Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Καλή χρονιά σε όλους εύχομαι με πολύ ρομαντισμό, πετυχημένες καταθέσεις και χωρίς παράσημα !!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Καλη Χρονια και καλες Παλαμαριες σε Ολους τους Απανταχου Μπουρδελιαρηδες!!Γαματε γιατι Χανομαστεε.. :wanker: :wanker:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλή Χρονιά σε Ολους σας, Υγεία, Τύχη και και ότι άλλο επιθυμήτε  :rockon:
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολη τη παρεα.Υγεια,ευτυχια και οτι καλυτερο σε ολους
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία, ευτυχία, και πολλές πετυχημένες καταθέσεις!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Πηρα χθες Αντριαννα στο νικ.ουρανου 28.Βγηκα με κατι χαμογελα ΝΑ!!Ειπα να γραψω κριτικη και μετα ειδα ότι αυτά που εγραψαν οι προηγούμενοι είναι αυτά που ηθελα και εγω να γραψω και ειπα αστο .Αυτό το κοριτσι αν δεν καψει καμμια φλατζα από την πολλη χρηση και βγει σε προωρη συνταξη(που δεν το ευχομαι),θα αναγκασει τα υπολοιπα κορίτσια να βελτιωσουν τις υπηρεσίες τους γιατι θα βαρανε μυγες (που το ευχομαι).Να το προσεχουμε το κοριτσι ετσι?! μην το χαλασουμε ... ;) ;)
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Πηρα χθες Αντριαννα στο νικ.ουρανου 28.Βγηκα με κατι χαμογελα ΝΑ!!Ειπα να γραψω κριτικη και μετα ειδα ότι αυτά που εγραψαν οι προηγούμενοι είναι αυτά που ηθελα και εγω να γραψω και ειπα αστο .Αυτό το κοριτσι αν δεν καψει καμμια φλατζα από την πολλη χρηση και βγει σε προωρη συνταξη(που δεν το ευχομαι),θα αναγκασει τα υπολοιπα κορίτσια να βελτιωσουν τις υπηρεσίες τους γιατι θα βαρανε μυγες (που το ευχομαι).Να το προσεχουμε το κοριτσι ετσι?! μην το χαλασουμε ... ;) ;)
Tετοιο ξεμουνιασμα που θα φαει μαν αμφιβαλω αν θα την παλεψει η καημενη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους με πολλα και καλα γαμησια
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χρονια πολλα, καλη χρονια γεματη...πληρωμενες και μη ιδονες.!
santa18.jpg
 

Perfect2000

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2014
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια καλη χρονια ξερει καποιος αν δουλευει η αντριαννα στο νικηφορου 28 σημερα η αν υπαρχει κανενα τηλ.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Χρόνια πολλά με υγεία και καλύτερη ποιότητα και ποσότητα στα σπιτάκια.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Πηρα χθες Αντριαννα στο νικ.ουρανου 28.Βγηκα με κατι χαμογελα ΝΑ!!Ειπα να γραψω κριτικη και μετα ειδα ότι αυτά που εγραψαν οι προηγούμενοι είναι αυτά που ηθελα και εγω να γραψω και ειπα αστο .Αυτό το κοριτσι αν δεν καψει καμμια φλατζα από την πολλη χρηση και βγει σε προωρη συνταξη(που δεν το ευχομαι),θα αναγκασει τα υπολοιπα κορίτσια να βελτιωσουν τις υπηρεσίες τους γιατι θα βαρανε μυγες (που το ευχομαι).Να το προσεχουμε το κοριτσι ετσι?! μην το χαλασουμε ... ;) ;)

Από το προηγούμενο πέρασμά της, θυμάμαι ότι ήταν πολύ καλή μέσα (νομίζω είχα γράψει και μία κριτική), αλλά τη δεύτερη φορά που την είδα στο σαλόνι και την παρατήρησα καλύτερα, θυμάμαι πως η φάτσα της ήταν κάπως... (βέβαια ήταν και μικρή), τα χέρια της παραήταν μακριά και σε συνδυασμό με το πάρα πολύ μικρό στήθος μου έβγαζε κάτι αγορίστικο στην εμφάνισή της, γι αυτό δεν ξαναμπήκα. Τώρα που μεγάλωσε λιγάκι έχει αλλάξει εμφανισιακά;

Προς αποφυγήν παραξήγησης, δεν υπονοώ τίποτα, κανονική κοπέλα είναι, είχα κάνει και δαχτυλοσκόπηση  :grin: Απλά το όλο look  της μου ερχόταν... κάπως
 

redjohntiger

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλη χρονια σε ολους!

Ρε παιδια, επειδη θελω να φερω τον ανηψιο μου να γαμησει κανα μουνι σε κανα μπουρδελο γιατι δεν εχει κανει κατι ακομα που λετε να τον παω; (μπουρδελο)
Ειναι 17 χρονων. ΛΕτε να μπορεσει να μπει;
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Καλη χρονια σε ολους!

Ρε παιδια, επειδη θελω να φερω τον ανηψιο μου να γαμησει κανα μουνι σε κανα μπουρδελο γιατι δεν εχει κανει κατι ακομα που λετε να τον παω; (μπουρδελο)
Ειναι 17 χρονων. ΛΕτε να μπορεσει να μπει;

Είμαι 21 και μια φορά έκανα τσάρκα με ένα ξάδερφο μου ο οποίος είναι 18.Ταυτότητα δεν είχε μαζί του,ούτως ή άλλως τον πήγα για να ψηθεί μιας και δεν είχε ξαναπάει προηγουμένως.Σε κάποια τον είπαν δεν κάνει για 18,σε κάποια τον είπαν ότι δεν μπορεί να μπει,να έμπαινα εγώ και να περιμένει στο σαλόνι και σε κάποια άλλα δεν είπαν τίποτα.Αν δεν κάνει για μικρός εμφανισιακά καλώς.Κάντον μια τσάρκα και ας επιλέξει σ αυτά που δεν θα σας πουν τίποτα
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Νικ. Ουρανού 26 - ΒΙΚΥ (μάλλον Ρουμάνα)  :boobies: Αποφάσισα να διαπιστώσω από πρώτο χέρι αν όντως η εν λόγω κοπέλα είναι τόσο καλή όσο δείχνει το ξανθό προσωπάκι της. Πηγαίνοντας στη αρχή της βάρδιας περίμενα κανά 20 λεπτο μέχρι να έρθει και βλέποντας τη ντυμένη με το τζινάκι της με χαιρετάει με ένα γλυκό χαμόγελο και ένα κορμί μοντέλο λέγοντάς μου συγνώμη που άργησα! Η τσατσά με ρωτάει αν θα περάσω και της λέω να τη δω και ντυμένη γιατί μου αρέσει το σαλονάρισμα...πράγματι μετά από λίγο έρχεται: κορμάρα!, αναλογίες μοντέλου και χαμόγελο γλύκα, οπότε αποφάσισα να περάσω με απλό πρόγραμμα αφού δεν προσφέρονται σπέσιαλ πιάτα...Στα του αγώνα απόλαυσα καταπληκτικά προκαταρκτικά που έχουν πάντα μία ιδιαίτερη σημασία για εμένα, απίστευτο social και ένα γλυκό χαμόγελο οικειότητας σαν να είμαστε φίλοι από καιρό και συναντηθήκαμε να περάσουμε ωραία. Τη φίλησα σχεδόν παντού  :kissass:.. αυτά τα πόδια της δεν παίζονται.. μοντελίσια... αλλά και στήθος, πρόσωπο, λαιμό, μέση... όλα τα σημεία που μου αρέσουν τα δοκίμασα. :rockon:
Στο κυρίως πιάτο τώρα, αρκετά καλή πίπα ξαπλωτά με στάση για να δακτυλοσκοπώ το υπέροχο στενό νινάκι της και μετά όρθια που μου αρέσει για να βλέπω και στον καθρέφτη... γκάβλα ... τρέλα  :2funny: :2funny:, μετά στάση στα τέσσερα, κανονική και πιο όρθια με συμμετοχή της για να πιάνω και το στήθος της, υπέροχα  :rockon: :rockon: τελειώσαμε μαζί έντονα και με μία ωραία επαφή των κορμιών μας!!  :pipa2:
Μετά φιλιά και συζήτηση... και σαν φίλοι είπαμε πολλά  :wanker: :kissass2:
Συμπέρασμα το κορίτσι είναι γλύκα και έχει ένα τρόπο να σε κερδίζει με το εκπληκτικό χαμόγελό της και την οικειότητα που νιώθεις και φυσικά με τα μοντελέ ξανθά προσόντα της.  
Οι ξανθές Ρουμούνες είναι η αδυναμία μου.  :fuck2: :zfuck: Εάν έδινε και κώλο θα ήμουν σταθερός πελάτης  :fuck2: :fuck2:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Μπραβο τυπε,ωραια,περιεκτικη,ολοκληρωμενη αποψη.Keep walking.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μολις γυρισα απο Μαριζα Ν.Ουρανου διπλα απο το πρωην Στριπτητζαδικο..Απλα ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ!!Και αυτη και η Βρωμοτσατσα!!Θα ανεβει σε λιγο κριτικη :vomit:
 

redjohntiger

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφια ερωτηση. Το στουντιο 26ης Οκτωβριου 52 ειναι ακομα ανοιχτο; και κριτικες αν ειναι καθαρο και τα συναφη
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
απαραδεκτη η μιρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom