Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ερώτηση προς Gameover ή όποιον συνάδελφο γνωρίζει...
Η Μάγια που χορεύει στο Ερως είναι η ίδια που χόρευε στο Σπφούς 8 και για την οποία γράφτηκαν κολακευτικά σχόλια? :rockon:

Αυτή είναι, υπάρχουν κριτικές μου τόσο στο ένα όσο και στο άλλο κατάστημα, η μιά πολύ πρόσφατη. :P
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Είμαι τεράστιος παπάρας που δεν διάβασα για Κάρλα από τσίρκο...ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗ...με το ζόρι μου σηκώθηκε..πίπα μηδέν προκαρκτικά μηδέν, άπειρη κρέμα, μουνόχειλα στο πάτωμα κρεμασμένα, διάθεση μηδέν...
Ας πρόσεχα


ούτε καν...η κριτική του γκειμ είναι ονειρική μπροστά σ αυτό που έπαθα...πάντως όντως η τσατσά ήταν και γαμώ...αυτή με έπεισε να μπω

Περαστικά…. καμιά φορά οι λεπτομέρειες κάνουν την διαφορά, αν ξαναδείς κοπέλα με ρολόι στο χέρι κράτα μικρό καλάθια και πρόσεχε. Η τσατσά ήταν αυτή μια τεράστια ?? :think:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εκεί γύρω πρέπει να είναι, το μαλλί της το έχει αλλάξει πολλές φορές (τώρα είναι καστανό), από βυζί έχει μικρό κρεμαστό αλλά το χρησιμοποιεί καλά στα προκαταρκτικά. Στο σαλόνι ίσως να μην κάνει την μεγάλη εντύπωση, μέσα βγάζει φωτιές όμως, αν είσαι γκαβλιάρης ανταποκρίνεται φουλ. Έχει φοβερή επιδερμίδα και πολύ ωραίο κωλαράκι(το έχω τιμήσει αρκετές φορές).Πάω συχνά σ΄αυτήν γιατί πολύ απλά τα περισσότερα μοντελοπιπίνια τα βάζει κάτω άνετα σε απόδοση. 

Η κοπέλα έχει πάρα πολύ καλή ποιότητα στη δουλειά της, πάρα πολύ σωστή επαγγελαμτίας, από τις λίγες. :)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Περαστικά…. καμιά φορά οι λεπτομέρειες κάνουν την διαφορά, αν ξαναδείς κοπέλα με ρολόι στο χέρι κράτα μικρό καλάθια και πρόσεχε. Η τσατσά ήταν αυτή μια τεράστια ?? :think:
γαμώ το ρολόι της γαμώ...το κοίταζε συνέχεια...ναι η τεραστιά αλανιάρα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μικρή πολύ επιλεκτική απογευματινή στουντιότσαρκα στο μύλο  και πέριξ αυτού έκανα σήμερα το απόγευμα.

Στο Ανδρ. Γεωργίου 16 ήταν κάποια Άννα, Ρωσίδα, σαλοναρίστηκε πάνω σε 20ποντα (απορώ πως περπατάνε) , είχε καλή φατσούλα, και ωραία βυζάκια που τα είχε ώξω φόρα παρτίδα. Είχε δουλέψει και στο Μαντζάρου 10 από όσα είπε η φαφούτα η τσατσά.  Στα υπ΄ όψιν.
Κωλέτη ήταν η Χριστίνα εκ Μολδαβίας, ενώ στην Κατεχάκη ήταν η ολίγον ζουμπουρλή Ιωάννα ,με τα ωραία της μαστάρια, έξω τα είχε και αυτή.
Κατάθεση τελικά έγινε στην Ντέσυ, στο 26ης Οκτωβρίου 52, ήταν ευδιάθετη και πολύ χαμογελαστή, φορούσε και ένα πολύ σέξι σετάκι από το οποίο ξεχείλιζαν οι υπερμεγέθεις βυζάρες της και κάπως έτσι οι όποιες αντιστάσεις μου εκάμθησαν αμέσως, η συνεύρεση ήταν άκρως επιτυχημένη και λεπτομέρειες θα διαβάσετε στην κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
χαιρετω τους πρωταθλητες της κοκκινης λαμπας......χρωσταω 2 κριτικες απο αντριαννα βιλλα και απο εμμα.....τις γραφω τωερα μαζι με τηνσημερινη επισκεψη - αποτυχια στην εβελινα εκκλησια
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Έχει μια καινούργια κοπέλα βραδυνή Α. Γεωργίου 16,  Μπιάνκα, ουγγαρέζα, μελαχρινή και μικρή, φουλ στο χαμόγελο, δεν με συγκλόνισε αρκετά για να μπω. Η τσατσά μου είπε ότι φέραν και άλλη μια νέα στην Μαντζάρου, αλλά κλείσαν νωρίς εκεί και δεν την είδα.

Πιο γκαβλιδερή παρουσία της βραδιάς για τα γούστα μου ήταν η μαυρισμένη Χριστίνα που την πέτυχα στην Κωλέττη, την είχα πάρει πριν μια εβδομάδα περίπου Φρίξου 15 με θετικές εντυπώσεις, δεν είναι η θεά του σεξ αλλά με φτιάχνει. Δυστυχώς ήταν μονοβάρδια από το πρωί, όταν επέστρεψα είχαν κλείσει.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Έχει μια καινούργια κοπέλα βραδυνή Α. Γεωργίου 16,  Μπιάνκα, ουγγαρέζα, μελαχρινή και μικρή, φουλ στο χαμόγελο, δεν με συγκλόνισε αρκετά για να μπω. Η τσατσά μου είπε ότι φέραν και άλλη μια νέα στην Μαντζάρου, αλλά κλείσαν νωρίς εκεί και δεν την είδα.
Μου θυμιζει μια πολυ μεγαλη πατατα που εφαγα προσφατα στο πρασινο  >:( Μακαρι να ειναι αλλη.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χθεσινοβραδυνή Στουντιότσαρκα στα σπιτακια της περιοχής του Μυλου υπό τις σταγόνες της Αυγουστιάτικης νεροποντής
με ομολογουμένως αρκετή κινησούλα στην Περιοχή...

Φρίξου 13 : Μια ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί (μάλλον ψεύτικο το περισσότερο), με πρόστυχο βλέμμα αλλά μεχρι εκεί κατ' εμέ. Δεν ρώτησα καν όνομα.
Φρίξου 15 : Η Μάρα με καλές κριτικές (απ' όσο θυμάμαι), αλλά κάτι με χάλαγε πάνω της...Λίγο τα ψωμάκια στους γλουτούς λίγο το πρόσωπο. Τέσπα την κάνω κι απο 'κει!
Φρίξου 14 : Η Γιασμίν (η σπανιόλα) με ξανθό μαλλί, τα τσιτσια οξώκα  :tits: και μαστουρέ βλέμμα. Το όλο σουλούπι της μου θύμιζε λίγο των Mικι Ρουρκ στην ταινία ο Παλαιστής http://www.imdb.com/title/tt1125849/)]()[/url]. Μου βγάζει κάτι το πολύ πρόστυχο και θα τιμηθεί εν ευθέτω χρόνω.
Villa Erotica : Έπειτα από αρκέτη αναμονή, μάλλον λόγω προγράμματος, σκάει η Κάντυ(?) με καστανό μακρύ μαλλί. Μου κάνει η Τσατσά αυτή είναι περούκα φοράει. Κι αυτήν θα ήθελα να τιμήσω αλλά βαστάω για το 40άρι και μόνο. Και δεν γουστάρω να κάνω και παζάρια. Και κάθε φορά που φεύγω τους το λέω και καλό είναι να τους το λέτε και οι άλλοι μπας και σοβαρευτούνε λίγο.
Κοροβάγου 9 : Η Άννα η Ρωσίδα, πραγματτικά από τις πιο ωραίες στη περιοχή (αν όχι η πιο ωραία). Κοκκινομάλα με τέλεια μάτια και πρόσωπο γενικά και κορμί λαμπάδα! Εδώ ίσως και να έκανα εξαίρεση για το 40 άρι, επειδή έχω τρελό Φετίχ με τις Κοκκινομάλλες αλλά με κούρασε λίγο η πολύ αγχωμένη Τσατσά, η οποία τα είχε κάνει μουνί με τα προγράμματα. Άρχισε έλεγε-έλεγε, 50-60-70-80 κάποια στιγμή λέει και με 90 έχω αλλά τι έχω? :huh: Πολύ καλή κυρία πάντως φαίνεται ότι είναι έξω από τα νερά της. Είχε μια ευγένεια και καλοσύνη που δεν συνηθίζεται για Τσατσά. (Τι σου κάνει η κρίση?)
Κεφαλληνίας 8 : Σκάει μύτη μια milfara με αργό και υδονιστικό σαλονάρισμα...Πω πω πω τι σκυλί ήταν αυτό. Ψηλή, αρκετά σπασμένη στο πρόσωπο αλλά με κάτι κωλομέρια σαν τα καπούλια του αλόγου. Δεν μπήκα γιατί μπήκε άλλος συναθλητής και βαριόμουνα να περιμένω. Λέω θα κάνω μια βόλτα και θα ξαναγυρίσω. Όνομα ξέρουμε?
Ανδρέου Γεωργίου 21 : 'Ενα καινούριο στουντιάκι απέναντι και λίγο αριστερά από το 50. Κοπέλα η Μόνικα ξανθιά με λίγο προβληματικό χαμόγελο. Δεν με συγκίνησε εμφανησιακά, ίσως να το έχει στο δωμάτιο. Όλα τα λεφτά η τσατσά η οποία μιλούσε λες και άνοιγε την αυλαία της Λίμης των κύκνων στο Μπροντγουει." Έλα Μόνικα κάνε μας την τιμή και εμφανίσου να σε καμαρώσουμε". Ερμηνεία Αλέξης Κωστάλας και βάλε!
Ανδρέου Γεωργίου 50 : Εδώ έγινε και η κατάθεση. Τάρα μελαχροινή ψηλή κοπέλα με μαύρο σπαστό μαλλί και μεσογειακές υπερκαμπύλες. Να πώ την αλήθεια με σαγήνευσε λίγο το δεκαετία '60 στυλάκι και περπάτημα της. Δεν την πρόσεξα πολύ καλά στο σαλονάρισμα λόγω χαμηλού φωτισμού και απόστασης, αλλά είχα πιάσει την συζήτηση με την Τσατσά και βαριόμουν να γυρίσω άλλο μες τη βροχή οπότε πήρα βαθειά ανάσα και μπούκαρα. Να προσθέσω ότι το ρόλο του έπαιξε και το τατουάζ, γενικά έχω μια θεωρία για τις γυναίκες με tatoo.

Ως προς τη συνεύρεση δεν πήγε τίποτα στραβά η κοπέλα φάνηκε πρόθυμη και φιλότιμη αλλά υπήρχε παντελής έλλειψη χημείας. Η κοπέλα είναι αρκετά άπειρη ή αρκετά αγχωμένη γενικά και δυστυχώς δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά. Εν κατακλείδη δεν συστήνεται σε άπειρους μπουρδελιάρηδες που τους αρέσει η κοπέλα να παίρνει πρωτοβουλίες, αντιθέτως υποψιάζομαι ότι θα είναι βούτυρο στο ψωμί πιο έμπειρων συναθλητών. Πρωσωπική εκτίμηση αν της δώσουμε λίγο χρόνο να βρεί τα πατήματα της ίσως να χαρίσει όμορφες στιγμές. Προσωπικά δεν θα την ξαναεπισκεπτόμουνα στο άμεσο μέλλον χώρις αυτό να αποθαρρύνει τους υπόλοιπους για μια δοκιμή.
Αναλυτική κριτική ελπίζω να βρω όρεξη να γράψω κάποια στιγμή μαζί με κανα 2 ακόμα που χρωστάω (Νάσιας και Μιρέλλας)

Καλημέρα και Καλό Μήνα !
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να προσθεσω ελαχιστα πραγματουδια απο την χθεσινη μου τσαρκα στην αναφορα του προηγουμενου φιλου

26ης οκτ απεναντυ απο τα τζαμπο η τζουλια,μικρουλα με ωραιο βυζακι,αν κ το θεωρω πεσμενο για την ηλικια της, ομορφο προσωπακι κ καλουτσικο κωλαρακι

κατεχακη η γιασμιν, καινουρια ξανθια ομορφουτσικη θα ελεγα αλλα αδιαφορη για μενα
το τραγικο ηταν η τσατσα που της ζητησα να παω τουαλετα κ μου ειπε αν περασω μεσα να κατουρησω στον νυπτηρα....
ετσι μου λεει κανουν αρκετοι
ειναι δυνατον ρε πουστη μου?
ακυρο στο κωλομπουρδλελο αυτο απο εμενα

παμε παρακατω....

τελικα η καταθεση εγινε στην νατασα στην προμηθεως,παρατριχα η αντριαννα η κομοδινοπουλου η οποια εχει νεο λουκ,μαλλυ, μεχρι τους ομους,κ ειναι σκετη καυλα,κακως βεβαια που δεν της τον εδωσα γιατι το νατασακι ηταν ακομα πιο κομοδινο.
ατεχνη πιπα,πρωτοβουλια μηδεν,βυζι ανυπαρκτο,ελληνικα καλουτσικα για συννενοηση,στησιμο στο πηδημα κακο γιατι πονουσε οπως ελεγε
δεν θα της τον ξαναεδινα κ παλι καλα που εδωσα μονο 25ε
 

Alexjan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
....Συναθλητες καλησπερα. Ξερουμε για την Εμμανουελλα την Κυπρια που βρισκεται και τι ωρες δουλευει?
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
καποιος να επιβεβαιωσει αν η εμμα ειναι κωλεττη 17? δεν εφυγε δλδ? και αν ειναι κωλεττη απο ποσο ξεκιναει?
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
φιλε master εφυγε η εμμα....η κριτικη στη κωλλετη ειναι παλια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ανδρέου Γεωργίου 50 : Εδώ έγινε και η κατάθεση. Τάρα μελαχροινή ψηλή κοπέλα με μαύρο σπαστό μαλλί και μεσογειακές υπερκαμπύλες. Να πώ την αλήθεια με σαγήνευσε λίγο το δεκαετία '60 στυλάκι και περπάτημα της. Δεν την πρόσεξα πολύ καλά στο σαλονάρισμα λόγω χαμηλού φωτισμού και απόστασης, αλλά είχα πιάσει την συζήτηση με την Τσατσά και βαριόμουν να γυρίσω άλλο μες τη βροχή οπότε πήρα βαθειά ανάσα και μπούκαρα. Να προσθέσω ότι το ρόλο του έπαιξε και το τατουάζ, γενικά έχω μια θεωρία για τις γυναίκες με tatoo.

Ως προς τη συνεύρεση δεν πήγε τίποτα στραβά η κοπέλα φάνηκε πρόθυμη και φιλότιμη αλλά υπήρχε παντελής έλλειψη χημείας. Η κοπέλα είναι αρκετά άπειρη ή αρκετά αγχωμένη γενικά και δυστυχώς δεν μιλάει γρι ελληνικά, ούτε αγγλικά. Εν κατακλείδη δεν συστήνεται σε άπειρους μπουρδελιάρηδες που τους αρέσει η κοπέλα να παίρνει πρωτοβουλίες, αντιθέτως υποψιάζομαι ότι θα είναι βούτυρο στο ψωμί πιο έμπειρων συναθλητών. Πρωσωπική εκτίμηση αν της δώσουμε λίγο χρόνο να βρεί τα πατήματα της ίσως να χαρίσει όμορφες στιγμές. Προσωπικά δεν θα την ξαναεπισκεπτόμουνα στο άμεσο μέλλον χώρις αυτό να αποθαρρύνει τους υπόλοιπους για μια δοκιμή.
Αναλυτική κριτική ελπίζω να βρω όρεξη να γράψω κάποια στιγμή μαζί με κανα 2 ακόμα που χρωστάω (Νάσιας και Μιρέλλας)

Καλημέρα και Καλό Μήνα !

Άξιος woody……θα μου επιτρέψεις να σχολιάσω, σίγουρα η κοπέλα είναι άπειρη, αλλά τα βασικά τα γνωρίζει, έχω ιδίαν πείρα μιας που την έχω δοκιμάσει, και μάλιστα την έψαξα ανεπιτυχώς και κανά διό φορές για επανάληψη. Αν εξαιρέσεις το δοντάκι στην πίπα στα υπόλοιπα ανταποκρίνεται, δεν νομίζω να είναι τόσο θέμα εμπειρίας όσο όρεξη για γαμήσι που μπορεί να έχει ο καθένας μας. Η αλήθεια είναι ότι όταν θέλω να τεμπελιάσω πάω σε πολύ έμπειρες κοπέλες, αλλά ευτυχώς δεν μου συμβαίνει τακτικά. Το θέμα της γλώσσας ταχτοποιείται άνετα , υπάρχει εξάλλου η διεθνής γλώσσα του έρωτα για αυτές τις περιπτώσεις.

Αναμένουμε τις κριτικές.
:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom