Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ναι,μετα το γεύμα.
Ρεγκινα,δίπλα απο την πολυγαμημενη της νυχτερινής βάρδιας.
Ήθελα να κάνω διαγωνισμό για το ποιος είναι ο Χυσεας αλλά έμαθα πως σας φανερώθηκε  :s&m_1: Θα έδινα καλό δώρο  :tickedoff:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φιλε μου Jimiadi για να περασεισ καλα με την Μιρα να τησ πασ το τσουρεκι σου σε συσκευασια δωρου.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Είστε αστειοι...

Βαζετε δάχτυλα αβερτα, κάνετε ακαπωτα και μετα σας φταίνε οι γκομενες για τα ΣΜΝ...

Η πανηλιθια στο βωμό του χρήματος αδιαφορεί για τους στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής ...
Εσείς??????
Απο ποτε με το δαχτυλιασμα κολας ΣΜΝ  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Αν έχεις μια πληγή στο δάχτυλο κολλάς  :2funny:
Και στο κεφαλι αν εχεις πληγη ΑΝΟΙΧΤΗ κολας αυτο ειναι γνωστο αλλα πρεπει να ειναι καποιος πολλη μπετονοβλακας με ανοιχτη πληγη να δαχτυλιασει οχι πουτανα αλλα την οποιαδηποτε γκομενα και γ αυτην αλλα κυριος γ αυτον
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Χθεσινη, (δηλαδη σημερινη) νυκτερινη μινι τσαρκα. Αρκετος κοσμος, κυριως νεολαια, ως τα ξημερωματα τσαρκαρε και γαμουσε στα τσαρδια (ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...οχι μονο για τις τραπεζες τελικα)

Τριδυμο 2 (Εβελινοσπιτο) => Μελαχρινο καβλοκουκλακι που οταν μπηκα εφευγε μουτρωμενο προς καποιο δωματιο. Αν ξερει καποιος συναγωνιστης τι λεει στο δωματιο παρακαλω να με πει. Πολυ θα ηθελα να τον ακουμπησω στα ατακτα μαγουλα μιας τετοιας γατουλινας.

Τριδυμο 3 => Η Τανια (μου ειπε η τσατσα, δεν την ειδα).

Νικηφόρου Ουρανού 28 => Η Αντριανα στο δωματιο, ηθελα να την δω αλλα βαριομουν να περιμενω και εφυγα.

Νικηφόρου Ουρανού 26 => Βικτωρια, στητο μωρο με κοντο ξανθο μαλλι, μικρο στηθος, μεγαλο κωλο και πολυ αυστηροτητα στο σαλονι.

Μινωταύρου 3 => Η πορνοχριστινα με τα κανονια της με πολυ καλη διαθεση.

Πέτρου Ερημίτη 3 => Η Νικολ με τα κανονια της και αυτη οπου εγινε και η καταθεση τελικα.
 

Nuxteridas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Καλη χρονια και απο εμενα μαγκες! Επειδη το πιστολι μου θελει λαδωμα παλι, αυτες τις μερες θα επανελθω και θελω να μιλφαρω λιγο. Σκεφτομαι να επισκεφθω τη Νικολ τη γαλλιδα  :tits: ή τη Νατασα τη τσαρινα  :tits2: . Δεν εχω παρει καμια. Αν δε παρω και τις δυο τελικα ποια απο τις δυο θα μου προτεινατε οσοι ειστε γνωστες;;;;;
 

alepou1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2013
Μηνύματα
22
Like
6
Πόντοι
0
Καλη χρονια και απο εμενα μαγκες! Επειδη το πιστολι μου θελει λαδωμα παλι, αυτες τις μερες θα επανελθω και θελω να μιλφαρω λιγο. Σκεφτομαι να επισκεφθω τη Νικολ τη γαλλιδα  :tits: ή τη Νατασα τη τσαρινα  :tits2: . Δεν εχω παρει καμια. Αν δε παρω και τις δυο τελικα ποια απο τις δυο θα μου προτεινατε οσοι ειστε γνωστες;;;;;
την εφη θα σου ελεγα αλλα δεν δουλευει οποτε αναμεσα σε αυτεσ την νατασα προσωπικη μου γνωμη
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Ειχα μια πολυ καλη εμπειρια με την πρωην Λουσυ απο Βιλλες στο καινουργιο διπλα απο το VIS9. Ξερει κανεις να μου πει οδο και με ποιο ονομα εμφανιζεται τωρα η κοπελα για να γραψω κριτικη;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Ειχα μια πολυ καλη εμπειρια με την πρωην Λουσυ απο Βιλλες στο καινουργιο διπλα απο το VIS9. Ξερει κανεις να μου πει οδο και με ποιο ονομα εμφανιζεται τωρα η κοπελα για να γραψω κριτικη;

Δεν υπαρχει ακομα το σπιτακι για να γραψεις κριτικη,ολο λεω θα βγαλω φωτογραφιες και ολο το ξεχναω  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom