Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (1 μέλη και 166 επισκέπτες)

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
Καλως ήρθες ξανά πρόεδρε της παλιάς μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης,αλλά μπορεί να ξαναγίνεις και πάλι που ξέρεις....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Το οτι δεν σ'αρεσει η γνωμη του αλλου δεν σε δινει το δικαιωμα να το χαρακτιριζεις στενομυαλο αν το ξανακανεις θα σε βρισω ασχημα να ξερεις.Τωρα το συμπερασμα αυτο οτι δεν μ'αρεσει καμια και οτι φταιει το δεκαρικο απο που το εβγαλες..αν καταλαβες για τι αμφιβαλω το θεμα μας οσοι συζηταμε για τις τιμες ειναι οτι τα 40 ειναι πολλα για δεκα λεπτα,την ωρα που πολλοι απο εμας ειναι ανεργοι η δυσκολευονται να τα βγαλουν περα..νταξει καταλαβαινω οτι μερικοι ειναι ανετοι εδω μεσα οικονομικα και τα 40 δεν τους λενε κατι..αλλα απο τι μερια τους θελω να καταλαβουν και τους υπολοιπους,εκτος και αν ζειτε στο μονακο οπου τα πραγματα ειναι διαφορετικα γιατι εμεις που ζουμε ελλαδα εχουμε οικονομικα προβληματα..

40 ειναι πολλα για 10-15 λεπτα...ακομη και τα 30!
σιγουρα οπως λες υπαρχουν κ' καποιοι ανετοι..καλα κανουν την δουλεια τους. Αλλα σε σχεση με την σημερινή κριση που περνουμε 25-30€ το 8αωρο, τα 30 κ' 40 ειναι πολλα γιαυτο τον χρονο που προσφερουνε...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
αφου ειπε γεια ο gl ας πω κι εγω...
μονο ο kikas εμεινε...αν ζει
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
και για να μη φανω εντελως ανενεργος...θεωρω την κατασταση τραγιη σε σχεση με παλια...η τζεσι που λετε στις βιλες απο εμενα approved...
αλλα γενικα πολυ κακο value for money πλεον το σπορ μας παιχτες...καλα να περνατε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
Χαιρετω και καλωσοριζω το ιστορικο μελος και συντροφο gl  :rockon: :rockon:

που χαθηκες βρε αλανιαρη??  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Και μια τρομερη συμπτωση σημερα...μαζι με τον gl επεστρεψε και η Μονικα απο σημερα στην εδρα της κανονικα πρωινη στο Godiva απο τις 9πμ-7μμ
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Μαλλον για μενα ειναι αυτο ετσι..δεν με ξερεις και θα σου πω κατι για να μαθαινεις.Καποια ατομα εδω μεσα που ειναι παλια μελη ειχαν αλλα νικ που ειχαν και κριτικες και τσαρκες, ομω ςγια το χ.ψ δικο τους λογο εσβησαν τα προφιλ τους.Ενας απο αυτους ειμαι και εγω και αν θελεις να το επιβεβαιωσεις η ελα σε συναντηση η ρωτα καποιο ατομο που ερχεται συχνα σε συναντησης μελων της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης και ρωτα τον γιατι εκει εχω πει δημοσια πια νικ ειχα παλιοτερα, καταλαβες τωρα.Τωρα καλο ειναι να μην μιλας για απαξιωσεις σε ατομα που βγαινουν μια φορα το μηνα και κανουν συναντησης μελων και γραφουν εδω μεσα διπλες τσαρκες και αλλα πολλα.. ενω αλλοι κρυβονται πισω απ το π.σ με την φτηνη δικαιολογια οτι δεν ερχομαι γιατι φοβαμαι μην με δει ο κοσμος.

Γενικό ήταν το ποστ μου, σαφώς όμως η αφορμή υπήρξε αυτό το σχόλιό σου

Κι όμως ο παράδεισος είναι αλλού και ίσως όχι τόσο κοντά, αλλά ούτε και μακριά, χθεσινή επίσκεψη στο μπουρδελακι του Πλατέως στον Δρόμο από Χαλκηδώνα για Αλεξάνδρεια, Άννα κοπέλα από Ρουμανία με κολάρα άλλο πράμα, πολύ συμμετοχική και άκρως ερωτική, ίσως και η κωλάρα της χρονιάς να είναι, δίνει και κολαράκι στα 70, εγώ πέρασα με το 30, ίσως την επόμενη φορά. Λεπτομέρειες στην κριτκή.

:helpplea:  Μου είπε ότι έχει δουλέψει σε μαγαζιά από καβάλα, σέρρες , ξάνθη κλπ σε εκείνες τις περιοχές, αν κάποιος συναθλητής γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει για να μην υπάρχει μόνο η δική μου αναφορά, έιναι 45 km μακριά το μαγαζί από Βαρδάρη.
Ο αλλος λεει ο παραδεισος βρισκεται στο δρομο χαλκηδωνα-αλεξανδρειας χαχαχα παει μας ψεκαζουν δεν μπορει να ειναι αλλιος  :grin: ρε φιλε περασες καλα αλλα μην υπερβαλεις και ξεσηκωνεις τον κοσμο να τρεχει σε αυτο τον κολοδρομο της παλιας εθνικης  :uglystupid: δλδ δεν σας κοβει καθολου οταν γραφεται κριτικες,τι να πω αλλο  :S

Οι προσβλητικοί χαρακτηρισμοί στους οποίους αναφέρθηκα ήταν αυτοί που φαίνονται παραπάνω. Έγραψε ο Gameover μία πληροφορία. Για κάποιους μπορεί να είναι αδιάφορη. Κάποιοι άλλοι όμως, για χ,ψ λόγους μπορεί να πάνε (γιατί έτυχε να περνάνε από εκεί κοντά, γιατί δουλεύουν κάπου εκεί, γιατί γενικώς είναι στη γύρα ή τους αρέσει η εξερεύνηση, οτιδήποτε), και να περάσουν και καλά. Εσύ αν δεν ενδιαφέρεσαι, απλά αγνόησέ το. Ποιος ο λόγος να το σχολιάσεις με αυτό τον μάλλον προσβλητικό τρόπο;
Θα μου πεις τώρα, εσύ τι είσαι; Δικηγόρος του Gameover (ή του οποιουδήποτε Gameover); Ή θα έρθω να σου πω τι να κάνεις; Όχι βέβαια, αλλά όπως και να το κάνουμε χτυπάει άσχημα και ήθελα να το καυτηριάσω. Ενδεχομένως εσύ να το έγραψες με άλλο ύφος, ίσως και λίγο στο χαβαλέ ή χιουμοριστικά, αλλά στο γραπτό λόγο βγήκε άσχημα. Πως θα σου φαινόταν εσένα για παράδειγμα αν έγραφες μία πληροφορία και κάποιος σου απαντούσε "είσαι καθυστερημένος, δε σου κόβει καθόλου";
Κατά τα άλλα, σαφώς και δε γνωριζόμαστε, δεν αμφισβητώ όσα λες, αλλά στην τελική δεν έχει σημασία ποια νικς είχες ή πόσες κριτικές έγραψες, επιμένω ότι δεν είναι ωραίο να τη λες έτσι σε ένα μέλος που μάλιστα έχει γράψει και προσφέρει πάρα πολλά. Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου (πως θα μπορούσα άλλωστε, αφού δε γνωριζόμαστε), και σου τα λέω όλα αυτά πολύ καλοπροαίρετα.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....

είχε λείψει ο gl όχι μόνο από τη Μπουρδελοκατάσταση αλλά από το φόρουμ γενικά, είναι ευχάριστο να τον ξαναβλέπουμε εδώ  :hi:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
καλα βρε εκει στισ βιλλεσ πατε καλα :think: :think:. πρωτον εχουν μαζεψη ολα τα μπαζα τησ περοιοχησ που τα γαμουσεσ με 25 κ 30 κ ηταν : :erection: :erection:. οχι μονο αυτο τα βαφτησαν κιολασ κ οταν πασ σε λενε εχω καινουργια κοπελα :2funny: :2funny: κ οταν τουσ λεσ την επαιρνα με το 30 σου την λενε κιολασ εμεισ 40 παιρνουμε κ η κοπελα ειναι καινουργια.αντε φερτε κανα καλο μουνακι με τα λεφτα που ζητατε.η μονη που εμεινε ειναι η βικυ καυτη πρεπη να τουσ κανει νερα γιατι δουλευη οποτε γουσταρη.Υ.Γ.κ δεν το γραφω για το δεκαρικο παραπανω αλλα για τα μπαζα που μασ πλασαρουν.
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
κ καινουργια η νινα που λενε τα πουλεν στο σαιτ με τησ φωτο ειναι η μονικα η μεξικανα που την ειχα παρει με ενα 20 στησ αρχεσ τησ. κ τωρα πηγε 40 :2funny: :2funny: :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
κ καινουργια η νινα που λενε τα πουλεν στο σαιτ με τησ φωτο ειναι η μονικα η μεξικανα που την ειχα παρει με ενα 20 στησ αρχεσ τησ. κ τωρα πηγε 40 :2funny: :2funny: :2funny:
όχι ρε μεξικάνα! Το λεπτό ρουμανοπιπινακι ειναι που τελευταία δούλευε ως Μόνικα και πιο παλιά με τα ονόματα Εμμανουέλα και Τζίνα! :grin:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
όχι ρε μεξικάνα! Το λεπτό ρουμανοπιπινακι ειναι που τελευταία δούλευε ως Μόνικα και πιο παλιά με τα ονόματα Εμμανουέλα και Τζίνα! :grin:
κ χρηστινα στησ αρχεσ στο τσιρκο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
καλα βρε εκει στισ βιλλεσ πατε καλα :think: :think:. πρωτον εχουν μαζεψη ολα τα μπαζα τησ περοιοχησ που τα γαμουσεσ με 25 κ 30 κ ηταν : :erection: :erection:. οχι μονο αυτο τα βαφτησαν κιολασ κ οταν πασ σε λενε εχω καινουργια κοπελα :2funny: :2funny: κ οταν τουσ λεσ την επαιρνα με το 30 σου την λενε κιολασ εμεισ 40 παιρνουμε κ η κοπελα ειναι καινουργια.αντε φερτε κανα καλο μουνακι με τα λεφτα που ζητατε.η μονη που εμεινε ειναι η βικυ καυτη πρεπη να τουσ κανει νερα γιατι δουλευη οποτε γουσταρη.Υ.Γ.κ δεν το γραφω για το δεκαρικο παραπανω αλλα για τα μπαζα που μασ πλασαρουν.
Αστα να πανε συναδελφε τραγικα τα πραματα στην πολη μας
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Ερημίτη: Τζαστίν και απέναντι μια πιτσιρίκα Γκαμπριέλα...σούπερ εμφανισιακά μου φάνηκε, αλλά μέσα δεν πρέπει να λέει κάτι,κάνω λάθος?
Μινωταύρου μια Μαρία...χάλι για μένα.
Α.Γ. 24 η Μιρέλα.

λυπήθηκα το 30ρι...την έκανα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
όχι ρε μεξικάνα! Το λεπτό ρουμανοπιπινακι ειναι που τελευταία δούλευε ως Μόνικα και πιο παλιά με τα ονόματα Εμμανουέλα και Τζίνα! :grin:
εν τω μεταξύ η εμμανουελα και η νινα ειναι το ιδιο και το αυτο ε??
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Ερημίτη: Τζαστίν και απέναντι μια πιτσιρίκα Γκαμπριέλα...σούπερ εμφανισιακά μου φάνηκε, αλλά μέσα δεν πρέπει να λέει κάτι,κάνω λάθος?
Μινωταύρου μια Μαρία...χάλι για μένα.
Α.Γ. 24 η Μιρέλα.

λυπήθηκα το 30ρι...την έκανα
Δεν κανεις λαθος φιλε η Γκαμπριελα δε λεει μια μεσα
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Ερημίτη: Τζαστίν και απέναντι μια πιτσιρίκα Γκαμπριέλα...σούπερ εμφανισιακά μου φάνηκε, αλλά μέσα δεν πρέπει να λέει κάτι,κάνω λάθος?
Μινωταύρου μια Μαρία...χάλι για μένα.
Α.Γ. 24 η Μιρέλα.

λυπήθηκα το 30ρι...την έκανα
η πρωτη πολλα χρονια στο κουρπετι εγω την ειχα παρει στισ αρχεσ τησ στο βαρδαρι κ δεν με αρεσε. η δευτερη πρεπει να σε βγηκε με κατι μουτρα που λεσ εχασε τιποτα.οσεσ φορεσ κ να την ειδα μονο με τα μουτρα που βγανει δεν την πηρα για να σε πω.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Η Τζαστιν οκ...δυο φορες που την εχω παρει ειναι καλη...οχι τιποτα συγκλονιστικο
Η Μιρελα παλι επισης γνωστη
γενικα τα ιδια και τα ιδια παρα την αποχη μου...

μετριοτητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom