Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αδερφε κατι εχω ακουσει για εκει,εχει νομιζω κ κατι μαυρουλες,ισχυει?? ;)
Αδελφέ δεν έχει μαυρούλες, το μαγαζί αλλάζει συνέχεια κοπέλες είχα περάσει αρκετές φορές αλλά δεν μου είχε κλικάρει μέχρι τώρα καμία, στην περίπτωση που αναφέρω όμως μου έκανε κλικ, και μου βγήκε έτσι απλά, και ίσως βγει και σε κανέναν άλλο από εδώ μέσα, τώρα ορισμένοι που το βλέπουν κακοπροέραιτα και θέλουν φαγάκι στο πιάτο τους ας κάτσουν στα αυγουλάκια τους να τα ζεστάνουν, να κάνουν και καμιά μπουρδελότσαρκα στις ίδιες και τις ίδιες, να μαλώσουν και με καμιά τσατσά που θα τους τραβολογάει και καλά να περάσουν μέσα, και όλα καλά, το άθλημα θέλει και την περιπέτεια του  :P
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
και χαρα στο κουραγιο σου που εκανες και αυτην...μετα απο 12 χρονια τσαρκας μπορω να πω οτι δεν μου κανει καμια αισθηση να τσαρκαρω και να πηδηξω σε μπουρδελο της πολης μας πλεον...εκει την καταντησανε την σαλονικη μας και τους ευχομαι καλο κλεισιμο!!!
Jim Αthens μαγεία,πουτανοπολιτισμος! :knockinb:
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Περασα χθες το βραδυ από βιλλες και τσεκαρα την εμμανουελα που εχει στο άλλο σαιτ.Δεν είναι η γνωστη ,είναι μια 30αρα λαγνα και χυμωδης που σε παραπεμπει σε αγρια γαμισια.Ηταν περασμα σφεντονα και δεν μπηκα ,αλλα συντομα θα την καρφωσω.Stay tuned. :bottom: :bottom:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οσον αφορα την Νατασσα στις βιλλες πηγε φιλος ηταν στο δωματιο δεν την ειδε αλλα του ειπε η τσατσα οτι ειναι η κοπελα που δουλευε στα μαγαζια της ανδρεου γεωργιου και σημερα ξεκινα, οποτε κατα 99% ειναο η τσαρινα
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
οσον αφορα την Νατασσα στις βιλλες πηγε φιλος ηταν στο δωματιο δεν την ειδε αλλα του ειπε η τσατσα οτι ειναι η κοπελα που δουλευε στα μαγαζια της ανδρεου γεωργιου και σημερα ξεκινα, οποτε κατα 99% ειναο η τσαρινα
Το ειχα προβλεψει αυτο πριν κατι μηνες, υπαρχει και μνμ μου..οτι θα παει βιλλες καποια στιγμη που θα κλεισουν στην α.γ το θεμα ειναι οτι αυτη καθιερωθηκε με το 30αρι εδω και πολλα χρονια και τωρα που η καριερα της εχει αρχισει την κατω βολτα με παει στο 40αρι δλδ τοσα χρονια δεν μπορουσε να παει βιλλες τωρα τι αλλαξε η μηπως δεν μπορουσε να παει αλλου,αν δειτε εφυγε πριν καιρο απο ενα μαγαζι στην α.γ και πηγε παρακατω στο αλλο.. παιδια σορρυ αλλα για μενα οποιος παει να την παρει βιλλες πρεπει να ειναι μεγαλο βοδι για να το κανει αυτο.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
Το ειχα προβλεψει αυτο πριν κατι μηνες, υπαρχει και μνμ μου..οτι θα παει βιλλες καποια στιγμη που θα κλεισουν στην α.γ το θεμα ειναι οτι αυτη καθιερωθηκε με το 30αρι εδω και πολλα χρονια και τωρα που η καριερα της εχει αρχισει την κατω βολτα με παει στο 40αρι δλδ τοσα χρονια δεν μπορουσε να παει βιλλες τωρα τι αλλαξε η μηπως δεν μπορουσε να παει αλλου,αν δειτε εφυγε πριν καιρο απο ενα μαγαζι στην α.γ και πηγε παρακατω στο αλλο.. παιδια σορρυ αλλα για μενα οποιος παει να την παρει βιλλες πρεπει να ειναι μεγαλο βοδι για να το κανει αυτο.
εχεις καμια καλυτερη επιλογη ρε μαγκα μ;;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Aπο ενα συντομο περασμα χθες τη νυχτα

-Las vegas 3.Σαλινα Βουλγαρα μελαχρινη τσουβαλα χωρις κατι ιδιαιτερο πανω της
-Las vegas 1.η Χριστινα μινιον
-Τριδυμο 1.η Βαλεντινα βγηκε σα να κοιμοταν απο μεσα,την ειχα γαμησει μια φορα πριν 1,5 χρονο αλλα ουτε τη θυμαμαι,θεωρητικα θα ηθελα να τη ξαναγαμησω
-Τριδυμο 2.η Εβελινα
-Τριδυμο 3.η Καρλα

ενταξει γενικα νυχτα Σαββατου δε λεει αλλα και την ωρα που πηγα εγω κατα 4-4.30 αρχιζουν φευγουν τα πιτσιρικια απο τον Δημακη και μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα οποτε δε μπορεις να γαμησεις ησυχα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Το ειχα προβλεψει αυτο πριν κατι μηνες, υπαρχει και μνμ μου..οτι θα παει βιλλες καποια στιγμη που θα κλεισουν στην α.γ το θεμα ειναι οτι αυτη καθιερωθηκε με το 30αρι εδω και πολλα χρονια και τωρα που η καριερα της εχει αρχισει την κατω βολτα με παει στο 40αρι δλδ τοσα χρονια δεν μπορουσε να παει βιλλες τωρα τι αλλαξε η μηπως δεν μπορουσε να παει αλλου,αν δειτε εφυγε πριν καιρο απο ενα μαγαζι στην α.γ και πηγε παρακατω στο αλλο.. παιδια σορρυ αλλα για μενα οποιος παει να την παρει βιλλες πρεπει να ειναι μεγαλο βοδι για να το κανει αυτο.

συμφωνω απολύτως!! οχι μονο λογο της τσαρινας που δεν τιν γνοριζω την κοπελλα αλλα γενικα 40αρια ειναι πολλα στην εποχη μας για 15λεπτα!!! :idiot: :idiot:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Μεσημεριανη μικρη βολτουλα με καταθεση στην πιτσιρικα ιωαννα!

Ανδρέου Γεωργίου 24.Μια ινα εδω,γεματουλα αλλα οχι και τοσο αδιαφορη εμφανισιακα,παντως με ζαλισε η τσατσα να μπως μεχρι εξω με πηρε...ενταξει κλειστε το το ρημαδι μονοι σας μεινατε στην περιοχη.
Νικηφόρου Ουρανού 28.Εδω η ιζαμπελα κλασικα.
Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου (Studio las Vegas).Στο ενα και μοναδικο που μπηκα ηταν η ιωαννα.
Φρίξου 13Α.Μια αναστασια αν θυμαμαι καλα,ψιλο βαρβατουλα και μικρη ηλικιακα.Καινουργια με ειπαν..μπορει και να ναι
Φρίξου 15.Τανια εδω,εφη απο την αλλη κυριακη στο ποστο της.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Το ειχα προβλεψει αυτο πριν κατι μηνες, υπαρχει και μνμ μου..οτι θα παει βιλλες καποια στιγμη που θα κλεισουν στην α.γ το θεμα ειναι οτι αυτη καθιερωθηκε με το 30αρι εδω και πολλα χρονια και τωρα που η καριερα της εχει αρχισει την κατω βολτα με παει στο 40αρι δλδ τοσα χρονια δεν μπορουσε να παει βιλλες τωρα τι αλλαξε η μηπως δεν μπορουσε να παει αλλου,αν δειτε εφυγε πριν καιρο απο ενα μαγαζι στην α.γ και πηγε παρακατω στο αλλο.. παιδια σορρυ αλλα για μενα οποιος παει να την παρει βιλλες πρεπει να ειναι μεγαλο βοδι για να το κανει αυτο.
νοστραδαμε εσυ;
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Διαβάζω πολύ μίσος από μερικούς γενικά για τις βίλες, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι τα μόνα μαγαζία που δουλεύουν και τα μόνα που προσφέρουν κάτι παραπάνω από τα άλλα. Όποιος δεν αντέχει το 40αρι ας μην το δώσει, το να γράφουμε ότι αν δεν το ρίξουν θα κλείσουν κτλ, είναι σαν να κάνουμε κηδεία με ξένα κόλλυβα. Την Κυριακή που μας πέρασε έκανα μια μικρή βόλτα και κατέληξα πρώτη φορά στην Βικτωρία, που είχε 4 πελάτες πριν από εμένα και η τσατσα εδιωχνε κόσμο τους έλεγε μετά από 1 μισή ώρα. Η Βικτωρία μέσα δεν με εξέπληξε με την απόδοση της, όσο με την εμφάνιση της, αλλά το άξιζε το 40αρι σε σχέση με τις άλλες σαύρες που ζητάνε 30.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Διαβάζω πολύ μίσος από μερικούς γενικά για τις βίλες, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι τα μόνα μαγαζία που δουλεύουν και τα μόνα που προσφέρουν κάτι παραπάνω από τα άλλα. Όποιος δεν αντέχει το 40αρι ας μην το δώσει, το να γράφουμε ότι αν δεν το ρίξουν θα κλείσουν κτλ, είναι σαν να κάνουμε κηδεία με ξένα κόλλυβα. Την Κυριακή που μας πέρασε έκανα μια μικρή βόλτα και κατέληξα πρώτη φορά στην Βικτωρία, που είχε 4 πελάτες πριν από εμένα και η τσατσα εδιωχνε κόσμο τους έλεγε μετά από 1 μισή ώρα. Η Βικτωρία μέσα δεν με εξέπληξε με την απόδοση της, όσο με την εμφάνιση της, αλλά το άξιζε το 40αρι σε σχέση με τις άλλες σαύρες που ζητάνε 30.
Man οι βιλλες για αυτα που ζητανε γενικα οι γκομενες που επρεπε να εχουν επρεπε να ειναι μοντελα με καλες υπηρεσιες αλλα καμμια τους δεν ειναι γ αυτο και αυτα που λεγοντε να το πληρωσεις το 40αρι και το 50αρι μη σου πω αλλα να δεις ενα μοντελο μπροστα σου οχι γ αυτες που εχουν απλα εκμεταλευοντε το θεμα οτι ειμαστε χωριο εδω αλλιως θα χαν κλεισει προ πολλου
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Το ειχα προβλεψει αυτο πριν κατι μηνες, υπαρχει και μνμ μου..οτι θα παει βιλλες καποια στιγμη που θα κλεισουν στην α.γ το θεμα ειναι οτι αυτη καθιερωθηκε με το 30αρι εδω και πολλα χρονια και τωρα που η καριερα της εχει αρχισει την κατω βολτα με παει στο 40αρι δλδ τοσα χρονια δεν μπορουσε να παει βιλλες τωρα τι αλλαξε η μηπως δεν μπορουσε να παει αλλου,αν δειτε εφυγε πριν καιρο απο ενα μαγαζι στην α.γ και πηγε παρακατω στο αλλο.. παιδια σορρυ αλλα για μενα οποιος παει να την παρει βιλλες πρεπει να ειναι μεγαλο βοδι για να το κανει αυτο.
περι ορεξεως......παντως να ξερουν μερικοι πως δεν υπαρχει αρνητικη διαφημηση...οσο γραφουν αρνητικα τοσο οι βιλλες κερδιζουν (οπως γινεται σε ολο τον πλανητη σε οτιδηποτε, κραξε με κερδιζω) και εν τελει γιατι οχι ελευθερη αγορα.....οποιος θελει....
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τελευταια δοκιμη ηταν σε εμμανουελα πιτσιρικα, και μπορω να πω οτι ειναι για τον πουτσο, η τυπισα κανει αγγαρεια ηρθε με ξινισμενα μουτρα,βαριοταν που ζουσε, πραγματικα για τον πουτσο!! τα μονα στανταρ οπου μπορω να πω οτι γαμαω σαν ανθρωπος και χωρις αγγαρειες ειναι η Νικολ μιλφ και η Μονικα, δυστυχως μεχρι να αλλαξει κατι και να φερουν σωστες επαγγελματιες η κατασταση ειναι απελπιστικη.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Διαβάζω πολύ μίσος από μερικούς γενικά για τις βίλες, αλλά όπως και να το κάνουμε είναι τα μόνα μαγαζία που δουλεύουν και τα μόνα που προσφέρουν κάτι παραπάνω από τα άλλα. Όποιος δεν αντέχει το 40αρι ας μην το δώσει, το να γράφουμε ότι αν δεν το ρίξουν θα κλείσουν κτλ, είναι σαν να κάνουμε κηδεία με ξένα κόλλυβα. Την Κυριακή που μας πέρασε έκανα μια μικρή βόλτα και κατέληξα πρώτη φορά στην Βικτωρία, που είχε 4 πελάτες πριν από εμένα και η τσατσα εδιωχνε κόσμο τους έλεγε μετά από 1 μισή ώρα. Η Βικτωρία μέσα δεν με εξέπληξε με την απόδοση της, όσο με την εμφάνιση της, αλλά το άξιζε το 40αρι σε σχέση με τις άλλες σαύρες που ζητάνε 30.
θες μια αληθεια;αυτοι που κραζουνε τις βιλες το κανουνε γιατι απλα δεν εχουνε να δωσουνε τα 40αρια και αυτο μεσα του βγαζει μισος και ζηλεια!!...δεν το κανουνε για να σωσουνε κανεναν απο εδω μεσα..αλλιως θα δοκιμαζανε και θα ενημερωνανε.αν δεν εχουνε χρηματα καλο θα ητανε να μη αποτρεπουν κανεναν να παει η να μην παει...το σαιτ ειναι για ενημερωση και οχι για να βγαζει ο καθενας την χολη του εδω μεσα.σιγα μην τους ρωτησουμε κι ολας και να βαλουμε και αγα στα @@ μας επανω!!εγω προτιμω να μην παω πλεον σε κανενα μπουρδελο γιατι δεν αξιζει,να κρατησω και να μαζευτει ενα 60αρι και να παρω ενα ωραιο προγραμμα στις βιλες..αλλα ακομα και εκει στις βιλες οπως λεει ο ΡΑΠΤΟΡΑΣ απο τις 15 αξιζουνε το πολυ οι 3!!!
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
θες μια αληθεια;αυτοι που κραζουνε τις βιλες το κανουνε γιατι απλα δεν εχουνε να δωσουνε τα 40αρια και αυτο μεσα του βγαζει μισος και ζηλεια!!...δεν το κανουνε για να σωσουνε κανεναν απο εδω μεσα..αλλιως θα δοκιμαζανε και θα ενημερωνανε!!εγω προτιμω να μην παω πλεον σε κανενα μπουρδελο γιατι δεν αξιζει,να κρατησω και να μαζευτει ενα 60αρι και να παρω ενα ωραιο προγραμμα στις βιλες..αλλα ακομα και εκει στις βιλες οπως λεει ο ΡΑΠΤΟΡΑΣ απο τις 15 αξιζουνε το πολυ οι 3!!!

:thumbsup:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
θες μια αληθεια;αυτοι που κραζουνε τις βιλες το κανουνε γιατι απλα δεν εχουνε να δωσουνε τα 40αρια και αυτο μεσα του βγαζει μισος και ζηλεια!!...δεν το κανουνε για να σωσουνε κανεναν απο εδω μεσα..αλλιως θα δοκιμαζανε και θα ενημερωνανε.αν δεν εχουνε χρηματα καλο θα ητανε να μη αποτρεπουν κανεναν να παει η να μην παει...το σαιτ ειναι για ενημερωση και οχι για να βγαζει ο καθενας την χολη του εδω μεσα.σιγα μην τους ρωτησουμε κι ολας και να βαλουμε και αγα στα @@ μας επανω!!εγω προτιμω να μην παω πλεον σε κανενα μπουρδελο γιατι δεν αξιζει,να κρατησω και να μαζευτει ενα 60αρι και να παρω ενα ωραιο προγραμμα στις βιλες..αλλα ακομα και εκει στις βιλες οπως λεει ο ΡΑΠΤΟΡΑΣ απο τις 15 αξιζουνε το πολυ οι 3!!!
Στο θεμα εμφανισης μαν αστο δεν αξιζει καμμια τα λεφτα της ισως η πιπινολαρα μονο η Μιρελα εμφανισιακα ειναι 1000 φορες καλητερη απο ολες εκει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom