Νέα

Νέοι πορνοπροορισμοί Ελλάδος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Πιστεύετε ότι υπάρχουν μέρη στην Ελλάδα που έχουν δυνατότητες να εξελιχθούν σε πορνοπροορισμούς;
Αναφέρατε και δικαιολογήσατε, παρακαλώ.
Πχ Μαγνησία (θάλασσα, Πήλιο, Σποράδες, εύκολη πρόσβαση από Εθνική οδό, αεροδρόμιο Αγχιάλου κλπ)
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.501
Κριτικές
1
Like
7.546
Πόντοι
2.306
Εξαρταται ποσα εχεις να χαλασεις.
αν απευθυνεσαι σε δυνατα πορτοφολια ολη η Ελλαδα εχει δυνατοτητες
αν μιλαμε για μπατηροκατασταση (σκηνουλα και σαντουιτς) μονο μερη με ερημικες παραλιες και βραχακια….
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Εξαρταται ποσα εχεις να χαλασεις.
αν απευθυνεσαι σε δυνατα πορτοφολια ολη η Ελλαδα εχει δυνατοτητες
αν μιλαμε για μπατηροκατασταση (σκηνουλα και σαντουιτς) μονο μερη με ερημικες παραλιες και βραχακια….
Ναι, αλλά το μέρος πρέπει να έχει κάποια ατού κι επίσης μία δυναμική, δηλ. κάποιου είδους κίνηση που να μπορεί να αυξηθεί. Ας πούμε, δεν νομίζω να μπορεί να γίνει η Καρδίτσα πορνοπροορισμός. Τουναντίον ο Βόλος έχει πολλά ατού, που ανέφερα και στο πρώτο μου ποστ.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Μύκονος, Σαντορίνη, Ρόδος, Κως, Κρήτη άνετα. Επίσης Χαλκιδική, Κέρκυρα, Πάρος, Νάξος μάλλον ναι.
Άσε τη Μύκονο, οκ!!! Δεν θα το έλεγα πως είναι πορνοπροορισμοί αυτοί. Και γιατί δεν είναι η Σκιάθος;;; ?Το λέω με την έννοια πως δεν πας εκεί για να γαμήσεις. Πας για διακοπές και αν* σου κάτσει!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.501
Κριτικές
1
Like
7.546
Πόντοι
2.306
Ναι, αλλά το μέρος πρέπει να έχει κάποια ατού κι επίσης μία δυναμική, δηλ. κάποιου είδους κίνηση που να μπορεί να αυξηθεί. Ας πούμε, δεν νομίζω να μπορεί να γίνει η Καρδίτσα πορνοπροορισμός. Τουναντίον ο Βόλος έχει πολλά ατού, που ανέφερα και στο πρώτο μου ποστ.
Εχεις παει λιμνη Πλαστηρα τυπε? Σκουζουν τα στρώματα στα ξενοδοχεία και στους ξενώνες
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Άσε τη Μύκονο, οκ!!! Δεν θα το έλεγα πως είναι πορνοπροορισμοί αυτοί. Και γιατί δεν είναι η Σκιάθος;;; ?Το λέω με την έννοια πως δεν πας εκεί για να γαμήσεις. Πας για διακοπές και αν* σου κάτσει!!!
Κι η Σκιάθος μέσα. Και η Ζάκυνθος και πολλά άλλα. Ό,τι νομίζει ο καθένας το προτείνει.
Λέμε τι έχει δυνατότητα εξέλιξης. Κάτι που είναι σήμερα απλός τόπος διακοπών (κι αν σου κάτσει), αύριο μπορεί να εξελιχθεί σε κανονικό πορνοπροορισμό.
Ας μην ξεχνάμε άλλωστε ότι σήμερα με τα σόσιαλ, ένας ινφλουένσερ μπορεί να συμβάλει στην ανάπτυξη ενός τέτοιου προορισμού.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά στο μυαλό μου έχω τον πορνό προορισμό ακριβώς αυτό που λέει. Πάω δηλαδή μόνος μου για να γαμήσω σίγουρα!!! Ένα μέρος δηλαδή που θα έχει πόρνες παντού!!! Στριπτήζ, show, μασάζ, πιάτσες κλπ. Ταϋλάνδη ασούμε!!
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Εχεις παει λιμνη Πλαστηρα τυπε? Σκουζουν τα στρώματα στα ξενοδοχεία και στους ξενώνες
Δεν έχω πάει, αλλά έχω ακούσει για το μέρος και μπορεί να έχεις δίκιο. Το νήμα είναι για να συζητήσουμε όλα αυτά.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Εχεις παει λιμνη Πλαστηρα τυπε? Σκουζουν τα στρώματα στα ξενοδοχεία και στους ξενώνες
Χέζουν οι αρκούδες στο δάσος;;; Αυτό ακριβώς ρωτάμε!!! Οπουδήποτε υπάρχουν ξενοδοχεία που πηγαίνει κόσμος για διακοπές, τα βράδια γαμιούνται!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.501
Κριτικές
1
Like
7.546
Πόντοι
2.306
κατα καιρους εγιναν διαφορες προσπαθειες με σοβαρες επενδυσεις για να αναπτυχθουν προορισμοι ιδιαιτερης φυσικης ομορφιας στην Ελλαδα, ως εστιες διασκεδασης και σεξουαλικης απελευθερωσης (πρωτο βημα φυσικα ο γυμνισμος).
Δυστυχως οι τοπικες κοινωνιες αντεδρασαν πολυ συντηρητικά και έδιωξαν κακην κακως τους «τσιτσιδους» τουριστες και κατ’ επεκτασην και τους επενδυτες. Μοναδικη εξαιρεση η Μυκονος την οποια βεβαια δεν φερνω σαν παραδειγμα προς μιμηση αλλα χωρις αμφιβολια χτυπησε jackpot οικονομικα, ξεκινωντας με το super paradise.
τελικα αυτη την αγορα στην Ευρωπη την εχουν μονοπωλησει σχεδον καθ ‘ ολοκληριαν οι Ισπανοι με κυριο προορισμο τα Καναρια νησια, με δευτερους τους Γαλλους (βλεπε Cap d’ Agde).
Καθολικοι μεν, παραδοπιστοι δε…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.501
Κριτικές
1
Like
7.546
Πόντοι
2.306
Χέζουν οι αρκούδες στο δάσος;;; Αυτό ακριβώς ρωτάμε!!! Οπουδήποτε υπάρχουν ξενοδοχεία που πηγαίνει κόσμος για διακοπές, τα βράδια γαμιούνται!!!
η λιμνη Πλαστηρα ειναι δημοφιλεστατος προορισμός για ζευγαρακια και ευρυτερα σχηματα καθως και βιζιτοκαταστασεις. Και ειναι λιγο πιο εξω απο τη Καρδιτσα. Τι δεν καταλαβσινεις?
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.250
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Σίγουρα με γυμνισμό θα υπήρχε κατακόρυφη εξέλιξη σε ένα μέρος. Πιστεύω πάντως ότι η εύκολη πρόσβαση και η νυχτερινή ζωή είναι από τα πλέον βασικά για έναν νέο πορνοπροορισμό.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.105
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
η λιμνη Πλαστηρα ειναι δημοφιλεστατος προορισμός για ζευγαρακια και ευρυτερα σχηματα καθως και βιζιτοκαταστασεις. Και ειναι λιγο πιο εξω απο τη Καρδιτσα. Τι δεν καταλαβσινεις?
Το ίδιο λέμε, δε σε κατηγορώ για κάτι!!! ? Απλά είναι αυτονόητο!!! Το ίδιο συμβαίνει και στο Λουτράκι, και στα Καλάβρυτα και στα Τρίκαλα Κορινθίας που είναι μια ανάσα από την Αθήνα!!! Ζευγάρια και σχήματα τους προτιμούν.
 

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.884
Κριτικές
10
Like
3.591
Πόντοι
746
πριν κάποια χρόνια οι πόλεις τις Β Ελλάδας ήταν μια πανδεσία εισαγωγής αλλοδαπών από Βουλγαρία και πρώην Σοβιετ. Θα σας πω κάποιες πόλεις με εμπειρίες μου. Αλεξανδρούπολη πολυ καλή. Κοζάνη με παράρτημα το Βερβεντό . Βέροια η μητρόπολη της Βουλγαρικής καταγωγής και φυσικά Παραλία Κατερίνης με εισαγωγή Ρωσικά θωρηκτά λόγω πολλών μαγαζιών με γούνες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Μπορεί να έχεις δίκιο αλλά στο μυαλό μου έχω τον πορνό προορισμό ακριβώς αυτό που λέει. Πάω δηλαδή μόνος μου για να γαμήσω σίγουρα!!! Ένα μέρος δηλαδή που θα έχει πόρνες παντού!!! Στριπτήζ, show, μασάζ, πιάτσες κλπ. Ταϋλάνδη ασούμε!!
Σωστός. Κάτι τέτοιο δεν υπάρχει στην Ελλάδα εκτός της Αθήνας.
Μόνο Κύπρο αν πούμε ότι έχει σχέση με Ελλάδα θα βρεις όλα τα παραπάνω. Χωρίς βέβαια κλασικές πιάτσες εκτός Ασιάτισες που παίζουν πολλές έξω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.388
Like
10.924
Πόντοι
3.556
Πιστεύετε ότι υπάρχουν μέρη στην Ελλάδα που έχουν δυνατότητες να εξελιχθούν σε πορνοπροορισμούς;
Αναφέρατε και δικαιολογήσατε, παρακαλώ.
Πχ Μαγνησία (θάλασσα, Πήλιο, Σποράδες, εύκολη πρόσβαση από Εθνική οδό, αεροδρόμιο Αγχιάλου κλπ)
Μιλαμε για διεθνη πορνοτουρισμο η κυριως ελληνικο; Αν ειναι για διεθνη, νουμερο ενα προυποθεση ειναι η υπαρξη μεγαλου αεροδρομιου με ικανοποιητικη συνδεση με πολλα και διαφορα κρατη. Αν μιλαμε για πορνοτουρισμο για Ελληνες, Νο1 προυποθεση ειναι να ειναι κοντα στην Αθηνα, για να καλυπτει τις αναγκες της μεγαλυτερης αγορας πελατων
Με βαση ολα τα ανωτερω, ισως η Καλαματα και τα περιξ να μπορει να στηριξει το προιον. Ειναι και τουριστικα ωριμη περιοχη.
Φυσικα πολλα νησια καλυπτουν τις ανωτερω προυποθεσεις, αλλα εχουν σοβαρο προβλημα τον χειμωνα, αφου επι του παροντος δεν παταει ψυχη
 

Bkoul7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
107
Κριτικές
7
Like
1.489
Πόντοι
481
Οταν λεμε νεοι εννοουεμε εκτος Μυκονου, Σαντορινης, Χαλκιδικης το καλοκαιρι και Αραχωβας το χειμωνα που καθε χρονο γινεται παρελαση cg ?
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
ό,τι και να λέμε η Αθήνα αφήνει αρκετά πίσω οτιδήποτε άλλο στην Ελλάδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom