Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (2 μέλη και 61 επισκέπτες)

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ολα καλα...
Χαλαρωσε...γιορτες εχουμε.,.

Προσπαθω φιλε μου, τουλαχιστον αν ηξερα οτι εξεταζονται εκει τα στουντιο ιατρικως, καπως θα ηρεμουσα.

ειμαι χεστης γενικα με αυτα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Tο Αθλημα ειναι για Δυνατους..Οποιος Φοβαται Πεφτει και Κοιμαται!! ;) ;)
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ρε παιδια σας εχει τυχει ποτε οταν γαματε στα 4 κ πατε να βγειτε, βγαινετε και βλεπετε την καποτα να κρεμεται στο μουνι της αλλης? (η μιση καποτα εξω,η μιση μεσα) και να κρεμεται απο το μουνι στον αερα?

αυτο σημαινει οτι γαμουσατε ακαποτα? (δεν θα εμενε μεσα στο μουνι της λογικα?)
... η απλα σημαινει οτι ξετυλιχτηκε η καποτα την ωρα που βγενατε?

Πωωω πωωω δεν την βγαζω μαγκες θα τρελαθω.

Ελπιζω η βραζιλιανα να μην ειχε τιποτα aids και την γαμησαμε.
Τώρα εξηγείται το άγχος σου. Πες το από την αρχή ότι την γαμησες ακαποτα  :rockon: . Κρεμπιε της έδωσες ή απλά είδες την καπότα να κρέμεται  ? Πάνε για εξετάσεις για να σου φύγει το άγχος αν και δεν έχεις τίποτα , εκτός από κρίση πανικού  :orchestra:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
:helpplea:Παιδες καμια μποτουλα θα παιζει μ αυτο το κρυο δε μπορει πηρε τιποτα το ματι σας;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Τώρα εξηγείται το άγχος σου. Πες το από την αρχή ότι την γαμησες ακαποτα  :rockon: . Κρεμπιε της έδωσες ή απλά είδες την καπότα να κρέμεται  ? Πάνε για εξετάσεις για να σου φύγει το άγχος αν και δεν έχεις τίποτα , εκτός από κρίση πανικού  :orchestra:
εγω θα ελεγα να μην κανει...δε χρειαζεται να ξερει...
ετσι κι αλλιως τα πρωτα συμπτωματα μπορει να εμφανιστουν μετα απο 10 χρονια  :grin: :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τώρα εξηγείται το άγχος σου. Πες το από την αρχή ότι την γαμησες ακαποτα  :rockon: . Κρεμπιε της έδωσες ή απλά είδες την καπότα να κρέμεται  ? Πάνε για εξετάσεις για να σου φύγει το άγχος αν και δεν έχεις τίποτα , εκτός από κρίση πανικού  :orchestra:

Μαν δεν την γαμησα ακαποτα ουτε ζητησα κατι τετοιο,οχι κρεμπιε δεν επαιξε εχυσα στο κωλομερι πανω,ουτε πιπα ακαποτα εγινε τιποτα.

προφανως η καποτα δεν βγηκε ποτε εντελως, νομιζω πρεπει να τραβηξα την καποτα απτο πουτσοκεφαλο (δεν θυμαμαι καλα)ειναι παντως μια μηχανικη κινηση που την κανω παντα με το αριστερο χερι και προφανως οταν την αφησα κρεμαστηκε απτο μουνι,η μιση ηταν μεσα δηλαδη,πρεπει να ειχε ανεβει αρκετα ψηλα η καποτα μεχρι το πουτσοκεφαλο αλλα δεν νομιζω να βγηκε, αν ειχε βγει θα εμενε μεσα λογικα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Μαν δεν την γαμησα ακαποτα ουτε ζητησα κατι τετοιο,οχι κρεμπιε δεν επαιξε εχυσα στο κωλομερι πανω,ουτε πιπα ακαποτα εγινε τιποτα.

προφανως η καποτα δεν βγηκε ποτε εντελως, νομιζω πρεπει να τραβηξα την καποτα απτο πουτσοκεφαλο (δεν θυμαμαι καλα)ειναι παντως μια μηχανικη κινηση που την κανω παντα με το αριστερο χερι και προφανως οταν την αφησα κρεμαστηκε απτο μουνι,η μιση ηταν μεσα δηλαδη,πρεπει να ειχε ανεβει αρκετα ψηλα η καποτα μεχρι το πουτσοκεφαλο αλλα δεν νομιζω να βγηκε, αν ειχε βγει θα εμενε μεσα λογικα.
Mast μας κουρασες!Δεν εχεις τιποτα!Keep fucking!
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μαν δεν την γαμησα ακαποτα ουτε ζητησα κατι τετοιο,οχι κρεμπιε δεν επαιξε εχυσα στο κωλομερι πανω,ουτε πιπα ακαποτα εγινε τιποτα.

προφανως η καποτα δεν βγηκε ποτε εντελως, νομιζω πρεπει να τραβηξα την καποτα απτο πουτσοκεφαλο (δεν θυμαμαι καλα)ειναι παντως μια μηχανικη κινηση που την κανω παντα με το αριστερο χερι και προφανως οταν την αφησα κρεμαστηκε απτο μουνι,η μιση ηταν μεσα δηλαδη,πρεπει να ειχε ανεβει αρκετα ψηλα η καποτα μεχρι το πουτσοκεφαλο αλλα δεν νομιζω να βγηκε, αν ειχε βγει θα εμενε μεσα λογικα.
Είμαι σίγουρος ότι δεν ζήτησες ακαποτο και να ζητούσες δεν θα σου κάνανε. Αυτό που γράφεις δεν γίνεται ούτε θεωρητικά ούτε πρακτικά. Για να τραβήξεις την καπότα από το πουτσοκεφαλο πρέπει να τον βγάλεις και η καπότα να είναι πάνω, να βγήκες και να έμεινε η μισή μέσα ούτε αυτό γίνεται εκτός και αν γαμουσες κωλο και βγαίνοντας έσφιξε και κράτησε την καπότα. Τον βουτούσες ακαποτα και η καπότα δεν μπήκε μέσα γιατί είχε πολλή κρέμα είναι η διάγνωση μου  :hi:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μαν δεν την γαμησα ακαποτα ουτε ζητησα κατι τετοιο,οχι κρεμπιε δεν επαιξε εχυσα στο κωλομερι πανω,ουτε πιπα ακαποτα εγινε τιποτα.

προφανως η καποτα δεν βγηκε ποτε εντελως, νομιζω πρεπει να τραβηξα την καποτα απτο πουτσοκεφαλο (δεν θυμαμαι καλα)ειναι παντως μια μηχανικη κινηση που την κανω παντα με το αριστερο χερι και προφανως οταν την αφησα κρεμαστηκε απτο μουνι,η μιση ηταν μεσα δηλαδη,πρεπει να ειχε ανεβει αρκετα ψηλα η καποτα μεχρι το πουτσοκεφαλο αλλα δεν νομιζω να βγηκε, αν ειχε βγει θα εμενε μεσα λογικα.

Τύπε,ηρεμησε,φήμες λενε οτι εχει σχεση με τον Φακιρη αλλα η κουφαλα δεν μιλάει,κανει τον κινέζο  :tickedoff:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Η Αφροδίτη στο Las Vegas είναι ακόμα φόλα ή βελτιώθηκε καθόλου στο δωμάτιο; Μου κάνε εντύπωση στο σαλόνι πηγαίνοντας στο δωμάτιο,αλλά βαριόμουν να περιμένω και πήγα δίπλα στην Ιωάννα όπου έγραψα κριτική και περιμένω να ανέβει
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Περαστικά στο φίλο azazel (Τάσο) και προσοχή, καλά Χριστούγεννα σε όλους με υγεία
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Την Μαρίζα στο Βέγκας δεν τη πέτυχες;
Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση απλά δεν μπαίνω συχνά. Όχι φίλος την πέτυχα δίπλα από το red diamond αν και είδα αρκετούς να λένε πως είναι στο vegas.
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
προσφατως μετα απο μεσημεριανο πιωμα (γιατι μονο ετσι μπορεις να πας) :grin: θυμηθηκα την 
εφηβικη μου εποχη κ περασα απο το πρασινο στον βαρδαρη..πλακα πλακα μου λειψε αυτη η
καλτιλα κ μυρωδια μουχλας απο  το εσωτερικο. Συνηθως δεν κανω πολλες γυρες απο τα
μπουρδελα γενικα μην μας τρακαρει γνωστος κ η περιοχη εκει βλεπω εχει πολυ κοσμο που
κυκλοφορει γυρω-γυρω,περναν κ αυτοκινητα πολλα  οπότε ηταν ψιλορισκο, τελος παντων
μπαινοντας μεσα βλεπω 4  :think: γυναικες με τα εσωρουχα, δυο μικρουλες (RO) λεπτουλες
κ αλλες δυο, η μια ρωσοποντια πρεπει να ηταν καπως γνωστη απο τα παλια περιπου 40 κ η
αλλη τελειως αδιαφορη. Για να μην φλυαρώ πηρα το ψηλο λεπτο γυφτορουμανακι στα 25 ευροπουλα
διστακτικο στην αρχη ανεβηκε απο πανω μου κ γαμιοταν σαν τρελο, πολυ το γουσταρησα, δεν
ξερει ελληνικα, ουτε αγγλικα κ μου λεει do you speak romanian? :2funny: :2funny: της λεω
σου φαινομαι για ρουμανος γαμω τον αντιθεο σου? δεν καταλαβε εννοειται..παρολα αυτα το
γαμησα κανα 20λεπτο, ενω ακουγοντουσαν απο μεσα οι αλλες να συζητανε δυνατα κ να μπαινοβγαινουν
οι πελατες κ να λενε μαλακιες με τη τσατσα. Αλλη μια κλασικη βαρδαροκατασταση περασε λοιπον 
Μετα επαιξε γυρα se 4-5 κολωμπαρα που θα περιγραψω αργοτερα στο αντιστοιχο thread :grin: :grin:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Τύπε,ηρεμησε,φήμες λενε οτι εχει σχεση με τον Φακιρη αλλα η κουφαλα δεν μιλάει,κανει τον κινέζο  :tickedoff:
υπονοείς ότι υφίσταται ερωτικής φύσεως σχέση ;;;; βασισμένη στο συναίσθημα πρωτίστως;;  :grin: :grin: (μιμούμενος λίγο τον κ. Blizardeye στην εκφορά του γραπτού λόγου)  
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Περαστικα κι απο μενα στον συναδελφο(azazel)και ευχαριστουμε πολυ που μας ενημερωσες για αυτο που επαθες.Μακαρι να μην ξανασυμβει σε κανενα μας εδω μεσα κατι παρομοιο. 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Σας ευχαριστω ολους παιδια,καλα Χριστούγεννα να εχουμε με υγεια!!!
Απο Δευτερα ξανα μάχιμος  :knockinb:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τύπε,ηρεμησε,φήμες λενε οτι εχει σχεση με τον Φακιρη αλλα η κουφαλα δεν μιλάει,κανει τον κινέζο  :tickedoff:

Ρε συ Αζα προσπαθω να ηρεμησω εχεις δικιο, εγω με την βραζιλιανα βρεθηκα 17 αυγουστου νομιζω δουλευε μεχρι μεσα νοεμβρη γιατι μετα εξαφανιστηκε?

Πωπω να ξερατε τι αγχος εχω παιδια τι να σας πω? ποιος παει να κανει τετοιες εξετασεις? θα μεινω στον τοπο εγω.

(συγνωμη για το πριξιμο ολο αυτο τον καιρο εχετε δικιο παιδια.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom