Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
αυτος με εστειλε...ο παλιοgay..αλλα δεν μπορω, του εχω πει σ αγαπω!!
φιλος ας τα...τι παλτο ητανε αυτο;
Το έχω ξαναπεί, η Μιρα είναι ερωτευμένη με τον Αζαζελ. Και εγώ τον αγαπάω αλλά στην Μιρα δεν πάω  :grin:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χρονια Πολλα και καλη χρονια να εχετε συναθλητεσ μου.Θερμεσ ευχεσ στον scorpiostelio στον Μπουξο στον Αζαζελ στον Φακιρη και στον Jimiadi.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
με την μιρα ολοι εχουν δικιο, και οσοι κραζουν και οσοι αποθεωνουν. Ειναι εντελώς απρόβλεπτη... ποτε ετσι , ποτε γιουβετσι, αφου λες η ιδια ειναι;; παιζει μεγαλο ρισκο οταν πας...
Αυτη η Βικη στο 26 που γραφει ο Γιουτσος καινουρια ειναι;;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Χρονια Πολλα και καλη χρονια να εχετε συναθλητεσ μου.Θερμεσ ευχεσ στον scorpiostelio στον Μπουξο στον Αζαζελ στον Φακιρη και στον Jimiadi.
..χυσεας;κυνηγας μουνοταυρους;χαχα κλαιω με το ονομα..τα σπαει..καλως ηρθες!!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι και καλη χρονια σε ολους!
Για την μιρα εχω να πω αν και δεν την εχω παρει...οσες φορες ετυχε να περιμενω στο σαλονι και εχθες ηταν μια απο αυτες,προσεξα οτι ξεπεταει σχετικα γρηγορα τους συναδελφους,χρονος εφτα με δεκα λεπτα το πολυ!Διαβαζοντας καποιες κριτικες και οσα γραφονται εδω..κατεληξα στο συμπερασμα οτι διαλεγει αυτη με ποιον πελατη θα ειναι καλη και προφανως ειναι λιγοι αυτοι που το κανει.Μαλλον βαζει στα κριτιρια για να περασει καλα με καποιον την εμφανιση του μετα αν ειναι πλυμενος (που για μενα ειναι σωστο) η να μην ποναει οταν τον πιεζει (οπως εγραψε ο συναδελφος στην κριτικη του)Ισως να εχει κι αλλα δικα της κριτιρια που δεν προσεξα.Σεβαστα καποια απο αυτα,εγω προσωπικα για την καθαριοτητα παντα φροντιζω να ειμαι ενταξει με μπανακι σπιτι αλλα και μερικες φορες στα στουντιο.Αυτο που αληθεια δεν μ'αρεσει καθολου και φανταζομαι σε αρκετους συναδελφους ειναι να μας διαχωριζουν,εστω κι αν δεν εχω περασει μαζι της..γιατι δεν θελω να μπω σε αυτην την διαδικασια και να εχω και το αγχος αν με εγκρινει για να βγαλει τον καλο της εαυτο.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Καλησπερα συναδελφοι και καλη χρονια σε ολους!
Για την μιρα εχω να πω αν και δεν την εχω παρει...οσες φορες ετυχε να περιμενω στο σαλονι και εχθες ηταν μια απο αυτες,προσεξα οτι ξεπεταει σχετικα γρηγορα τους συναδελφους,χρονος εφτα με δεκα λεπτα το πολυ!Διαβαζοντας καποιες κριτικες και οσα γραφονται εδω..κατεληξα στο συμπερασμα οτι διαλεγει αυτη με ποιον πελατη θα ειναι καλη και προφανως ειναι λιγοι αυτοι που το κανει.Μαλλον βαζει στα κριτιρια για να περασει καλα με καποιον την εμφανιση του μετα αν ειναι πλυμενος (που για μενα ειναι σωστο) η να μην ποναει οταν τον πιεζει (οπως εγραψε ο συναδελφος στην κριτικη του)Ισως να εχει κι αλλα δικα της κριτιρια που δεν προσεξα.Σεβαστα καποια απο αυτα,εγω προσωπικα για την καθαριοτητα παντα φροντιζω να ειμαι ενταξει με μπανακι σπιτι αλλα και μερικες φορες στα στουντιο.Αυτο που αληθεια δεν μ'αρεσει καθολου και φανταζομαι σε αρκετους συναδελφους ειναι να μας διαχωριζουν,εστω κι αν δεν εχω περασει μαζι της..γιατι δεν θελω να μπω σε αυτην την διαδικασια και να εχω και το αγχος αν με εγκρινει για να βγαλει τον καλο της εαυτο.
δοκτωρ τζεκιλ και χαιντ εχουμε...δεν θελουμε κι αλλους!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
φιλε δεν ειναι με βαση τον πελατη, με τις μερες και τις ωρες της ειναι...εχω καιρο να παω αλλα ειχα παει ενα διαστημα 5-6 φορες. Παντα φοβερη υποδοχη αγκαλιες, φιλια, ''αγαπες'' αλλα καποιες μερες στο κυριως πιατο κορυφη, καποιες πατος.
Και δεν καταλαβα τον λογο, αληθεια. Καποιες βιαστικά καποιες, ''αρραξε χαλαρα''. Μια αλλη που θυμαμαι ετσι ειναι η Λιλη
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
δοκτωρ τζεκιλ και χαιντ εχουμε...δεν θελουμε κι αλλους!!
Δυστυχως συναδελφε υπαρχουν κι αυτες.οκ ας κανουν οτι νομιζουν,αλλα πρεπει να καταλαβουν μερικες οτι ΕΜΕΙΣ πληρωνουμε και οχι αυτες για να επιλεγουν.Νταξει τα χοντρα σκηνικα εννοειται να τα αποφευγουν..ανθρωποι ειμαστε και πρωτα απ'ολα κοιταμε την υγεια μας.Μεχρι εκει ομως,τα ηλιθια κριτιρια που βαζουν μερικες για το αν θα βγαλουν το καλυτερο εαυτο τους δεν μ'αρεσει,οποτε και δεν περναω μαζι τους.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
φιλε δεν ειναι με βαση τον πελατη, με τις μερες και τις ωρες της ειναι...εχω καιρο να παω αλλα ειχα παει ενα διαστημα 5-6 φορες. Παντα φοβερη υποδοχη αγκαλιες, φιλια, ''αγαπες'' αλλα καποιες μερες στο κυριως πιατο κορυφη, καποιες πατος.
Και δεν καταλαβα τον λογο, αληθεια. Καποιες βιαστικά καποιες, ''αρραξε χαλαρα''. Μια αλλη που θυμαμαι ετσι ειναι η Λιλη
Κι εμεις τι φταιμε συναδελφε γι αυτο.Ας μας ενημερωνουν οτι σημερα η κοπελα δεν εχει κεφια και δεν θα ειναι καλη να ξερουμε αν θα περασουμε..αλλα τι λεω ποιος θα το εκανε κατι τετοιο....οποτε το καλυτερο για μενα ειναι να αποφευγω τετοιες περιπτωσης απο το να διαπιστωνω αν την μερα που θα περασω ειναι καλη η οχι.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Κι εμεις τι φταιμε συναδελφε γι αυτο.Ας μας ενημερωνουν οτι σημερα η κοπελα δεν εχει κεφια και δεν θα ειναι καλη να ξερουμε αν θα περασουμε..αλλα τι λεω ποιος θα το εκανε κατι τετοιο....οποτε το καλυτερο για μενα ειναι να αποφευγω τετοιες περιπτωσης απο το να διαπιστωνω αν την μερα που θα περασω ειναι καλη η οχι.
δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισοτερο...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Χρονια Πολλα και καλη χρονια να εχετε συναθλητεσ μου.Θερμεσ ευχεσ στον scorpiostelio στον Μπουξο στον Αζαζελ στον Φακιρη και στον Jimiadi.

Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους,Χυσεα καλως ηρθες,Τζιμιαδη τι να πω,το μωρο ειναι περιεργο οπως ολες οι γυναικες,ποσο δε αυτη που ειναι ερωτευμενη μαζι μου(οπως λεει ο scorpiosstelios)
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους,Χυσεα καλως ηρθες,Τζιμιαδη τι να πω,το μωρο ειναι περιεργο οπως ολες οι γυναικες,ποσο δε αυτη που ειναι ερωτευμενη μαζι μου(οπως λεει ο scorpiosstelios)
:hi: :hi: :hi: Ο Φακιρης μαλλον σου ξεφυγε  :grin: :grin: :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.139
Κριτικές
166
Like
26.969
Πόντοι
34.538
Εχω εισηγηθει γι'αυτον στον κ.Αντισθενη για τον τιτλο του μπαζογαμια!!!

Τι να μας πει τωρα ο Φακιρης  :badair:
Εγω ξερω οτι εσυ ξημεροβραδιαζεσαι στα κωλομπαρα με τις μπαχατελες...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Εγω ξερω οτι εσυ ξημεροβραδιαζεσαι στα κωλομπαρα με τις μπαχατελες...

Ναι ξημεροβραδιαζομαι στα κωλομπαρα,τρωω τα λεφτα μου,κανω χαβαλε,βγαζω γουστα!!!

Εσυ που δεν εχεις ερθει ουτε μια φορα σ'αυτα το κωλομπαρα που γραφεις,πως ξερεις οτι οι κοπελες ειναι μπαχατελες???

Πιστεψε με,για τα δικα σου ματια ειναι Μουναρες!!!

Υ.Γ Βαλε τη Μαντσεστερ γκολ-γκολ & οβερ2,5 για να πληρωθεις,μπας και ερθεις σε κανενα κωλαδικο και συ  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.139
Κριτικές
166
Like
26.969
Πόντοι
34.538
Ναι ξημεροβραδιαζομαι στα κωλομπαρα,τρωω τα λεφτα μου,κανω χαβαλε,βγαζω γουστα!!!

Εσυ που δεν εχεις ερθει ουτε μια φορα σ'αυτα το κωλομπαρα που γραφεις,πως ξερεις οτι οι κοπελες ειναι μπαχατελες???

Πιστεψε με,για τα δικα σου ματια ειναι Μουναρες!!!

Υ.Γ Βαλε τη Μαντσεστερ γκολ-γκολ & οβερ2,5 για να πληρωθεις,μπας και ερθεις σε κανενα κωλαδικο και συ  :grin:
Εσυ το λες οτι εχουν μπαζα...ξεχνας κι ολας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom