Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.503
Κριτικές
1
Like
35.685
Πόντοι
6.256

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.415
Like
736
Πόντοι
96
Ρε τραβελοπουστα που πληρωνεις τρανσφορμερ για να σε γαμανε με το ραβδακι τους ποιον θυμηθηκες να παραθεσεις;
Τον μεγαλυτερο λιμπεραλ ναρκισσο στη Γαλλια που κανεις σοβαρος ανθρωπος δεν τον παιρνει στα σοβαρα και οπου παει τρωει γιαουρτια;  :2funny: :2funny:

5914ca20c46188cd6e8b4662.jpg


bernardhenrylevicake.gif


HBZ-BERNARD-HENRI-LEVY-2-0312-lgn.jpg

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
1
Like
7.647
Πόντοι
2.306
Τι σε τσουζει περισσοτερο απ αυτα που λεμε; Ποιο ειναι το ευαισθητο σημειο σου;

Το είπες μόνος σου...
Το ότι τα λέτε....
μιλάς εκ μέρους πολλών? Σε έχουν χρήσει εκπρόσωπο?
Επιπλέον είσαι ο μόνος (ή οι μόνοι?) που δεν εχεις πει κουβέντα γισ να αντικρούσεις την επιχειρηματολογία του στο θέμα του νήματος, απλά επιδιώκεις να τον τον σκουπιδιασεις.
Δεν ακούσαμε την δικιά σου άποψη, εκτός αν μιλάνε άλλοι για σένα.
Και αν κάποιος διαφωνεί με τον centrino στις απόψεις του είμαι εγώ.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.755
Πόντοι
22.266
Ασε μας ρε φιλε που απο ολη τη Μ.Εβδομαδα θα πρεπει να κανεις αγροτικες εργασιες Κυριακη του Πασχα!!!

Ειπα να μην μιλησω αλλα ΕΛΕΟΣ!!!

Πες οτι ειχες κανονισει να πας να στησεις τιποτα σουβλες και να μαζεψεις κοσμο και σου χαλασανε το προγραμμα και ασε μας τωρα με το κλαδεμα!!!

Υ.Γ
Για να μην αγχωνεσαι ολη την Μ.Εβδομαδα θα εχει καλο καιρο οποτε οι ελιες σου δεν κινδυνευουν με αφανισμο...
φιλε εσυ μιλας με εικασιες ενω εγω με υπαρκτα επιχειρηματα και δουλευω ηδη εδω και τρεις μερες με jcb διοτι αλλιως θα χαθουν τα δενδρα και ανεβασα και  φωτο

αλλα δεν καταλαβαινεις οτι το εννοω διτι ρε φιλε μπορει να ειμαι πχ αθεος αι να μη το γιπορταζω ποτε το πασχα αλλα στη δουλεια μου πρεπει να ειμαι αναγκαστικα διοτι ειναι κατι που πρεπει να γινει


αλλα μαλλον εισαι  μισθωτος ή δημ υπαλληλος οποτε δεν επιμενω διοτι αυτοι στα αρχιδια τους μια του μηνις και νωριτερα ισως θα πληρωθουν κανονικοτατα
 

ο οποίος

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
280
Like
10
Πόντοι
1
Αποβλητε της κοινωνιας τραβελογαμημενε σεντρινο που μας το παιζεις ελιτ και μας ψοφησες στη λιμπεραλ μπαρουφα μας παρεθεσες τον μεγα καραγκιοζη Ανρι-Λεβι για να μας το παιξεις ψαγμενος;  :2funny: :2funny:

MetallicFaintIntermediateegret-small.gif


ComplicatedEverlastingIridescentshark-size_restricted.gif
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.000
Κριτικές
1
Like
2.795
Πόντοι
606
Δηλαδή ρε τύπε, ποιά η διαφορά αν πας το Μεγάλο Σάββατο ή τη Δευτέρα του Πάσχα;
σωστα τυπε.
να κατσεις κ εσυ χωρις νερο και φαγητο και να σου φερουν τη δευτερα  :jerking:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.755
Πόντοι
22.266
Δηλαδή ρε τύπε, ποιά η διαφορά αν πας το Μεγάλο Σάββατο ή τη Δευτέρα του Πάσχα;
dioti εδω και τρεις μερες δουλευω με το jcb και σιγουρα χρειαζομαι αλλες 5-7 για να τις ξαναφυτευσω ενω οσο καθονται ξεριζομενες  ξερενοται και χανεται φυτικο κεφαλαιο δλδ η περιουσια μου

νομιζω εγινα ξεκαθαρος;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
19.000
Κριτικές
1
Like
2.795
Πόντοι
606
dioti εδω και τρεις μερες δουλευω με το jcb και σιγουρα χρειαζομαι αλλες 5-7 για να τις ξαναφυτευσω ενω οσο καθονται ξεριζομενες  ξερενοται και χανεται φυτικο κεφαλαιο δλδ η περιουσια μου

νομιζω εγινα ξεκαθαρος;
τι του εξηγεις ρε τυπε?
αφου τα ξερει ολα..
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
dioti εδω και τρεις μερες δουλευω με το jcb και σιγουρα χρειαζομαι αλλες 5-7 για να τις ξαναφυτευσω ενω οσο καθονται ξεριζομενες  ξερενοται και χανεται φυτικο κεφαλαιο δλδ η περιουσια μου

νομιζω εγινα ξεκαθαρος;


Ωραία, κάνε οτι μπορείς να προλάβεις.

Ότι δεν προλάβεις είναι παράπλευρες απώλειες.

Συμβαίνουν.

Δεν το έχεις πάθει μόνο εσύ.

Κατά τα λοιπά σου φταίνε (και όλους μας) αυτοί....


Οι επιβάτες του αυτοκινήτου υποβλήθηκαν σε έλεγχο και έδειξαν στους αστυνομικούς έγγραφα για την μετακίνησή τους με αιτιολογία την «παροχή βοήθειας σε άτομο που έχει ανάγκη».

Ωστόσο, στο αυτοκίνητό τους είχαν φορτώσει μια... σούβλα και διάφορα είδη διατροφής μακράς διάρκειας, με αποτέλεσμα να μην αποφύγουν το πρόστιμο των 150 ευρώ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.416
Like
23.065
Πόντοι
5.506
τι του εξηγεις ρε τυπε?
αφου τα ξερει ολα..


Είπα κάπου οτι τα ξέρω όλα;;;

Αυτό ξέρω.


Οι επιβάτες του αυτοκινήτου υποβλήθηκαν σε έλεγχο και έδειξαν στους αστυνομικούς έγγραφα για την μετακίνησή τους με αιτιολογία την «παροχή βοήθειας σε άτομο που έχει ανάγκη».

Ωστόσο, στο αυτοκίνητό τους είχαν φορτώσει μια... σούβλα και διάφορα είδη διατροφής μακράς διάρκειας, με αποτέλεσμα να μην αποφύγουν το πρόστιμο των 150 ευρώ!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.755
Πόντοι
22.266
Ωραία, κάνε οτι μπορείς να προλάβεις.

Ότι δεν προλάβεις είναι παράπλευρες απώλειες.

Συμβαίνουν.

Δεν το έχεις πάθει μόνο εσύ.

Κατά τα λοιπά σου φταίνε (και όλους μας) αυτοί....


Οι επιβάτες του αυτοκινήτου υποβλήθηκαν σε έλεγχο και έδειξαν στους αστυνομικούς έγγραφα για την μετακίνησή τους με αιτιολογία την «παροχή βοήθειας σε άτομο που έχει ανάγκη».

Ωστόσο, στο αυτοκίνητό τους είχαν φορτώσει μια... σούβλα και διάφορα είδη διατροφής μακράς διάρκειας, με αποτέλεσμα να μην αποφύγουν το πρόστιμο των 150 ευρώ!
den μπορει καμια κυβερνηση στην ελευθερια οικονομια να αρνηθει ν παω στην δουλεια μου και οως σωτα απαγορευει τις ασκοπες μετκινησεις αλλα να παω στην δουλεια μου το πασχα ειναι δικαιωμα μου για να σωσω την περιουσια μου
και το εισοδημα μου
ελλαδα δεν ειναι μονο οι δημ υπαλληλοι

και μπορω να σου δωσω αλλα εκατο τετοια παραδειγματα τετοια

εδω ειναι το παραδειγμα ποναει χερι κοβουμε χερι

προχειροτητες απο το ελληνικο κρατος
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.092
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Είπα κάπου οτι τα ξέρω όλα;;;

Αυτό ξέρω.


Οι επιβάτες του αυτοκινήτου υποβλήθηκαν σε έλεγχο και έδειξαν στους αστυνομικούς έγγραφα για την μετακίνησή τους με αιτιολογία την «παροχή βοήθειας σε άτομο που έχει ανάγκη».

Ωστόσο, στο αυτοκίνητό τους είχαν φορτώσει μια... σούβλα και διάφορα είδη διατροφής μακράς διάρκειας, με αποτέλεσμα να μην αποφύγουν το πρόστιμο των 150 ευρώ!


tenor.gif

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.934
Κριτικές
16
Like
14.868
Πόντοι
6.515
μαν εισαι ασχετος αθηναιος

πρωτον ,,,,ναι τα ξαναβαζεις με τσαπα jcb στη θεση τους
δευτερον επειδη στην αθηνα μαζευτηκαν 1 εκατομ δημ υπαλληλοι πρεπει καποιος να δουλεψει και τη  κυριακη του πασχα για να τους ταισει
τριτον εγω δεν πληρωνομαι βρεξει χιονισει μια του μηνος μ μισθο
τεταρτον ειναι χωραφι και δεν ειναι οποτε θελεις εσυ να πας αλλα ποτε χρειαστει -- αν θελω παω και χριστουγεννα να ξεβοτανιασω-----δερβεναγα στο κεφαλι μας βαλαμε;;;
πεμπτον ο ελγα δεν αποζημειωνει φυτικο κφαλαιο δλδ το δενδρο αλλα τον καρπο--εφοσον υπαρχει ηδη πανω στο δενδρο--- και αφου εχει υπαρξει καρπος,,,, αλλα με το πεσιμο του δενδρου και το στρεσσαρισμα δεν θα βγαλει καρπο καθολου αρα δεν αποζημειωνει ο ΕΛΓΑ

καληνυχτα σας ημουν πολυ σαφης νομιζω πλεον
και αυτο που γραφω ειναι εξεραισεις για επαγγελματιες που θελουν να παν να δουλεψουν διοτι ειναι αναγκη

τι πας να εξηγησεις ρε τυπε σε ατομα που κάθονται και τα τρεφει ξερω γω ποιος η το κομμα?

ότι αν δεν φρεζαρεις τωρα τα χοτραρια, με τις πρωτες ζεστες θα γινουν όλα καρβουνο?

ότι ολοι οι αθηναιοι που εχουν κτηματα με ελιες και είναι μπλοκαρισμένοι από τον χαρδαλια δεν θα κανουν εισοδημα φετος?

ότι αν δεν ραντιστουν στην ωρα τους τα δεντρα ο δακος κλπ θα αποτελειωσει την οποια παραγωγη θα σωθει?

το σεναριο είναι γνωστο, κατά τον ιουλιο που θα χουν σωθει λεφτα και τροφιμα θα ξαμοληθεί ο κουλης στη μερκελ για βοηθεια ενώ εδώ τα παπαγαλάκια των καναλιων θα θυμούνται το κατοχικο δανειο και τους ναζι που κατεστρεψαν την ελλαδα :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom