Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Χωραω και γω στην οικογενεια?  :grin:
για σένα έχουμε μια ξαδερφουλα από τη Βουλγαρία που ψάχνει γαμπρό... Είναι λίγο κοντή αλλά έχει θεϊκες βυζάρες και πρέπει να γαμιεται καλά  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
για σένα έχουμε μια ξαδερφουλα από τη Βουλγαρία που ψάχνει γαμπρό... Είναι λίγο κοντή αλλά έχει θεϊκες βυζάρες και πρέπει να γαμιεται καλά  :grin:

:happy: :happy: Δωσε καμια πληροφορια ακομα  :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μετα απο συντομη βολτα κατω λογω Ψοφου.. Αρνητικη Εντυπωση μου εκανε η Αλινα στη Φριξου με Νικ.ουρανου,πολυ ασχημη και αβυζη για στουντιο και για 40 ευρω καθως και η Τζεσυ η ουκρανεζα η κοντοΞανθια που ξεκινουσε και αυτη με 40 :idiot: Κατα τα αλλα μια απο τα ιδια!! :orchestra: :S
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Επιβεβαιωνω ότι στο free house Μινωταυραύρου με νικ Ουρανού γωνία είναι η καψούρα μου, η αγαπουλίτσα μου η θρυλική τσαρινα Νατάσα...
Το θέμα είναι ότι εγώ κατεβαινοντας πέρασα από Κωλετη να δω τι γίνεται η άλλη αγαπουλα μου η θεά Αφροδίτη και την πέτυχα εκεί και ρίξαμε το πηδημα της χρονιάς... Μου φερθηκε πολύ στοργικά όπως πάντα  :smitten: :smitten:

Νατάσα και Αφροδίτη οι δύο αγάπες μου, θα ήθελα να τις παντρευτω και τις δύο, να τους κάνω από δύο παιδιά την καθεμία και να ζούμε όλοι μαζί ευτυχισμένοι
θα γινουνε χοντρες μετα!!φανταζεσαι να κανεις και 4 κορες;6 κουτια σερβιετες τον μηνα θα θελεις!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
θα γινουνε χοντρες μετα!!φανταζεσαι να κανεις και 4 κορες;6 κουτια σερβιετες τον μηνα θα θελεις!!!
ασε που μπορει να θελουν να μοιασουν τις μανες τους ...και να πιασουν δουλεια  :grin: :grin: :grin:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Χθες μετα απο δουλεια μεχρι αργα μου τη βαρεσε και βγηκα βολτα. Πηγα αρχικα στο Blue Iguana, οπου ειχε 4-5 κοπελες, δεν ηταν η Ντανιελα με τον κωλο-δυναμιτη, ηταν ομως η Μονικα που αν και εσπασε στα μουτρα, το κορμι τις ειναι πετρα και το δερμα της σαν μεταξι. Εκανα κι ενα χoρο, μας κατακαβλωσε και ειπα να συνεχισω για στουντιο. Ως γνωστον τα γουστα μου ειναι στις πολυ ομορφες αποκλειστικα, οποτε πηγα αρχικα να δω την Μιρα που ακουγονται καλα λογια. ΟΚ ομορφη κοπελα, αλλα εχοντας δαγκωσει πριν τον κωλο της Μονικας, αυτη μου φανηκε πολυ φτωχη, και κατι δε μου αρεσε στα μουτρα της, πολυ ξεπλυμενα. Δοκιμασα να δω και αυτη την Ελενα στο Φριξου 15 που λετε οτι ειναι μουναρα με κακες κριτικες, αλλα επεσα πανω σε ενα ΞΩΑΝΟ που ομοιο του δεν ματαξαναειδα... Ρε παιδια αληθεια, πως γινεται να υπαρχει εστω και ενας που να πληρωνει τετοια γυναικα να την πηδηξει; Μιλαμε απολυτη ασχημια, χοντρη, σκατοφατσα, με ενα εσωρουχο κουρτινα, σαν απο καλτ ταινια που της δειχνουν για πλακα οτι και καλα ειναι η γυναικα του Τσακωνα που τη βριζει ολη μερα...

Δηλαδη δεν υπαρχει ενα μουνι της προκοπης... τελικα γυρισα σπιτι και τη λυση την εδωσε το youjizz Και η Audrey Bitoni
 

good villager

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Από τη Μίρα έχω την χειρότερη εντύπωση, τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Πήγα κι εγώ στην αντριάννα στην νικηφόρου 28 προχτές το βράδυ, μετά απο δυόμιση χρόνια που έλειπε, με θυμήθηκε μου λεει είχες ερθει μία φορά ε ? λεω οντως μία φορά, δεν πρόλαβα δεύτερη .. στα του αγώνα υπηρεσίες οντως ίδιες όπως παλιά όπως γράψανε και οι συναγωνιστές, έχω την εντύπωση οτι βελτίωσε και τα ελληνικά της. Την ρώτησα και που ήτανε μου είπε οτι δούλεψε γερμανία γύρω στον ενάμιση χρόνο και ένα χρόνο ήτανε στην πατρίδα της αν τα θυμάμαι καλά, της είπα οτι είχανε γράψει οτι πήγε σκωτία, λέει οχι τι να κάνω στην σκωτία ..
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Μετα απο συντομη βολτα κατω λογω Ψοφου.. Αρνητικη Εντυπωση μου εκανε η Αλινα στη Φριξου με Νικ.ουρανου,πολυ ασχημη και αβυζη για στουντιο και για 40 ευρω καθως και η Τζεσυ η ουκρανεζα η κοντοΞανθια που ξεκινουσε και αυτη με 40 :idiot: Κατα τα αλλα μια απο τα ιδια!! :orchestra: :S

Που δουλεύει η Τζέσυ;
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
την πετυχα σημερα το βραδυ νομιζω ηταν σε καποιο απ τα σπιτακια στο λας βεγκας
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
επισης πετυχα στο νικ ουρανου 26 την βικτωρια την ξανθια με το καρε μαλλι και στο red light μια αλινα μιλφ που φορουσε και μποτικα αλλα δε περασα γιατι ηθελα να μου πειτε αν την εχει παρει κανεις κ αν αξιζει οντως το 40ρι
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πρωί δεν έχω τύχει να τσαρκάρω,άμα πας βράδυ θα βρεις αρκετές.Η Αφροδίτη στο Las Vegas μου κάνε εντύπωση και μια Σάντρα αν θυμάμαι καλά,στο ξύλινο που ήταν η Τόνια.Αλλά πολύ ψυχρή στο σαλόνι.Λογικά καινούργια θα ναι,δεν τη θυμάμαι προηγουμένως

Ευχαριστω πολυ! Θα τις εχω στα υποψη αν κανω βραδινη... Μηπως στο Las Vegas ειναι ακομα μια Μαριζα που 'ταν παλια κ στις βιλες..;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
για σένα έχουμε μια ξαδερφουλα από τη Βουλγαρία που ψάχνει γαμπρό... Είναι λίγο κοντή αλλά έχει θεϊκες βυζάρες και πρέπει να γαμιεται καλά  :grin:
Xτες κατα τις 17.30 πηγα στην Κωλετη για την Αφροδιτη Χτυπησα κανα2-3 φορες αλλα δεν μου ανοιξανε..μαλλον θα ειχε Πελατη..Μηπως ησουνα μεσα εσυ και την :knockinb:  :fuck1:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Xτες κατα τις 17.30 πηγα στην Κωλετη για την Αφροδιτη Χτυπησα κανα2-3 φορες αλλα δεν μου ανοιξανε..μαλλον θα ειχε Πελατη..Μηπως ησουνα μεσα εσυ και την :knockinb:  :fuck1:
όχι 16.50 τελείωσα  :grin: ....είχε όμως τσατσα δεν ήταν μόνη απλά καμιά φορά η θείτσα καθαρίζει μέσα και πρέπει να περιμένεις λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom