙΝΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΕΙΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΒΑΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΣΩ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑ...
Κοίτα εσύ τι κάνεις κι άστο διάολο..
Μαν αν βγω από την Αθήνα κ πάω στο χωράφι μου  στο Καπανδρίτι ασφαλώς και μου απαγορεύεται την Κυριακή του Πάσχα

Επίσης το αν είναι επικερδής η δουλειά των ελαιοδένδρων αυτό δεν σημαίνει ότι θα τα αφήσουμε να καταστραφούν
Επίσης δεν ζήτησα 800 αρχικό αλλά το δικαίωμα να δουλέψω στο χωράφι μου που θα πάω όχι από το Μαρούσι στο Καπανδρίτι

Τώρα κατάλαβες ή όχι πάλι;;

Και για πιο.λιανα
Πχ μένω κέντρο καλαματα και έχω σαράντα στρέμματα στο Διαβολίτσι γιατί να μου απαγορεύσουν  να βγω από την Καλαμάτα κ να πάω να δουλέψω στην περιουσία μου;;;;;;

Αφού παν να απαγορεύσουν την ολική μετακίνηση αυτοκινητων
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.089
Κριτικές
184
Like
44.761
Πόντοι
22.266
:wanker: Ρε τύπε τι γκλαφουρνάς μεσημεριάτικα;
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΡΙΞΕΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ...
ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΝΩ ΣΤΙΣ ΜΠΑΧΑΜΕΣ ΚΙ ΕΧΩ 10000 ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΓΥΡΩ;;;
Εδώ δεν έχουμε αγρότες, τσοπάνηδες;
Νομίζεις ότι θα έρθει ο μπάτσος 30χλμ από την Κυπαρισσία να ρίξει πρόστιμο στον μπάρμπαΚώστα που έβγαλε τα ζούδια για βοσκή;
Ή θα πάει στο γρέκι να του κόψει κλήση γιατί θα έπρεπε κανονικά να αφήσει νηστικά τα μικρά αρνιά και να ντουπακιάσουν;

Υ.Γ.
1) Δεν έχω πάει ακόμη υπερπόντιες τσάρκες με γκομενάκια όπως εσύ, αλλά εδώ και 5 χρόνια φροντίζω να κρατάω καβάντζες για απρόβλεπτες καταστάσεις.
ΓΚΕΓΚΕ που λένε κι οι πλακουτσοκέφαλοι...
2) Όσο για τις ελιές δεν αξίζουν για καλλιέργεια και στην τελική υπάρχουν καλύτερα μέρη για ελαιοκαλλιέργεια από εκεί που είσαι, άστο να γίνει λόθρα και να γιομήκει πουρνάρια & αγκόριτσα...
3) Αντί να ρίξεις κογιότ σε εμένα τράβα στο χωράφι να δεις το μπολντοζιέρη κι άσε το μπουρδελοφόρουμ για τους χαραμοφάηδες...
Γιατί πολύ απλά ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΕ ΕΠΙΓΝΩΣΗ θα έπρεπε να ξέρεις ο,τι κάνεις μόνος σου και να ΠΑΨΕΙΣ να κλαψομουνιάζεσαι εδώ μέσα.
4) Δεν έχω κάτι μαζί σου κι ούτε έχεις δείξει κακό παράδειγμα, αλλά έτυχε να διαβάσω το σχόλιο σου, αν ερχόμουν αργότερα θα πέρναγε στο ντούκου.
Όμως ρε συνάδελφε μην κλαίς σαν παντρεμένη άσε εδώ δεν κλαίνε οι χήρες...



ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ whois!!

ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ ΡΕ ΜΟΥΝΙ που βρήκες να κάνεις κογιότ γαμώπουστα Ahmed γαμώ την ιατρική σου γαμώ, ξέρω κι εγώ μουνί κλώνος είσαι.. 
ΕΓΩ ΜΠΙΝΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΕΙΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΒΑΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΣΩ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑ...
Κοίτα εσύ τι κάνεις κι άστο διάολο..
Και δεν ήξερα πότε πρέπει να σε ρωτήσω αν πρέπει ή όχι να πάω ταξίδια κ ποτέ στη δουλειά μοθυ
Άλλη φορά θα σε ρωτώ
Κ τέλος θα σε ορίσω και επόπτη στις αγροτικές δουλειές να επιβλέπει εσύ το μπουλντουζιερη

Ρε τι διαβάζουμε.μεσημεριατικα



ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ:ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΕΣ ΤΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΟΑΡΕΙ Η ΜΟΑΛΑ ΚΑΘ ΑΤΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΡΓΑΔΥΟΥΝ ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ Κ ΔΕ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΕΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΟΗΡΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΆΩ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΩ
ΓΚΕΓΚΕ;;;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.934
Κριτικές
16
Like
14.868
Πόντοι
6.515
Πως ακριβως την ειχαν χωρεσει τη σουβλα μεσ το αμαξι δεν μας ειπαν οι  :jerking: εγκριτοι ρεπορτερ
Εχουν βγει σπαστες σουβλες?

Ηταν σκετη η σουβλα η ειχε και το κοκορετσι περασμενο?  :think:
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ whois!!

ΣΑΛΤΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΕΣΥ ΡΕ ΜΟΥΝΙ που βρήκες να κάνεις κογιότ γαμώπουστα Ahmed γαμώ την ιατρική σου γαμώ, ξέρω κι εγώ μουνί κλώνος είσαι..  
ΕΓΩ ΜΠΙΝΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΕΙΑ ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΒΑΤΖΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΝΤΩΣΩ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑ...
Κοίτα εσύ τι κάνεις κι άστο διάολο..

εσένα σε γαμάει ο δημητράκης που γαμάει τις πουτάνες επιπέδου στουντιο σε τιμή 30 ευρω για μια ώρα

καλαματιανέ να τι γαμάς  :zfuck: :zfuck: :zfuck: και το παίζω στοιχημα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom