Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.091
Κριτικές
184
Like
44.767
Πόντοι
22.266
Ακου φιλε εγω δεν επιμενω σε τιποτα γιατι απλα δεν εχω τις γνωσεις...αυτο που σιγουρα επιμενω και δεν μπορεις να το δικαιολογησεις με τιποτα ειναι οτι δεν υπαρχει ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΝΑΓΚΗ να πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να κλαδεψεις τις ελιες σου Κυριακη του Πασχα.

Οτι και να γραψεις πανω σε αυτο το θεμα απλα δεν με πειθεις ρε φιλε!!!
φιλε σου ειπα και εστειλα και φωτο οτι 11 πλευρικα μποφορ ξεριζωσαν δεντρα και εστειλα φωτογραφια με 18 χρονων δεντρα πεσμενα επισης σου ειπα οτι με jcb αυτη τη στιγμη καθε μερα προσπαθουμε να τα σωσουμε και τα ξαναγυτευουμε σε μεγλους λακους με αναχωματα και οτι η δουλεια μου μπορει να παρει αλλες 5-7 μερες και τοι οσο μενουν πεσμενες αρρωσταινουν και οτι απο αναγκη θα παω στη δουλεια μου και κυριακη του πασχα και ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ

 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
25
Like
11.659
Πόντοι
14.615
Ο Λαδάκης αποκλείεται να μην έχει σχέση με λάδια και ελιές.
 

Ahmed Butt

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2020
Μηνύματα
700
Like
107
Πόντοι
6
Φίλε τα παραμύθια με νυοκουμεντα

κανεις πουστης δεν μπορει να μου απαγορευσει να παρω το αμαξι μου και να παω στη δουλεια μου οποια μερα θελω και ας ειναι αργια διοτι δεν ζω πο επιδοτησεις ήεπιδοματα ή δημ μισθους

τύπε εγω σε πιστέυω, έχω υπόψιν μου τι προβλήματα αντιμετωπίζουν οι παραγωγοί και γιατι σε λίγο
θα εισάγουμε ντομάτες απο σουηδία 
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.508
Κριτικές
1
Like
35.691
Πόντοι
6.256
φιλε σου ειπα και εστειλα και φωτο οτι 11 πλευρικα μποφορ ξεριζωσαν δεντρα και εστειλα φωτογραφια με 18 χρονων δεντρα πεσμενα επισης σου ειπα οτι με jcb αυτη τη στιγμη καθε μερα προσπαθουμε να τα σωσουμε και τα ξαναγυτευουμε σε μεγλους λακους με αναχωματα και οτι η δουλεια μου μπορει να παρει αλλες 5-7 μερες και τοι οσο μενουν πεσμενες αρρωσταινουν και οτι απο αναγκη θα παω στη δουλεια μου και κυριακη του πασχα και ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΗΘΙΚΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ
Στο συμβουλιο της επικρατείας ισως γινει κάτι.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.820
Like
24.683
Πόντοι
6.256
λάδια, χειρουργοί κλπ κλπ, μειονεκτικά νοιώθω...
εγώ τι να δηλώσω επαγγελματικά που είμαι και ανεπρόκοπος αλμπάνης ?

Ρουφιανος του Ζουγκλα τυπε...γαμω τα επαγγελματα.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.280
Like
24.244
Πόντοι
6.056
λάδια, χειρουργοί κλπ κλπ, μειονεκτικά νοιώθω...
εγώ τι να δηλώσω επαγγελματικά που είμαι και ανεπρόκοπος αλμπάνης ?
δεν εχεις τετοια Citations και h-index πωςταλενε που εχουν ολα τα υπολοιπα μελη του μπουρδελα.κομ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.627
Like
22.012
Πόντοι
5.006
Αστα να πανε τυπε μου...και εχουμε μινιμουμ 1 μηνα ακομα καραντινα μπροστα μας. :S :S :S

τι 1 μηνα ρε τυπε????πρεπει να κουρευτώ λεμε... :S :S :S
και είμαι σε διλημμα ποια να φερω σπιτι να με κουρεψει : την φιλη της γυναικας μου που κανει μονο γυναικεια κουρεματα με κινδυνο να με κανει σαν τον κωλο της μαιμους ή την μουνιτσα τσιμπουκλου φιλη μου κομμωτρια που κανει ανδρικα κουρεματα με κινδυνο να χωρισω? :think: :S
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
169
Like
20.417
Πόντοι
34.612
τι 1 μηνα ρε τυπε????πρεπει να κουρευτώ λεμε... :S :S :S
και είμαι σε διλημμα ποια να φερω σπιτι να με κουρεψει : την φιλη της γυναικας μου που κανει μονο γυναικεια κουρεματα με κινδυνο να με κανει σαν τον κωλο της μαιμους ή την μουνιτσα τσιμπουκλου φιλη μου κομμωτρια που κανει ανδρικα κουρεματα με κινδυνο να χωρισω? :think: :S

Θα διαλεξω το νο 2 :afro:
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.922
Κριτικές
25
Like
11.659
Πόντοι
14.615
τι 1 μηνα ρε τυπε????πρεπει να κουρευτώ λεμε... :S :S :S
και είμαι σε διλημμα ποια να φερω σπιτι να με κουρεψει : την φιλη της γυναικας μου που κανει μονο γυναικεια κουρεματα με κινδυνο να με κανει σαν τον κωλο της μαιμους ή την μουνιτσα τσιμπουκλου φιλη μου κομμωτρια που κανει ανδρικα κουρεματα με κινδυνο να χωρισω? :think: :S
Το 2ο, το 2ο!!!
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.802
Like
15.637
Πόντοι
3.656
λάδια, χειρουργοί κλπ κλπ, μειονεκτικά νοιώθω...
εγώ τι να δηλώσω επαγγελματικά που είμαι και ανεπρόκοπος αλμπάνης ?


τυπε ουτε εγω ειμαι γιατρος αλλα δεν χαθηκα κιολας    :S :S :S


220px-Turkish_bagels_seller%2C_Istanbul.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom