Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Μετά από όλες αυτές τις κριτικές για την Ανδριάνα, είπα να δοκιμάσω και εγώ. Νικ. Ουρανού 28 λοιπόν, όπου όταν μπήκα μέσα περιμέναμε άλλοι εφτά συναγωνιστές!  Ανδριάνα ρουμάνα μικρή φαίνεται σε ηλικία. Αρκετά κοντούλα αλλά με πολύ όμορφο σώμα. Το μόνο αρνητικό είναι το ανύπαρκτο στήθος.  Παθιασμένα γλωσσόφιλα, Δακτύλιασμα παντού χωρίς να πει τίποτα.  Νομίζω το απολαμβάνει κιόλας. Πάρα πολύ ωραία πίπα στα όρθια και αυτά τα ωραία μάτια να σε κοιτάνε! Υπομονετική στον αγώνα, την ιδρώνει την φανέλα.  Μπήκε στη λίστα των στάνταρ
 

morlock

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ την πορνο-παρέα! Ειμαι νεος στο αθλημα και με βοηθο το bourdela.com και πιο συγκεκριμενα τη συζητηση αυτή εκανα εκανα και εγώ τα πρωτα μου δειλα βήματα στα μαγαζια της πολης μας. Οπως ειπα ειμαι νέος στο άθλημα, η μπουρδελο-εμπειρια μου άρχισε στην τρυφερή ηλικία των 39, δεν μου είχε περάσει απο το μυαλο η ιδέα να γαμήσω σε μπουρδελο αλλα να που βρέθηκα ενα βράδυ πριν απο 3 βδομάδες να κανω τσάρκα στα μαγαζιά.

Μπήκα σε 3-4 και λίγο λογω του άγχους της πρωτης φοράς λιγο λογω του μπάζου που έβλεπα είχα απογοητευτεί. Κατέληξα στην Πετρου Ερημιτη αυτο που ειναι πιο μακρυα απο τα ξυλινα σπιτάκια -δεν θυμαμαι νουμερο- και μπηκα αποφασισμένος να κανω την κατάθεση αν βρω εστω και κατι αμυδρά γαμισημο. Με περιμενε μια ευχαριστη εκπληξη η κοπελα ,ρουμανα οπως μου ειπε η τσατσα πιπινακι σαφως ανω του μετρίου ξανθια με φτιαγμένο βυζι. Δυστυχως δεν συγκρατησα το ονομα της. Μπαινω στο δωμάτιο και κανω ντουζακι και σε λιγο έρχεται το μωρό.  Πολυ καλη παρουσια και προσπάθησε φιλότιμα να αναστήσει τον πούτσο μου ο οποίος πεισματικά ειχε περιέλθει σε μια αξιολήπητη κατάσταση. Καποια στιγμή που καταφέραμε να του δώσουμε ζωή, ξαπλώνει το μωρό ανοιγει τα ποδια και τα πιανει απο τα γονατα. Ready or not αυτο το θεάμα δεν με αφησε αδιαφορο και μπουκαρα μεσα αλλα αρκετα αχγωμενα γιατι ο πουτσος μου δεν έλεγε να σηκωθεί παρολο το ωραιο μουνακι που έβλεπα φατσα καρτα. Τελικά με το μυαλο μου να σκεφτεται τι θα γινει αν μου πέσει εντελώς ζοριστικα και εκανα την πιο γρήγορη και μιζερη κατάθεση που πρεπει να έχει γινει σε μπουρδελο ever.

Με το μυαλο μου στο ρουμανικο μωρο που δεν καταφερα να αξιοποιησω βρεθηκα μετα απο μια βδομάδα ξανα στο ιδιο ιδρυμα. Δυστυχως δεν ήταν εκει οποτε και αναζητησα κατι άλλο. Μετά απο 4-5 μαγαζία και τίποτα αξιολογο για τα γούστα μου μπαίνω σε αυτο που νομιζω οτι ειναι το Ν. Ουρανου 26. Διαβασα και εδω - εκ των υστερων- για την καβλιαρα τσατσά , οντως εχει κατι το γκαβλωτικό και αυτο δυστυχως με παρεσυρε και περασα με την ξανθια ρουμανα -παλι δεν θυμαμαι ονομα- Ξανθια, με φυσικο ωραιο βυζι και με τα σωστα πιασιματα έτσι φενονταν στο σαλοναρισμα. Ελληνικα - αγγλικα μηδεν με το που μπάινει στο δωματιο τα πεταει όλα ξαπλώνει με τα ποδια κλειστά και με κοιτάει αμιλητη! Οχι το μπελά μου μέσα σκεφτηκα, αυτο μαλλον ειναι που λενε κομοδίνο. Τελος πάντων για να μην τα πολυλογώ κατάφερα να ξεπεράσω το ρεκόρ της πιο μιζερης κατάθεσης που κράτούσα πανηγηρικά πριν απο μια βδομάδα. Ο πούτσος μου δεν ειναι τοσο ζαρωμένος ουτε οταν κατουράω στους -10 βαθμούς εξω στο κρυο. Για να πω το θετικό της κοπέλας ειχε πολυ καλη τεχνική στην πίπα και ωραίο κωλαρακι. Anyway ....

Φτάνουμε στις 28 δεκ, με την φάση έχω ψιλοαπελπιστεί αλλά να που βρίσκομαι ξανά στην γύρα με άλλη ψυχολογια γιατι σκεφτομαι οτι χειρότερα απο την τελευταία φορά αποκλείεται να είναι. Villa erotica
Αλινα  170- αδυνατη χωρις βυζι αλλα κατι μου έκανε κλικ και μπήκα - εξαλου σκεφτούμουν οτι εχω ζησει το απολυτο μηδεν πριν , οτι και να ειναι θα ειναι καλυτερο. Το μωρό ειναι Milf κατάσταση, χαμογελαστή και πολυ επικοινωνιακή με αριστα αγγλικά. Ελληνικα μηδεν καθοτι μου ειπε οτι ηταν η 5η μωλις μερα της στην δουλειά στην ελλάδα. Της λεω σε καποια φάση τα χερια μου ειναι κρύα, μου ανοίγει τα ποδια της και μου τα βαζει στο μουνι της, ελα να στα ζεστάνω μου λεει. Μετά απο αυτό ολά κύλησαν οπως πρέπει και αποκαταστάθηκε η πιστη μου στο ευγενές αυτό αθλημα. Πολυ ωραιο αρχιδογλειψιμο πριν την πιπα και ωραία χαλαρή συμπεριφορά έδειχνε οτι δεν την ένοιαζε ο χρονος παρα μονο να με κανει να περάσω καλά. Μετά απο 2-3 στάσεις εχυσα με τα ποδια της στους ωμους μου και με ενα ωραιο αίσθημα γλύκας. κουβεντούλα χαλαρή μετά και αποχαιρετισμός.

Ακολούθησαν αλλές δυο καταθέσεις μια σε μια Έλενα Ουκρανεζα Ν. ουρανου και Μιν γωνια - κομοδίνο δυστυχώς -ισως επειδη ειμαι ακομα νεος στο αθλημα και δεν έχω βρεί τον τροπο να ξεκλειδώνει αλλά ίσως και γιατι απλα ειναι κομοδίνο. Και τέλος σημερα κατάθεση στοχευμενη - αφου ειχα τσεκάρει το προγραμμα στης παλι στην Αλινα στο Βad Girls. Δεν με απαγοήτευσε και ήταν ακομα καλυτερα απο την πρωτη φορά, "does he remember me" ρωτησε τον πουτσο μου ? Και αλσχαιμερ να ειχα μωρο μου εσενα θα σε θυμονταν!

Ελπίζω να συναντήσω στο μέλον και αλλές αντιστοιχες περιπτώσεις, να είστε καλα συναγωνιστές και να γαματε δυνατά

Morlock





 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μετά από όλες αυτές τις κριτικές για την Ανδριάνα, είπα να δοκιμάσω και εγώ. Νικ. Ουρανού 28 λοιπόν, όπου όταν μπήκα μέσα περιμέναμε άλλοι εφτά συναγωνιστές!  Ανδριάνα ρουμάνα μικρή φαίνεται σε ηλικία. Αρκετά κοντούλα αλλά με πολύ όμορφο σώμα. Το μόνο αρνητικό είναι το ανύπαρκτο στήθος.  Παθιασμένα γλωσσόφιλα, Δακτύλιασμα παντού χωρίς να πει τίποτα.  Νομίζω το απολαμβάνει κιόλας. Πάρα πολύ ωραία πίπα στα όρθια και αυτά τα ωραία μάτια να σε κοιτάνε! Υπομονετική στον αγώνα, την ιδρώνει την φανέλα.  Μπήκε στη λίστα των στάνταρ

Τελικα μπηκες με 25ε η με 30ε???
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
..χυσεας;κυνηγας μουνοταυρους;χαχα κλαιω με το ονομα..τα σπαει..καλως ηρθες!!
Χα Χα Χα.Εγω κανονικα θα πρεπει να πηγαινω μονο στα σπιτακια στην Μηνωταυρου.Οσο για το συμβαν με την Μιρα δεν το ηθελε η μοιρα.Επρεπε να τησ πασ κανα τσουρεκι δωρο.
 

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
πρώην Lucy από βίλλες...

εμένα μου θύμισε την Σάρα που ήταν στις βίλες,αυτό το μελαχρινό μελανούρι,το γυμνασμένο,που φανταζε ψηλό αλλά μετά αρκετά κοντούλικο όταν κατέβαινε απο τα 20ποντα και βάλε.λάθος κάνω?
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
366
Παιζει και 25; γιατί ξεκινάει απο 30 μου είπε η τσα2. Παντως δεν τα έκλαψα. Αξίζει (γνώμη μου)
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Τελικα μπηκες με 25ε η με 30ε???

Είστε αστειοι...

Βαζετε δάχτυλα αβερτα, κάνετε ακαπωτα και μετα σας φταίνε οι γκομενες για τα ΣΜΝ...

Η πανηλιθια στο βωμό του χρήματος αδιαφορεί για τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ...
Εσείς??????
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Είστε αστειοι...

Βαζετε δάχτυλα αβερτα, κάνετε ακαπωτα και μετα σας φταίνε οι γκομενες για τα ΣΜΝ...

Η πανηλιθια στο βωμό του χρήματος αδιαφορεί για τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ...
Εσείς??????
ενω σε αυτες που κυκλοφορουνε εξω δεν τις βαζουνε δαχτυλα ουτε κανουνε ακαποτα..
 

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Παίζει κανά τηλ από το καινούργιο που δουλεύει η τσαρίνα, για να πληροφορούμαστε κι εμείς οι μακρινοί?.. :huh:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ενω σε αυτες που κυκλοφορουνε εξω δεν τις βαζουνε δαχτυλα ουτε κανουνε ακαποτα..
φίλε τι να απαντήσω σε αυτό το άκυρο που γράφεις???
Κακώς ασχολήθηκα
Δικαίωμα σας και το κρίμα στο λαιμό σας
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
φίλε τι να απαντήσω σε αυτό το άκυρο που γράφεις???
Κακώς ασχολήθηκα
Δικαίωμα σας και το κρίμα στο λαιμό σας
δεν χρειαζεται να απαντησεις...οι πιθανοτητες ειναι ιδιες και με τις εξω και με τις μεσα..παρασημα υπαρχουνε παντου αυτο εννοουσα!!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
mpouxe εκανες καμια τσαρκα χθες???
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
φίλε τι να απαντήσω σε αυτό το άκυρο που γράφεις???
Κακώς ασχολήθηκα
Δικαίωμα σας και το κρίμα στο λαιμό σας
δηλαδη ρε φιλε αν βρεθεις σε ενα μαγαζι και σου την πεσει ενα γκομενακι για καμια πιπα....εσυ ξερεις πολλα ατομα που θα πουνε...περιμενε μισο λεπτο να βαλω προφυλακτικο;;για ακοποτες πιπες αναφερι ο jim
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom