Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Καλώς......μπορεί να κάνω περιπολία προς τα εκεί.
Αν δεν βρω την Candy.......... :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ανδρέου Γεωργίου 21  Αλεξαντρα απο κολομβια! Καλο νεαρο μελαχροινο κοριτσακι ! 2αρι Βυζι, με καλη μοντελισια κορμαρα!
καλα προκαταρκτικα με καποια φιλακια!καλη πιπα με deep throat αν το ζητησεις! Γενικα καλη πρσπαθεια και συμμετοχη στο απλο προγραμμα!
οπου στα 30Ε ηταν vfm! λιγο αγχωμενη γιατι ολα τα δωματια ηταν γεμματα! επαιξε και cim/cif με εξτρα χρεωση!
απογοητευση δυστυχως στα ακριβα προγραμματα! :headbang: :headbang: :headbang: οπου ακομα δεν το εχει!
Με διαπραγαματευση πεφτει ενα μικρο ψαλιδι στις τιμες που ζητανε στα ακριβα προγραμματα! ;)
αυτα τα ολιγα που λεει και ο ακατονοματος :grin: φιλος μου!

Λεω να παω να δοκιμασω το βαθος του λαρυγγα της. :pipa1: :pipa1: :pipa1:
Κατοπιν τηλεφωνηματος εμαθα οτι θα ειναι μεχρι τις 4 το πρωι σημερα.Αντε να δουμε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Έφτασε η ώρα για λαρρυγγια,μετα τις μπύρες πάω Αλεξανδρα απο Κολομβία (ελπίζω να μην έχει πάρει κάτι απο τα μέρη της)
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Μίνι αναφορά για απόψε
Κοροβάγγου: Άννα Ρωσίδα κοκκινομάλλα
Φρίξου 9: Κάντυ
Ν. Ουρανού 26: Μάρα
Π. Ερημίτη: κλειστό
Αν. Γεωργίου 34 (La Femme): Λίλη
Αν. Γεωργίου 16 (Έρως): κλειστό
 

Επισκέπτης
Λαϊκό προσκύνημα στο Ανδ. Γεωργίου 21 σήμερα από εκεί που δεν πατούσε ψυχή στο μαγάζι, γράφει κάποιος για καινούργια ωραία γκόμενα κ γίνεται ο απόλυτος πανζουρλισμός. Τελικά αυτό το ρημάδι το ίντερνετ έχει τεράστια δύναμη.
Και όσο αναφορά την γκόμενα, μοντελάκι... ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Λαϊκό προσκύνημα στο Ανδ. Γεωργίου 21 σήμερα από εκεί που δεν πατούσε ψυχή στο μαγάζι, γράφει κάποιος για καινούργια ωραία γκόμενα κ γίνεται ο απόλυτος πανζουρλισμός. Τελικά αυτό το ρημάδι το ίντερνετ έχει τεράστια δύναμη.
Και όσο αναφορά την γκόμενα, μοντελάκι... ;)

Ναι αλλα η γκομενα μεσα σε φαση gfe μαζι με ξεπετα(λογο του οχλου εκτος)παντος κατι για deep throat που αναφερθησαν πιο πανω ουτε λογος(η εγω την εχω μεγαλη,η οι αλλοι μικρη)
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Μαγκες μακρυα απο ΛΑΟΥΡΑ που ηταν αποπψε βραδυνη Σαπφως 7.Οτι χειροτερο εχω συναντησει ποτε μου.Δεν ειναι η Λαουρα η γνωστη.Η κοπελα ειναι τραγικη απαραδεκτη και δεν εχω λογια να πω αυτα που περασα και αυτα που ακουσα.
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Για αποψε το βραδυ ειχαμε....ΤΑΝΤΑΛΟΥ 14 ΝΑΣΙΑ.Αρκετα καλη αλλα την εχω επισκεφτει προσφατα και ηθελα κατι αλλο.ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 5 μια πολυ αδυνατη και ασχημη κοπελιτσα.Ουτε καν ρωτησα ονομα.ΠΡΟΜΗΘΕΩΣ 11 ΝΑΤΑΣΣΑ.Μελαχροινη αρκετα γλυκουλα.ΦΡΙΞΟΥ ηταν η ΕΡΙΚΑ,δεν τρελλαθηκα να πω την αληθεια και στο διπλανο μια αδιαφορη ξανθια ΜΟΝΙΚΑ.ΚΟΡΟΒΑΓΚΟΥ η ΑΝΝΑ.Κορμαρα τελεια στημενη αλλα δεν προλαβα να δω καλα το προσωπο της.Μαλλι κατακοκκινο της φωτιας.ΑΝΔΡΕΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.Ομορφο κοριτσακι με καλο κορμακι αλλα σαν να ηταν λιγο χαμενη στο βλεμμα.ΜΑΝΤΖΑΡΟΥ ολα κλειστα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μαγκες μακρυα απο ΛΑΟΥΡΑ που ηταν αποπψε βραδυνη Σαπφως 7.Οτι χειροτερο εχω συναντησει ποτε μου.Δεν ειναι η Λαουρα η γνωστη.Η κοπελα ειναι τραγικη απαραδεκτη και δεν εχω λογια να πω αυτα που περασα και αυτα που ακουσα.

Αν είναι η βυζαρού η ντεμεκ ισπανιδα, (που μάλλον αυτή θα ήταν) έχουν ειπωθεί τα μύρια για αυτή, αλλά γράψε και καμιά λεπτομέρεια παραπάνω μπας και την γλυτώσει κανένας άλλος. Εγω δεν κρύβω πως αν δεν διάβαζα εδώ μέσα θα ήμουν ένας από αυτούς που την έχουν πατήσει....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λαϊκό προσκύνημα στο Ανδ. Γεωργίου 21 σήμερα από εκεί που δεν πατούσε ψυχή στο μαγάζι, γράφει κάποιος για καινούργια ωραία γκόμενα κ γίνεται ο απόλυτος πανζουρλισμός. Τελικά αυτό το ρημάδι το ίντερνετ έχει τεράστια δύναμη.
Και όσο αναφορά την γκόμενα, μοντελάκι... ;)

Πράγματι έχει δύναμη, εγώ δεν έχω μπει ακόμη μέσα ούτε από περιέργεια, θα πάω όταν κατακάτσει ο κουρνιαχτός......
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Το site ήταν ακριβές χθες και συναντήθηκα με την Candy........
Τέλεια ΟΛΑ !!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Και ετοιμάζεται για διακοπές η νεαρά.Όχι Μύκονο μεσιέ gl.........
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
χθες έκανα την αγγαρεία μου - δοκιμή στη λίλη παρόλο που κ εγώ φοβόμουν

λοιπόν...είναι καλύτερη από το κράξιμο που άκουγα...πχ πολύ καλύτερη από την κομοδινοπούλου

ΑΛΛΑ αυτά για ντεμέκ κωλοδάχτυλο κτλ...άλλο είναι το βάζω κολοδάχτυλο ( κι εγώ κι αυτή μόνη της ) κι άλλο το χαιδεύω την κωλοτρυπίδα

δυστυχώς ΙΣΧΥΕΙ το δεύτερο γι'αυτό παιχταράδες μην είστε υπερρβολικοί και παίρνετε κι άλλους στο λαιμό σας!

υ.γ. στο τσίρκο μια τσέχα φίλη της σανέλ δε θυμάμαι όνομα και μετά θα έπιανε η σανέλ...Δε μπήκα μετά τη γνωστή φόλα με την κάρλα...αλλά η τσατσά και πάλι όλα τα λεφτά!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
H Αντριάννα από Villa Erotica λιποτάκτισε στας Αθήνας... : www.siggrou144.com/schedule]http://www.siggrou144.com/schedule[/url]

Ανέβασα σετ από κριτικές, ελπίζω να το καρεδιάσω σύντομα ολοκληρώνοτας το έργο μου "οι 4 εποχές"
Μας πήραν μία από τις καλύτερες. Ας μας φέρουν την Ρομίνα!!! :kissass:
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
στο τηλ που πήρα η υπηρεσία μου είπε ότι η Νατάσα λείπει πολύ καιρό και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει γι αυτό υποψιάστηκα ότι άλλαξε μαγαζί

Η Νατάσα επέστρεψε και είναι κανονικά στο πόστο της!!  :rockon:
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
ΑΛΛΑ αυτά για ντεμέκ κωλοδάχτυλο κτλ...άλλο είναι το βάζω κολοδάχτυλο ( κι εγώ κι αυτή μόνη της ) κι άλλο το χαιδεύω την κωλοτρυπίδα

δυστυχώς ΙΣΧΥΕΙ το δεύτερο γι'αυτό παιχταράδες μην είστε υπερρβολικοί και παίρνετε κι άλλους στο λαιμό σας!

Τι να σου πω ρε φίλε….  :headbang: εσείς ότι και να σας λένε δεν καταλαβαίνεται μου φαίνεται… για αυτό και δεν πρέπει να γράφει κανείς στην κριτική του τα δωράκια που τον κάνουν γιατί κάτι άτομα σαν και εσένα (που είναι φελλοί για εμένα) τα παίρνουν ντεφάκτο και νομίζουν ότι οι πουτάνες όλες κάνουν τα ίδια σε όλους…. Δηλαδή εγώ προχτές που πήγα στα goody's και παρήγγειλα και μου είπε η κοπέλα καθίστε μόλις γίνουν θα σας φέρω τον δίσκο τι σημαίνει αυτό ότι όσοι πάνε στα goodys και δεν τους σερβίρουν στο τραπέζι τους παίρνω στον λαιμό μου που τους είπα ότι η κοπέλα μου τα έφερε στο τραπέζι….  :headbang:  Για αυτό σας λέω …. Δεν είστε για πολλά…. [size=14pt]Μην γράφετε εδώ μέσα τα δωράκια και τις εκπτώσεις που σας κάνουν γιατί έχει και φελλούς….. Αυτούς τους έχω τόσο φελλούς που είναι ικανοί να πάνε και να διαμαρτυρηθούν κιόλας….[/size] :headbang:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
H Αντριάννα από Villa Erotica λιποτάκτισε στας Αθήνας... : www.siggrou144.com/schedule]http://www.siggrou144.com/schedule[/url]

Ανέβασα σετ από κριτικές, ελπίζω να το καρεδιάσω σύντομα ολοκληρώνοτας το έργο μου "οι 4 εποχές"
Αλυσίδα είναι τα καταστήματα......θα γυρίσει το "άρμα"!!!!!!!!!
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Τι να σου πω ρε φίλε….  :headbang: εσείς ότι και να σας λένε δεν καταλαβαίνεται μου φαίνεται… για αυτό και δεν πρέπει να γράφει κανείς στην κριτική του τα δωράκια που τον κάνουν γιατί κάτι άτομα σαν και εσένα (που είναι φελλοί για εμένα) τα παίρνουν ντεφάκτο και νομίζουν ότι οι πουτάνες όλες κάνουν τα ίδια σε όλους…. Δηλαδή εγώ προχτές που πήγα στα goody's και παρήγγειλα και μου είπε η κοπέλα καθίστε μόλις γίνουν θα σας φέρω τον δίσκο τι σημαίνει αυτό ότι όσοι πάνε στα goodys και δεν τους σερβίρουν στο τραπέζι τους παίρνω στον λαιμό μου που τους είπα ότι η κοπέλα μου τα έφερε στο τραπέζι….  :headbang:  Για αυτό σας λέω …. Δεν είστε για πολλά…. [size=14pt]Μην γράφετε εδώ μέσα τα δωράκια και τις εκπτώσεις που σας κάνουν γιατί έχει και φελλούς….. Αυτούς τους έχω τόσο φελλούς που είναι ικανοί να πάνε και να διαμαρτυρηθούν κιόλας….[/size] :headbang:
Με κάνεις να ξανασκεφτώ την αναφορά μου για την Candy.
Μ'αυτά που κάναμε στο δωμάτιο....... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom