Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ενταξει ρε δε νομιζω ο Αλ να πουλαει παπα ετσι κ αλλιως την ειχα δοκιμασμενη απλα ειπα μηπως τυχον αλλαξε αλλα παπαρια προφανος με τον Αλ ταιργιαξανε
το ειπα ξεκαθαρα...2 χρονια την απεφευγα λογω αμφιλεγομενων κριτικων αν και ειναι συμπαθητικο γκομενακι και μου'κανε παντα και πολλα ναζια στο σαλονι...
με την ιδια λογικη να πω κι εγω οτι ετρωγα παπα απο τους υπολοιπους?...αυτα ειναι μαλακιες

καποιες κοπελες εχουν σταθερο στυλ και παροχες γι αυτο και εχουν σταθερη πελατεια καποιες αλλες ποτε ετσι ποτε γιουβετσι και μιλαμε ακομη και με τον ιδιο πελατη και πολλες φορες η πολυ οικειότητα τα χαλαει εντελως
συμφωνω απολυτα σ'αυτο...το ανεφερα προσφατα μετα απο συνευρεση μου με πολυ μεγαλη φιρμα των προηγουμενων ετων
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ηρεμείστε μάγκες. Και οι μεν και οι δε χαμένοι χαμένοι είμαστε. Οι μεν γιατί με τα απλά προγράμματα θα χάσουμε πιθανώς καμιά έξτρα περιποίηση και δωράκι καμιά φορά και οι υπόλοιποι γιατί όσα περισσότερα δίνουμε τόσο περισσότερο μπλεκόμαστε στον ιστό τους, τις κάνουμε θεές και τις τα δίνουμα ΟΛΑ! Μόνο αυτές κερδίζουν. :2funny:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
προσεχε λιγο τις εκφρασεις σου γιατι εισαι πολυ απολυτος...
Ο τελευταιος που εγραψε θετικα για την Αλινα ειμαι εγω αρα τη φραση 'μη τρως παπα απο μερικους' να τη λες για αλλους,οχι για μενα...πρωτη φορα τη γνωρισα,δεν εχω κανενα συμφερον,μου φερθηκε αψογα κι αυτο μεταφερω εδω μεσα...σου αρεσει πας δε σου αρεσει δεν πας

σου αρεσει η Νατασα με 40ε στις Βιλλες πας...δε σου αρεσει ή διαφωνεις δεν πας
οι λοιποι χαρακτηρισμοι δεν χρειαζονται
Άψογος!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ηρεμείστε μάγκες. Και οι μεν και οι δε χαμένοι χαμένοι είμαστε. Οι μεν γιατί με τα απλά προγράμματα θα χάσουμε πιθανώς καμιά έξτρα περιποίηση και δωράκι καμιά φορά και οι υπόλοιποι γιατί όσα περισσότερα δίνουμε τόσο περισσότερο μπλεκόμαστε στον ιστό τους, τις κάνουμε θεές και τις τα δίνουμα ΟΛΑ! Μόνο αυτές κερδίζουν. :2funny:
Καταρχάς καλησπέρα και απο εμένα,έχεις μεγάλο δίκιο φιλε Menathor σε αυτά που είπες :thumbsup: :thumbsup: ολα εινα θέμα business και budget ειδικά στις δύσκολες οικονομικά εποχές που ζούμε,''ότι δίνεις παίρνεις'' ΔΥΣΤΗΧΩΣ και τελείωσαν οι καλές και ρομαντικες εποχές του παλιού Βαρδάρη και των studios,υπάρχουν βέβαια 2-3 καλές επαγγελματίες ακόμα αλλα ως πότε και αυτές πια????κάθε μέρα φασολάδα δέν γίνεται....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
:hi: :kissass:Να πώ την άποψη μου και εγω για την Αλίνα ...Η Αλίνα την πρώτη φορά που πηγα μαζί της ήταν άψογη,έκανε πολλά και πέρασα σούπερ....η Φάση έχει καμία τριετία σίγουρα.την επόμενη φορά που πήγα μαζι της είχε πιο πεσμένη απόδοση και έπειτα δεν ξαναπήγα πολύ απλά.
Τωρα για τις Βίλλες για μένα έχουν τις καλύτερες υπηρεσίες,αλλά μουνιά που μπορείς να γα@@εις αλλού με λιγότερα χρήματα εκει τα πληρώνεις πιο ακριβά.
τη δεδομένη στιγμή πάντως απο το σαιτ το άλλο βλέπω οτι υστερεί σε δυναμικό....Πέραν της Victoria την οποία πήρα κανα 2-3 φορές και οι 2 ηταν στις αρχές πριν κάνει το τατουαζ στο μπούτι της για να κρύψει εκείνη την μικρη ατέλεια που είχε.Πέρασα καλά μετα την τρίτη φορά είχε αλλάξει κάπως έπειτα δεν ξαναπήγα ...Την είδα και πιο αδυνατισμένη για τα δικά μου γουστα ,γιατι μου άρεζε οπως ηταν στην αρχή πιο μπαμπάτσικη.
Και μετα ο άλλος δυναμίτης για μένα ηταν η ΆΝΝΑ,η γυναίκα ειχε κωλάρα,κώλο που ανασταίνει και νεκρούς :kneel: :fuck2:τωρα για κάτι φρατζέσκες,αφροδίτες ,λάρες κτλ ... :jerking: :jerking: :jerking: :rolleyes: προσωπικά δεν θα ξαναπάρω....

Θέλω να δω τις καινούριες Νικολ,Εμμανουέλα και την αλλήν τη Σελένα....και θα γράψω την άποψη μου :hi:
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Μετά από χρόνια ξαναέκανα μια βόλτα στα ωραία στενά της Θεσνικης.Δεν ήξερα τη νέα περιοχή του Μύλου και η αλήθεια είναι πως μου άρεσε πολύ που είναι όλα τα μαγαζιά μαζεμένα....Μεσημέρι πήγα,παρα πολλά ήταν κλειστά όμως πρέπει να πω πως ακόμα και για τα δικά μου γούστα πέτυχα αρκετές ενδιαφέρουσες περιπτώσεις.Όπως ίσως θυμούνται παλιότεροι συναγωνιστές είμαι φανατικός bbw fan και δεν μπαίνω στο δωμάτιο με αδύνατες εδώ και χρόνια.....Αν συναντούσα και μεγάλες σε ηλικία ακόμα καλύτερα αλλά δεν πειράζει.Βέβαια να πω πως πέρασα και μια παρακμιακή βόλτα από Βαρδάρη αλλά έχει μεταμρφωθεί πια σε China Town...Μόνο ο Ming Li Fu λείπει,ο ιδιοκτήτης στεγνοκαθαριστηρίων στα Λούκυ Λουκ.Έψαχνα την ¨Αντζελα στο πράσινο γωνιακό αλλά δεν την πέτυχα οπότε έκανα τη βόλτα στα νέα στενά .....Αυτό που μου έμεινε ήταν η πολύ καλή συμπεριφορά των περισσότερων από τις υπηρεσίες.Ευγενέστατες και χωρίς πίεση ή κατεβασμένα μούτρα αν δεν περάσεις.Βέβαια το 30άρι πάντα πονούσε και τώρα ακόμα περισσότερο...Αν έπεφτε κι αυτή η τιμή στα 20 νομίζω πως θα ήταν μια καταπληκτική επιλογή!Ήθελα και δεύτερη φορά αλλά 60 ευρω ήταν αδύνατο να διαθέσω.....Στην Αθήνα βέβαια με 60 κάνεις ένα σπέσιαλ στράγγισμα με 3 επισκέψεις σε καλούτσικα μαγαζιά (του 20ρικου....).Τέλος πάντων...Έφυγα πολύ ευχαριστημένος από τη μεσημεριανή μου βόλτα και θα ήθελα να δοκιμάσω 1-2 περιπτώσεις κοριτσιών ακόμα αλλά.......ας όψονται τα 30αρια.....
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Χωρίς να έχω τη διάθεση να κάνω το δικηγόρο κανενός, είναι τουλάχιστον αστείο άτομα που δεν έχουν γράψει ούτε μία(!) κριτική και μπαίνουν κυρίως για τσατ να τη λένε σε άλλα που έχουν γράψει εκατοντάδες κριτικές και έχουν συμβάλλει τα μέγιστα στην ενημέρωση. Συν το ότι σπαμάρουν ανελέητα το θρεντ με τις ίδιες και τις ίδιες χιλιοειπωμένες θεωρίες περί τιμών.  :headbang:
Είναι που είναι η κατάσταση πεσμένη και κάπως μίζερη στη Θεσσαλονίκη, με αυτές τις μλκς θα απαξιωθεί τελείως το θρεντ.
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
ειπα και εγω σκασμενος με εναν φιλο να παμε μια βολτα μετα απο πολυυυυυυ καιρο...τι χαλι ειναι αυτο ρε εσεις....η εγω εχω γινει μπρουκλης στα μουνια?.....τι να πω δεν γραφω τιποτα σχετικο γιατι ειναι απεσιοδοξο και δεν θελω....βιλες παπαλα ολες .....codiva τα ιδια....πηραμε και στην σειρα αυτα στην αν.γεωργιου.....τι να πω....τιποτα αξιολογο..
πικραθηκαμε  :(
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Χωρίς να έχω τη διάθεση να κάνω το δικηγόρο κανενός, είναι τουλάχιστον αστείο άτομα που δεν έχουν γράψει ούτε μία(!) κριτική και μπαίνουν κυρίως για τσατ να τη λένε σε άλλα που έχουν γράψει εκατοντάδες κριτικές και έχουν συμβάλλει τα μέγιστα στην ενημέρωση. Συν το ότι σπαμάρουν ανελέητα το θρεντ με τις ίδιες και τις ίδιες χιλιοειπωμένες θεωρίες περί τιμών.  :headbang:
Είναι που είναι η κατάσταση πεσμένη και κάπως μίζερη στη Θεσσαλονίκη, με αυτές τις μλκς θα απαξιωθεί τελείως το θρεντ.

Δεν το παίρνω προσωπικά,αλλα επειδή δεν έγραψα και ουτε εχω σκοπό να γράψω κριτική(για αυτο και μόνο απάντησα)για δικους μου λόγους.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πώ οτι η τάδε για τα γούστα μου είναι καλή ή με την τάδε πέρασα-περνάω εγώ καλά.
Πολλές φορές και αυτό που βιώνει ο καθένας μας δεν ειναι το ίδιο.
Για παράδειγμα με την κανινούρια Αλίκη (παλιά καραβάνα που πηγε Ορεστιάδα και ηρθε με σκουρο μαλλί αντι ξανθό που είχε)
εγω περνάω πάντα καλά....μου αρέσει σαν γυναίκα.Μπορεί να της αρέσω και εγω σαν αντρας και να περναμε καλά.
Γιατι καλώς η κακως μπορεί να ειναι επαγγελματικη η σχεση πουτάνας-μπουρδελιάρη.Αλλα οσο να'ναι πάντα υπάρχουν αδυναμίες.Υπάρχουν και κάποιες οι οποιες το κάνουν ξεκάθαρα για το χρήμα και δεν αφηνουν συναισθηματισμους να τις επηρεάσουν αλλάαυτες συνήθως μένουν μόνες...χωρις δουλειά....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
Παιδια φτανει με τις αναλυσεις γιατι μας εχετε πρηξει τα αρχιδια πια με τις αναλυσεις περι τιμων και συγκρισεων με την Αθηνα

Θες να γαμας με 10ε?....πανε στην Αθηνα και γαμα...

Γιατι οι Βιλλες εχουν 40ε?...γιατι ετσι γουσταρουν,δε σας υποχρεωνει κανεις να πατε με το ζορι
Γιατι ο αλλος δινει 70ε για προγραμμα?...γιατι ετσι γουσταρει τα εχει και τα δινει

Κουμαντο κανει ο καθενας στην τσεπη του και στην επιχειρηση του και την δουλευει οπως θελει

Φτανει ομως το μπλα μπλα...

Αθηνα ειμαι !!  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :orchestra: :orchestra: :helpplea: :helpplea: :grin: :grin: :grin:

και βεβαιως Αλ ειναι δικαιομά του να κανει τα λεφτα οτι θελει...απλα συγκρινουμε τις τιμες εδω με Αθηνα κ' εδω που εχει μεγαλυτερη κρίση ειναι πιο ακριβές!!! τεσπα...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
881
Κριτικές
3
Like
647
Πόντοι
366
διαφωνώ. οτι θελει ας λεει ο καθενας. και αναλύσεις για τις τιμές...και αναλύσεις για την παροχή υπηρεσίας ...και αναλύσεις για το value for money σε σχέση με τις τιμές και τις υπηρεσίες. Δεν καταλαβα. τι να γράφει δλδ κανείς στο θεμα...μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης...για το ποσο καλή χημεια είχε με την πουτάνα?

και συ δικιο εχεις... :grin: :grin:

ρε παιδια παντε οπου θελετε... δεν σας ειπαμε που να πατε αλλα στις περισοτερες που δουλευεουν δεν τις αξιζουν 30€ για 10 λεπτα... ενω στην Αθηνα με 10-20€ και γυμνο τσιμπουκι και χυσιμο απανω της...! τεσπα...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
και συ δικιο εχεις... :grin: :grin:

ρε παιδια παντε οπου θελετε... δεν σας ειπαμε που να πατε αλλα στις περισοτερες που δουλευεουν δεν τις αξιζουν 30€ για 10 λεπτα... ενω στην Αθηνα με 10-20€ και γυμνο τσιμπουκι και χυσιμο απανω της...! τεσπα...
ετσι..... :rockon: :rockon:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Δεν το παίρνω προσωπικά,αλλα επειδή δεν έγραψα και ουτε εχω σκοπό να γράψω κριτική(για αυτο και μόνο απάντησα)για δικους μου λόγους.
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πώ οτι η τάδε για τα γούστα μου είναι καλή ή με την τάδε πέρασα-περνάω εγώ καλά.
Πολλές φορές και αυτό που βιώνει ο καθένας μας δεν ειναι το ίδιο.
Για παράδειγμα με την κανινούρια Αλίκη (παλιά καραβάνα που πηγε Ορεστιάδα και ηρθε με σκουρο μαλλί αντι ξανθό που είχε)
εγω περνάω πάντα καλά....μου αρέσει σαν γυναίκα.Μπορεί να της αρέσω και εγω σαν αντρας και να περναμε καλά.
Γιατι καλώς η κακως μπορεί να ειναι επαγγελματικη η σχεση πουτάνας-μπουρδελιάρη.Αλλα οσο να'ναι πάντα υπάρχουν αδυναμίες.Υπάρχουν και κάποιες οι οποιες το κάνουν ξεκάθαρα για το χρήμα και δεν αφηνουν συναισθηματισμους να τις επηρεάσουν αλλάαυτες συνήθως μένουν μόνες...χωρις δουλειά....

Δεν αναφερόμουν σε σένα φίλε kassler. Δε διαφωνώ με όσα λες, και σέβομαι το να μη θέλει κάποιος να γράφει κριτικές, άλλωστε και εγώ γράφω μόνο όταν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω.
Απλά έγραψα το παραπάνω ποστ γιατί δε μου αρέσει να βλέπω γενικά στο θρεντ κακοπροαίρετο και αγενή μηδενισμό στα γραφόμενα άλλων. Γράφει κάποιος μία πληροφορία ή μία προσωπική άποψη στο κάτω κάτω της γραφής. Θες να την αξιοποιήσεις; Καλώς. Δε θέλεις ή σου φαίνεται ανούσια; Απλά αγνόησέ την. Προσβλητικοί χαρακτηρισμοί καλύτερα να λείπουν, ούτε θα σκεφτόμαστε όλοι όπως σκέφτονται κάποιοι.
Και αυτή η υπερανάλυση με το θέμα των τιμών μας έχει γυρίσει τα τέτοια ανάποδα. Φτάνει πια τόση μιζέρια.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δεν αναφερόμουν σε σένα φίλε kassler. Δε διαφωνώ με όσα λες, και σέβομαι το να μη θέλει κάποιος να γράφει κριτικές, άλλωστε και εγώ γράφω μόνο όταν έχω κάτι ιδιαίτερο να πω.
Απλά έγραψα το παραπάνω ποστ γιατί δε μου αρέσει να βλέπω γενικά στο θρεντ κακοπροαίρετο και αγενή μηδενισμό στα γραφόμενα άλλων. Γράφει κάποιος μία πληροφορία ή μία προσωπική άποψη στο κάτω κάτω της γραφής. Θες να την αξιοποιήσεις; Καλώς. Δε θέλεις ή σου φαίνεται ανούσια; Απλά αγνόησέ την. Προσβλητικοί χαρακτηρισμοί καλύτερα να λείπουν, ούτε θα σκεφτόμαστε όλοι όπως σκέφτονται κάποιοι.
Και αυτή η υπερανάλυση με το θέμα των τιμών μας έχει γυρίσει τα τέτοια ανάποδα. Φτάνει πια τόση μιζέρια.


το ξέρω αδερφέ άλλωστε μαζί αλλάξαμε αρκετες φορές απόψεις....

Οι τιμές για μένα δεν ειναι το πρόβλημα..Αλλωστε οπως λέω καθημερινά η χώρα μας εχει χρεοκοπήσει.
Τα 30-40 δεν θεωρώ οτι θα ηταν πολλά αν ο έλληνας εβγαζε ενα μεροκάματο 30-40 ευρω καθημερινά είναι πολλά για τον έλληνα που εχει χάσει τη δουλειά του,το μεροκάματο του εχει γινει 20-25 ευρω.

Προσωπικά οπως εχω πεί στην Αθηνα πηγα σε μπουρδέλο στη φυλλης και δεν μπορουσα να γαμήσω ...και ηταν σχετικα σε αποδεκτή κατασταση.....

θα αναλυσω συντομα μετα απο σχεδιασμενο περασμα σε Νικολ και αυτες που ανεφερα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
ενα γεια στο ιστορικο θρεντ που παρακολουθω παντα αλλα και στα ιστορικα του μελη με εκτιμηση και αγαπη ειδικα gameover karaman και πατσινο.....χαθηκαμε παικτες.....
  :rockon:  :rockon:  :rockon:
Καλώς ήρθες  :)
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τωρα με τους μεταναστες θα αναγκαστουμε να βρουμε και Συρια γκομενα, τερμα πουτανες,ελλεεινιδες ολα!! χαχαχαχαχαχαχα!!!!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom