Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Καθε μικροβιο εχει και καποιο χρονο επωασης...εξαρταται απο το μικροβιο...ο Γονοκοκκος εχει χρονο επωασης συνηθως απο 2-3 μεχρι 5-7 μερες.Ο πονος που ενιωσες μετα την επαφη εαν υποθεσουμε οτι προκληθηκε απο τον γονοκοκκο,δηλωνει οτι δεν σου μετεδωσε το μικροβιο η συγκεκριμενη ιεροδουλος...  πρεπει να ψαξεις να θυμηθεις απο την ημερα που αντιληφθηκες το πρωτο συμπτωμα (πονο στην ουρηση,καυσο,εκριση πυου απο την ουρηθρα) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 7-10 ΜΕΡΕΣ  με ποιες ιεροδουλες πηγες  .. και φυσικα να αφαιρεσεις απο την λιστα αυτες που πηγες το τελευταιο διημερο πριν αρχισουν τα συμπτωματα.Περαστικα μαν!! Ο Γονοκοκκος ειναι δυσκολο υπουλο μικροβιο.Με εγκαιρη διαγνωση και αντιβιωση εισαι απλα αρχοντας.Κεφτριαξονη καιδεν μασας τιποτα.Σαν να ειχες ιωσουλα.Αν δεν διαγνωσθει εγκαιρα ομως εχεις  θεματα με διαφορες επιπλοκες που προκαλει..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Το bou και τα μελη του ευχονται merry fucking xmas στον kikas και στον Mastokavlidis
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Καθε μικροβιο εχει και καποιο χρονο επωασης...εξαρταται απο το μικροβιο...ο Γονοκοκκος εχει χρονο επωασης συνηθως απο 2-3 μεχρι 5-7 μερες.Ο πονος που ενιωσες μετα την επαφη εαν υποθεσουμε οτι προκληθηκε απο τον γονοκοκκο,δηλωνει οτι δεν σου μετεδωσε το μικροβιο η συγκεκριμενη ιεροδουλος...  πρεπει να ψαξεις να θυμηθεις απο την ημερα που αντιληφθηκες το πρωτο συμπτωμα (πονο στην ουρηση,καυσο,εκριση πυου απο την ουρηθρα) ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 7-10 ΜΕΡΕΣ  με ποιες ιεροδουλες πηγες  .. και φυσικα να αφαιρεσεις απο την λιστα αυτες που πηγες το τελευταιο διημερο πριν αρχισουν τα συμπτωματα.Περαστικα μαν!! Ο Γονοκοκκος ειναι δυσκολο υπουλο μικροβιο.Με εγκαιρη διαγνωση και αντιβιωση εισαι απλα αρχοντας.Κεφτριαξονη καιδεν μασας τιποτα.Σαν να ειχες ιωσουλα.Αν δεν διαγνωσθει εγκαιρα ομως εχεις  θεματα με διαφορες επιπλοκες που προκαλει..

Καλα τα λες,μπορεις να δεις στα σχολια της κριτικης οτι τα εχω γραψει ολα αυτα,για το λογο του λαθους αλλα και για να πω οτι ο χρονος επωασης δεν εχει σχεση με την προηγουμενη ερωτικη επισκεψη μου 4/12/2016 (Μιρα) απο τοτε μπορεις να δεις οτι αρκετοι παιχτες πηγαν(στη Μιρα) και φυσικα δεν επαθαν τιποτα!!!
Οποτε ο κληρος πεφτει στην Ναταλια  :dunno:

Και παλι καλα Χριστουγεννα σε ολους με υγεια και επιτελους να ερθει και μια μπουρδελοαναπτυξη στην πολη μας απο κοπελες!!!
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Χρονια πολλα παιδια και απο εμενα με υγεια.
και αν ξερει κανεις αν η "ελληνοβραζιλιανα" ειναι υγιεις η γενικα οπιαδηποτε πληροφορια αν δουλευει ακομα που βρισκεται?

θα με βοηθουσε σας παρακαλω πολυ. να στε καλα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
:hi: :hi: μηπως αγαπησες τελικα;; πολυ την ψαχνεις;; :huh: :huh: :huh:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
:hi: :hi: μηπως αγαπησες τελικα;; πολυ την ψαχνεις;; :huh: :huh: :huh:

Οχι ρε μαν καταλαβε με, χεστηκα πανω μου οταν βγηκα και ειδα την μιση καποτα να κρεμεται στον αερα απτο μουνι της.

με επιασε φοβια ρε μαν τρελαθηκα να πουμε με εχει γαμησει ψυχολογικα ολο αυτο συν οτι ειπατε πως ειναι αλλαγης φυλου καταλαβαινεις πως το εχω παρει τωρα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Χρονια πολλα παιδια και απο εμενα με υγεια.
και αν ξερει κανεις αν η "ελληνοβραζιλιανα" ειναι υγιεις η γενικα οπιαδηποτε πληροφορια αν δουλευει ακομα που βρισκεται?

θα με βοηθουσε σας παρακαλω πολυ. να στε καλα.
Keep calm and
drink fanta
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Οχι ρε μαν καταλαβε με, χεστηκα πανω μου οταν βγηκα και ειδα την μιση καποτα να κρεμεται στον αερα απτο μουνι της.

με επιασε φοβια ρε μαν τρελαθηκα να πουμε με εχει γαμησει ψυχολογικα ολο αυτο συν οτι ειπατε πως ειναι αλλαγης φυλου καταλαβαινεις πως το εχω παρει τωρα.
Αντε τραβα σε κανα Ψυχολογο να του ανοιξεις την 'καρδια' σου για να νιωσεις καλυτερα και να σου φυγει ολο αυτο..Αντε γιατι στο Τελος θα παμε Εμεις με αυτα που γραφεις!! :s&m_1: :s&m_1:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Χρονια πολλα παιδια και απο εμενα με υγεια.
και αν ξερει κανεις αν η "ελληνοβραζιλιανα" ειναι υγιεις η γενικα οπιαδηποτε πληροφορια αν δουλευει ακομα που βρισκεται?

θα με βοηθουσε σας παρακαλω πολυ. να στε καλα.

Φιλε μου,για να τελειώσει το θεμα εδω!!!
Αμα δεν εχεις κανενα θεμα με το πράμα σου η αμα δεν εχεις τιποτα ύποπτα πράγματα στη γύρο περιοχή,εισαι μια χαρα.
Τωρα για καλο δικό σου,αμα θελεις πανε κανε μερικές εξετασεις(σπερμα θα δώσεις)δεν εχουν πόνο!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Οχι ρε μαν καταλαβε με, χεστηκα πανω μου οταν βγηκα και ειδα την μιση καποτα να κρεμεται στον αερα απτο μουνι της.

με επιασε φοβια ρε μαν τρελαθηκα να πουμε με εχει γαμησει ψυχολογικα ολο αυτο συν οτι ειπατε πως ειναι αλλαγης φυλου καταλαβαινεις πως το εχω παρει τωρα.
Τυπε πραγματικα πανε σε ενα ψυχολογο γιατι δε σε βλεπω να βγαζεις το 2016  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Οχι ρε μαν καταλαβε με, χεστηκα πανω μου οταν βγηκα και ειδα την μιση καποτα να κρεμεται στον αερα απτο μουνι της.

με επιασε φοβια ρε μαν τρελαθηκα να πουμε με εχει γαμησει ψυχολογικα ολο αυτο συν οτι ειπατε πως ειναι αλλαγης φυλου καταλαβαινεις πως το εχω παρει τωρα.


Βγαλτω απο το μυαλο σου για να το ξεπερασεις, δεν υπαρχει αλλη λυση, αν εχεις γκομενα ή γυναικα κρατα αποσταση απο το ακαποτο σεξ και μετα απο λιγο καιρο κανε καποιες εξετασεις να βγαλεις συμπερασμα, που τζαμπα θα τις κανεις για εμενα, το να ρωτας εδω μεσα καθε 3 και λιγο αν ειναι αρωστη και αν και αν και αν, απαντηση δεν θα παρεις...
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες και χρονια πολλα.σημερινη τσαρκα απο πιατσα οπου δε ειχε πραγματικα τιποτα.και λεω ας παω στα παλια μπουρδελα στη τανταλου και οτι γινει.ηταν το ενα ανοιχτο.
μπαινω μεσα και η κατασταση απλα παρακμιακη.η τσατσα μεσα με 2 κοπελες.και οι 2 τσιγγανοβουλγαρες.κανω τη  :jerking: να παρω μια και μπαινω.το δωματιο χειροτερο φυλακισμενου.το κρεβατι ετοιμο να σπασει και τα σεντονια με το μαξιλαρι πεταμενα οπως να ναι.ουτε καλογερο για τα ρουχα δε ειχε στο καλοριφερ τα αφησα!!!!μπηκε μεσα απο υπηρεσιες τα τυπικα εχισα κακην κακως και εφυγα οπως ημουν.για χαρτι μετα να σκουπιστω ουτε για αστειο φυσικα.....
τι να πω κακια επιλογη.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Χρονια πολλα παιδια και απο εμενα με υγεια.
και αν ξερει κανεις αν η "ελληνοβραζιλιανα" ειναι υγιεις η γενικα οπιαδηποτε πληροφορια αν δουλευει ακομα που βρισκεται?

θα με βοηθουσε σας παρακαλω πολυ. να στε καλα.
ρε μηπως την καις την βατα;
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Οκ παιδια το σταματαω εδω, δεν εχω κατι, απλα ψυχολογικα ταραχτηκα συγνωμη που εγινα κουραστικος δεν το ηθελα, απλα πρωτη φορα μου συνεβει κ φρικαρα,ισως να ειμαι λιγο υπερβολικος καταλαβαινω,
να στε καλα ολοι σας ευχομαι κ καλα να περνατε. :)
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Οχι ρε μαν καταλαβε με, χεστηκα πανω μου οταν βγηκα και ειδα την μιση καποτα να κρεμεται στον αερα απτο μουνι της.

με επιασε φοβια ρε μαν τρελαθηκα να πουμε με εχει γαμησει ψυχολογικα ολο αυτο συν οτι ειπατε πως ειναι αλλαγης φυλου καταλαβαινεις πως το εχω παρει τωρα.
Τελικά τι σε τρόμαξε περισσότερο. ? Το ακαποτο ή το τραβελογαμησι που έκανες ? :think:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλημέρα συναγωνιστές, καλός σας βρήκα  :hi:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
προσφατως μετα απο μεσημεριανο πιωμα (γιατι μονο ετσι μπορεις να πας) :grin: θυμηθηκα την   
εφηβικη μου εποχη κ περασα απο το πρασινο στον βαρδαρη..πλακα πλακα μου λειψε αυτη η
καλτιλα κ μυρωδια μουχλας απο  το εσωτερικο. Συνηθως δεν κανω πολλες γυρες απο τα
μπουρδελα γενικα μην μας τρακαρει γνωστος κ η περιοχη εκει βλεπω εχει πολυ κοσμο που
κυκλοφορει γυρω-γυρω,περναν κ αυτοκινητα πολλα  οπότε ηταν ψιλορισκο, τελος παντων
μπαινοντας μεσα βλεπω 4  :think: γυναικες με τα εσωρουχα, δυο μικρουλες (RO) λεπτουλες
κ αλλες δυο, η μια ρωσοποντια πρεπει να ηταν καπως γνωστη απο τα παλια περιπου 40 κ η
αλλη τελειως αδιαφορη. Για να μην φλυαρώ πηρα το ψηλο λεπτο γυφτορουμανακι στα 25 ευροπουλα
διστακτικο στην αρχη ανεβηκε απο πανω μου κ γαμιοταν σαν τρελο, πολυ το γουσταρησα, δεν
ξερει ελληνικα, ουτε αγγλικα κ μου λεει do you speak romanian? :2funny: :2funny: της λεω
σου φαινομαι για ρουμανος γαμω τον αντιθεο σου? δεν καταλαβε εννοειται..παρολα αυτα το
γαμησα κανα 20λεπτο, ενω ακουγοντουσαν απο μεσα οι αλλες να συζητανε δυνατα κ να μπαινοβγαινουν
οι πελατες κ να λενε μαλακιες με τη τσατσα. Αλλη μια κλασικη βαρδαροκατασταση περασε λοιπον 
Μετα επαιξε γυρα se 4-5 κολωμπαρα που θα περιγραψω αργοτερα στο αντιστοιχο thread :grin: :grin:

Καλα ρε παιδιά τι γίνεται εδω??
Λειπω τόσο καιρό και έχουμε μπουρδελα με με 4 κοπέλες ??? :grin: :grin:
Αν ειναι δυνατόν las vegas κατάσταση δηλαδή ??
Ποποπο μεγαλεία στην πολη μας........ :2funny:

Μάγκες χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και καλα γαμησια να έχουμε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom