Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (2 μέλη και 63 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
όχι 16.50 τελείωσα  :grin: ....είχε όμως τσατσα δεν ήταν μόνη απλά καμιά φορά η θείτσα καθαρίζει μέσα και πρέπει να περιμένεις λίγο
Μετα πο σενα μπορει να ειχε Αναγκη απο καμια ωρα Ξεκουρασης..Την ελιωσες!! :2funny: :2funny:
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
καλημεροκαλησπερα στην παρεα!

Πριν απο καμιά βδομάδα έκανα μια τσάρκα μάλλον στην αλλαγή βάρδιας από τις 15:00-16:30 περίπου για αναζήτηση μιας καλής ευκαιρείας.χαχα.
Επισκέφτηκα αρκετά μαγαζάκια όπου είδα πάρα πολύ ασχήμια,δυστυχώς,ώσπου έφτασα και χτύπησα ένα στούντιο το οποίο δεν αναγράφεται απ ότι εχω ψάξει εδώ στο σαιτ.
Το στούντιο αυτο βρίσκεται δίπλα στο vis69,απο έξω και μεσα είναι άσπρο και έχει εσωτερική σκάλα.απέναντι του απ την μια πλευρα βρίσκεται το νικηφόρου ουρανού 24&μινώταυρου.

Σε αυτό αφότου μπήκα μεσα και μου παρουσιάστηκε η τσατσά βγήκε ένας κορίτσαρος που στα μάτια μου έμοιαζε τρελλομοντελέ φάση.Μαυρομάλλα,ψηλή,στιβαρή,με μαύρα εσώρουχα τότε,πολύ δυνατό μωρό,με τατοο απ ότι διέκρινα στο στήθος ,το οποίο φάνταζε σιλικονάτο και όλα βασικά έμοιαζαν σφιχτά και καμπυλωτά επάνω της.Το πρόγραμμα άρχιζε απο 40,μειονέκτημα, και απλά δεν μπήκα γιατί δεν είχα ενημέρωση και μου φάνταζε ότι θα ταν πολύ ξεπέτα κατάσταση γιατί συνηθίζεται σε κάτι που είναι τόσο δυνατό το αποτέλεσμα να μην είναι καλο.Το όνομα της δεν το συγκράτησα και απλα ήθελα να ρωτησω εάν κάποιος την έχει δοκιμασει,πραγματικά φαίνεται θηρίο ,με ποδάρες!!

Τελικά διάλλεξα την αννούλα από απέναντι οχι ότι είναι κατι αξιοθαύμαστο απο ομορφιά παρά των θετικων σχολίων που εχει.Μπορω να πω ότι η συνεύρεση μαζί της ηταν κάτι αδιάφορο,τίποτα το αξιοσημείωτο.

Καλές Γιορτές Παιδιά!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
επισης πετυχα στο νικ ουρανου 26 την βικτωρια την ξανθια με το καρε μαλλι και στο red light μια αλινα μιλφ που φορουσε και μποτικα αλλα δε περασα γιατι ηθελα να μου πειτε αν την εχει παρει κανεις κ αν αξιζει οντως το 40ρι

Ρε μαν,θα πας να δωσεις 40ε σ'αυτο το γκιλφ,μ'αυτα τα μουτρα που κουβαλαει?
Γαμω τη γυφτορουμανια τους γαμω  :vomit:

Εσύ μη κουνιέσαι πολύ, η Μιρα σε περιμένει με την παντόφλα  :s&m_1:

:tooth: :tooth:
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
:vomit:
Μεχρι να ηρεμησω δεν παω πουθενα, μετα βλεπουμε  :)

Εαν προσεχείς και για να σου φεύγει και το άγχος ζητά και εξετάσεις κάθε φορά που πας στα ιδρύματα και μην δίνεις σημασια σε οτι μαλακια λεει ο κάθε ενας.

Φαντάζομαι μορφωμένο παιδι εισαι και υπεύθυνο.


Καλα καθαρά και ποιοτικά γαμήςια εύχομαι με σκούφο παντα. (Ιδιαίτερα σε γκομενακια που δεν τα ξες οι καθαρές τανες ειναι ποιο safe)
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η θεία η μόνικα τι έγινε ξέμεινε στη Κοζάνη? Άντε γιατί έχουμε ξεμείνει από μιλφ
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
χρονια πολλα και καλη χρονια!!! ειμαι παλιο αλλα οχι ενεργο μελος που επανεγραφηκα μετα απο πολυ καιρο. θα τα λεμε.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ευχαριστω πολυ! Θα τις εχω στα υποψη αν κανω βραδινη... Μηπως στο Las Vegas ειναι ακομα μια Μαριζα που 'ταν παλια κ στις βιλες..;

Πήγε Νικηφόρου Ουρανού 8,στο γωνιακό δίπλα από το Red Diamond.Βράδυ και αυτή
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Εν τέλει η τσαρίνα δουλεύει καθημερινώς και αδιαλείπτως ή μόνο Παρ-Δευ?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
καλημεροκαλησπερα στην παρεα!

Πριν απο καμιά βδομάδα έκανα μια τσάρκα μάλλον στην αλλαγή βάρδιας από τις 15:00-16:30 περίπου για αναζήτηση μιας καλής ευκαιρείας.χαχα.
Επισκέφτηκα αρκετά μαγαζάκια όπου είδα πάρα πολύ ασχήμια,δυστυχώς,ώσπου έφτασα και χτύπησα ένα στούντιο το οποίο δεν αναγράφεται απ ότι εχω ψάξει εδώ στο σαιτ.
Το στούντιο αυτο βρίσκεται δίπλα στο vis69,απο έξω και μεσα είναι άσπρο και έχει εσωτερική σκάλα.απέναντι του απ την μια πλευρα βρίσκεται το νικηφόρου ουρανού 24&μινώταυρου.

Σε αυτό αφότου μπήκα μεσα και μου παρουσιάστηκε η τσατσά βγήκε ένας κορίτσαρος που στα μάτια μου έμοιαζε τρελλομοντελέ φάση.Μαυρομάλλα,ψηλή,στιβαρή,με μαύρα εσώρουχα τότε,πολύ δυνατό μωρό,με τατοο απ ότι διέκρινα στο στήθος ,το οποίο φάνταζε σιλικονάτο και όλα βασικά έμοιαζαν σφιχτά και καμπυλωτά επάνω της.Το πρόγραμμα άρχιζε απο 40,μειονέκτημα, και απλά δεν μπήκα γιατί δεν είχα ενημέρωση και μου φάνταζε ότι θα ταν πολύ ξεπέτα κατάσταση γιατί συνηθίζεται σε κάτι που είναι τόσο δυνατό το αποτέλεσμα να μην είναι καλο.Το όνομα της δεν το συγκράτησα και απλα ήθελα να ρωτησω εάν κάποιος την έχει δοκιμασει,πραγματικά φαίνεται θηρίο ,με ποδάρες!!

Τελικά διάλλεξα την αννούλα από απέναντι οχι ότι είναι κατι αξιοθαύμαστο απο ομορφιά παρά των θετικων σχολίων που εχει.Μπορω να πω ότι η συνεύρεση μαζί της ηταν κάτι αδιάφορο,τίποτα το αξιοσημείωτο.

Καλές Γιορτές Παιδιά!!

Αν μαθεις κατι ενημερωσε γιατι ακουγεται καλη περιπτωση. Τετοια ασχημια που κυκλοφορει δε ξαναγινε
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
πηγα χθεσ κατα τις 1930 για Σουζανα-ξυλινο μινωταυρου και Μαρινα-λας βεγκας. Η πρωτη μ εδιωξε (κρυβοταν πισω απο την κουρτινα) λεγοντας πως κανει διαλειμμα. Μπηκα μαζι με καποιον ακομα την ωρα που εβγαινε ενας τριτος. Ισως τελειωσε η βαρδια της, ισως κατι αλλο. Η μαρινα ειχε μαλλον φυγει ή δε δουλεψε χθες. Στο βεγκας ηταν μονο η τζεσυ εκεινη την ωρα. Μπαι δε γουει, τι ωρα ειναι η αλλαγη βαρδιας???? Παραπονο: μοδερατορ αργεις να μου εγκρινεις τα μυνηματα...εχω ενα κοντα 2 μερες που περιμενει... Ευχη: καλη χρονια
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
πηγα χθεσ κατα τις 1930 για Σουζανα-ξυλινο μινωταυρου και Μαρινα-λας βεγκας. Η πρωτη μ εδιωξε (κρυβοταν πισω απο την κουρτινα) λεγοντας πως κανει διαλειμμα. Μπηκα μαζι με καποιον ακομα την ωρα που εβγαινε ενας τριτος. Ισως τελειωσε η βαρδια της, ισως κατι αλλο. Η μαρινα ειχε μαλλον φυγει ή δε δουλεψε χθες. Στο βεγκας ηταν μονο η τζεσυ εκεινη την ωρα. Μπαι δε γουει, τι ωρα ειναι η αλλαγη βαρδιας???? Παραπονο: μοδερατορ αργεις να μου εγκρινεις τα μυνηματα...εχω ενα κοντα 2 μερες που περιμενει... Ευχη: καλη χρονια

στις 9.30 που πέρασα νομίζω ήταν κλειστά τα ξύλινα (las vegas), πέρασα και από το πράσινο στο 28 να δω την αντριάννα αλλά ήταν μέσα σε μεγάλο πρόγραμμα. Δοκίμασα την αλίνα από τις βίλλες τελικά αν και δεν μ'άρεσε εμφανισιακά στο σαλονάρισμα ειδικά στο πρόσωπο είναι χάλι, αλλά μέσα ήταν καλή, δυνατό κλαρίνο ρουμάνικης τεχνολογίας, άνετη από χρόνο και καλό γαμήσι, κοινωνική με καλά αγγλικά.
Καλή χρονιά σε όλους τους παίχτες του νήματος  :rockon:  
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
καλημεροκαλησπερα στην παρεα!

Πριν απο καμιά βδομάδα έκανα μια τσάρκα μάλλον στην αλλαγή βάρδιας από τις 15:00-16:30 περίπου για αναζήτηση μιας καλής ευκαιρείας.χαχα.
Επισκέφτηκα αρκετά μαγαζάκια όπου είδα πάρα πολύ ασχήμια,δυστυχώς,ώσπου έφτασα και χτύπησα ένα στούντιο το οποίο δεν αναγράφεται απ ότι εχω ψάξει εδώ στο σαιτ.
Το στούντιο αυτο βρίσκεται δίπλα στο vis69,απο έξω και μεσα είναι άσπρο και έχει εσωτερική σκάλα.απέναντι του απ την μια πλευρα βρίσκεται το νικηφόρου ουρανού 24&μινώταυρου.

Σε αυτό αφότου μπήκα μεσα και μου παρουσιάστηκε η τσατσά βγήκε ένας κορίτσαρος που στα μάτια μου έμοιαζε τρελλομοντελέ φάση.Μαυρομάλλα,ψηλή,στιβαρή,με μαύρα εσώρουχα τότε,πολύ δυνατό μωρό,με τατοο απ ότι διέκρινα στο στήθος ,το οποίο φάνταζε σιλικονάτο και όλα βασικά έμοιαζαν σφιχτά και καμπυλωτά επάνω της.Το πρόγραμμα άρχιζε απο 40,μειονέκτημα, και απλά δεν μπήκα γιατί δεν είχα ενημέρωση και μου φάνταζε ότι θα ταν πολύ ξεπέτα κατάσταση γιατί συνηθίζεται σε κάτι που είναι τόσο δυνατό το αποτέλεσμα να μην είναι καλο.Το όνομα της δεν το συγκράτησα και απλα ήθελα να ρωτησω εάν κάποιος την έχει δοκιμασει,πραγματικά φαίνεται θηρίο ,με ποδάρες!!

Τελικά διάλλεξα την αννούλα από απέναντι οχι ότι είναι κατι αξιοθαύμαστο απο ομορφιά παρά των θετικων σχολίων που εχει.Μπορω να πω ότι η συνεύρεση μαζί της ηταν κάτι αδιάφορο,τίποτα το αξιοσημείωτο.

Καλές Γιορτές Παιδιά!!

πρώην Lucy από βίλλες...
 

Stifler

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εκανα τη τσαρκα μου χτες μετα απο πολυ καιρο λεω να μην μπω για να παω στις μαυρες με το 10 αλλα μπαινω σε ενα και σκαει ενα μελαχρινο με τον 40 απο μολδαβια ταχα κ μπηκα νορμαλ το sex αλλα απο ενφανιση μαματα
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
ευχαριστω πολυ georgeflorinios!

ειδα 1-2 κριτικες για αυτην πριν απο 2 χρονια!παντως στα ματια μου φανηκε σουπερ μοντελε φαση!δεν ξερω τι ωρες δουλευει.απ το πρωι μεχρι το μεσημερι ή απ το μεσημερι μεχρι το βραδι?
Πάντως σκεφτομαι να το επισκεφτω.Πολυ δυνατο φαινεται και ελπιζω να μην εχει μεγαλη διαφορα οταν κατεβει απ τα ψηλοτακουνα!
Θα ενημερωσω την παρεα.για να δουμε..
Παντως και για τζεσυ ψηνομαι,άκουσα καλά λογια από έναν φίλο που την πηρε.και οι 2 απο 40 ξεκινανε..πολυ βιλες μου μυριζει..χαχα

Καλη Χρονιά Παίδες!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλή χρόνια σε όλους με υγεία
 

Rodos_thessaloniki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, ξερω οτι ειναι ηλιθιο αυτο που θα πω αλλα δεν εχω παει σε μπουρδελο (ουτε καν μπουρδελοτσαρκα) και δεν θα ηθελα να δω αυτη την εμπειρια. Το θεμα ομως ειναι οτι δε ξερω κατι που αξιζει και δεν θα ηθελα η πρωτη επισκεψη να ειναι φιασκο. καμια ιδεα? ειναι και που ντρεπομαι να παω μονος  :2funny:  :uglystupid: :headbang:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Μια κακη χρονια για μενα προσωπικα εκλεισε με τον καλυτερο τροπο πριν λιγη ωρα στη μικρουλα Αντριαννα στο Νικ.Ουρανου 28...ναι μεν ξεκινησα για Νατασα αλλα δε τη βρηκα,πηγα και καπως αργα αλλα μολις ειχε πιασει δουλεια η Αντριαννα οποτε μπηκα κατευθειαν εκει για να θυμηθουμε τις πολυ ομορφες στιγμες που ζησαμε 2,5 χρονια πριν.
Δεν εχει αλλαξει κατι πανω της,ειναι ενα αδυνατο μοντελε κουκλακι πολυ ναζιαρικο και γλυκο που γαμιεται σαν λυσσασμενο,σε τρελενει στα γλωσσοφιλα,καθεται 30 λεπτα μεσα χαλαρα,πληρωσα 50ε ομως για 69 με γυμνο...
Το απολυτο γλειφιτζουρι για γλειψιμο κωλοτρυπιδας να το στηνεις στα 4 και να το γαμας με τη γλωσσα...
Θα κατσει ενα χρονο ειπε τωρα οποτε αν συνεχισει ετσι δεν εχω καμια αμφιβολια για το ποιο θα ειναι το κοριτσι που θα μας εχει απασχολησει περισσοτερο μεσα στο 2017...η μικρη ειναι πολυ ειδικη περιπτωση

Ευχομαι καλη χρονια με υγεια πανω απ'ολα σε ολα τα αλανια της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης!!!  :rockon: :rockon:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μια κακη χρονια για μενα προσωπικα εκλεισε με τον καλυτερο τροπο πριν λιγη ωρα στη μικρουλα Αντριαννα στο Νικ.Ουρανου 28...ναι μεν ξεκινησα για Νατασα αλλα δε τη βρηκα,πηγα και καπως αργα αλλα μολις ειχε πιασει δουλεια η Αντριαννα οποτε μπηκα κατευθειαν εκει για να θυμηθουμε τις πολυ ομορφες στιγμες που ζησαμε 2,5 χρονια πριν.
Δεν εχει αλλαξει κατι πανω της,ειναι ενα αδυνατο μοντελε κουκλακι πολυ ναζιαρικο και γλυκο που γαμιεται σαν λυσσασμενο,σε τρελενει στα γλωσσοφιλα,καθεται 30 λεπτα μεσα χαλαρα,πληρωσα 50ε ομως για 69 με γυμνο...
Το απολυτο γλειφιτζουρι για γλειψιμο κωλοτρυπιδας να το στηνεις στα 4 και να το γαμας με τη γλωσσα...
Θα κατσει ενα χρονο ειπε τωρα οποτε αν συνεχισει ετσι δεν εχω καμια αμφιβολια για το ποιο θα ειναι το κοριτσι που θα μας εχει απασχολησει περισσοτερο μεσα στο 2017...η μικρη ειναι πολυ ειδικη περιπτωση

Ευχομαι καλη χρονια με υγεια πανω απ'ολα σε ολα τα αλανια της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης!!!  :rockon: :rockon:
Eτσι που θα ξεμουνιαστει η καημενη δε τη βλεπω να καθετε πολλη ασχετα το τη ειπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom