Νέα

Διακοπές μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
740
Like
2.614
Πόντοι
446
Πάλι εξωτερικό με Ελλάδα μου συγκρίνεις;

Ε ναι,προφανώς εξωτερικό δεν είναι ταμπου κόσμος να βγαίνεις μονος του,να διακοπάρει μόνος του,να ταξιδεύει μόνος του.Όταν βλέπεις κι άλλους γύρω σου μόνους,σαφώς κι εσύ νιώθεις λιγότερο άβολα.

Ελλάδα αυτά είναι αδιανόητα και αν βγεις ή διακοπάρεις μόνος,παίζει να'σαι ο μόνος...που είναι μόνος σε ακτίνα χιλιομέτρων

Σόρρυ τύπε, ξέχασα ότι πλέον το μπάτζετ του νεοέλληνα φτάνει μόνο για διήμερο στην Νέα Καλλικράτεια :confused:
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
827
Κριτικές
47
Like
9.306
Πόντοι
6.236
Μόνος σε νησί και γαμας οποία κατσει
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.671
Like
6.372
Πόντοι
1.056
Εχω πάει πάρα πολλές φορές διακοπές μόνος.Παραλία Κατερίνης,Χερσόνησος είναι παράδεισοι για καμάκι.Μόνος έχεις ελευθερία κινήσεων πας όπου γουστάρεις,την πέφτεις σε όποια γουστάρεις κοιμάσαι όσο θες,τρως όπου θες και όταν θες κτλ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.810
Like
17.855
Πόντοι
3.656
Εχω πάει πάρα πολλές φορές διακοπές μόνος.Παραλία Κατερίνης,Χερσόνησος είναι παράδεισοι για καμάκι.Μόνος έχεις ελευθερία κινήσεων πας όπου γουστάρεις,την πέφτεις σε όποια γουστάρεις κοιμάσαι όσο θες,τρως όπου θες και όταν θες κτλ.

Ναι

Αρκεί να πετυχαίνεις και καμια μονη της
 

gpanos88

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτο καλοκαίρι μόνος φέτος μετά από οχτώ χρόνια. Το σκέφτηκα αλλά κιοτεψα. Του χρόνου δε παίζει όμως, είτε μόνος είτε παρέα διακοπές θα πάω. Κόλλημα στο μυαλό είναι. Μέχρι να σπάσει η παρθενια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom