Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (5 μέλη και 54 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
χθεσινοβραδινη βολτα:
σαπφους 20 βερονικα , απο τις καλυτερες επιλογες
πρασινο λαουρα, που εχει αλλαξει συμπεριφορα και εχει γινει μαλακο
τανταλου 9 ροναλντινιο
τανταλου 14 νασια , πολυ ομορφη απο την μεση και πανω
τανταλου 8 :think: μια χοντρουλα
σαπφους 8 η τζουλια με τα μεγαλα βυζια, καλη κι αυτη αλλα η χαμ/ρα η τσατσα οταν ειδε οτι φευγω με εβρισε
σαπφους 7 κλειστο  :think:
σαπφους 5 μιρελλα , οπου εγινε η πρωτη απο τις 3 καταθεσεις και ηταν η καλυτερη
προμηθεως 11 νατασσα , οπου εγινε η δευτερη καταθεση, πολυ καλη στα προκαταρκτικα πριν και μετα το τελειωμα , καλη πιπα αλλα στο σεξ δεν το εχει .πολυ ευγενικη κοπελα
προμηθεως 14 μια μικρη κοπελα συμφωνα με την τσατσα 21 χρονων, αλλα χοντρουλα με ωραιο προσωπο
προμηθεως 19 μια ξανθια στο ιδιο στυλ με την  :think: αλλα δεν ηταν αυτη
προμηθεως 25 η μιλφ αννα, καλο κορμι
α.γεωργιου 34λιλη , πολυ μου αρεσει κι αυτο το πιπινακι αλλα ως εκει , μεσα δεν......
28ης 52τζουλη , οπου εγινε η τριτη καταθεση , ομορφη κοπελα ,τεραστια αλλα μαλακα βυζια που μου εκανε λιγο ισπανικο δωρακι , σφυχτομουνα θα ελεγα ,οταν το εβαζα ολο πεταγοταν , αλλα αυτη τη φορα δε με αφησε να της τα ζωγραφισω λιγο τα βυζια, ισως επειδη περασα με το απλο
Α οφ τοπικ αλλα οταν περασα απο γιαννιτσων στις 01:00 τα τραβελια ολα μαζι πηραν στο κυνηγι τις βουλγαρες κατω απο το ροτοντα και μαλωναν με ενα τραβελο βουλγαρο
κατα τις τρεις παλυ αυτα τα _____τραβελα τις επιτεθηκαν και μετα πηγαν σε μια πολυκατοικια πανω στη μοναστηριου , απεναντι απο το ροταντα και εβριζαν εναν ενοικιαστη? ολοι ειχαν βγει στο μπαλκονι. απιστευτο θρασος απο τα τραβελια , χασαν δουλεια απο τις βουλγαρες
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
χθεσινοβραδινη βολτα:

προμηθεως 11 νατασσα , οπου εγινε η δευτερη καταθεση, πολυ καλη στα προκαταρκτικα πριν και μετα το τελειωμα , καλη πιπα αλλα στο σεξ δεν το εχει .πολυ ευγενικη κοπελα
Tα ιδια θα ελεγα κι εγω για την Νατασσα.
Ρε μπαγασα...τρεις το ιδιο βραδυ??? Κανε και λιγο κρατει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Με τη τραγικη κατασταση που επικρατει στα city tours το εχουμε γυρισει στα στουντιο και στα μασαζ.Ομως και στα στουντιο λιγες κοπελες
ξεπερνουν τη βαση στην αποδοση.Χθες βραδυ ειχα μια χαλια συναντηση στο Γεωργιου 16 με ενα κοριτσακι που εκανε αγγαρεια.Ακολουθει κριτικη.
Ευτυχως βλεπω ερχεται το μωρο μου η Σιλβια και θα παρηγορηθω στην αγκαλια της. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Με τη τραγικη κατασταση που επικρατει στα city tours το εχουμε γυρισει στα στουντιο και στα μασαζ.Ομως και στα στουντιο λιγες κοπελες
ξεπερνουν τη βαση στην αποδοση.Χθες βραδυ ειχα μια χαλια συναντηση στο Γεωργιου 16 με ενα κοριτσακι που εκανε αγγαρεια.Ακολουθει κριτικη.
Ευτυχως βλεπω ερχεται το μωρο μου η Σιλβια και θα παρηγορηθω στην αγκαλια της. :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Μη μου πεις οτι την λεγαν Μπλανκα???? Για δες εδω!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Λοιπόν επίσκεψη χθες βράδυ στην όμορφη Θεσσαλονίκη και επίσκεψη στο κατάστημα στην Ανδρέου Γεωργίου 16 να θυμηθούμε τα παλιά.
Εκεί με υποδέχτηκε ένα μικρό  δεκαοκτάχρονο (δεν θυμάμαι πως το έλεγαν γιατί ποτέ δεν συγκρατώ όνομα με την πρώτη) που από ότι μου είπε δούλευε φέτος για πρώτη φορά στην ζωή της και ότι ήταν από Βουδαπέστη Ουγγαρία και είχε μόνο τέσσερις μέρες στο μαγαζί. Δούλεψε λέει και στο Βαρδάρη για δύο μέρες και δεν άντεξε και σταμάτησε γιατί είχε πολλούς Πακιστανούς και Αλβανούς και Μαλάκες.
Ένιωσα λες και πήγαινα με παρθένα. Η κοπέλα ήταν πολύ άβγαλτη. Αλλά το παράδοξο ήταν που παρότι ήταν μόλις δεκαοχτώ χρονών (έτσι μου είπε και έδειχνε) έδινε και κώλο και ελεύθερο στοματικό.  Μόλις μπήκε στο δωμάτιο ήταν λες μπήκε να δώσει πανελλήνιες εξετάσεις ….Άγχος….  Εγώ αμέσως για να την χαλαρώσω την αγκάλιασα και μετά την φύλησα και με φύλησε και αυτή στο στόμα αλλά αμέσως πετάχτηκε σαν ηλεκτροσόκ και μου είπε ‘συγνώμη …θέε μου τι κάνω… σου ζητώ συγνώμη αλλά δεν κάνει φιλιά , όχι φιλιά’’ και την είπα καλά χαλάρωσε δεν πειράζει έλα ξάπλωσε εδώ και χαλάρωσε μη σφίγγεσαι έτσι… και στην ξάπλωσα στο  κρεβάτι και ξεκίνησα να την χαδεύω το μουνάκι και να την γλύφω τις ρόγες …..αυτή αμέσως καύλωσε ….οι ρώγες της σκλήραιναν και γίνανε σαν πύραυλοι …τι ωραίες ρόγες που είχε….και άρχισε βογγάει …. Και αμέσως ενώ παραδόθηκε ξανά την πετάχτηκε σαν ηλεκτροσόκ και είπε όχι άλλο γεμάτη άγχος φοβούμενη μην τυχόν και τελιώσει….και μου ζήτησε να ξαπλώσω εγώ να μου κάνει πίπα…. Απίστευτα υγρή πίπα… τρέχανε τα σάλια της λες και έγλυφε παγωτό…. Την συμβούλεψα να συνεχίσει έτσι αλλά να μην βάζει χέρια και αυτή συνέχισε όπως την είπα με πάθος την πιπα και το γλείψιμο….. και εγώ χάζευα το ωραίο αγγελικό της προσωπάκι που σου θύμιζε μαθήτρια λυκείου.  Μόλις με καύλωσε πολύ και τον έκανε πύραυλο με ρώτησε αν θέλω να την γαμήσω…και είπα ΟΚ… Και τότε ξάνα αγχώθηκε και μου είπε μόνο σιγά σιγά μωρό μου σε παρακαλώ αγχωμένη και φοβισμένη ….Την είπα ΟΚ και μπήκα μέσα της σιγά σιγά λες και θα έσπαγα παρθένα και αυτή να την βλέπεις να βογγάει και να λέει έτσι σιγά σιγά…και την λέω καλά μην αγχώνεσαι σιγά σιγά θα πάω…. Μόλις μπήκα μέσα της και κέρδισα την εμπιστοσύνη της την ζήτησα να αλάξουμε μερικές στάσεις και αυτή το έκανε πάντα αγχωμένη και επιφυλακτική λέγοντάς μου σιγά σιγά….Την χάδευα και λίγο το μουνάκι την ώρα που την γαμούσα και άρχισε να τις αρέσει και να βογγάει και αμέσως πάλι πετάχτηκε σαν ηλεκτροσόκ και μου είπε όχι σταμάτα δεν κάνει…. ΟΚ λέω μετά από πολλά την γάμισσα λες και έκανα έρωτα την πρώτη νύχτα του γάμου στην γυναίκα μου και έφυγα……….Αλλά αισθανόμουν ένα κενό και έτσι θέλησα να επισκεφτώ και άλλο μαγαζί για πιο άγριες καταστάσεις …..Ακολουθεί και άλλη κριτική λίαν συντόμως…


 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μετα και την τελαυταια περιγραφη για την Μπλανκα, και ειδικα με τις εκφρασεις περι αγχους και φοβου, ειμαι σιγουρος οτι προκειται για την γνωστη απ΄το Πρασινο.  Τα ιδια ελεγε και σε μενα Καλου κακου ομως το βραδυ θα γινει αυτοψια...
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Μετά περπάτησα εκατό μέτρα προς τον Μήλο και πήγα σε ένα μαγαζί που έγραφε LIVE  ΧΧΧ  La Famme που από ότι βλέπω στο σαιτ είναι Ανδρέου Γεωργίου 34.
Εκεί έπεσα σε μοντελέ βελουτέ μωρό Λιλη την έλεγαν από Τσεχία λέει.
Είχε απίστευτα πόδια με απίστευτη μαλακιά και βελούδινη επιδερμίδα που ήθελα να τραβήξω μαλακία μόνο με τα πόδια της και τον κώλο της. Ούτε  ίχνος κυτταρίτιδας και παραμικρού ψεγαδιού. Πολύ λία και σφιχτή και νεανική επιδερμίδα χωρίς παραπάνω γραμμάριο πάνω της. Η κοπέλα ήταν έτοιμη για μοντελινκ και φωτογράφηση χωρίς κανένα φωτοσοπ. Νεανικό μικρό βυζάκι αλλά ένα πολύ πρόστυχο και ξινό πρόσωπο σε στυλ είμαι θεά ‘’Τζουλια’’…..
Μπήκα στο δωμάτιο και πήρα το 50αρι το ακάπωτο. Με το που μπαίνει άρχισα να την γλύφω και να την πασπατεύω και μου είπε σιγά σταμάτα… μη.. όχι.. ξάπλωσε… και ξάπλωσα και τότε άρχισε μία ανούσια πίπά….Αλλά παρόλα αυτά γκαυλωσα γιατί την ζήτησα να έρθει πιο εδώ να χαδεύψω λίγο τα πόδια της και αυτή δεν κατάλαβε και νόμισε ότι ήθελα να την βάλω δάκτυλο…και πράγματι ήρθε πιο κοντά αλλά με κούφανε γιατί μου πείρε το χέρι και μου ζήτησε να την βάλω κώλοδάχτυλο… και έτσι την έβαλα απαλά και ευγενικά το δάκτυλο μου μέσα στον κώλο της και αυτή συνέχισε την πίπά…Είχε και ένα σκουλαρίκι στην γλώσσα που με ενοχλησε κάποια στιγμή….Μετά μου ζήτησε να την κάνω fuckface και πήρε και την πετσέτα κοντά της να είναι έτοιμη μην τυχόν και χύσω και συνέχισε να βάζεις μόνη της κολοδάχτυλο στην στενή της την κωλοτρυπίδα….Από ότι θυμάμαι το περίεργο ήταν ότι δεν έδινε κόλο καν στο πρόγραμμα….Απίστευτα μοντελέ κώλος… Μετά την γύρισα στα τέσσερα και την έριξα ένα γρήγορο και άγριο σφυροκόπημα ενώ αυτή είχε γυρίσει το πρώσοπώ της προς τα εμένα και έκανε πρόστυχους μορφασμούς και βογγούσε….Εν το μεταξύ την είχα και όλη την ώρα στο κολοδάχτυλο που κάθε τόσο και λιγάκι με τραβούσε το χέρι αλλά εγώ ξανά εκεί… μετά τελείωσα… Περιέργεια γκόμενα….

 

Επισκέπτης
πετρου ερημιτη ανοιχτο εχθες το βραδυ μετα απο αρκετο καιρο, μεσα η εμμανουελα η κυπρια απο τσιρκο
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ρε μαγκες η νατασσα στο ερως ποτε γυριζει???ξερει κανεις???
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες, για σήμερα βράδυ τι προτείνετε? Η τζουλια δουλευει σήμερα?
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα πάλι στην Ανδρέου Γεωργίου 16. Από την καύλα την μεσημεριανή έστριψα στο φανάρι και πήρα την Ανδρέου Γεωργίου ανάποδα επειδή ήταν άδεια η πόλη. Εκεί με υποδέχτηκε μία ξανθούλα  Μοσχοβίτισα πιτσιρίκα σε στυλ Λολιτα.  (Άννα αν θυμάμαι καλά)
Παίρνω πάλι το ακάποτο το 50αρι…. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο η κοπελίτσα με την πετσέτα με βάζει να πλύνω την τσουτσού μου στο ντουζ . Ωραία λέω τον έπλυνα λίγο πριν έρθω αλλά καλά κάνεις και το ζητάς και πάω και την πλένω ξανά μπροστά της. Και τότε έρχεται και μου τον πιάνει και τον τρίβει και μου λέει θέλω εγώ η ίδια να κάνω τον καθαρισμό.  Μετά από το ντουζ μου λέει ότι πριν έρθει στην Θεσσαλονικη ήταν στην Αλεξανδρούπολη και γαμούσε πολλούς φαντάρους και ότι έκανε και παρτούζες με τους φαντάρους και ότι τις αρέσει που έχει πηδήξει εκεί τον Ελληνικό στρατό και μετά μου είπε ότι είναι πολύ καυλωμένη με την πάρτη μου και ότι θέλει να την γαμήσω καλά να χύσει.  Την βάζω κάτω και την γλύφω τις ρώγες και αυτή μετά από λίγο μου λέει ότι την καύλωσα και ότι θέλει την πουτσάρα μου στο στόμα της. Και τότε την λέω ρούφα τον ρε πουτανάκι και ξεκινάει πιπα deep για deep για πολλά όσκαρ…μετά από πολύ ελεεινό βρυσιδη μου ζήτησε να την ξεσκίσω….  Και την άλλαξα τα φώτα σε όλες τις στάσεις και έπαιζα με το μουνί της και μου ζήτησε να το σαλιώσω λίγο….Όταν την είχα στα τέσσερα από την καύλα μου ζήτησε να την χύσω στον κώλο ενώ έπαιζε με το μουνάκι της….Τότε εγώ την ρώτησα δεν μου λες ρε άρωστο πουτανάκι αφού δεν δίνεις κολο καθόλου στο πρόγραμμα ποιος τυχαιρός σου έχει ανοίξει την κολοτρυπίδα και την έκανε σαν 2ευρω? Και μου λέει  κανείς χύσε με πάνω στην κολάρα μου σε παρακαλώ χύνω και μετά άρχισα γρήγορο σφυροκόπιμα και ανελέιτο και μετά έβγαλα την καπότα και την έχυσα πάνω στον κώλο….Αυτή μετά έτρεξε στο ντουζ το ένα και εγώ στο άλλο (δύο είχε το δωμάτιο) και μου την είπε μετά γιατί πλενόμουν μία ώρα μου είπε ότι δεν έχει καμία αρρώστια και πλένεσαι τόσο πολύ ...πλάκα μου κάνεις την λέω… πριν από λίγο με είχες μία ώρα και πλενόμουνα και τώρα μου την λες γιατί ξάνα πλένομαι…. Περίεργες γκόμενες….


Έχουμε και λέμε 50+50+50 = 150 ευρώ από χθες....Καλό μασαζ στον προστάτη πάλι έκανα
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Επίσκεψη σήμερα πάλι στην Ανδρέου Γεωργίου 16. Από την καύλα την μεσημεριανή έστριψα στο φανάρι και πήρα την Ανδρέου Γεωργίου ανάποδα επειδή ήταν άδεια η πόλη. Εκεί με υποδέχτηκε μία ξανθούλα  Μοσχοβίτισα πιτσιρίκα σε στυλ Λολιτα.  (Άννα αν θυμάμαι καλά)
Παίρνω πάλι το ακάποτο το 50αρι…. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο η κοπελίτσα με την πετσέτα με βάζει να πλύνω την τσουτσού μου στο ντουζ . Ωραία λέω τον έπλυνα λίγο πριν έρθω αλλά καλά κάνεις και το ζητάς και πάω και την πλένω ξανά μπροστά της. Και τότε έρχεται και μου τον πιάνει και τον τρίβει και μου λέει θέλω εγώ η ίδια να κάνω τον καθαρισμό.  Μετά από το ντουζ μου λέει ότι πριν έρθει στην Θεσσαλονικη ήταν στην Αλεξανδρούπολη και γαμούσε πολλούς φαντάρους και ότι έκανε και παρτούζες με τους φαντάρους και ότι τις αρέσει που έχει πηδήξει εκεί τον Ελληνικό στρατό και μετά μου είπε ότι είναι πολύ καυλωμένη με την πάρτη μου και ότι θέλει να την γαμήσω καλά να χύσει.  Την βάζω κάτω και την γλύφω τις ρώγες και αυτή μετά από λίγο μου λέει ότι την καύλωσα και ότι θέλει την πουτσάρα μου στο στόμα της. Και τότε την λέω ρούφα τον ρε πουτανάκι και ξεκινάει πιπα deep για deep για πολλά όσκαρ…μετά από πολύ ελεεινό βρυσιδη μου ζήτησε να την ξεσκίσω….  Και την άλλαξα τα φώτα σε όλες τις στάσεις και έπαιζα με το μουνί της και μου ζήτησε να το σαλιώσω λίγο….Όταν την είχα στα τέσσερα από την καύλα μου ζήτησε να την χύσω στον κώλο ενώ έπαιζε με το μουνάκι της….Τότε εγώ την ρώτησα δεν μου λες ρε άρωστο πουτανάκι αφού δεν δίνεις κολο καθόλου στο πρόγραμμα ποιος τυχαιρός σου έχει ανοίξει την κολοτρυπίδα και την έκανε σαν 2ευρω? Και μου λέει  κανείς χύσε με πάνω στην κολάρα μου σε παρακαλώ χύνω και μετά άρχισα γρήγορο σφυροκόπιμα και ανελέιτο και μετά έβγαλα την καπότα και την έχυσα πάνω στον κώλο….Αυτή μετά έτρεξε στο ντουζ το ένα και εγώ στο άλλο (δύο είχε το δωμάτιο) και μου την είπε μετά γιατί πλενόμουν μία ώρα μου είπε ότι δεν έχει καμία αρρώστια και πλένεσαι τόσο πολύ ...πλάκα μου κάνεις την λέω… πριν από λίγο με είχες μία ώρα και πλενόμουνα και τώρα μου την λες γιατί ξάνα πλένομαι…. Περίεργες γκόμενες….


Έχουμε και λέμε 50+50+50 = 150 ευρώ από χθες....Καλό μασαζ στον προστάτη πάλι έκανα
Αδελφε sorry αλα μηπως ειναι ψιλοπαπαδες οι τρεις περιγραφες?
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Αδελφε sorry αλα μηπως ειναι ψιλοπαπαδες οι τρεις περιγραφες?

Πάπαδες? Γιατί ? Τι νοήμα θα είχαν? ΚΑι γιατί να μην είναι παπάδες οι δικιές σου δεν κατάλαβα.... Τι μαλάκες που είστε.... δεν ξάνα γράφω κριτική....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Πάπαδες? Γιατί ? Τι νοήμα θα είχαν? ΚΑι γιατί να μην είναι παπάδες οι δικιές σου δεν κατάλαβα.... Τι μαλάκες που είστε.... δεν ξάνα γράφω κριτική....
Καλα δεν σε ειπαμε και καμπουρη.
Αλλα διαβαζοντας τες νομιζεις οτι ειναι τα απομνημονευματα του Γκουζγκουνη.
 

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
14
Πόντοι
0
Φίλε εγώ έγραψα 100% περιγραφικά το τι έζησα στα αλήθεια….  Και με αυτό που έγραψες δεν πρόκειται να ξαναγράψω τίποτα από εδώ και πέρα….μετάνιωσα που τα έγραψα κιόλας…. Πάντως να ξέρεις ότι οι πουτάνες δεν συμπεριφέρονται σε όλους το ίδιο γιατί δεν είμαστε όλοι το ίδιο (γούστα είναι αυτά) και ούτε έχουν την ίδια όρεξη όλο το 24ωρο…και αυτούς που θέλουν να τους έχουν πελάτες τους διαλέγουν και φροντίζουν να περνάνε καλά…. Σαφώς υπάρχουν και εξαιρέσεις όπως η Νατάσσα (η τσαρίνα όπως την λέτε)/ Αντριάνα (σπανις)  που φροντίζει να περνάτε όλοι το ίδιο καλά γιατί ξέρει ότι γράφετε κριτικές για αυτήν στο ίντερνετ…. Αλλά να ξέρεις ότι ακόμα και η Νατάσα ή η Αντριάνα (ισπανίδα) μπορεί να έχει κάνει και κάτι παραπάνω και κάτι δώρο σε άτομα που γουστάρει με απόλυτη εχεμύθεια… Έχει άτομα που πάνε ακόμα και δώρα σε πουτάνες  και ξωδευουν πολύ χρήμα κτλ (δεν είμαι ένας από αυτούς) και όχι ένα 30αρι και παζαρια μια στις τόσες κτλ. (δεν είμαι παλι ένας από αυτούς) Δεν σημαίνει κάτι ομος αυτό και ούτε θα βγαίνουμε και θα τα γράφουμε όλα για να πάτε μετά και να διαμαρτύρεστε γιατί δεν τα έκανε και σε εσας ή να λέτε ότι γράφουμε παπαδες…. Αυτά.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.212
Κριτικές
166
Like
27.112
Πόντοι
34.538
Φίλε εγώ έγραψα 100% περιγραφικά το τι έζησα στα αλήθεια….  Και με αυτό που έγραψες δεν πρόκειται να ξαναγράψω τίποτα από εδώ και πέρα….μετάνιωσα που τα έγραψα κιόλας…. Πάντως να ξέρεις ότι οι πουτάνες δεν συμπεριφέρονται σε όλους το ίδιο γιατί δεν είμαστε όλοι το ίδιο (γούστα είναι αυτά) και ούτε έχουν την ίδια όρεξη όλο το 24ωρο…και αυτούς που θέλουν να τους έχουν πελάτες τους διαλέγουν και φροντίζουν να περνάνε καλά…. Σαφώς υπάρχουν και εξαιρέσεις όπως η Νατάσσα (η τσαρίνα όπως την λέτε)/ Αντριάνα (σπανις)  που φροντίζει να περνάτε όλοι το ίδιο καλά γιατί ξέρει ότι γράφετε κριτικές για αυτήν στο ίντερνετ…. Αλλά να ξέρεις ότι ακόμα και η Νατάσα ή η Αντριάνα (ισπανίδα) μπορεί να έχει κάνει και κάτι παραπάνω και κάτι δώρο σε άτομα που γουστάρει με απόλυτη εχεμύθεια… Έχει άτομα που πάνε ακόμα και δώρα σε πουτάνες  και ξωδευουν πολύ χρήμα κτλ (δεν είμαι ένας από αυτούς) και όχι ένα 30αρι και παζαρια μια στις τόσες κτλ. (δεν είμαι παλι ένας από αυτούς) Δεν σημαίνει κάτι ομος αυτό και ούτε θα βγαίνουμε και θα τα γράφουμε όλα για να πάτε μετά και να διαμαρτύρεστε γιατί δεν τα έκανε και σε εσας ή να λέτε ότι γράφουμε παπαδες…. Αυτά.
Συμφωνω σε ολα αλλα να σου τυχουν τρεις συνεχομενες αψογες συνευρεσεις ειναι το περιεργο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom