Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
Χάθηκες, καλώς ήρθες και πάλι.
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
:kneel:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλοσ ηρθεσ gl.θα χαρω πολυ βρε αν ηρθεσ για να μεινεισ.καλημερεσ.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
προσεχε λιγο τις εκφρασεις σου γιατι εισαι πολυ απολυτος...
Ο τελευταιος που εγραψε θετικα για την Αλινα ειμαι εγω αρα τη φραση 'μη τρως παπα απο μερικους' να τη λες για αλλους,οχι για μενα...πρωτη φορα τη γνωρισα,δεν εχω κανενα συμφερον,μου φερθηκε αψογα κι αυτο μεταφερω εδω μεσα...σου αρεσει πας δε σου αρεσει δεν πας

σου αρεσει η Νατασα με 40ε στις Βιλλες πας...δε σου αρεσει ή διαφωνεις δεν πας
οι λοιποι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται
Κοιτα,αν ο ραπτορας διαβασε την κριτικη σου και πηγε μετα στην αλινα και εγραψε μετα οτι εγραψε εφαγε παπα απο σενα για την συγκεκριμενη κοπελα...της μαλακιες που γραφεις οτι δεν εχεις συμφεροντα απο αυτην εσυ τα λες.. εγω ποτε δεν ειπα κατι τετοιο για σενα...Τωρα η νατασα που κολλαει με την κριτικη σου για την αλινα και το τι εγραψε ο ραπτορας μονο εσυ ξερεις.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
και δεν γινονται ολα για τα λεφτα...να εισαι σιγουρος
εσυ και πολλοι αλλοι σκεφτεστε τοσο στενομυαλα και γι'αυτο δε σας αρεσει ποτε καμια και μετα σας φταιει το 10αρικο το εξτρα
Το οτι δεν σ'αρεσει η γνωμη του αλλου δεν σε δινει το δικαιωμα να το χαρακτιριζεις στενομυαλο αν το ξανακανεις θα σε βρισω ασχημα να ξερεις.Τωρα το συμπερασμα αυτο οτι δεν μ'αρεσει καμια και οτι φταιει το δεκαρικο απο που το εβγαλες..αν καταλαβες για τι αμφιβαλω το θεμα μας οσοι συζηταμε για τις τιμες ειναι οτι τα 40 ειναι πολλα για δεκα λεπτα,την ωρα που πολλοι απο εμας ειναι ανεργοι η δυσκολευονται να τα βγαλουν περα..νταξει καταλαβαινω οτι μερικοι ειναι ανετοι εδω μεσα οικονομικα και τα 40 δεν τους λενε κατι..αλλα απο τι μερια τους θελω να καταλαβουν και τους υπολοιπους,εκτος και αν ζειτε στο μονακο οπου τα πραγματα ειναι διαφορετικα γιατι εμεις που ζουμε ελλαδα εχουμε οικονομικα προβληματα..
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ενταξει ρε δε νομιζω ο Αλ να πουλαει παπα ετσι κ αλλιως την ειχα δοκιμασμενη απλα ειπα μηπως τυχον αλλαξε αλλα παπαρια προφανος με τον Αλ ταιργιαξανε
Να βρε μιλαμε για την συγκεκριμενη κριτικη και το τι εγραψες μετα εσυ εδω.. δεν ειπα οτι ο αλλος γενικα πουλαει παπα.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
καποιες κοπελες εχουν σταθερο στυλ και παροχες γι αυτο και εχουν σταθερη πελατεια καποιες αλλες ποτε ετσι ποτε γιουβετσι και μιλαμε ακομη και με τον ιδιο πελατη και πολλες φορες η πολυ οικειότητα τα χαλαει εντελως
Ναι ομως η συγκεκριμενη κοπελα (αλινα) σχεδον σε ολους δεν ηταν καλη,νταξει μπορει στην τελευταια κριτικη να εγινε ξαφνικα σουπερ!! :o δεν λεω γινονται κι αυτα..απλα εγω απαντησα στο ραπτορα που την επομενη μερα πηγε στην σουπερ αλινα και ακομα κλαιει τα λεφτα του και με προγραμμα απο τι εγραψε... δεν χρειαζεται να γενικευουμε στις κοπελες..μιλαμε για μια συγκεκριμενη.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....

Που εισαι ρε λαμογιο gl ???
Ηρθες για να μεινεις η παλι φαντομας θα εισαι?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Χωρίς να έχω τη διάθεση να κάνω το δικηγόρο κανενός, είναι τουλάχιστον αστείο άτομα που δεν έχουν γράψει ούτε μία(!) κριτική και μπαίνουν κυρίως για τσατ να τη λένε σε άλλα που έχουν γράψει εκατοντάδες κριτικές και έχουν συμβάλλει τα μέγιστα στην ενημέρωση. Συν το ότι σπαμάρουν ανελέητα το θρεντ με τις ίδιες και τις ίδιες χιλιοειπωμένες θεωρίες περί τιμών.  :headbang:
Είναι που είναι η κατάσταση πεσμένη και κάπως μίζερη στη Θεσσαλονίκη, με αυτές τις μλκς θα απαξιωθεί τελείως το θρεντ.
Μαλλον για μενα ειναι αυτο ετσι..δεν με ξερεις και θα σου πω κατι για να μαθαινεις.Καποια ατομα εδω μεσα που ειναι παλια μελη ειχαν αλλα νικ που ειχαν και κριτικες και τσαρκες, ομω ςγια το χ.ψ δικο τους λογο εσβησαν τα προφιλ τους.Ενας απο αυτους ειμαι και εγω και αν θελεις να το επιβεβαιωσεις η ελα σε συναντηση η ρωτα καποιο ατομο που ερχεται συχνα σε συναντησης μελων της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης και ρωτα τον γιατι εκει εχω πει δημοσια πια νικ ειχα παλιοτερα, καταλαβες τωρα.Τωρα καλο ειναι να μην μιλας για απαξιωσεις σε ατομα που βγαινουν μια φορα το μηνα και κανουν συναντησης μελων και γραφουν εδω μεσα διπλες τσαρκες και αλλα πολλα.. ενω αλλοι κρυβονται πισω απ το π.σ με την φτηνη δικαιολογια οτι δεν ερχομαι γιατι φοβαμαι μην με δει ο κοσμος.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Μαλλον για μενα ειναι αυτο ετσι..δεν με ξερεις και θα σου πω κατι για να μαθαινεις.Καποια ατομα εδω μεσα που ειναι παλια μελη ειχαν αλλα νικ που ειχαν και κριτικες και τσαρκες, ομω ςγια το χ.ψ δικο τους λογο εσβησαν τα προφιλ τους.Ενας απο αυτους ειμαι και εγω και αν θελεις να το επιβεβαιωσεις η ελα σε συναντηση η ρωτα καποιο ατομο που ερχεται συχνα σε συναντησης μελων της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης και ρωτα τον γιατι εκει εχω πει δημοσια πια νικ ειχα παλιοτερα, καταλαβες τωρα.Τωρα καλο ειναι να μην μιλας για απαξιωσεις σε ατομα που βγαινουν μια φορα το μηνα και κανουν συναντησης μελων και γραφουν εδω μεσα διπλες τσαρκες και αλλα πολλα.. ενω αλλοι κρυβονται πισω απ το π.σ με την φτηνη δικαιολογια οτι δεν ερχομαι γιατι φοβαμαι μην με δει ο κοσμος.

Ρε μ@λ@κ@ σταματα τα ντουμανια,εχεις καψει εγκεφαλικα κυτταρα...

Ποτε εγραψες εσυ εδω μεσα κριτικη και τσαρκα???

Υ.Γ Μπαουγκ και ας μη γαμησω ποτε  :birdman:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ρε μ@λ@κ@ σταματα τα ντουμανια,εχεις καψει εγκεφαλικα κυτταρα...

Ποτε εγραψες εσυ εδω μεσα κριτικη και τσαρκα???

Υ.Γ Μπαουγκ και ας μη γαμησω ποτε  :birdman:
Αι γαμησου βρωμοσκουλιξ  :birdman: οταν εγραφα εγω τσαρκες και κριτικες εσυ επαιζες το πουλι σου λαμογιο  :grin:

υγ. το μπουξο και τα ματια σου μλκ. ερωτευτηκε πολυ και θα κανει καμια τρελα :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Αι γαμησου βρωμοσκουλιξ  :birdman: οταν εγραφα εγω τσαρκες και κριτικες εσυ επαιζες το πουλι σου λαμογιο  :grin:

υγ. το μπουξο και τα ματια σου μλκ. ερωτευτηκε πολυ και θα κανει καμια τρελα :2funny:
Μια χαρα ειμαι βρε μλκ. Έλα να σε τσαρκαρω όπως παλια για να νιώσεις και λίγο μπουρδελιαρης! :grin: :birdman:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820

Συνημμένα

  • 1977331_637765553029380_8532403377604703669_n.jpg
    1977331_637765553029380_8532403377604703669_n.jpg
    11,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom