Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:orchestra: :tits2:
να φανταστεις ανεβασα μια κρητικη οτι εκατσα στο δωματιο μια ωρα και ο αλλος στα σχολια εβρισε, αν δεν πιστευει καποιος και θεωρει την κριτηκη μου ψευτικη να παει να ρωτησει την ιδια την κοπελα και την τσατσα στα τριδυμα, το οτι εδωσα 70ε δεν τους λεει τιποτα και συναμα οτι δεν ειχε καθολου πελατεια, οπως λες φιλε κραζουν καποιοι για να κραζουν
Σοβαρα μιλας στα τριδυμα και εγω το λιγοτερο που καθομαι στο δωμα ειναι μιση ωρα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
να φανταστεις ανεβασα μια κρητικη οτι εκατσα στο δωματιο μια ωρα και ο αλλος στα σχολια εβρισε, αν δεν πιστευει καποιος και θεωρει την κριτηκη μου ψευτικη να παει να ρωτησει την ιδια την κοπελα και την τσατσα στα τριδυμα, το οτι εδωσα 70ε δεν τους λεει τιποτα και συναμα οτι δεν ειχε καθολου πελατεια, οπως λες φιλε κραζουν καποιοι για να κραζουν
αυτοι για να ειναι ικανοποιημενοι..πρεπει να γραψεις κριτικη οτι μπηκες με 20αρικο και εκατσες 20 λεπτα..στα 40 προγραμμα και πανω εισαι πυρφορος-καταστροφεας της πιατσας-παιρνεις στο λαιμο σου κι αλλους-ετσι που κανεις δεν πεφτουνε οι τιμες..κτλ κτλ...θα βρουνε να σου πουνε πολλα!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
αυτοι για να ειναι ικανοποιημενοι..πρεπει να γραψεις κριτικη οτι μπηκες με 20αρικο και εκατσες 20 λεπτα..στα 40 προγραμμα και πανω εισαι πυρφορος-καταστροφεας της πιατσας-παιρνεις στο λαιμο σου κι αλλους-ετσι που κανεις δεν πεφτουνε οι τιμες..κτλ κτλ...θα βρουνε να σου πουνε πολλα!!
Κοιτα κατα μια αποψη δεν εχουν και αδικο αν οι βιλλες δεν ειχαν κοσμο καθολου η ελαχιστο τες πα οι τιμες θα επεφταν στο 30αρι σιγουρα αλλα το θεμα δεν ειναι το 40αρι ειναι οτι εχει κατι χαζομαλακες και πανε και τα σκανε ακομα μονο και μονο να μπουνε με την χ κοπελα πχ η λαρα μου χε πειοτι υπαρχουν τραχαναδες που της τα σκανε μονο και μονο για να ειναι με πιπινι και την πιστευω γιατι οντος υπαρχουν τετοιοι  χαζοβιοληδες
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
μικρη βολτα και χθες τη νυχτα με σουπερ καταθεση,ισως απο τις καλυτερες ολων των εποχων...

Και παω τελικα Νικ.ουρανου 26 στην Αλινα και λεω θα μπω αυτη τη φορα αφου πρωτα μου την επεσε κανονικα στο σαλονι...
Ρε παιδια για να δωσω να καταλαβετε...ποια Εμμανουελα...ποια Ελενα...για να μην πω και ποια Ειρηνη...Δεν παιζεται αυτη η γυναικα,ειναι λυσσαρα,κανει τα παντα με φιλουσε με τοσο παθος και δυναμη που πονεσε το στομα μου...δαχτυλα,πουτσοτριψιματα,τσιμπουκι απο τα λιγα τον καταπινει για πλακα και κοντευει να παρει και τα αρχιδια μεσα...εκφυλη φατσα,βυζαρες,απιστευτα τρυφερο και καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μιση ωρα στο δωματιο και στο τελος να μου λεει μονη της μην βιαζεσαι...και ενα ωραιο δωρακι στο τελος  :rolleyes:

Παραδεχομαι οτι την απεφευγα λογω αμφιλεγομενων κριτικων αλλα εκανα μεγαλο λαθος διοτι αυτο το γαμησι ηταν απο τα λιγα.Η Αλινα ειναι μια ξεχωριστη και χορταγη σεξομηχανη

αλ με τι προγραμμα μπηκες στην αλινα?
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
αυτοι για να ειναι ικανοποιημενοι..πρεπει να γραψεις κριτικη οτι μπηκες με 20αρικο και εκατσες 20 λεπτα..στα 40 προγραμμα και πανω εισαι πυρφορος-καταστροφεας της πιατσας-παιρνεις στο λαιμο σου κι αλλους-ετσι που κανεις δεν πεφτουνε οι τιμες..κτλ κτλ...θα βρουνε να σου πουνε πολλα!!

το ξερω φιλος ετσι λειτουργουν καποιοι, εγω οταν πηγα εκανα εξηγα στην τσατσα οτι θελω πολυ χρονο μεσα στο δωματιο και κατευθειαν μου λεει πληρωσε 70ε και κατσε μεσα 40 λεπτα πηρα και ενα 10λεπτο παραπανω μπονους με το sosial time δηλαδη 50 λεπτα. με την κοπελα να παιζει καλο παιχνιδι που μπηκα πρωτη φορα μαζι της δεν ειχα ξαναπαει.


α και κατι ασχετο στο αεροπλανο δουλευει μια ρανια ρωσιδα και μια νατασσα απο ουκρανια καλα μωρα και στα ρεπα κανουν βιζιτες με 100ε σε hotel
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Κοιτα κατα μια αποψη δεν εχουν και αδικο αν οι βιλλες δεν ειχαν κοσμο καθολου η ελαχιστο τες πα οι τιμες θα επεφταν στο 30αρι σιγουρα αλλα το θεμα δεν ειναι το 40αρι ειναι οτι εχει κατι χαζομαλακες και πανε και τα σκανε ακομα μονο και μονο να μπουνε με την χ κοπελα πχ η λαρα μου χε πειοτι υπαρχουν τραχαναδες που της τα σκανε μονο και μονο για να ειναι με πιπινι και την πιστευω γιατι οντος υπαρχουν τετοιοι  χαζοβιοληδες

δυστυχως παντα θα υπαρχουν τετοιοι δεν μπορουμε να το αποφυγουμε αυτο οτι θα χτιζουμε εμεις θα το χαλανε καποιοι
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Κοιτα κατα μια αποψη δεν εχουν και αδικο αν οι βιλλες δεν ειχαν κοσμο καθολου η ελαχιστο τες πα οι τιμες θα επεφταν στο 30αρι σιγουρα αλλα το θεμα δεν ειναι το 40αρι ειναι οτι εχει κατι χαζομαλακες και πανε και τα σκανε ακομα μονο και μονο να μπουνε με την χ κοπελα πχ η λαρα μου χε πειοτι υπαρχουν τραχαναδες που της τα σκανε μονο και μονο για να ειναι με πιπινι και την πιστευω γιατι οντος υπαρχουν τετοιοι  χαζοβιοληδες
εγω τους καταλαβαινω...μπορει να ειναι καποιοι οχι εμφανισιμοι η να στο θεσω αλλιως λιγοτερο επικοινωνιακοι με το γυναικειο φυλο. να ειναι μονοι στη ζωη η να μην εχουνε παει με ομορφη κοπελα..τετοιοι ειναι συνηθως που τα σκανε και οχι χαζοβιολιδες..αλλα και παλι γουστο τους και καπελο τους δεν τους κρινω...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
το ξερω φιλος ετσι λειτουργουν καποιοι, εγω οταν πηγα εκανα εξηγα στην τσατσα οτι θελω πολυ χρονο μεσα στο δωματιο και κατευθειαν μου λεει πληρωσε 70ε και κατσε μεσα 40 λεπτα πηρα και ενα 10λεπτο παραπανω μπονους με το sosial time δηλαδη 50 λεπτα. με την κοπελα να παιζει καλο παιχνιδι που μπηκα πρωτη φορα μαζι της δεν ειχα ξαναπαει.


α και κατι ασχετο στο αεροπλανο δουλευει μια ρανια ρωσιδα και μια νατασσα απο ουκρανια καλα μωρα και στα ρεπα κανουν βιζιτες με 100ε σε hotel
θα παμε σαββατο βραδιιιιιι;
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
εγω τους καταλαβαινω...μπορει να ειναι καποιοι οχι εμφανισιμοι η να στο θεσω αλλιως λιγοτερο επικοινωνιακοι με το γυναικειο φυλο. να ειναι μονοι στη ζωη η να μην εχουνε παει με ομορφη κοπελα..τετοιοι ειναι συνηθως που τα σκανε και οχι χαζοβιολιδες..αλλα και παλι γουστο τους και καπελο τους δεν τους κρινω...

δεν κρινουμε εμεις γιατι φιλε τζημ περναμε καλα απλα, αλλα αυτοι ολοι αν δουν κατι διαφορετικο απο αυτο που εχουν βιωσει αυτοι αρχιζουν τα πικροχωλα σχολια
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
εγω χαιρομαι αν καποιος συναγωνιστης πετυχει κατι καλο και περασει καλα με καπιοια πουτανα σε μπουρδελοτσαρκα η call girl γιατι θα ξερω μετα τις υπηρεσιες και το κοστος που θα χρειαζεται για να περασω και εγω καλα αν επιλεξω την ιδια πουτανα η το ιδιο  call girl απλα τα πραγματα για καποιους ομως φανταζουν δυσκολα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Παιδια φτανει με τις αναλυσεις γιατι μας εχετε πρηξει τα αρχιδια πια με τις αναλυσεις περι τιμων και συγκρισεων με την Αθηνα

Θες να γαμας με 10ε?....πανε στην Αθηνα και γαμα...

Γιατι οι Βιλλες εχουν 40ε?...γιατι ετσι γουσταρουν,δε σας υποχρεωνει κανεις να πατε με το ζορι
Γιατι ο αλλος δινει 70ε για προγραμμα?...γιατι ετσι γουσταρει τα εχει και τα δινει

Κουμαντο κανει ο καθενας στην τσεπη του και στην επιχειρηση του και την δουλευει οπως θελει

Φτανει ομως το μπλα μπλα...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Παιδια φτανει με τις αναλυσεις γιατι μας εχετε πρηξει τα αρχιδια πια με τις αναλυσεις περι τιμων και συγκρισεων με την Αθηνα

Θες να γαμας με 10ε?....πανε στην Αθηνα και γαμα...

Γιατι οι Βιλλες εχουν 40ε?...γιατι ετσι γουσταρουν,δε σας υποχρεωνει κανεις να πατε με το ζορι
Γιατι ο αλλος δινει 70ε για προγραμμα?...γιατι ετσι γουσταρει τα εχει και τα δινει

Κουμαντο κανει ο καθενας στην τσεπη του και στην επιχειρηση του και την δουλευει οπως θελει

Φτανει ομως το μπλα μπλα...
... ε μα πια
 

alicante

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
διαφωνώ. οτι θελει ας λεει ο καθενας. και αναλύσεις για τις τιμές...και αναλύσεις για την παροχή υπηρεσίας ...και αναλύσεις για το value for money σε σχέση με τις τιμές και τις υπηρεσίες. Δεν καταλαβα. τι να γράφει δλδ κανείς στο θεμα...μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης...για το ποσο καλή χημεια είχε με την πουτάνα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
διαφωνώ. οτι θελει ας λεει ο καθενας. και αναλύσεις για τις τιμές...και αναλύσεις για την παροχή υπηρεσίας ...και αναλύσεις για το value for money σε σχέση με τις τιμές και τις υπηρεσίες. Δεν καταλαβα. τι να γράφει δλδ κανείς στο θεμα...μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης...για το ποσο καλή χημεια είχε με την πουτάνα?
οχι θα αναλυουμε 10 χρονια γιατι οι Βιλλες το εχουν 40ε και ποσο μαλακαες ειναι αυτοι που πανε εκει...πλακα κανουμε?
 

alicante

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειπα αυτό. ειπα οτι οσο ενοχλεί εσενα η επιμονη καποιων στο πόσο ακριβές είναι οι βιλες..άλλο τόσο μπορεί να ενοχλεί κάποιους η προσπάθεια σου να τους "φιμώσεις".
Κι εμένα μου τη σπάει το κλαψομούνισμα ...άλλα εχει το δικαιωμα ο καθε κλαψομουνης να κλαψομουνιάσει ελεύθερα :sunglasses:
 

atipos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Κοιτα κατα μια αποψη δεν εχουν και αδικο αν οι βιλλες δεν ειχαν κοσμο καθολου η ελαχιστο τες πα οι τιμες θα επεφταν στο 30αρι σιγουρα αλλα το θεμα δεν ειναι το 40αρι ειναι οτι εχει κατι χαζομαλακες και πανε και τα σκανε ακομα μονο και μονο να μπουνε με την χ κοπελα πχ η λαρα μου χε πειοτι υπαρχουν τραχαναδες που της τα σκανε μονο και μονο για να ειναι με πιπινι και την πιστευω γιατι οντος υπαρχουν τετοιοι  χαζοβιοληδες
φιλε ραπτορα καλησπερα.πες μου σε παρακαλω η λεξη τραχαναδες δικη σου η της λαρας ευχαριστω για τυχων απαντηση. ειμαι ενας πρωην μαλακας που με κυβερνουσε το κατω κεφαλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom