Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιχταράδες για  :helpplea: me...κάτι σε μιλφοκατάσταση....σύμφωνα με την κριτική του Al :hi: η Μόνικα απο τo diva πρέπει να είναι μονόδρομος?? Στις φωτος φαινεται δυναμίτης  :sunglasses:
btw ποσο το δίνει το κουλούρι?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
χθεσινη τσαρκα μετα απο γιουλου αζαζελ μπουχο τιποτα το φρεσκο εκτοσ απο μια στησ βιλλεσ. που εφαγα κ πορτα δεν ειμαστε καλα.συντομα αναφορα πληρησ απο μπουχο.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με Azazel
Pame gia alla :grin:

Bad girls: Νικόλ. Λεπτουλα με ωραίο προσωπακι,μπουκλε καστανό ξανθό μακρύ μαλλί, μέχρι 30 χρ. Και καλουτσικο κωλαρακι. Το σαλόνι γεμάτο αφού όταν μπήκαν κι αλλά άτομα ή ένταση της μουσικής αυξήθηκε! :orchestra:
Red diamond: Τζεσσυ. Ξανθό λεπτουλικο γκομενακι ,που λες όταν την βλέπεις ότι το χει!  :pipa1:
Νικ.8: Αθήνα. Ή μαυρομαλα ελληνίδα με τις! :tits:
Φρίξου 13: Νικόλ. .... :tits:
Φρίξου 13α: Βικτωρία. Ή ξανθιά προμιλφ που είναι σταθερή αξία εκεί! :grin: τον λέει ή τσατσά τον pame ρε ποντιε πάλι εδώ είσαι? :grin: - Την λέει: ρε δεν είμαι πόντιος γαμω το κεφάλι σου! :2funny:
Φρίξου 14: Φλωριτα. Απορω πως την παλεύει ακόμα! :think:
Red light: Γαλήνη. Με μπότες το μωρό! :lheel:
Villa erotika: Ντεζυ. Από Τσεχία λένε ότι είναι το τσουβαλακι ,που για μια φορά λέει! :grin:
Godiva: Τζούλια.Μαυρομαλα από Τσεχία ωραία παρουσία όπως πάντα.Αλλά.. :s&m_1:
Νικ.20( VIS 9): Αντριάννα. Με τις τορπίλες  :tits: τις φορά παρτίδα! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Γκαμπριέλλα. Βγήκε πάλι από το δωμάτιο με τα μούτρα ως το πάτωμα! :headbang:
Las vegas: Σελένα. Μαυρομαλικο μπαμπατσικο μωρό με ωραία βυζακια και ευδιαθετο μου φάνηκε! :boobies:
Ή τσατσά μας λέει: Από το ίδιο χωριό είστε και οι 3 κάθε φορά μαζί? :grin:
- Ο pame λέει: Το ίδιο πούλμαν μας φέρνει! :2funny: :2funny:
las  vegas: Μισέλ. Από βίλλες! :boobies:
Las vegas: Καρίνα..Ή τσουβαλα της Ρουμανίας! :grin:

Η Ανδρέου Γεωργίου πλέον είναι για ΚΛΑΜΜΑΤΑ ! Αιώνια της ή μνήμη! :priest:
Μόνο το Ανδρ.24 ήταν ανοιχτό που πλέον δεν σου κάνει ή αίσθηση να μπεις!
Όπως και τα 2 πρώτα της Νικηφόρου Ουρανού!( το οποίο το Νικ.1β μείναν μόνο τα συντρίμια του).

Τα πράγματα πλέον ειναι πολυ βαρετα.Και Ευχαριστώ κάτι φίλους που με λένε Μπουχος και Τσαρκα είναι συνωνυμα αλλά όλα έχουν ενα τέλος! :hi:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Αsterios

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Έχω βάλει στο μάτι μία Ρουμάνα με ωραίο πρόσωπο και κωλαράκι (δε θυμάμαι όνομα) στο Νικηφόρου Ουρανού 26. Την έχει δοκιμάσει κάποιος να μου πει; Τις προάλλες πήγα αποφασισμένος, αλλά την είχε κάποιος για ώρα κι έφυγα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αφου απογοητευθηκε και ο mpouxos...... :( :( :(
 
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια!!! καμια σχεση οι φωτογραφιες της Μονικα με την σημερινη εμφανηση της!!! αποτι μου φενεται αλλη κοπελλα ειναι!! τινα πω!! :idiot: :idiot:

μη μου λες τέτοια κ πάω ξενερώσω τη ζωή μου.... μπορει να μας διαφωτίσει κάποιος αν είναι όντως η ίδια με τις φωτος? :huh:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κι όμως ο παράδεισος είναι αλλού και ίσως όχι τόσο κοντά, αλλά ούτε και μακριά, χθεσινή επίσκεψη στο μπουρδελακι του Πλατέως στον Δρόμο από Χαλκηδώνα για Αλεξάνδρεια, Άννα κοπέλα από Ρουμανία με κολάρα άλλο πράμα, πολύ συμμετοχική και άκρως ερωτική, ίσως και η κωλάρα της χρονιάς να είναι, δίνει και κολαράκι στα 70, εγώ πέρασα με το 30, ίσως την επόμενη φορά. Λεπτομέρειες στην κριτκή.

:helpplea:  Μου είπε ότι έχει δουλέψει σε μαγαζιά από καβάλα, σέρρες , ξάνθη κλπ σε εκείνες τις περιοχές, αν κάποιος συναθλητής γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει για να μην υπάρχει μόνο η δική μου αναφορά, έιναι 45 km μακριά το μαγαζί από Βαρδάρη.
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
λεω να κανω καμια τσαρκα τωρα αλλα γαμω την βροχη του δεν εχει σταματησει ολη την μερα!!!  :S :S :think: :think: :- :- :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff:
Προχθές συναγωνιστή ήταν η πιο ηρωική τσάρκα ever! Με ασταμάτητη βροχή και περπάτημα 2 ωρών μέχρι να βρεθεί η κατάλληλη περίπτωση.  :kneel: στους ελάχιστους συναγωνιστές που έκαναν τσάρκα με τέτοιο καιρό. Για να έχετε μια εικόνα: Λόγω της περιορισμένης πελατείας σε δύο σπίτια οι τσα2 δεν με άφηναν να φύγω. Μια στο Φρίξου 13, που μου έλεγε ότι η Ιζαμπέλα είναι αστέρι κλπ. και μία σε ένα άλλο για μια Ρωσίδα μικρή, που δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Προφανώς ήθελε να συνεννοηθούμε με παντομίμες  :think:
Από παρουσίες, μάλλον μια από τα ίδια. Καλή μου φάνηκε μια Καρίνα ή Κάρλα ( :kissass:) στο ένα από τα 3 σπίτια στο Las Vegas. Επειδή ήταν όλες πάνω κάτω οι ίδιες, δηλαδή καμία δεν ξεχώριζε από τις υπόλοιπες, έγινε κατάθεση και παρακρατικό  :knockinb: στην Αμέλια (η τσα2 είπε ότι τη λένε Καμέλια  :jerking:). Γενικά, η κοπέλα, αν και η εμφάνισή της δεν θα αρέσει στους περισσότερους, τα αξίζει τα λεφτά της. Για περισσότερα, αν ενδιαφέρεστε, δείτε την κριτική του Bakagiokos 88, στο Ανδρ. Γεωργίου 38.
Και κάτι άσχετο: Ξεκίνησα από Α. Γεωργίου προς τα πάνω με τα πόδια. Από τον Caligula και μετά με ακολουθούσε ένας τύπος 60φεύγα χρονών με μούσια, με ένα αγροτικό, προφανώς γιατί ήμουν μόνος μου. Έλεος ρε μίστερ  :headbang:
 

Αsterios

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Προχθές συναγωνιστή ήταν η πιο ηρωική τσάρκα ever! Με ασταμάτητη βροχή και περπάτημα 2 ωρών μέχρι να βρεθεί η κατάλληλη περίπτωση.  :kneel: στους ελάχιστους συναγωνιστές που έκαναν τσάρκα με τέτοιο καιρό. Για να έχετε μια εικόνα: Λόγω της περιορισμένης πελατείας σε δύο σπίτια οι τσα2 δεν με άφηναν να φύγω. Μια στο Φρίξου 13, που μου έλεγε ότι η Ιζαμπέλα είναι αστέρι κλπ. και μία σε ένα άλλο για μια Ρωσίδα μικρή, που δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Προφανώς ήθελε να συνεννοηθούμε με παντομίμες  :think:
Από παρουσίες, μάλλον μια από τα ίδια. Καλή μου φάνηκε μια Καρίνα ή Κάρλα ( :kissass:) στο ένα από τα 3 σπίτια στο Las Vegas. Επειδή ήταν όλες πάνω κάτω οι ίδιες, δηλαδή καμία δεν ξεχώριζε από τις υπόλοιπες, έγινε κατάθεση και παρακρατικό  :knockinb: στην Αμέλια (η τσα2 είπε ότι τη λένε Καμέλια  :jerking:). Γενικά, η κοπέλα, αν και η εμφάνισή της δεν θα αρέσει στους περισσότερους, τα αξίζει τα λεφτά της. Για περισσότερα, αν ενδιαφέρεστε, δείτε την κριτική του Bakagiokos 88, στο Ανδρ. Γεωργίου 38.
Και κάτι άσχετο: Ξεκίνησα από Α. Γεωργίου προς τα πάνω με τα πόδια. Από τον Caligula και μετά με ακολουθούσε ένας τύπος 60φεύγα χρονών με μούσια, με ένα αγροτικό, προφανώς γιατί ήμουν μόνος μου. Έλεος ρε μίστερ  :headbang:
Η Ιζαμπέλα Φρίξου 13 είναι η ίδια Ιζαμπέλα με Ν. Ουρανού 26;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Προχθές συναγωνιστή ήταν η πιο ηρωική τσάρκα ever! Με ασταμάτητη βροχή και περπάτημα 2 ωρών μέχρι να βρεθεί η κατάλληλη περίπτωση.  :kneel: στους ελάχιστους συναγωνιστές που έκαναν τσάρκα με τέτοιο καιρό. Για να έχετε μια εικόνα: Λόγω της περιορισμένης πελατείας σε δύο σπίτια οι τσα2 δεν με άφηναν να φύγω. Μια στο Φρίξου 13, που μου έλεγε ότι η Ιζαμπέλα είναι αστέρι κλπ. και μία σε ένα άλλο για μια Ρωσίδα μικρή, που δεν ήξερε ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Προφανώς ήθελε να συνεννοηθούμε με παντομίμες  :think:
Από παρουσίες, μάλλον μια από τα ίδια. Καλή μου φάνηκε μια Καρίνα ή Κάρλα ( :kissass:) στο ένα από τα 3 σπίτια στο Las Vegas. Επειδή ήταν όλες πάνω κάτω οι ίδιες, δηλαδή καμία δεν ξεχώριζε από τις υπόλοιπες, έγινε κατάθεση και παρακρατικό  :knockinb: στην Αμέλια (η τσα2 είπε ότι τη λένε Καμέλια  :jerking:). Γενικά, η κοπέλα, αν και η εμφάνισή της δεν θα αρέσει στους περισσότερους, τα αξίζει τα λεφτά της. Για περισσότερα, αν ενδιαφέρεστε, δείτε την κριτική του Bakagiokos 88, στο Ανδρ. Γεωργίου 38.
Και κάτι άσχετο: Ξεκίνησα από Α. Γεωργίου προς τα πάνω με τα πόδια. Από τον Caligula και μετά με ακολουθούσε ένας τύπος 60φεύγα χρονών με μούσια, με ένα αγροτικό, προφανώς γιατί ήμουν μόνος μου. Έλεος ρε μίστερ  :headbang:

φαινετε και ο γερος κινηγιτο ήθελε να παίξει!!!  :rolleyes: :rolleyes: :jerking: :jerking: :think: :think:  :orchestra: :orchestra: :kneel: :kneel: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Βραδυνή Τσαρκα μαζί με Azazel
Pame gia alla :grin:

Bad girls: Νικόλ. Λεπτουλα με ωραίο προσωπακι,μπουκλε καστανό ξανθό μακρύ μαλλί, μέχρι 30 χρ. Και καλουτσικο κωλαρακι. Το σαλόνι γεμάτο αφού όταν μπήκαν κι αλλά άτομα ή ένταση της μουσικής αυξήθηκε! :orchestra:
Red diamond: Τζεσσυ. Ξανθό λεπτουλικο γκομενακι ,που λες όταν την βλέπεις ότι το χει!  :pipa1:
Νικ.8: Αθήνα. Ή μαυρομαλα ελληνίδα με τις! :tits:
Φρίξου 13: Νικόλ. .... :tits:
Φρίξου 13α: Βικτωρία. Ή ξανθιά προμιλφ που είναι σταθερή αξία εκεί! :grin: τον λέει ή τσατσά τον pame ρε ποντιε πάλι εδώ είσαι? :grin: - Την λέει: ρε δεν είμαι πόντιος γαμω το κεφάλι σου! :2funny:
Φρίξου 14: Φλωριτα. Απορω πως την παλεύει ακόμα! :think:
Red light: Γαλήνη. Με μπότες το μωρό! :lheel:
Villa erotika: Ντεζυ. Από Τσεχία λένε ότι είναι το τσουβαλακι ,που για μια φορά λέει! :grin:
Godiva: Τζούλια.Μαυρομαλα από Τσεχία ωραία παρουσία όπως πάντα.Αλλά.. :s&m_1:
Νικ.20( VIS 9): Αντριάννα. Με τις τορπίλες  :tits: τις φορά παρτίδα! :grin:
Πέτρου Ερημίτη 1: Γκαμπριέλλα. Βγήκε πάλι από το δωμάτιο με τα μούτρα ως το πάτωμα! :headbang:
Las vegas: Σελένα. Μαυρομαλικο μπαμπατσικο μωρό με ωραία βυζακια και ευδιαθετο μου φάνηκε! :boobies:
Ή τσατσά μας λέει: Από το ίδιο χωριό είστε και οι 3 κάθε φορά μαζί? :grin:
- Ο pame λέει: Το ίδιο πούλμαν μας φέρνει! :2funny: :2funny:
las  vegas: Μισέλ. Από βίλλες! :boobies:
Las vegas: Καρίνα..Ή τσουβαλα της Ρουμανίας! :grin:

Η Ανδρέου Γεωργίου πλέον είναι για ΚΛΑΜΜΑΤΑ ! Αιώνια της ή μνήμη! :priest:
Μόνο το Ανδρ.24 ήταν ανοιχτό που πλέον δεν σου κάνει ή αίσθηση να μπεις!
Όπως και τα 2 πρώτα της Νικηφόρου Ουρανού!( το οποίο το Νικ.1β μείναν μόνο τα συντρίμια του).

Τα πράγματα πλέον ειναι πολυ βαρετα.Και Ευχαριστώ κάτι φίλους που με λένε Μπουχος και Τσαρκα είναι συνωνυμα αλλά όλα έχουν ενα τέλος! :hi:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι τα Μελέ!!!
:rockon: :rockon: :rockon:
και χαρα στο κουραγιο σου που εκανες και αυτην...μετα απο 12 χρονια τσαρκας μπορω να πω οτι δεν μου κανει καμια αισθηση να τσαρκαρω και να πηδηξω σε μπουρδελο της πολης μας πλεον...εκει την καταντησανε την σαλονικη μας και τους ευχομαι καλο κλεισιμο!!!
 

vagg8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Κι όμως ο παράδεισος είναι αλλού και ίσως όχι τόσο κοντά, αλλά ούτε και μακριά, χθεσινή επίσκεψη στο μπουρδελακι του Πλατέως στον Δρόμο από Χαλκηδώνα για Αλεξάνδρεια, Άννα κοπέλα από Ρουμανία με κολάρα άλλο πράμα, πολύ συμμετοχική και άκρως ερωτική, ίσως και η κωλάρα της χρονιάς να είναι, δίνει και κολαράκι στα 70, εγώ πέρασα με το 30, ίσως την επόμενη φορά. Λεπτομέρειες στην κριτκή.

:helpplea:  Μου είπε ότι έχει δουλέψει σε μαγαζιά από καβάλα, σέρρες , ξάνθη κλπ σε εκείνες τις περιοχές, αν κάποιος συναθλητής γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει για να μην υπάρχει μόνο η δική μου αναφορά, έιναι 45 km μακριά το μαγαζί από Βαρδάρη.

αδερφε κατι εχω ακουσει για εκει,εχει νομιζω κ κατι μαυρουλες,ισχυει?? ;)
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
και χαρα στο κουραγιο σου που εκανες και αυτην...μετα απο 12 χρονια τσαρκας μπορω να πω οτι δεν μου κανει καμια αισθηση να τσαρκαρω και να πηδηξω σε μπουρδελο της πολης μας πλεον...εκει την καταντησανε την σαλονικη μας και τους ευχομαι καλο κλεισιμο!!!
Oχι ρε μην ο κανεις αυτο θα βαλουν τα κλαματα οι βιλλες που θα σε χασουν απο πελατη! :grin:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Κι όμως ο παράδεισος είναι αλλού και ίσως όχι τόσο κοντά, αλλά ούτε και μακριά, χθεσινή επίσκεψη στο μπουρδελακι του Πλατέως στον Δρόμο από Χαλκηδώνα για Αλεξάνδρεια, Άννα κοπέλα από Ρουμανία με κολάρα άλλο πράμα, πολύ συμμετοχική και άκρως ερωτική, ίσως και η κωλάρα της χρονιάς να είναι, δίνει και κολαράκι στα 70, εγώ πέρασα με το 30, ίσως την επόμενη φορά. Λεπτομέρειες στην κριτκή.

:helpplea:  Μου είπε ότι έχει δουλέψει σε μαγαζιά από καβάλα, σέρρες , ξάνθη κλπ σε εκείνες τις περιοχές, αν κάποιος συναθλητής γνωρίζει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει για να μην υπάρχει μόνο η δική μου αναφορά, έιναι 45 km μακριά το μαγαζί από Βαρδάρη.
Ο αλλος λεει ο παραδεισος βρισκεται στο δρομο χαλκηδωνα-αλεξανδρειας χαχαχα παει μας ψεκαζουν δεν μπορει να ειναι αλλιος  :grin: ρε φιλε περασες καλα αλλα μην υπερβαλεις και ξεσηκωνεις τον κοσμο να τρεχει σε αυτο τον κολοδρομο της παλιας εθνικης  :uglystupid: δλδ δεν σας κοβει καθολου οταν γραφεται κριτικες,τι να πω αλλο  :S
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Στις βιλλες στο site Νατασσα και εμανουελλα καινουρια ονοματα....λετε να ειναι παλιες γωστες;;;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
η Νατάσσα χωρίς  να είμαι απόλυτος,αλλα απο φωτο που είδα θεωρώ οτι ειναι η τσαρίνα η γνωστή....μπράβο...πηγε βίλες...γ :jerking:ενικά δεν μπόρεσα να κάνω τσάρκα αυτες τις μέρες ,τωρα για εμμανουέλα και εκεινη σίγουρα κάποια γνωστη απο τα μαγαζιά που κλείσαν παιζει να είναι....
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οχι δεν πηγα αυτα υποθετω και εγω....οποιος παει ενημερωση....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom