Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (4 μέλη και 52 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Ας είμαστε λίγο μεγαλόψυχοι gagarin, η κοπέλα δεν είναι πουτάνα, πουτάνα είναι αυτή που καλλιεργεί προσδοκίες χωρίς να είναι διαθέσιμη να τις εκπληρώσει, και ειλικρινά στο σαλόνι δεν μου καλλιέργησε κάμια προσδοκία ότι θα περάσω καλά, το πράμα φαινότανε από εκεί, είχα γνώσην.........
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πριν λίγο γύρισα από τον Βαρδάρη με τον λίγο κόσμο. Αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό απείχα του αθλήματος... With no further due...

Επίσκεψη στο Προμηθέους 5 (Άρωμα Γυναίκας). Κοπέλα αδύνατη, μαυρομάλλα, μετρίου ύωους, 20 χρονών, από Ουγγαρία. Ονόματι Άννι. Κάτι το πολύ εφηβικό στυλ στο σαλόνι, κάτι το χαμόγελο ενέδωσα αν και δεν είναι ούτε των κυβικών που μου αρέσουν, ούτε είχα διαβάσει για την κοπέλα... Άκουσα τα προγράμματα και λέω μπας και μας κάτσει καλά, παίρνω το πρόγραμμα των 50€ με γυμνό και σεξ. Με περνάει το τελευταίο δωμάτιο η τσατσά. Μάλλον με είδε κάπως υπέρβαρο και υπέθεσε ότι θα είχαν φαί τα κουνούπια. Τίγκα το δωμάτιο στο κουνούπι (σκότωσα και 2) και στην 15'' LCD τηλεόραση να παίζει Hustler TV μια τσοντούλα με μαύρους και μαύρες... Αν μη τι άλλο πέρασε ο χρόνος ευχάριστα. Έρχεται η κοπέλα μετά από κανά 20λεπτο χωρίς να υπάρχει άλλος πελάτης εκείνη την ώρα. Λίγο, πολύ λίγο social time στην αγγλική που ομιλεί (εκτός αν ξέρετε Ουγγρικά!) - της τάξης των 2 λεπτών μπας και σπάσει ο πάγος αλλά που... - και μετά μου λέει αγγλικά πάντα "Πλένεσαι?". Οκ λέω... Κάνω κίνηση για σαπουνάκι τελειωμένο. Δυσανασχετεί λίγο η κοπέλα αλλά τι να κάνω? Πλένομαι με το νεράκι πάω να σκουπιστώ χαρτί τέλος! Μαγευτικές στιγμές και σκέφτομαι 6 νούμερα. Άντε λέω πάμε στον αγώνα μην ξενερώσω και δεν... Ξαπλώνω, κάθεται και η κοπέλα δίπλα μου. Απλώνω χέρι στο στήθος, κανένα παράπονο. Βάζει αντιμικροβιακή κρέμα στο επίμαχο σημείο μου και παίζοντας τον με το χέρι τον βάζει ίσα ίσα στο στόμα της. Εκείνη την στιγμή έκανα κίνηση για το μουνί της χωρίς να παραπονιέται... Με το που πάω να της βγάλω το χέρι σταματάει και παίρνει την καπότα στο χέρι... Κάτι λέω δεν κατάλαβα καλά. Της λέω τι μόνο αυτό? στ' αγγλικά πάντα... Ναι τώρα σεξ απαντάει... Ανεβαίνει από πάνω και επειδή δεν ήθελα να ξενερώσω περισσότερο τελείωμα έτσι. Πλύσιμο με νερό ξανά και σκούπισμα με την πετσέτα που δεν έχω καταλάβει τον λόγο που υπήρχε στο δωμάτιο δεδομένου ότι δεν είχε μπάνιο/τζακούζι. Βγαίνοντας έκανα παράπονα στην τσατσά που προσπαθούσε να με πείσει ότι φταίω αλλά επειδή δεν θέλω να μαλώσω και να χάσω το καλόκεφο mood μου έφυγα λέγοντας ότι σκατά επαγγελματίες...

Αυτά... Πολύ γκρίνια ρε φίλε έβγαλα... Μπορώ να πάω για ύπνο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πριν λίγο γύρισα από τον Βαρδάρη με τον λίγο κόσμο. Αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό απείχα του αθλήματος... With no further due...

Επίσκεψη στο Προμηθέους 5 (Άρωμα Γυναίκας).....
κατα τα αλλα τα ονοματα τους μαραναν.....δεν κοιταν να αγορασουν κανα σαπουνι απο τα λιντλ και κανα κωλοχαρτο......
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Πριν λίγο γύρισα από τον Βαρδάρη με τον λίγο κόσμο. Αρχίζω να καταλαβαίνω γιατί τον τελευταίο καιρό απείχα του αθλήματος... With no further due...

Επίσκεψη στο Προμηθέους 5 (Άρωμα Γυναίκας). Κοπέλα αδύνατη, μαυρομάλλα, μετρίου ύωους, 20 χρονών, από Ουγγαρία. Ονόματι Άννι. Κάτι το πολύ εφηβικό στυλ στο σαλόνι, κάτι το χαμόγελο ενέδωσα αν και δεν είναι ούτε των κυβικών που μου αρέσουν, ούτε είχα διαβάσει για την κοπέλα... Άκουσα τα προγράμματα και λέω μπας και μας κάτσει καλά, παίρνω το πρόγραμμα των 50€ με γυμνό και σεξ. Με περνάει το τελευταίο δωμάτιο η τσατσά. Μάλλον με είδε κάπως υπέρβαρο και υπέθεσε ότι θα είχαν φαί τα κουνούπια. Τίγκα το δωμάτιο στο κουνούπι (σκότωσα και 2) και στην 15'' LCD τηλεόραση να παίζει Hustler TV μια τσοντούλα με μαύρους και μαύρες... Αν μη τι άλλο πέρασε ο χρόνος ευχάριστα. Έρχεται η κοπέλα μετά από κανά 20λεπτο χωρίς να υπάρχει άλλος πελάτης εκείνη την ώρα. Λίγο, πολύ λίγο social time στην αγγλική που ομιλεί (εκτός αν ξέρετε Ουγγρικά!) - της τάξης των 2 λεπτών μπας και σπάσει ο πάγος αλλά που... - και μετά μου λέει αγγλικά πάντα "Πλένεσαι?". Οκ λέω... Κάνω κίνηση για σαπουνάκι τελειωμένο. Δυσανασχετεί λίγο η κοπέλα αλλά τι να κάνω? Πλένομαι με το νεράκι πάω να σκουπιστώ χαρτί τέλος! Μαγευτικές στιγμές και σκέφτομαι 6 νούμερα. Άντε λέω πάμε στον αγώνα μην ξενερώσω και δεν... Ξαπλώνω, κάθεται και η κοπέλα δίπλα μου. Απλώνω χέρι στο στήθος, κανένα παράπονο. Βάζει αντιμικροβιακή κρέμα στο επίμαχο σημείο μου και παίζοντας τον με το χέρι τον βάζει ίσα ίσα στο στόμα της. Εκείνη την στιγμή έκανα κίνηση για το μουνί της χωρίς να παραπονιέται... Με το που πάω να της βγάλω το χέρι σταματάει και παίρνει την καπότα στο χέρι... Κάτι λέω δεν κατάλαβα καλά. Της λέω τι μόνο αυτό? στ' αγγλικά πάντα... Ναι τώρα σεξ απαντάει... Ανεβαίνει από πάνω και επειδή δεν ήθελα να ξενερώσω περισσότερο τελείωμα έτσι. Πλύσιμο με νερό ξανά και σκούπισμα με την πετσέτα που δεν έχω καταλάβει τον λόγο που υπήρχε στο δωμάτιο δεδομένου ότι δεν είχε μπάνιο/τζακούζι. Βγαίνοντας έκανα παράπονα στην τσατσά που προσπαθούσε να με πείσει ότι φταίω αλλά επειδή δεν θέλω να μαλώσω και να χάσω το καλόκεφο mood μου έφυγα λέγοντας ότι σκατά επαγγελματίες...

Αυτά... Πολύ γκρίνια ρε φίλε έβγαλα... Μπορώ να πάω για ύπνο...
μιλαμε για πολυ γκρινια ωσπου να ρθει η κοπελα τα ειχες με τα κουνουπια

και μετα που ηρθε μια με το σαπουνι μια με το χαρτι ολα σου φταινε τι να πω ρε γμτ

κ στο τελος τα εβαλες κ με τη τσατσα

λυπηθηκες τα +30 τι να σου κανω  ;)
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
χθες απ' ότι διαβάζω τα είχα μ' όλα!
Τά είχες δεν τα είχες, το γεγονός παραμένει και το επιβεβαιώνω μετά από πρόσφατη εμπειρία...
Η ανοργανωσιά και η βρωμιά έβγαζε μάτι... :humpleg:
Κρίμα γιατί είναι μόλις 3-4 μηνών μαγαζί και θα έπρεπε να λάμπει...
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Μονο ενας λογος ειναι  που θα ηθελα να εμενα αθηνα και αυτος ειναι οτι εκει εχει περισοοτερα μαγαζια ισον περισσοτερες κοπελες και καλυτερες τιμες λογο ανταγωνισμου.Εδω ειμαστε να χαμε να λεγαμε κινουμαστε σε ρηχα νερα και δυστυχως πρεπει να συμβιβαστουμε με αυτο.
 

nullis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
H Χριστίνα στο Αν.Γεωργιου 4 είναι η milf που εμφανιζόταν και περυσι το Σεπτέμβριο στο ίδιο μαγαζί;
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
βραδυνη βολτα στα σπιτακια οπου εγινε καταθεση στην αννα την ρωσσιδα κοκκινομάλλα στην καροβαγκου.
Τανταλου στο πράσινο έχουμε την Λάουρα την ουγγαρέζα που όντως έγινε μαυρομάλλα (εβαλε και extention νομιζω). Εγω που την έχω τιμήσει την κοπέλα, σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος. Δεν μου άρεσε καθόλου έτσι όπως είναι.
Αλουμινάτο ήταν μια μαυρομάλα καυλιάρα αλλα το ενστικτο μου έλεγε να φύγω. Νάσια
Στο ερος μια ξανθια με κιλα μοσχαριου, βλέμα μοσχαριού και γενικά θύμιζε μοσχάρι.
Στο κελόσπιτο μια ρωσσοπόντια αδιάφορη.
Προμηθέος 25 η milf αννα που παρά τις καλές κριτικές δεν με καυλώνει.
Στο μπλέ η βύκη απο μολδαβία. Βγάζει μια καύλα θα έλεγα.
Σαπφούς ήταν κλασικά η μιρέλλα οπου γινοταν λαικο προσκυνημα στα 25 ευρώ.
βραδυνη βολτα στα σπιτακια οπου εγινε καταθεση στην αννα την ρωσσιδα κοκκινομάλλα στην καροβαγκου.
Τανταλου στο πράσινο έχουμε την Λάουρα την ουγγαρέζα που όντως έγινε μαυρομάλλα (εβαλε και extention νομιζω). Εγω που την έχω τιμήσει την κοπέλα, σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος. Δεν μου άρεσε καθόλου έτσι όπως είναι.
Αλουμινάτο ήταν μια μαυρομάλα καυλιάρα αλλα το ενστικτο μου έλεγε να φύγω.
Στο ερος μια ξανθια με κιλα μοσχαριου, βλέμα μοσχαριού και γενικά θύμιζε μοσχάρι.
Στο κελόσπιτο μια ρωσσοπόντια αδιάφορη.
Προμηθέος 25 η milf αννα που παρά τις καλές κριτικές δεν με καυλώνει.
Στο μπλέ η βίκη απο μολδαβία. Βγάζει μια καύλα θα έλεγα.
villa erotica η μάντυ που αν δεν διάβαζα τις κακές κριτικές θα έμπαινα.
Το la famme κλειστό
Καροβάγκου μπαίνω και μου βγαίνει η Αννα η ρωσσιδα με τα κοκκινα μαλλια. Μου γυάλισε και μπήκα στα 40. Πολυ παιχνιδιαρα πολυ καθαρή. Γλυφει καλαμπαλικια στα προκαταρτικά. Και όντως έχει φανταστικό σώμα. Μια πολυ καλή παρουσία που όποιος γουστάρει κοκκινομάλλες πιστεύω θα καλοπεράσει.

 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
βραδυνη βολτα στα σπιτακια οπου εγινε καταθεση στην αννα την ρωσσιδα κοκκινομάλλα στην καροβαγκου.
Τανταλου στο πράσινο έχουμε την Λάουρα την ουγγαρέζα που όντως έγινε μαυρομάλλα (εβαλε και extention νομιζω). Εγω που την έχω τιμήσει την κοπέλα, σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος. Δεν μου άρεσε καθόλου έτσι όπως είναι.
Αλουμινάτο ήταν μια μαυρομάλα καυλιάρα αλλα το ενστικτο μου έλεγε να φύγω. Νάσια
Στο ερος μια ξανθια με κιλα μοσχαριου, βλέμα μοσχαριού και γενικά θύμιζε μοσχάρι.
Στο κελόσπιτο μια ρωσσοπόντια αδιάφορη.
Προμηθέος 25 η milf αννα που παρά τις καλές κριτικές δεν με καυλώνει.
Στο μπλέ η βύκη απο μολδαβία. Βγάζει μια καύλα θα έλεγα.
Σαπφούς ήταν κλασικά η μιρέλλα οπου γινοταν λαικο προσκυνημα στα 25 ευρώ.
βραδυνη βολτα στα σπιτακια οπου εγινε καταθεση στην αννα την ρωσσιδα κοκκινομάλλα στην καροβαγκου.
Τανταλου στο πράσινο έχουμε την Λάουρα την ουγγαρέζα που όντως έγινε μαυρομάλλα (εβαλε και extention νομιζω). Εγω που την έχω τιμήσει την κοπέλα, σηκώθηκα και έφυγα ξενερωμένος. Δεν μου άρεσε καθόλου έτσι όπως είναι.
Αλουμινάτο ήταν μια μαυρομάλα καυλιάρα αλλα το ενστικτο μου έλεγε να φύγω.
Στο ερος μια ξανθια με κιλα μοσχαριου, βλέμα μοσχαριού και γενικά θύμιζε μοσχάρι.
Στο κελόσπιτο μια ρωσσοπόντια αδιάφορη.
Προμηθέος 25 η milf αννα που παρά τις καλές κριτικές δεν με καυλώνει.
Στο μπλέ η βίκη απο μολδαβία. Βγάζει μια καύλα θα έλεγα.
villa erotica η μάντυ που αν δεν διάβαζα τις κακές κριτικές θα έμπαινα.
Το la famme κλειστό
Καροβάγκου μπαίνω και μου βγαίνει η Αννα η ρωσσιδα με τα κοκκινα μαλλια. Μου γυάλισε και μπήκα στα 40. Πολυ παιχνιδιαρα πολυ καθαρή. Γλυφει καλαμπαλικια στα προκαταρτικά. Και όντως έχει φανταστικό σώμα. Μια πολυ καλή παρουσία που όποιος γουστάρει κοκκινομάλλες πιστεύω θα καλοπεράσει.


Υποψιάζομαι ότι το παραπάνω μήνυμα γράφτηκε έπειτα από πολλές μπύρες...
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Χθεσινοβραδυνή κατάθεση στην Ελίζαμπεθ Σαπφούς 8...
Σκέτη απογοήτευση.... :headbang:
Απορώ με ποιά κριτήρια επιλέγονται μερικές από δαύτες...
Για όσους ενδιαφέρονται για λεπτομέρειες διαβάστε την σχετική κριτική.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Ερώτηση προς Gameover ή όποιον συνάδελφο γνωρίζει...
Η Μάγια που χορεύει στο Ερως είναι η ίδια που χόρευε στο Σπφούς 8 και για την οποία γράφτηκαν κολακευτικά σχόλια? :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ερώτηση προς Gameover ή όποιον συνάδελφο γνωρίζει...
Η Μάγια που χορεύει στο Ερως είναι η ίδια που χόρευε στο Σπφούς 8 και για την οποία γράφτηκαν κολακευτικά σχόλια? :rockon:
Ναι Μιδα, η ιδια ειναι, αλλα δεν εχω προσωπικη αποψη.
 

Mr. Dexter

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.182
Like
0
Πόντοι
16
Καμιά καλή μιλφ ρε μάγκες που μπορώ να βρω ?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
γιατι;μια χαρα τα λεει....
Και μια χαρά τα λέει, και μια χαρά τα γράφει....
Γιατί η επανάλληψη.... είναι μήτηρ πάσης μαθήσεως !!!! :rockon:

Μόνο εκείνη η μοσχαροπεριγραφή... με προβληματίζει λιγάκι... αλλά δεν κωλώνω...
Είμαι σε φάση... σαβουρογαμίας. :uglystupid:  :fuck1:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Όντως είδα και εγώ την επανάληψη και σκεφτόμουνα τι είχα πιει για να τα βλέπω διπλά...

Ωραίος ο φίλος πάντως...
 

Mr. Dexter

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.182
Like
0
Πόντοι
16
@ gl

κάνα infο? τύπου, ηλικία, στήθος, κώλος, βάρος κτλ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
@ gl

κάνα infο? τύπου, ηλικία, στήθος, κώλος, βάρος κτλ.
45αρα στηθος μεγαλουτσικο χαλαρο κωλος μεγαλος λιγο φλεβιτιδα η χριστινα

η αννα πιο σφιχτο σωμα μαλλον σαρανταρα ,μαυρο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom