Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
εκανα ενα απλο περασμα απο Π.Ερημιτη για να τσεκαρω αν ειναι καλη αυτη η εμμανουελα η κυπρια. γαμησιατικα δεν ειχα μιας και πριν λιγες μερες γυρισα απο διακοπες. Τι μαλακιες ειναι αυτες που γραφονται για αθλια φατσα κτλ.Μια χαρα προσωπακι. Η γκομενα ειναι σκυλι του πολεμου. Παροτι της ειπα οτι δεν εχω φραγκα να μπω μου την επεσε στα ισα στο σαλονι μπροστα στη τσατσα. Φιλι στο στομα και μου ετριψε τις βυζαρες στη μαπα  και μου τον επαιζε μεσα απο το παντελονι.
Απιστευτη γκαυλομουνα. Θα τιμηθει λιαν συντομως. Σωμα και βυζαρες για 10! ζητω!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ρε Hagem, τα συγχαρήκια ρε μπαγάσα... :rockon:
Πού τα ξετρυπώνεις τα πιπίνια?
Αλλά όχι μόνο αυτό...
Ξεχνάς και που τα πήδηξες την προηγούμενη το βράδυ... :fuck1:
Να το... κοιτάξεις αυτό ρε μεγάλε :2funny:
Γιατι δεν καταλαβα ???? Η γνωστη Άλεξ ειναι, δεν προκειται για ανακαλυψη.
Οσο για το προηγουμενο βραδυ...ρε μπας κι εισαι εσυ ο σωσιας μου ??? :)
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Γιατι δεν καταλαβα ???? Η γνωστη Άλεξ ειναι, δεν προκειται για ανακαλυψη.
Οσο για το προηγουμενο βραδυ...ρε μπας κι εισαι εσυ ο σωσιας μου ??? :)
Ναι... Αλλά αυτό το μωρό είχε εξαφανιστεί χωρίς να πει μια κουβέντα... Ένα γράμμα να αφήσει...  >:(
40 μέρες τη κλαίγαμε εμείς που την αγαπήσαμε... :headbang:
Όσο για τη φάτσα σου, αν είσαι ψηλός, γυμνασμένος, μελαχρινός, με πράσινα μάτια και θεληματικό πηγούνι... φτηστοί είμαστε !!! :rockon: :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ναι... Αλλά αυτό το μωρό είχε εξαφανιστεί χωρίς να πει μια κουβέντα... Ένα γράμμα να αφήσει...  >:(
40 μέρες τη κλαίγαμε εμείς που την αγαπήσαμε... :headbang:
Όσο για τη φάτσα σου, αν είσαι ψηλός, γυμνασμένος, μελαχρινός, με πράσινα μάτια και θεληματικό πηγούνι... φτηστοί είμαστε !!! :rockon: :rockon:
Ανενημερωτο σε βρισκω! Ειχε γραψει η La Femme οτι δουλευει. Αγαπουλης γιαλαντζι  :2funny: :2funny:
Αντε, τρεχα μην την χασουμε παλι και κλαιμε για αλλες σαραντα μερες.
Οσο για τη φατσα μου...στο χρωμα των ματιων τα χαλαμε!  :grin:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Ρε παιχτες ολο το χρονο παιζω πρωινη βαρδια αλλα αυτη τη βδομαδα επειδη ειμαι home alone λεω να κανω παιχνιδι και βραδυ. Τι προτασεις υπαρχουν σε στουντιο? Εχει μεινει καμια σταθερη αξια η ολες ειναι διακοπες?
 

Mr. Dexter

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.182
Like
0
Πόντοι
16
Ερώτηση #1. Κοπέλες που αφήνουν να τελειώσεις πάνω τους και πόσο πάει...
Ερώτηση #2. Κοπέλες που δέχοντε παρτούζα και πόσο πάει...
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Ανενημερωτο σε βρισκω! Ειχε γραψει η La Femme οτι δουλευει. Αγαπουλης γιαλαντζι  :2funny: :2funny:
Το παραδέχομαι !!! Το Σαββατοκύριακο ήμουν αδιάβαστος... :idiot:
Ευτυχώς που ο Πρόεδρος δεν έβαλε κανενα πρόχειρο διαγώνισμα να μείνω στην ίδια τάξη για δεύτερη χρονιά... :headbang:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Ερώτηση #1. Κοπέλες που αφήνουν να τελειώσεις πάνω τους και πόσο πάει...
Ερώτηση #2. Κοπέλες που δέχοντε παρτούζα και πόσο πάει...
#1 παιζεται με τις μισες
#2 σχεδον ολες...απλα άλλες δινουν κουλουρι αλλες οχι
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας! Τι καλο προτείνετε σε πιπινι και τι σε μιλφ για σημερα το βράδυ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Για αλλού ξεκίνησα και αλλού βρέθηκα σήμερα, καταδρομική στο λαφάμ στην Άλεξ ήθελα να κάνω, αλλά ήταν κλειστό το μεσημεράκι , οπότε πήγα καρφί στο Μαντζάρου 10,  αν έβρισκα την Σέϋλα θα περνούσα και την βρήκα, και πέρασα πολύ καλά σε σπέσιαλ πρόγραμμα, τα της μάχης στην κριτική που πιστεύω θα έχει ενδιαφέρον. :rockon:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλημέρα σε όλους ! Δε μου λέτε ρε παλουκάρια, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, στο Πέτρου Ερημίτη 2 πώς πας ακριβώς, αν πχ είσαι στην Φρίξου ; Πας με τα πόδια ή θα με φαν τπτ κοπρόσκυλα ;  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Καλημέρα σε όλους ! Δε μου λέτε ρε παλουκάρια, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, στο Πέτρου Ερημίτη 2 πώς πας ακριβώς, αν πχ είσαι στην Φρίξου ; Πας με τα πόδια ή θα με φαν τπτ κοπρόσκυλα ;  :think:
πας και με τα ποδια....ολο κατω την νικηφορου ουρανου και μετα δεξια πισω απο τα φορτηγα....αλλα εκει ενιοτε εχει εναν θηριωδη σκυλο οποτε θελει προσοχη....δεν επιτιθεται αλλα γαβγιζει
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Καλημέρα σε όλους ! Δε μου λέτε ρε παλουκάρια, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, στο Πέτρου Ερημίτη 2 πώς πας ακριβώς, αν πχ είσαι στην Φρίξου ; Πας με τα πόδια ή θα με φαν τπτ κοπρόσκυλα ;  :think:
Καλημέρα. Ανεβαίνοντας την Φρίξου από 26 Οκτ. βρήσκεις την Νικ Ουρανου και στρίβεις αριστερά ( είναι η γωνία του villa erotica). Στο τέρμα του δρόμου κάνεις δεξιά και μετά στα δεξιά σου έχει μια μεγάλη αλάνα που συνήθως παρκάρουν νταλίκες. το μαγαζί είναι τέρμα αριστερά μεσα στην αλάνα. Αν περάσεις γραμμές τραίνου το έχεις χασει.
Τα αδέσποτα είναι ένα θεματάκι και κυρίως ειναι απρόβλεπτα. Εγώ 3-4 που έχω πάει ημούν με μηχανάκι και τη μια φορά ένας μούργος θέλησε να με κυνηγίσει, γαύγησε 2 φορες το ξανασκευτηκε και ξαναξάπλωσε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καλημέρα σε όλους ! Δε μου λέτε ρε παλουκάρια, επειδή δεν έχω πάει ποτέ, στο Πέτρου Ερημίτη 2 πώς πας ακριβώς, αν πχ είσαι στην Φρίξου ; Πας με τα πόδια ή θα με φαν τπτ κοπρόσκυλα ;  :think:

και με γραφικα... :grin:
πανε με αμαξι, θα κουραστεις και μετα δεν θα εχεις ορεξη για  :knockinb: :knockinb:
 

Συνημμένα

  • 111 αντίγραφο.jpg
    111 αντίγραφο.jpg
    106,2 KB · Εμφανίσεις: 16

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Δηλαδη μολις φτασω στη πετρου ερημιτη απ εξω εχει σκυλια και υπαρχει περιπτωση να μου ορμηξουν?αν ειναι ετσι οχι ευχαριστω εγω παω για να γαμησω οχι για να με γαμησουν
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Δηλαδη μολις φτασω στη πετρου ερημιτη απ εξω εχει σκυλια και υπαρχει περιπτωση να μου ορμηξουν?αν ειναι ετσι οχι ευχαριστω εγω παω για να γαμησω οχι για να με γαμησουν

και μεσα στο Ερημιτη 2 εχει ενα σκυλι του πολεμου :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Μεσημεριανή κατάθεση στην Alex :tits: στο La Femme.
Οχι πως θα μου γλύτωνε.
Τα Ελληνικος της κάπως βελτιωμένα.
Η πίπα ελαφρώς καλύτερη, με υποψία καραμπαλίηινγκ... :pipa1:
Αρκετά χαλαρή και ευδιάθετη. :boobies:
Μου είπε ότι όσο έλειπε, δούλευε σε μασατζίδικο στην Καλαμαριά... :think:
Έχω ήδη γράψει δύο κριτικές για την Alex στο πρόσφατο παρελθόν και έχω δίλημα αν έχει νόημα να γράψω και τρίτη... :think: :think: :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσημεριανή κατάθεση στην Alex :tits: στο La Femme.
Οχι πως θα μου γλύτωνε.
Τα Ελληνικος της κάπως βελτιωμένα.
Η πίπα ελαφρώς καλύτερη, με υποψία καραμπαλίηινγκ... :pipa1:
Αρκετά χαλαρή και ευδιάθετη. :boobies:
Μου είπε ότι όσο έλειπε, δούλευε σε μασατζίδικο στην Καλαμαριά... :think:
Έχω ήδη γράψει δύο κριτικές για την Alex στο πρόσφατο παρελθόν και έχω δίλημα αν έχει νόημα να γράψω και τρίτη... :think: :think: :think:
Νομιζω, δεν σου επιτρεπει και το συστημα τριτη...
Αν εγινε κατι που αξιοσημειωτο, πες το εδω.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Νομιζω, δεν σου επιτρεπει και το συστημα τριτη...
Αν εγινε κατι που αξιοσημειωτο, πες το εδω.
Τίποτα το ιδιαίτερο... :knockinb:
Χαλαρό γλέντι με πολύ γέλιο γιατί υπήρχε και άνεση χρόνου (το μαγαζί άδειο όση ώρα ήμουν εκεί) και γιατί εγώ της έκανα επίδειξη τα "Βουλγαρικά" μου. :2funny:
Καταλαβαίνω τους λόγους που κάποιοι δεν τη γουστάρουν.
Εμένα όμως μου βγάζει μια αθώα... πουτανίτσα που με τρελαίνει... :rockon:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πήγα στην Τζούλια 26ης Οκτωβρίου 52 χθες το βράδυ. Η κοπέλα ήταν *κομμάτια* και έτοιμη να κοιμηθεί μέσα στο δωμάτιο, καμία σχέση με την πρώτη φορά. Το ευχαριστήθηκα πάντως, μπήκα στο δωμάτιο με τους καθρέφτες και είχα καταπληκτική θέα της δράσης στα τέσσερα με τις βυζάρες της να πηγαίνουν πέρα δώθε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom