Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (2 μέλη και 79 επισκέπτες)

Kynhgos

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.004
Like
0
Πόντοι
16
Πήγα στην Τζούλια 26ης Οκτωβρίου 52 χθες το βράδυ. Η κοπέλα ήταν *κομμάτια* και έτοιμη να κοιμηθεί μέσα στο δωμάτιο, καμία σχέση με την πρώτη φορά. ΄Το ευχαριστήθηκα πάντως, μπήκα στο δωμάτιο με τους καθρέφτες και είχα καταπληκτική θέα της δράσης στα τέσσερα.

Έχει ιερόδουλες ακόμα η Θεσσαλονίκη? Εγώ νόμιζα μόνο καριόλες.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μεσημεριανή κατάθεση στην Alex :tits: στο La Femme.
Οχι πως θα μου γλύτωνε.
Τα Ελληνικος της κάπως βελτιωμένα.
Η πίπα ελαφρώς καλύτερη, με υποψία καραμπαλίηινγκ... :pipa1:
Αρκετά χαλαρή και ευδιάθετη. :boobies:
Μου είπε ότι όσο έλειπε, δούλευε σε μασατζίδικο στην Καλαμαριά... :think:
Έχω ήδη γράψει δύο κριτικές για την Alex στο πρόσφατο παρελθόν και έχω δίλημα αν έχει νόημα να γράψω και τρίτη... :think: :think: :think:



Νομιζω, δεν σου επιτρεπει και το συστημα τριτη...
Αν εγινε κατι που αξιοσημειωτο, πες το εδω.


Γράφτηνα Μίδα, λογικά θα περάσει ,και θα έχει και αξία, οι διό κριτικές είναι για τους Αθηναίους που έχουν να διαλέξουν ανάμεσα σε 400 μπουρδέλα, εμείς εδώ με 35 είμαστε φτωχομάνα, αν είναι να γράφουμε διό κριτικές το χρόνο για κάθε κοπέλα  πάει θα το κλείσουμε το μαγαζί, δεν έχουμε την ποικιλία των Αθηναίων…. :dunno:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
gl, nstssp, karaman, σας ευχαριστώ, είσαστε κατατοπιστικότατοι ! Θα ρίξω και ενα για σας ...
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Γράφτηνα Μίδα, λογικά θα περάσει

Ευχαριστώ Game !!!
Την έγραψα!!! Τόσο για την Άλεξ όσο και για το μαγαζί που για μένα είναι κορυφαίο στη Θεσσαλονίκη... και σαν χώρος αλλά και σαν συμπεριφορά.  :kissass:  :2funny:
Την έγραψα και ανέβηκε... :)
Πήρα και προαγωγή... :rockon: :2funny:
Θέλω να ευχαριστήσω τη μάνα μου που με γέννησε.... :)
Τη δασκάλα μου στο δημοτικό που μου έμαθε γράμματα.... :)
και ονειρεύομαι την παγκόσμια ειρήνη... :)
Καλά γαμήσια σε όλους :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ Game !!!
Την έγραψα!!! Τόσο για την Άλεξ όσο και για το μαγαζί που για μένα είναι κορυφαίο στη Θεσσαλονίκη... και σαν χώρος αλλά και σαν συμπεριφορά.  :kissass:  :2funny:
Την έγραψα και ανέβηκε... :)
Πήρα και προαγωγή... :rockon: :2funny:
Θέλω να ευχαριστήσω τη μάνα μου που με γέννησε.... :)
Τη δασκάλα μου στο δημοτικό που μου έμαθε γράμματα.... :)
και ονειρεύομαι την παγκόσμια ειρήνη... :)
Καλά γαμήσια σε όλους :rockon: :rockon: :rockon:
αχ αυτη η αλεξ  :smitten: εχει κλεψει καρδιες  :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχαριστώ Game !!!
Την έγραψα!!! Τόσο για την Άλεξ όσο και για το μαγαζί που για μένα είναι κορυφαίο στη Θεσσαλονίκη... και σαν χώρος αλλά και σαν συμπεριφορά.  :kissass:  :2funny:
Την έγραψα και ανέβηκε... :)
Πήρα και προαγωγή... :rockon: :2funny:
Θέλω να ευχαριστήσω τη μάνα μου που με γέννησε.... :)
Τη δασκάλα μου στο δημοτικό που μου έμαθε γράμματα.... :)
και ονειρεύομαι την παγκόσμια ειρήνη... :)
Καλά γαμήσια σε όλους :rockon: :rockon: :rockon:

Την διάβασα Μίδα και ήταν πολύ καλή κριτική, :rockon: μιας που εγώ την κοπέλα δεν μπορώ να την πετύχω,  :dunno: ας διαβάζω τουλάχιστον τις κριτικές των φίλων κάτι είναι κι΄ αυτό. Πέρασα σήμερα από το Λαφάμ αλλά ρεπάριζε η μικρή από αύριο μου είπε η μαντάμ, άντε να δούμε πότε θα την πετύχω, μόνο διό φορές την έχω γευτεί ο έρμος…..τι να κάνουμε…ατυχία, πάντως καλά πέρασα και εκεί που πήγα…..
:rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Επίσκεψη στο καπάκι στην πολύ γλυκιά  Σέϊλα στο Μαντζάρου 14, διό μέρες μετά την τελευταία, σήμερα όμως ήταν σε απλό πρόγραμμα και ήταν πολύ καλά, :rockon: :rockon: :rockon: (καλύτερα από προχθές),  εγώ εξάλλου δεν είμαι φαν του πρωκτικού, κάνα διό φορές το χρόνο έτσι για τη φάση μόνο.

Στην μικρή βόλτα που προηγήθηκε, όπως προείπα, έκανα ένα πέρασμα από το Λαφάμ για να βρω την Άλεξ, και θα έμπαινα αλλά δεν…, :( σήμερα είχε ρεπό, από αύριο πάλι, η Μαρία η Τσέχα ήταν εκεί, αλλά δεν μου έδειξε ότι έχει αλλάξει κάτι πάνω της, παρόλο που την τελευταία φορά πέρασα καλά μαζί της, κάνοντας βέβαια αυτά που ήθελε εκείνη.

Στο Κεφαλληνίας που πέρασα ήταν η Αφροδίτη, η ξανθιά χοντρούλα Ελληνίδα, έλεγα να κάνω κάνα ψυχικό αλλά η ξινή της μούρη δεν με άφησε, είπαμε μπαζάκι αλλά βάλε και ένα χαμόγελο πάνω σου ρε κοπέλα μου. Επιφυλάσσομαι όμως για επόμενη φορά όταν την βρω χαμογελαστή.  :sunglasses:

Στο Έρως 16 η Άννα η Ρωσίδα, αυτή είναι καλή, και έχει και φίνο κολαράκι, κάποια στιγμή δεν θα την γλιτώσει. :fuck1:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Στο Έρως 16 η Άννα η Ρωσίδα, αυτή είναι καλή, και έχει και φίνο κολαράκι, κάποια στιγμή δεν θα την γλιτώσει. :fuck1:


Μια κοκκινομάλα με αφράτο κωλαράκι που τα βράδια εμφανίζεται στη Κοροβάγκου?
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μια κοκκινομάλα με αφράτο κωλαράκι που τα βράδια εμφανίζεται στη Κοροβάγκου?
Αλλη Άννα ειναι αυτη. Και για τις δυο υπαρχει κριτική.
Ασχετο, Βασιλι ζαιτσεφ, εχεις δει το "εχθρος προ των πυλων" του Ζαν Ζακ Ανω?
Μιλαει για σενα :)
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Αλλη Άννα ειναι αυτη. Και για τις δυο υπαρχει κριτική.
Ασχετο, Βασιλι ζαιτσεφ, εχεις δει το "εχθρος προ των πυλων" του Ζαν Ζακ Ανω?
Μιλαει για σενα Smiley

Για μένα μιλάει? :huh:
Τότε θα έχει γίνει γνωστό για το πόσο δεινός εκτελεστής είμαι... :grin:


Πάντως αυτήν την Άννα στην Κοροβάγκου την έχω μεγάλο αποθημένο...
Παρά τις μέτριες κριτικές με εξιτάρει λόγω εμφάνισης. Έχω τρελό φετίχ με τις κοκκινομάλλες.
Αλλά κρατιέμαι μόνο και μόνο για το σαραντάρι. Όχι ότι δεν έχω 10 έυρω, αλλά για να τους σπάσει
ο τσαμπουκάς. Εμπάργκο κανονικό. Απλώς προβληματίζομαι αν το κάνω σε αυτούς ή στον εαυτό μου  :think:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
H τσαρίνα Νατάσα στο Έρως που χάθηκε μήπως εμφανίζεται αλλού?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Έχω τρελό φετίχ με τις κοκκινομάλλες...
...Εμπάργκο κανονικό. Απλώς προβληματίζομαι αν το κάνω σε αυτούς ή στον εαυτό μου  :think:
Σημασία έχει ότι το κάνεις....
Εγώ από την άλλη που έχω φετίχ με το μου..νί τι εμπάργκο να κάνω ο μαλάκας? Είμαι καταδικασμένος :2funny:
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Θεωρητικά... είναι σε διακοπές και επιστρέφει αυτή την εβδομάδα...

στο τηλ που πήρα η υπηρεσία μου είπε ότι η Νατάσα λείπει πολύ καιρό και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει γι αυτό υποψιάστηκα ότι άλλαξε μαγαζί
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
στο τηλ που πήρα η υπηρεσία μου είπε ότι η Νατάσα λείπει πολύ καιρό και δεν ξέρει πότε θα γυρίσει γι αυτό υποψιάστηκα ότι άλλαξε μαγαζί
Τέτοιες καρ.όλες ειναι μερικές... Καμμιά φορά τις ρωτάς ποιά δουλεύει την επόμενη βάρδια, και τάχα μου δεν ξέρουν να σου απαντήσουν.
Εγώ πάντως την Νατάσα την είδα τρείς μέρες πριν σταματήσει...
Καθίσαμε στο σαλονάκι και τα λέγαμε για αρκετή ώρα γιατι δεν υπήρχε ψυχή για δουλειά... Αν ήταν να φύγει... πιστεύω ότι θα μου το έλεγε...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
δασκαλε γυρνα πισω
που τον εξαφανισατε ρε? :think: :think:
 

Συνημμένα

  • download.jpg
    download.jpg
    6,1 KB · Εμφανίσεις: 18

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Ανδρέου Γεωργίου 21  Αλεξαντρα απο κολομβια! Καλο νεαρο μελαχροινο κοριτσακι ! 2αρι Βυζι, με καλη μοντελισια κορμαρα!
καλα προκαταρκτικα με καποια φιλακια!καλη πιπα με deep throat αν το ζητησεις! Γενικα καλη πρσπαθεια και συμμετοχη στο απλο προγραμμα!
οπου στα 30Ε ηταν vfm! λιγο αγχωμενη γιατι ολα τα δωματια ηταν γεμματα! επαιξε και cim/cif με εξτρα χρεωση!
απογοητευση δυστυχως στα ακριβα προγραμματα! :headbang: :headbang: :headbang: οπου ακομα δεν το εχει!
Με διαπραγαματευση πεφτει ενα μικρο ψαλιδι στις τιμες που ζητανε στα ακριβα προγραμματα! ;)
αυτα τα ολιγα που λεει και ο ακατονοματος :grin: φιλος μου!
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Villa Erotica  παρομοιες επιδοσεις με την Κολομβιανα και η Tania απο πολωνια με τα πολλα tatto!
πιανει καλη αποδοση και σε ικανοποιει! αλλα δεν εχει το κατι παραπανω να σε απογειωσει! :sunglasses:
γνωμη μου τουλαχιστον! :sunglasses:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καταδρομική επίσκεψη σήμερα στην μικρούλα την Άλεξ στο Λαφάμ που επιτέλους την πέτυχα, ήταν πολύ δυνατή και σήμερα η μικρή και πέρασα πάρα πολύ καλά. Λεπτομέρειες της συνάντησης στην κριτική. :rockon:

 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Πρωινή σίγουρα.......μήπως ξέρεις πιοά θα είναι βράδυ GAMEOVER?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom