Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (4 μέλη και 66 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
συμφωνω με τον φιλο jimiadi κουμαντο στα γουστα και στα χρηματα των αλλων ...περιτο! και επισης συμφωνω και για την ποιοτητα αφου μαλλον δεν βρισκουν ευκολα κοπελες και κανουν μεταγραφες εντος πολης (Νατασσα, Εμμανουελα) που μετα απο χρονια εδω δεν ξερω ποσοι θα τις πληρωσουν ακριβοτερα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
μικρη βολτα και χθες τη νυχτα με σουπερ καταθεση,ισως απο τις καλυτερες ολων των εποχων...

-Φριξου 14.η μικροσκοπικη Φλωριτα
-Φριξου 13.η μιλφ Νικολ
-Φριξου 15α.νεαρο κοριτσι λιγο γυφτακι αδιαφορο σαν συνολο
-Νικ.ουρανου 8.η Ελληνιδα Αθηνα με τις βυζαρες,μπαζο σαν συνολο
-Νικ.Ουρανου 20.μια Αλικη την οποια δεν ειδα,ηταν σε προγραμμα
-Νικ.Ουρανου 26.η Αλινα
-Νικ.Ουρανου 28.η Εμμα
-Villa erotoca.η Ντεζυ,πρωτη φορα την εβλεπα ψηλη κοπελα ελαφρως χυμωδης με συμπαθητκη φατσα αλλα πολυ ψοφια μου φανηκε
-Villa prive.η Σελενα νεαρο μελαχρινο,νταρντανουλα με μεγαλο αλλα ωραιο κωλο...με επιφυλαξη θα πω οτι μπορει να ειναι η κοπελα που ειδα στο Λας Βεγκας σαν Σελινα νομιζω μοιαζουνε πολυ
και δυστυχως δεν προλαβα ανοιχτο το Diamont που ηθελα να δω τη Μονικα που στις φωτο δειχνει ωραιο γκομενακι

Και παω τελικα Νικ.ουρανου 26 στην Αλινα και λεω θα μπω αυτη τη φορα αφου πρωτα μου την επεσε κανονικα στο σαλονι...
Ρε παιδια για να δωσω να καταλαβετε...ποια Εμμανουελα...ποια Ελενα...για να μην πω και ποια Ειρηνη...Δεν παιζεται αυτη η γυναικα,ειναι λυσσαρα,κανει τα παντα με φιλουσε με τοσο παθος και δυναμη που πονεσε το στομα μου...δαχτυλα,πουτσοτριψιματα,τσιμπουκι απο τα λιγα τον καταπινει για πλακα και κοντευει να παρει και τα αρχιδια μεσα...εκφυλη φατσα,βυζαρες,απιστευτα τρυφερο και καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μιση ωρα στο δωματιο και στο τελος να μου λεει μονη της μην βιαζεσαι...και ενα ωραιο δωρακι στο τελος  :rolleyes:

Παραδεχομαι οτι την απεφευγα λογω αμφιλεγομενων κριτικων αλλα εκανα μεγαλο λαθος διοτι αυτο το γαμησι ηταν απο τα λιγα.Η Αλινα ειναι μια ξεχωριστη και χορταγη σεξομηχανη
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
συμφωνω με τον φιλο jimiadi κουμαντο στα γουστα και στα χρηματα των αλλων ...περιτο! και επισης συμφωνω και για την ποιοτητα αφου μαλλον δεν βρισκουν ευκολα κοπελες και κανουν μεταγραφες εντος πολης (Νατασσα, Εμμανουελα) που μετα απο χρονια εδω δεν ξερω ποσοι θα τις πληρωσουν ακριβοτερα!
Tυπε το τη θα κανεις εσυ με τα φραγκα σου ειναι δικο σου θεμα το τη γκομενες εχουν ομως οι βιλλες για τα φραγκα που ζητανε ειναι θεμα ολων εκει παει και το κραξιμο που τρωνε εγω προσωπικα το λεω και μεσα στη ματα των τσατσαδων οταν παω εκει με τις δυο τρεις που περναω οτι ζητατε πολλα για τις γκομενες που εχετε και αν ηταν Αθηνα αυτες θα ταν του 10αρικου στο μεταξουργειο το οποιο εχει πολλη ποιο μουναρες απο αυτες εκτος απο υπηρεσιες οι βιλλες πρεπε να εχουν και ποιοτητα Α τις οποιες αυτες σιγουρα δεν τις λες ποιοτητα Α στο θεμα εμφανισης και καποιες και απο υπηρεσιες μπορω να πω
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μικρη βολτα και χθες τη νυχτα με σουπερ καταθεση,ισως απο τις καλυτερες ολων των εποχων...

-Φριξου 14.η μικροσκοπικη Φλωριτα
-Φριξου 13.η μιλφ Νικολ
-Φριξου 15α.νεαρο κοριτσι λιγο γυφτακι αδιαφορο σαν συνολο
-Νικ.ουρανου 8.η Ελληνιδα Αθηνα με τις βυζαρες,μπαζο σαν συνολο
-Νικ.Ουρανου 20.μια Αλικη την οποια δεν ειδα,ηταν σε προγραμμα
-Νικ.Ουρανου 26.η Αλινα
-Νικ.Ουρανου 28.η Εμμα
-Villa erotoca.η Ντεζυ,πρωτη φορα την εβλεπα ψηλη κοπελα ελαφρως χυμωδης με συμπαθητκη φατσα αλλα πολυ ψοφια μου φανηκε
-Villa prive.η Σελενα νεαρο μελαχρινο,νταρντανουλα με μεγαλο αλλα ωραιο κωλο...με επιφυλαξη θα πω οτι μπορει να ειναι η κοπελα που ειδα στο Λας Βεγκας σαν Σελινα νομιζω μοιαζουνε πολυ
και δυστυχως δεν προλαβα ανοιχτο το Diamont που ηθελα να δω τη Μονικα που στις φωτο δειχνει ωραιο γκομενακι

Και παω τελικα Νικ.ουρανου 26 στην Αλινα και λεω θα μπω αυτη τη φορα αφου πρωτα μου την επεσε κανονικα στο σαλονι...
Ρε παιδια για να δωσω να καταλαβετε...ποια Εμμανουελα...ποια Ελενα...για να μην πω και ποια Ειρηνη...Δεν παιζεται αυτη η γυναικα,ειναι λυσσαρα,κανει τα παντα με φιλουσε με τοσο παθος και δυναμη που πονεσε το στομα μου...δαχτυλα,πουτσοτριψιματα,τσιμπουκι απο τα λιγα τον καταπινει για πλακα και κοντευει να παρει και τα αρχιδια μεσα...εκφυλη φατσα,βυζαρες,απιστευτα τρυφερο και καλοσχηματισμενο κωλαρακι,μιση ωρα στο δωματιο και στο τελος να μου λεει μονη της μην βιαζεσαι...και ενα ωραιο δωρακι στο τελος  :rolleyes:

Παραδεχομαι οτι την απεφευγα λογω αμφιλεγομενων κριτικων αλλα εκανα μεγαλο λαθος διοτι αυτο το γαμησι ηταν απο τα λιγα.Η Αλινα ειναι μια ξεχωριστη και χορταγη σεξομηχανη
Αλ πρωτη σου φορα μ αυτην?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Έλα ρε jimiadi σιγά. Δεν έχουνε 40ε να πάνε βίλες και έχουν 30 για τις άλλες, και γι' αυτό φωνάζουν? Δεν βγάζει νόημα αυτό. Αν είχαμε μετάξι εδώ και φώναζαν για να πέσουν οι τιμές στον πάτο, τότε θα συμφωνούσα ότι είναι παράλογο. Εγώ νομίζω ότι ο κόσμος διαμαρτύρεται γιατί βλέπει τεράστια διαφορά με Αθήνα και νιώθει αδικημένος. Και δεύτερον δεν γίνονται εύκολα αλλαγές στο κόστος μιας συνεύρεσης ανάλογα με τις ικανότητες της κοπέλας. Υπάρχει ένα στάνταρ για όλες, κάτι σαν κεκτημένο το βλέπουν. Αυτό είναι λάθος. Όσες αξίζουν για 50-60 ευρώ να ζητήσουν τόσα. Όσες είναι για 20 να πάνε στα 20. Θα βγάλουν περισσότερα χρήματα στο τέλος.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
θες μια αληθεια;αυτοι που κραζουνε τις βιλες το κανουνε γιατι απλα δεν εχουνε να δωσουνε τα 40αρια και αυτο μεσα του βγαζει μισος και ζηλεια!!...δεν το κανουνε για να σωσουνε κανεναν απο εδω μεσα..αλλιως θα δοκιμαζανε και θα ενημερωνανε.αν δεν εχουνε χρηματα καλο θα ητανε να μη αποτρεπουν κανεναν να παει η να μην παει...το σαιτ ειναι για ενημερωση και οχι για να βγαζει ο καθενας την χολη του εδω μεσα.σιγα μην τους ρωτησουμε κι ολας και να βαλουμε και αγα στα @@ μας επανω!!εγω προτιμω να μην παω πλεον σε κανενα μπουρδελο γιατι δεν αξιζει,να κρατησω και να μαζευτει ενα 60αρι και να παρω ενα ωραιο προγραμμα στις βιλες..αλλα ακομα και εκει στις βιλες οπως λεει ο ΡΑΠΤΟΡΑΣ απο τις 15 αξιζουνε το πολυ οι 3!!!
Μαν ο Menathor εχει ενα δικιο σ αυτο δε κολαει στο 10ρικο κανενας για αλλα φωναζουμε στις βιλλες και εγω παω αλλα τις κραζω κιολας και δεν ειναι επειδη δεν εχω 40 να δωσω
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Μαν ο Menathor εχει ενα δικιο σ αυτο δε κολαει στο 10ρικο κανενας για αλλα φωναζουμε στις βιλλες και εγω παω αλλα τις κραζω κιολας και δεν ειναι επειδη δεν εχω 40 να δωσω
βρε ειναι σου λεω...υπαρχουνε και αυτοι που μετρανε ακομα και το 10αρικο!!
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
βρε ειναι σου λεω...υπαρχουνε και αυτοι που μετρανε ακομα και το 10αρικο!!

ετσι ειναι, ειδικα αν βγεις στη γυρα για μπουρδελοτσαρκα δεν υπαρχει ψυχη, οι τσατσαδες σε παρακαλανε να μπεις, τωρα με σωστη εξηγα στην τσατσα περνεις αυτο που θελεις με μικρο κοστος, οπως εγραψα και στην κριτηκη μου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
ετσι ειναι, ειδικα αν βγεις στη γυρα για μπουρδελοτσαρκα δεν υπαρχει ψυχη, οι τσατσαδες σε παρακαλανε να μπεις, τωρα με σωστη εξηγα στην τσατσα περνεις αυτο που θελεις με μικρο κοστος, οπως εγραψα και στην κριτηκη μου
Αλλο το ενα αλλο το αλλο
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Αυτοι ρε man που μετρανε το 10αρικο δε πανε καν γιατι μετρανε και τα υπολοιπα
ακριβως...αυτοι οι ιδιοι ειναι που βγαζουνε και το κομπλεξ στο να κραζουνε αυτους που πηγαινουνε κτλ κτλ κτλ!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
ακριβως...αυτοι οι ιδιοι ειναι που βγαζουνε και το κομπλεξ στο να κραζουνε αυτους που πηγαινουνε κτλ κτλ κτλ!!
Ναι ομως μαν ο ντορος δεν γινετε γ αυτο κ εγω παω αλλα τους κραζω κιολας και στη μαπα τους κιολας στ αρχιδια μου
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ναι ομως μαν ο ντορος δεν γινετε γ αυτο κ εγω παω αλλα τους κραζω κιολας και στη μαπα τους κιολας στ αρχιδια μου
εσυ κραζεις αυτους που πρεπει  και οχι τον καθενα που θελει να παει στις βιλες!!
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ναι ομως μαν ο ντορος δεν γινετε γ αυτο κ εγω παω αλλα τους κραζω κιολας και στη μαπα τους κιολας στ αρχιδια μου

ραπ η φαση ξερεις ποια ειναι οτι αν ανεβασεις μια κρητικη στη οποια περασες καλα καποιοι κακοπροεραιτοι θα σε κραξουν  μονο και μονο για τον καλο που κουβαλανε στο κεφαλι τους, εδω να φανταστεις προσπαθουμε να ανεβασουμε την ποιοτητα των υπηρεσιων απο τις κορασιδες οσο μπορουμε και καποιοι δεν το αναγνωριζουν.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
ραπ η φαση ξερεις ποια ειναι οτι αν ανεβασεις μια κρητικη στη οποια περασες καλα καποιοι κακοπροεραιτοι θα σε κραξουν  μονο και μονο για τον καλο που κουβαλανε στο κεφαλι τους, εδω να φανταστεις προσπαθουμε να ανεβασουμε την ποιοτητα των υπηρεσιων απο τις κορασιδες οσο μπορουμε και καποιοι δεν το αναγνωριζουν.
Μαν αυτο το ξερω γ αυτο και σπανια ανεβαζω κριτικες πχ η κομοδινολαρα του λαφαμ στις βιλλες ηταν αστερι εγω περασα τελεια μαζι της οσες φορες πηγα με το που ανεβασα κριτικη αρχισαν οι μαλακιες γ αυτο πλεον δεν ανεβαζω τιποτα μα τιποτα και περναω καλα για τον εαυτο μου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εσυ κραζεις αυτους που πρεπει  και οχι τον καθενα που θελει να παει στις βιλες!!
Ε μα ποιους θα κραξω τους συναγωνιστες δεν εχουν καμμια σχεση αυτοι με τις γκομενες που φερνουν οι βιλλες
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Μαν αυτο το ξερω γ αυτο και σπανια ανεβαζω κριτικες πχ η κομοδινολαρα του λαφαμ στις βιλλες ηταν αστερι εγω περασα τελεια μαζι της οσες φορες πηγα με το που ανεβασα κριτικη αρχισαν οι μαλακιες γ αυτο πλεον δεν ανεβαζω τιποτα μα τιποτα και περναω καλα για τον εαυτο μου

ετσι ειναι, και εγω δεν ξερω πλεον αν ανεβασω κριτηκη ξανα εχω σπαστει με ολη τη φαση
 

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Ε τι τωρα μαλακιες ρε φιλε

να φανταστεις ανεβασα μια κρητικη οτι εκατσα στο δωματιο μια ωρα και ο αλλος στα σχολια εβρισε, αν δεν πιστευει καποιος και θεωρει την κριτηκη μου ψευτικη να παει να ρωτησει την ιδια την κοπελα και την τσατσα στα τριδυμα, το οτι εδωσα 70ε δεν τους λεει τιποτα και συναμα οτι δεν ειχε καθολου πελατεια, οπως λες φιλε κραζουν καποιοι για να κραζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom