Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (5 μέλη και 60 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τζάμπα τρως φρίκης..επισης μια που εχει κανει αλλαγη φύλου και δεν εχει εσωτερικά οτι εχει η γυναίκα
Η κανονική κοινος δεν εχει κύκλο και τα συναφή δεν κατεβάζει και τα ιδια παράσημα εως και καθόλου.

Τζάμπα βασανίζεσαι λοιπόν.....

Καλα Χριστούγεννα σε ολους (σαν την καποτα την καλη δεν εχει)

:sunglasses:

Λες ρε μαν? μακαρι ολα καλα να ειναι, τι να πω? εφαγα φρικη οντως δεν μου εχει ξανατυχει παρομοιο σκηνικο και το πηρα καπως,
δηλαδη να ειμαι τοσο ατυχος και να επαθα κατι σοβαρο? μακαρι να ειναι ολα καλα.
 

redjohntiger

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολα τα αλανια. Ειμαι καινουργιος εδω, ειμαι 19 χρονων και μενω θεσσαλονικη. Επειδη ειμαι απειρος ακομα σεξουαλικα και δεν εχω ολοκληρωσει ακομα με γκομενα, σκεφτομαι να παω σε μπουρδελο. Επειδη ειστε εδω ολοι πιο γνωστες στο αθλημα, θελω να μου απαντησετε στις παρακατω ερωτησεις:
Ποιο ειναι το καλυτερο με μουναρες;
Ποσο παει η ταριφα και σε ποια;
Ποια ειναι τα ποιο καθαρα; μην κολλησουμε και τιποτα πρτοχρονιατικα χαχαχα
οδους κτλπ.
Εμπειριες με την γκομενες
και τελευταιο, χρειαζεται να φερω εγω καποτες ή θα εχει εκει;
Καλως σας βρηκα παιδια και χαρηκα για την γνωριμια
 

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Λες ρε μαν? μακαρι ολα καλα να ειναι, τι να πω? εφαγα φρικη οντως δεν μου εχει ξανατυχει παρομοιο σκηνικο και το πηρα καπως,
δηλαδη να ειμαι τοσο ατυχος και να επαθα κατι σοβαρο? μακαρι να ειναι ολα καλα.

Τσούζει όταν κατουρας?
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τσούζει όταν κατουρας?

Οχι δεν εχω κανενα συμπτωμα και εχουν περασει πανω απο 3 μηνες.
απλα εχω αγχωθει απο την μερα που ειδα εδω που γραφανε τα παιδια οτι ειναι αλλαγης φυλου.

Το συνδυασα και καλα οτι αφου δεν μας λενε τι "κοπελες" φερνουν στο στουντιο (φριξου 14Β) μηπως δεν τηρουν και τις εξετασεις τους που πρεπει να κανουν?

καταλαβαινεις πως το πηρα τωρα ??
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Οχι δεν εχω κανενα συμπτωμα και εχουν περασει πανω απο 3 μηνες.
απλα εχω αγχωθει απο την μερα που ειδα εδω που γραφανε τα παιδια οτι ειναι αλλαγης φυλου.

Το συνδυασα και καλα οτι αφου δεν μας λενε τι "κοπελες" φερνουν στο στουντιο (φριξου 14Β) μηπως δεν τηρουν και τις εξετασεις τους που πρεπει να κανουν?

καταλαβαινεις πως το πηρα τωρα ??
Mast ελεος!Τσουρεκια μας τα χεις κανει!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Παιδια γελαστε μαζι μου κ κραξτε με οσο θελετε αμα ξερατε σε τι θεση ειμαι τωρα... εχει τυχει σε καποιον αλλον εδω μεσα κατι παρομοιο? φακιρη αγορινα μου αμα ξερεις κατι παραπανω για την Ελενα βραζιλιανα πες μου ρε αγορινα σε παρακαλω.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Παιδια γελαστε μαζι μου κ κραξτε με οσο θελετε αμα ξερατε σε τι θεση ειμαι τωρα... εχει τυχει σε καποιον αλλον εδω μεσα κατι παρομοιο? φακιρη αγορινα μου αμα ξερεις κατι παραπανω για την Ελενα βραζιλιανα πες μου ρε αγορινα σε παρακαλω.

Με το συμπάθιο δηλαδη αλλα γιατι εισαι τοσο τρόμπας , πέρασαν λες τρεις μήνες και.....ε πανε κάνε εξετάσεις και το ποιο άθλιο μεσω (τεστ) θα σου πει την αλήθεια...

Εκτός αν γουσταρεις να ζαλίζεις το θεμα....και σιγουρα αλλοι δεν γουστάρουν...

Αντε τραβά αυριο πρωι πρωι σε ενα ιδιωτικό μικροβιολογικό κέντρο δώσε το αίματακι σου πες τι θες να δούνε (κανα 40ρι ειναι) και το απόγευμα αργά η την αλλη μερα το πρωι θα παρεις τα αποτελέσματα....θα γελάς με την μαλακια σου και θα ησυχάσεις μια και καλη κσι εσυ και το topic.


Έλεος ρε!!!!!


Καλες γιορτές.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους..!
Χθες το πρωι ξεκινησα να παω στο Red Light District για την Βικυ, αλλα οταν πηγα κατα τις 11 δεν ειχε ανοιξει ακομα το μαγαζι...
Εκανα μια γυρα σε ολα οσα ηταν ανοιχτα... Δεν ειδα κατι αξιολογο για βυζολατρες σαν εμενα...
Στο Free House που δεν ειχα ξαναδει ειδα μια Νατασα απο Ρωσια, αλλα δεν ξερω αν ηταν η γνωστη... Ειναι ξανθια κ μου φανηκε πιο αδυνατη απ' αυτη που ειχα συναντησει στο Ερως...
Αφου τα γυρισα ολα χτυπησα στο Red Light να δω τι γινεται κ μου 'πε η τσατσα οτι δεν θα ρχοταν η Βικυ, αλλα η Εμμανουελα τελικα...
Ετσι πηγα να δω κ τη Γαληνη στο Red Diamond, που εχω καιρο να τη δω...
Ε, κ με το που ειδα τις βυζαρες της ενεδωσα τελικα στον πειρασμο..!
Δεν χρειαζεται να ξαναγραψω κριτικη, οι εντυπωσεις παραμενουν πολυ καλες..!
Αλλα θα ηθελα να δω κ καμια καινουρια βυζαρου στην πολη, αλλα που...

Θελω να ρωτησω, επειδη ειχα να κανω τσαρκα απ' το καλοκαιρι κ δεν παρακολουθω το θρεντ τελευταια...
Η Αλικη απ' το Vis9 και η Νικολ η Γαλλιδα εχουν σταματησει..;
Υπαρχει τιποτα καμια αλλη νεα με μεγαλο στηθος που δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου..;
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Τι πατουμενα φοραγε η Γαληνη;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Η
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους..!
Χθες το πρωι ξεκινησα να παω στο Red Light District για την Βικυ, αλλα οταν πηγα κατα τις 11 δεν ειχε ανοιξει ακομα το μαγαζι...
Εκανα μια γυρα σε ολα οσα ηταν ανοιχτα... Δεν ειδα κατι αξιολογο για βυζολατρες σαν εμενα...
Στο Free House που δεν ειχα ξαναδει ειδα μια Νατασα απο Ρωσια, αλλα δεν ξερω αν ηταν η γνωστη... Ειναι ξανθια κ μου φανηκε πιο αδυνατη απ' αυτη που ειχα συναντησει στο Ερως...
Αφου τα γυρισα ολα χτυπησα στο Red Light να δω τι γινεται κ μου 'πε η τσατσα οτι δεν θα ρχοταν η Βικυ, αλλα η Εμμανουελα τελικα...
Ετσι πηγα να δω κ τη Γαληνη στο Red Diamond, Ηη ΜΗΗπΗου εχω καιρο να τη δω...Η
Ε, κ με τΗο που ειδα τις βυζαρες της ενεδωσα τελικα στον πειρασμο..!
Δεν χρειαζεται να ξαναγραψω κριτικη, οι εντυπωσεις παραμενουν πολυ καλες..!
Αλλα θα ηθελα να δω κ καμια καινουρια βυζαρου στην πολη, αλλα που...

Θελω να ρωτησω, επειδη ειχα να κανω τσαρκα απ' το καλοκαιρι κ δεν παρακολουθω το θρεντ τελευταια...
Η Αλικη απ' το Vis9 και η Νικολ η Γαλλιδα εχουν σταματησει..;
Υπαρχει τιποτα καμια αλλη νεα με μεγαλο στηθος που δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου.δ.;ΑλικηΑ
Νικολ δουλευει!Για Αλικη θα σε γελασω!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Με το συμπάθιο δηλαδη αλλα γιατι εισαι τοσο τρόμπας , πέρασαν λες τρεις μήνες και.....ε πανε κάνε εξετάσεις και το ποιο άθλιο μεσω (τεστ) θα σου πει την αλήθεια...

Εκτός αν γουσταρεις να ζαλίζεις το θεμα....και σιγουρα αλλοι δεν γουστάρουν...

Αντε τραβά αυριο πρωι πρωι σε ενα ιδιωτικό μικροβιολογικό κέντρο δώσε το αίματακι σου πες τι θες να δούνε (κανα 40ρι ειναι) και το απόγευμα αργά η την αλλη μερα το πρωι θα παρεις τα αποτελέσματα....θα γελάς με την μαλακια σου και θα ησυχάσεις μια και καλη κσι εσυ και το topic.


Έλεος ρε!!!!!


Καλες γιορτές.

Μαν μου ακουσα τα λογια σου και πηγα το πρωι και εκανα εξετασεις και τα αποτελεσματα ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΑ !!! :)

Σορρυ που σας επριξα παιδια να στε καλα ολοι σας και να προσεχετε.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους..!
Χθες το πρωι ξεκινησα να παω στο Red Light District για την Βικυ, αλλα οταν πηγα κατα τις 11 δεν ειχε ανοιξει ακομα το μαγαζι...
Εκανα μια γυρα σε ολα οσα ηταν ανοιχτα... Δεν ειδα κατι αξιολογο για βυζολατρες σαν εμενα...
Στο Free House που δεν ειχα ξαναδει ειδα μια Νατασα απο Ρωσια, αλλα δεν ξερω αν ηταν η γνωστη... Ειναι ξανθια κ μου φανηκε πιο αδυνατη απ' αυτη που ειχα συναντησει στο Ερως...
Αφου τα γυρισα ολα χτυπησα στο Red Light να δω τι γινεται κ μου 'πε η τσατσα οτι δεν θα ρχοταν η Βικυ, αλλα η Εμμανουελα τελικα...
Ετσι πηγα να δω κ τη Γαληνη στο Red Diamond, που εχω καιρο να τη δω...
Ε, κ με το που ειδα τις βυζαρες της ενεδωσα τελικα στον πειρασμο..!
Δεν χρειαζεται να ξαναγραψω κριτικη, οι εντυπωσεις παραμενουν πολυ καλες..!
Αλλα θα ηθελα να δω κ καμια καινουρια βυζαρου στην πολη, αλλα που...

Θελω να ρωτησω, επειδη ειχα να κανω τσαρκα απ' το καλοκαιρι κ δεν παρακολουθω το θρεντ τελευταια...
Η Αλικη απ' το Vis9 και η Νικολ η Γαλλιδα εχουν σταματησει..;
Υπαρχει τιποτα καμια αλλη νεα με μεγαλο στηθος που δεν εχει πεσει στην αντιληψη μου..;

Πρωί δεν έχω τύχει να τσαρκάρω,άμα πας βράδυ θα βρεις αρκετές.Η Αφροδίτη στο Las Vegas μου κάνε εντύπωση και μια Σάντρα αν θυμάμαι καλά,στο ξύλινο που ήταν η Τόνια.Αλλά πολύ ψυχρή στο σαλόνι.Λογικά καινούργια θα ναι,δεν τη θυμάμαι προηγουμένως

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.975
Πόντοι
34.538
Μαν μου ακουσα τα λογια σου και πηγα το πρωι και εκανα εξετασεις και τα αποτελεσματα ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΑ !!! :)

Σορρυ που σας επριξα παιδια να στε καλα ολοι σας και να προσεχετε.
Να γυρισει η Ελληνοβραζιλιανα δλδ?

Θα ξαναπας τωρα? Καθαρη ειναι ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Μαν μου ακουσα τα λογια σου και πηγα το πρωι και εκανα εξετασεις και τα αποτελεσματα ηταν ΑΡΝΗΤΙΚΑ !!! :)

Σορρυ που σας επριξα παιδια να στε καλα ολοι σας και να προσεχετε.
Αντε στο λυσαμε αυτο το Ζητημα..κατι αλλο εχεις για να μας Ζαλισεις λιγο ακομα;Μη σε Χασουμε απο Πελατη!! :s&m_1: :s&m_1:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μεχρι να ηρεμησω δεν παω πουθενα, μετα βλεπουμε  :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Επιβεβαιωνω ότι στο free house Μινωταυραύρου με νικ Ουρανού γωνία είναι η καψούρα μου, η αγαπουλίτσα μου η θρυλική τσαρινα Νατάσα...
Το θέμα είναι ότι εγώ κατεβαινοντας πέρασα από Κωλετη να δω τι γίνεται η άλλη αγαπουλα μου η θεά Αφροδίτη και την πέτυχα εκεί και ρίξαμε το πηδημα της χρονιάς... Μου φερθηκε πολύ στοργικά όπως πάντα  :smitten: :smitten:

Νατάσα και Αφροδίτη οι δύο αγάπες μου, θα ήθελα να τις παντρευτω και τις δύο, να τους κάνω από δύο παιδιά την καθεμία και να ζούμε όλοι μαζί ευτυχισμένοι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Επιβεβαιωνω ότι στο free house Μινωταυραύρου με νικ Ουρανού γωνία είναι η καψούρα μου, η αγαπουλίτσα μου η θρυλική τσαρινα Νατάσα...
Το θέμα είναι ότι εγώ κατεβαινοντας πέρασα από Κωλετη να δω τι γίνεται η άλλη αγαπουλα μου η θεά Αφροδίτη και την πέτυχα εκεί και ρίξαμε το πηδημα της χρονιάς... Μου φερθηκε πολύ στοργικά όπως πάντα  :smitten: :smitten:

Νατάσα και Αφροδίτη οι δύο αγάπες μου, θα ήθελα να τις παντρευτω και τις δύο, να τους κάνω από δύο παιδιά την καθεμία και να ζούμε όλοι μαζί ευτυχισμένοι

Χωραω και γω στην οικογενεια?  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom