Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Μαν αυτο το ξερω γ αυτο και σπανια ανεβαζω κριτικες πχ η κομοδινολαρα του λαφαμ στις βιλλες ηταν αστερι εγω περασα τελεια μαζι της οσες φορες πηγα με το που ανεβασα κριτικη αρχισαν οι μαλακιες γ αυτο πλεον δεν ανεβαζω τιποτα μα τιποτα και περναω καλα για τον εαυτο μου

Έτσι . . . είχα να πάω χρόνια γιατί στα μέσα με τέλος Λα φαμ είχε γίνει σερσέ λα φαμ . . . Στις βίλες άλλαξε η κορασίς . . . μάλλον έγινε upgrade στο μεροκάματο . . .

Μπάι δε γουέι . . . Γιατί οι βίλες είναι ακόμα στο 40άρι ? ? ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Προχθες πηγα στην γαληνη στις βιλες και το μετανιωσα. Η κοπελα εχει κανει μια πλαστικη στο στηθος και κατα τ' αλλα παρατημενο τον εχει τον εαυτο της, χοντρουλα και αξυριστη κατω, ακομα και η πλαστικη δεν μου αρεσε σαν μπαλονια εκανε τα βυζια και πεταγονταν οι φλεβες εντονα απο το φουσκωμα. Γενικα δεν μου αρεσε, λιγο τα καλα λογια που ακουσα περιστασιακα και το γεγονος οτι μια αλλη τσατσα στις βιλες μου την ειπε για την βανεσσα οτι τι θες να την παντρευτεις η τιποτα υπαρχουν και αλλες κοπελες και την εκανα την μαλακια να δοκιμασω την γαληνη.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Προχθες πηγα στην γαληνη στις βιλες και το μετανιωσα. Η κοπελα εχει κανει μια πλαστικη στο στηθος και κατα τ' αλλα παρατημενο τον εχει τον εαυτο της, χοντρουλα και αξυριστη κατω, ακομα και η πλαστικη δεν μου αρεσε σαν μπαλονια εκανε τα βυζια και πεταγονταν οι φλεβες εντονα απο το φουσκωμα. Γενικα δεν μου αρεσε, λιγο τα καλα λογια που ακουσα περιστασιακα και το γεγονος οτι μια αλλη τσατσα στις βιλες μου την ειπε για την βανεσσα οτι τι θες να την παντρευτεις η τιποτα υπαρχουν και αλλες κοπελες και την εκανα την μαλακια να δοκιμασω την γαληνη.
Συμβαινουν αυτα μαν και γω χθες την πατησα με την Αλινα αν και την ειχα ξαναπαρει ειπα μηπως αλλαξε αλλα παπαρια τζαμπα το 50αρικο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Συμβαινουν αυτα μαν και γω χθες την πατησα με την Αλινα αν και την ειχα ξαναπαρει ειπα μηπως αλλαξε αλλα παπαρια τζαμπα το 50αρικο
Rap έδωσες 50 κ δεν πήρες δώρο?  :pipa1:Είσαι άτυχος!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Συμβαινουν αυτα μαν και γω χθες την πατησα με την Αλινα αν και την ειχα ξαναπαρει ειπα μηπως αλλαξε αλλα παπαρια τζαμπα το 50αρικο
Η αλινα παντα μετρια ηταν, λες να αλλαξε ξαφνικα....μην τρως παπα απο μερικους..  :uglystupid: παντως το δωρακι που λενε δεν το αποκλειω,ξερεις το κανουν για να πηγαινεις με μεγαλυτερα προγραμματα ενω στα απλα ειναι συνηθως ξεπετες.Για τα λεφτα γινονται ολα μαν..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
οχι θα αναλυουμε 10 χρονια γιατι οι Βιλλες το εχουν 40ε και ποσο μαλακαες ειναι αυτοι που πανε εκει...πλακα κανουμε?
πλακα δεν κανουμε. απλα ελπιζω να πηρανε το μυνημα οι κλαψωμουνηδες και να παψουν να ασχολουνται με την τσεπη των αλλων!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Η αλινα παντα μετρια ηταν, λες να αλλαξε ξαφνικα....μην τρως παπα απο μερικους..  :uglystupid: παντως το δωρακι που λενε δεν το αποκλειω,ξερεις το κανουν για να πηγαινεις με μεγαλυτερα προγραμματα ενω στα απλα ειναι συνηθως ξεπετες.Για τα λεφτα γινονται ολα μαν..
No money no honey!Συμφωνώ!
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
No money no honey!Συμφωνώ!
Μακαρι να το καταλαβεναν αυτο μερικοι...αλλα μπααα δεν βλεπω φως,αντιθετος με φουμαρα για αγαπες θα τους στραγγιξουν καλα.Τεσπα ειναι φιλοι μερικοι και δεν θελω να πω περισσοτερα γιατι παρεξηγιουνται κι ολας. :S
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Έτσι . . . είχα να πάω χρόνια γιατί στα μέσα με τέλος Λα φαμ είχε γίνει σερσέ λα φαμ . . . Στις βίλες άλλαξε η κορασίς . . . μάλλον έγινε upgrade στο μεροκάματο . . .

Μπάι δε γουέι . . . Γιατί οι βίλες είναι ακόμα στο 40άρι ? ? ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα παλι μου εχει συμβει το αντιθετο.Τη Λαρα την εχω παρει τρεις φορες στο λαφαμ και ηταν φοβερη ενω οταν πηγα βιλλες ηταν σκετο κομοδινο.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Βικινγκ που εισαι ρε?θα γινει καμια συναντηση?
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εμενα παλι μου εχει συμβει το αντιθετο.Τη Λαρα την εχω παρει τρεις φορες στο λαφαμ και ηταν φοβερη ενω οταν πηγα βιλλες ηταν σκετο κομοδινο.
Αλανταλα η λαρα ειτε στο λαφαμ ειτα στις βιλλες κομοδινο ειναι...απλα στο δευτερο το κανει με στυλ για αυτο και χρεωνει παραπανω  :P
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Η αλινα παντα μετρια ηταν, λες να αλλαξε ξαφνικα....μην τρως παπα απο μερικους..  :uglystupid: παντως το δωρακι που λενε δεν το αποκλειω,ξερεις το κανουν για να πηγαινεις με μεγαλυτερα προγραμματα ενω στα απλα ειναι συνηθως ξεπετες.Για τα λεφτα γινονται ολα μαν..
προσεχε λιγο τις εκφρασεις σου γιατι εισαι πολυ απολυτος...
Ο τελευταιος που εγραψε θετικα για την Αλινα ειμαι εγω αρα τη φραση 'μη τρως παπα απο μερικους' να τη λες για αλλους,οχι για μενα...πρωτη φορα τη γνωρισα,δεν εχω κανενα συμφερον,μου φερθηκε αψογα κι αυτο μεταφερω εδω μεσα...σου αρεσει πας δε σου αρεσει δεν πας

σου αρεσει η Νατασα με 40ε στις Βιλλες πας...δε σου αρεσει ή διαφωνεις δεν πας
οι λοιποι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
πλακα δεν κανουμε. απλα ελπιζω να πηρανε το μυνημα οι κλαψωμουνηδες και να παψουν να ασχολουνται με την τσεπη των αλλων!!
ε απο το να μη γαμανε αυτοι το βρηκαν χομπι να ασχολουνται με τις τσεπες των αλλων και να μας γεμιζουν 10 σελιδες με ανουσιες θεωριες
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Η αλινα παντα μετρια ηταν, λες να αλλαξε ξαφνικα....μην τρως παπα απο μερικους..  :uglystupid: παντως το δωρακι που λενε δεν το αποκλειω,ξερεις το κανουν για να πηγαινεις με μεγαλυτερα προγραμματα ενω στα απλα ειναι συνηθως ξεπετες.Για τα λεφτα γινονται ολα μαν..
Ενταξει ρε δε νομιζω ο Αλ να πουλαει παπα ετσι κ αλλιως την ειχα δοκιμασμενη απλα ειπα μηπως τυχον αλλαξε αλλα παπαρια προφανος με τον Αλ ταιργιαξανε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Για τα λεφτα γινονται ολα μαν..
και δεν γινονται ολα για τα λεφτα...να εισαι σιγουρος
εσυ και πολλοι αλλοι σκεφτεστε τοσο στενομυαλα και γι'αυτο δε σας αρεσει ποτε καμια και μετα σας φταιει το 10αρικο το εξτρα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
προσεχε λιγο τις εκφρασεις σου γιατι εισαι πολυ απολυτος...
Ο τελευταιος που εγραψε θετικα για την Αλινα ειμαι εγω αρα τη φραση 'μη τρως παπα απο μερικους' να τη λες για αλλους,οχι για μενα...πρωτη φορα τη γνωρισα,δεν εχω κανενα συμφερον,μου φερθηκε αψογα κι αυτο μεταφερω εδω μεσα...σου αρεσει πας δε σου αρεσει δεν πας

σου αρεσει η Νατασα με 40ε στις Βιλλες πας...δε σου αρεσει ή διαφωνεις δεν πας
οι λοιποι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται
καποιες κοπελες εχουν σταθερο στυλ και παροχες γι αυτο και εχουν σταθερη πελατεια καποιες αλλες ποτε ετσι ποτε γιουβετσι και μιλαμε ακομη και με τον ιδιο πελατη και πολλες φορες η πολυ οικειότητα τα χαλαει εντελως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom