Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
προσφατως μετα απο μεσημεριανο πιωμα (γιατι μονο ετσι μπορεις να πας) :grin: θυμηθηκα την   
εφηβικη μου εποχη κ περασα απο το πρασινο στον βαρδαρη..πλακα πλακα μου λειψε αυτη η
καλτιλα κ μυρωδια μουχλας απο  το εσωτερικο. Συνηθως δεν κανω πολλες γυρες απο τα
μπουρδελα γενικα μην μας τρακαρει γνωστος κ η περιοχη εκει βλεπω εχει πολυ κοσμο που
κυκλοφορει γυρω-γυρω,περναν κ αυτοκινητα πολλα  οπότε ηταν ψιλορισκο, τελος παντων
μπαινοντας μεσα βλεπω 4  :think: γυναικες με τα εσωρουχα, δυο μικρουλες (RO) λεπτουλες
κ αλλες δυο, η μια ρωσοποντια πρεπει να ηταν καπως γνωστη απο τα παλια περιπου 40 κ η
αλλη τελειως αδιαφορη. Για να μην φλυαρώ πηρα το ψηλο λεπτο γυφτορουμανακι στα 25 ευροπουλα
διστακτικο στην αρχη ανεβηκε απο πανω μου κ γαμιοταν σαν τρελο, πολυ το γουσταρησα, δεν
ξερει ελληνικα, ουτε αγγλικα κ μου λεει do you speak romanian? :2funny: :2funny: της λεω
σου φαινομαι για ρουμανος γαμω τον αντιθεο σου? δεν καταλαβε εννοειται..παρολα αυτα το
γαμησα κανα 20λεπτο, ενω ακουγοντουσαν απο μεσα οι αλλες να συζητανε δυνατα κ να μπαινοβγαινουν
οι πελατες κ να λενε μαλακιες με τη τσατσα. Αλλη μια κλασικη βαρδαροκατασταση περασε λοιπον 
Μετα επαιξε γυρα se 4-5 κολωμπαρα που θα περιγραψω αργοτερα στο αντιστοιχο thread :grin: :grin:

φιλε και εγω αυτη πηρα που ειχε και ενα τατουαζ κατω απο τη κοιλια.δε μιλουσε καθολου ελληνικα.μονο που εγω πετυχα 2 αντι για 4
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τελικά τι σε τρόμαξε περισσότερο. ? Το ακαποτο ή το τραβελογαμησι που έκανες ? :think:

Και τα 2 φιλε μου με πειραξανε εννοειται και ακαποτα δεν ξερω αν μπηκα μου κολλησε σαν ιδεα γιαυτο κ ρωτουσα συνεχεια αν δουλευει ακομα η αν ειναι οκ,γτ εγω ο κακομοιρης δεν ηθελα εξτραδακια για ενα τυπικο-προβλεπε σεξακι πηγα.

... τεσπα αυτα μην γινομαι παλι κουραστικος. Χρονια πολλα σε ολους σας.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλα ρε παιδιά τι γίνεται εδω??
Λειπω τόσο καιρό και έχουμε μπουρδελα με με 4 κοπέλες ??? :grin: :grin:
Αν ειναι δυνατόν las vegas κατάσταση δηλαδή ??
Ποποπο μεγαλεία στην πολη μας........ :2funny:

Μάγκες χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και καλα γαμησια να έχουμε!!
Που σαι συ ρε χρονια και ζαμανια γυρισες?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
επιβεβαιωνω και εγω για αντριαννα στο νικ.ουρανου 28..καμια αλλαγη για οσοι την θυμουνται παλια...τρελο σεξακι και αξιζει μια δοκιμη...
πισωκολητο γαμησι στα ορθια να την εχω κολημενη στον τοιχο και να την καρφωνω...κανει τα παντα και δε λεει οχι σε τιποτα..
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ρε συ φίλος mastokavlidis και γω πήγα με την Έλενα το τραβελι τότε που πήγε ο Φακιρης την  επόμενη μέρα δηλαδή. Σε εμένα πέρυσι με έτυχε να τρύπησει η καποτα και να τελειώσω μέσα της στο νικηφόρου ουρανου 26τη θεία τη Σύλβια, έχει γράψει και ο al Pacino αρκετές κριτικές γι αυτήν, ήταν Σάββατο κιόλας και τρελάθηκα στο άγχος πήγα τη Δευτέρα έκανα εξετάσεις όλα οκ, ξαναπήγα τώρα τον Ιούνιο και όλα πάλι οκ. Με έδειχνε κιόλας τα χαρτιά της αυτή ότι και καλά δε πρέπει να φοβάμαι εγώ αλλά αυτή αλλά φυσικά αυτό δε με καθησύχασε. Και άλλη μια φορά στο Godiva πριν ξανά 2 χρόνια τελείωσα και μόλις πήγα να τραβηχτω η καποτα έμεινε μέσα στη ξανθιά τη νταρντανα τότε τη Νταϊάνά. Και o συναθλητής blastbeat είχε γράψει για την λαούρα ότι μόλις βγήκε η καποτα ήταν κομμάτια. Ψυχραιμία.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Αντριάνα η Ισπανίδα που είναι και μαμά δε θα ξανάρθει? Είχε εμφανιστεί ένα φεγγάρι και πάλι χάθηκε.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και λεφτά  :grin:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Η Αντριάνα η Ισπανίδα που είναι και μαμά δε θα ξανάρθει? Είχε εμφανιστεί ένα φεγγάρι και πάλι χάθηκε.
 
  Τελευταια φορα που ηταν εδώ μου ειπε ότι θα ξαναρθει σε 6 μηνες για 2-3 εβδομαδες
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ρε συ φίλος mastokavlidis και γω πήγα με την Έλενα το τραβελι τότε που πήγε ο Φακιρης την  επόμενη μέρα δηλαδή. Σε εμένα πέρυσι με έτυχε να τρύπησει η καποτα και να τελειώσω μέσα της στο νικηφόρου ουρανου 26τη θεία τη Σύλβια, έχει γράψει και ο al Pacino αρκετές κριτικές γι αυτήν, ήταν Σάββατο κιόλας και τρελάθηκα στο άγχος πήγα τη Δευτέρα έκανα εξετάσεις όλα οκ, ξαναπήγα τώρα τον Ιούνιο και όλα πάλι οκ. Με έδειχνε κιόλας τα χαρτιά της αυτή ότι και καλά δε πρέπει να φοβάμαι εγώ αλλά αυτή αλλά φυσικά αυτό δε με καθησύχασε. Και άλλη μια φορά στο Godiva πριν ξανά 2 χρόνια τελείωσα και μόλις πήγα να τραβηχτω η καποτα έμεινε μέσα στη ξανθιά τη νταρντανα τότε τη Νταϊάνά. Και o συναθλητής blastbeat είχε γράψει για την λαούρα ότι μόλις βγήκε η καποτα ήταν κομμάτια. Ψυχραιμία.

Εχεις δικιο μαν ψυχραιμια θελει αλλα αμα σου τυχει κατι πρωτη φορα ειναι καπως καταλαβαινεις!!

παντως οταν της εδειξα την καποτα που κρεμοταν στο μουνι στον αερα (ηταν στα 4 δεν τελειωσα μεσα) Ταραχτηκε!!

μου λεει α!! βγηκε το προφυλακτικο? εχυσες μεσα? λεω οχι, μηπως μου λεει εχυσες λιγο μεσα λιγο εξω? λεω οχι μονο εξω εχυσα.
φανηκε δηλαδη να πειραχτηκε αρκετα εκεινη την στιγμη.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Εχεις δικιο μαν ψυχραιμια θελει αλλα αμα σου τυχει κατι πρωτη φορα ειναι καπως καταλαβαινεις!!

παντως οταν της εδειξα την καποτα που κρεμοταν στο μουνι στον αερα (ηταν στα 4 δεν τελειωσα μεσα) Ταραχτηκε!!

μου λεει α!! βγηκε το προφυλακτικο? εχυσες μεσα? λεω οχι, μηπως μου λεει εχυσες λιγο μεσα λιγο εξω? λεω οχι μονο εξω εχυσα.
φανηκε δηλαδη να πειραχτηκε αρκετα εκεινη την στιγμη.

Οι σωστές επαγλεμτατιες φανερά χεζονται πρώτες αυτο ειναι το πρωτο καλο σημάδι, μετα σου δείχνουν εξετάσεις και αν ειναι και τοσο καλες παιζει να σου πουν κάνε και εσυ αλλα για δικό τους καλο, καρφί φεύγουν μπάνιο και κανουν πλύσεις στο αίσιο τους με γνωστα αντισηπτικά κτλ , αυτο βεβαια δεν τις σώνει 100% .
Λογικό λοιπόν το άγχος και ο πανικός ο οποίος φυσικα ποτε σχεδόν δεν επιβεβαιώνεται τουλαχιςτον στις εδω γκόμενες, ποιο πιθανό θεωρω να αρπάζεις οτιδήποτε απο γκομενακι δικό σου ακαποτο........
Να προσέχετε απλα σε ποιες πατε οι καθαρές φαίνονται απο χιλιόμετρο. Οσο αφορα την υγιεινή τους , ε ζητάς και χαρτιά και καπως εισαι καλύτερα, η καποτα ομως σώζει ....τίποτα αλλο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Μη σκατε με μαλακιες ρε παιδια...εγω παιζει να'χω ηδη 4 παιδια διαφορετικων εθνικοτητων κιολας...αλλα παραμενω ψυχραιμος  :grin: :grin:

Χρονια πολλα σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης!!!  :rockon:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Οι σωστές επαγλεμτατιες φανερά χεζονται πρώτες αυτο ειναι το πρωτο καλο σημάδι, μετα σου δείχνουν εξετάσεις και αν ειναι και τοσο καλες παιζει να σου πουν κάνε και εσυ αλλα για δικό τους καλο, καρφί φεύγουν μπάνιο και κανουν πλύσεις στο αίσιο τους με γνωστα αντισηπτικά κτλ , αυτο βεβαια δεν τις σώνει 100% .
Λογικό λοιπόν το άγχος και ο πανικός ο οποίος φυσικα ποτε σχεδόν δεν επιβεβαιώνεται τουλαχιςτον στις εδω γκόμενες, ποιο πιθανό θεωρω να αρπάζεις οτιδήποτε απο γκομενακι δικό σου ακαποτο........
Να προσέχετε απλα σε ποιες πατε οι καθαρές φαίνονται απο χιλιόμετρο. Οσο αφορα την υγιεινή τους , ε ζητάς και χαρτιά και καπως εισαι καλύτερα, η καποτα ομως σώζει ....τίποτα αλλο.

Αδερφε συμφωνω μαζι σου, αυτο που εγινε ηταν καθαρα τυχαιο δεν το περιμενα και εγω αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι υπηρξα μεσα της ακαποτα.

Προφανως ειχε ξετυλιχτει η καποτα μεχρι ψηλα στο κεφαλακι αλλα δεν βγηκε, (λογικα την τραβηξα απο πανω) και η μιση καποτα ισως και λιγο λιγοτερο προς το τελος της (η ουριτσα δλδ που μπενει το σπερμα ισως και λιιιγο παραπανω) ειχε πιαστει στο μουνι της και κρεμοταν στον αερα, ειναι λιγο περιεργο το σκηνικο,

Ολα αυτα σε συνδυασμο με το που εμαθα μετα εδω οτι ειναι και αλλαγης φυλου φρικαρα!!

Τεσπα το πολυ πολυ να μου κανετε δωρο τα κολυβα στη κηδεια μου.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Μη σκατε με μαλακιες ρε παιδια...εγω παιζει να'χω ηδη 4 παιδια διαφορετικων εθνικοτητων κιολας...αλλα παραμενω ψυχραιμος  :grin: :grin:

Χρονια πολλα σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης!!!  :rockon:
Να πως φαίνεται ο σωστός μπουρδελιαρης τα γράφει όλα στ α.....α του δεν πτοείται από τίποτα, γεια σου ρε αλάνι al Pacino
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Μην σου σκιστει η καποτα με γκομενα εκει δεν εχει εξοδο να φυγεις απο το μπουρδελο.!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Αδερφε συμφωνω μαζι σου, αυτο που εγινε ηταν καθαρα τυχαιο δεν το περιμενα και εγω αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι υπηρξα μεσα της ακαποτα.

Προφανως ειχε ξετυλιχτει η καποτα μεχρι ψηλα στο κεφαλακι αλλα δεν βγηκε, (λογικα την τραβηξα απο πανω) και η μιση καποτα ισως και λιγο λιγοτερο προς το τελος της (η ουριτσα δλδ που μπενει το σπερμα ισως και λιιιγο παραπανω) ειχε πιαστει στο μουνι της και κρεμοταν στον αερα, ειναι λιγο περιεργο το σκηνικο,

Ολα αυτα σε συνδυασμο με το που εμαθα μετα εδω οτι ειναι και αλλαγης φυλου φρικαρα!!

Τεσπα το πολυ πολυ να μου κανετε δωρο τα κολυβα στη κηδεια μου.

Τζάμπα τρως φρίκης..επισης μια που εχει κανει αλλαγη φύλου και δεν εχει εσωτερικά οτι εχει η γυναίκα
Η κανονική κοινος δεν εχει κύκλο και τα συναφή δεν κατεβάζει και τα ιδια παράσημα εως και καθόλου.

Τζάμπα βασανίζεσαι λοιπόν.....

Καλα Χριστούγεννα σε ολους (σαν την καποτα την καλη δεν εχει)

:sunglasses:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εχεις δικιο μαν ψυχραιμια θελει αλλα αμα σου τυχει κατι πρωτη φορα ειναι καπως καταλαβαινεις!!

παντως οταν της εδειξα την καποτα που κρεμοταν στο μουνι στον αερα (ηταν στα 4 δεν τελειωσα μεσα) Ταραχτηκε!!

μου λεει α!! βγηκε το προφυλακτικο? εχυσες μεσα? λεω οχι, μηπως μου λεει εχυσες λιγο μεσα λιγο εξω? λεω οχι μονο εξω εχυσα.
φανηκε δηλαδη να πειραχτηκε αρκετα εκεινη την στιγμη.
Φοβήθηκε μη μείνει έγκυος  :jerking:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μη σκατε με μαλακιες ρε παιδια...εγω παιζει να'χω ηδη 4 παιδια διαφορετικων εθνικοτητων κιολας...αλλα παραμενω ψυχραιμος  :grin: :grin:

Χρονια πολλα σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης!!!  :rockon:
Να κανονισει ο Μπουχος μια συνάρτηση και να τα φέρουμε όλοι..... Σε παιδότοπο φυσικά  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom