Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα απο εμενα
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ παιδια ειναι αθλια και ξενερωτη τελειωσ δεν εκανε απολυτοσ τιποτα και μια καποτα εβαλε χωρισ να κανει τελειωσ τιποτα
ΕΠΙΣΗΣ μακρια απο μλανκα η καπωσ ετσι το ονομα τησ στο πρασινο το γωνιακο που ειναι προινη το μονο που ελεγε μωρο  μου και μωρο μου αλλη λεξη δεν ξερει και αυτη καποτα κατευθειαν χωρισ να κανει τιποτα επιπλεον χαλια πολυ χαλια παιδια

μια πληροφορια αν θελετε αυτη απο ανδρεοθ γεωργιου η μιλφ που λετε λεει κατι μεσα η ειναι πολυ χαλια????
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ!!
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Επίσης στο Τανταλου 14, περί της 21:30, νεοεμφανιζόμενη τσέχα, ξανθιά, με ωραίες ματάρες, στήθος φαινόταν για 2άρι. Γύρω στο 1,68 , μπουτάκια και κώλος με πιασίματα αλλά δεν την λες χοντρή, νορμάλ γυναίκα. Ηλικία 25-28. Θα δοκιμασθεί σήμερα. Η τσατσά αν άκουσα καλά την αποκάλεσε Τιφάνι ...
 

Επισκέπτης
Πήγα σήμερα να δω την Κάρλα η οποία ομολογουμένως δεν μου έκανε και την φοβερότερη εντύπωση εμφανισιακά θα της έβαζα μάλλον 7 έχει ωραίο σώμα αλλά δεν είναι αυτό το μοντελέ που περίμενα γι'αυτό, το σώμα της παραπέμπει σε καθημερινή κοπέλα next door και μου φάνηκε μέτρια από πλευρά σφιχτότητας. Τα βυζιά της ήταν μεγαλούτσικα και σχετικά στητά και εντύπωση μου έκανε ότι μου συστήθηκε με χειραψεία.  :dancing:
Το πρόσωπο κλασσικά δεν το πολυπρόσεξα αλλά πρέπει να ήτανε καλούτσικο. Δεν είχα χρόνο αλλιώς θα περνούσα και απέναντι από το Τζάμπο να δω μια καινούργια Αμάντα (νομίζω) που αναφέρθηκε.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
προμηθεως 11η πολυ ευγενικη τσατσα μου ειπε οτι ειχε την νατασσα, μαλλον θα εννοουσε αυτην απο το π.5
Mαλλον εννοεις Σαπφους 5. Η Νατασσα για μενα εχει γινει στανταρακι, αλλα δεν θα αρεσει και σ΄ ολους. Ειναι πολυ χαμηλων τονων.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μεσημεριατικη βολτα στο Μυλο, με το θερμομετρο στο αυτοκινητο να δειχνει σταθερα 40.
Μεσα μου ελεγα οτι μαλακια εκανα που εφυγα απ΄την παραλια και τελικα...οντως την εκανα.

Αν. Γεωργιου 21 Η Μονικα. Δεν βαζει φωτιες στο κρεβατι, αλλα ηταν με διαφορα η ομορφοτερη της γυρας. Καποια στιγμη θα ξαναπαω.
Φριξου 15 Η Τανια. Πολλα υποσχομενο υφος στο σαλονι, καλουτσικες κριτικες, αλλα μες στη ζεστη, ηθελα κατι πιο ελαφρυ  :grin:
Κωλεττη 17 Η Χριστινα. Δυο - τρεις φορες που την πηρα, δεν μετανιωσα.
Νικ. Ουρανου 1 Η Αναστασια απο το La Femme. Not for me...
La Femme H Mαρια. Σταθερη αξια, χρονια τωρα. Την ειχα γνωρισει την πρωτη της εβδομαδα στο 4, οταν ειχε αντικαταστησει την Τζαστιν, για τους παλιοτερους.
Αν Γεωργιου 16 Μια ψηλη, αδυνατη, με μαλλον πλαστικο στηθος, αλλα δεν μου εκανε κλικ...Η Αντριαννα ειναι αυτη?
Κατεχακη Η μαυριδερη Ιωαννα με τα βυζακια εχω κι ενα στυλ "ελα να με ..." Δεν θα ΄ρθω!
Μαντζαρου 1 Η Καρμεν. Γυναικαρα! Αρχοντογυναικα!! Μονο που δεν εχει θεση εκει. Αυτη θα πρεπε να ειναι στο σπιτι της και να μεγαλωνει τα παιδια της. Δεν βγαζει ουτε κατι προστυχο, αλλα ουτε και τσαχπινια. Σχεδον ντρεπομαι να την παρω. Ευχαριστως ομως θα την κυκλοφορουσα!!
Μαντζαρου 14 Η Σευλα. Ενω μου φαινετε παρα πολυ ομορφη, μια φορα που την πηρα δεν ειχε αισιο τελος  :huh: Ισως, χωρις να φταιει αυτη.
26 Οκτωβριου 52 Αμαντα απο Ουγγαρια. Εδω εγινε η καταθεση. Δεν καθομουν στη θαλασσα καλυτερα???  Ισως γραψω κριτικη. Αν οχι, μην πατε!
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Τελικά πώς είναι εμφανισιακά η Αμάντα hagem?
Αδυνατη, μελαχρινη, μικρο στηθος. Στα κυβικα μοιαζει με την Τζουλια. Δεν εχει ομως ουτε το ομορφο προσωπο της, ουτε φυσικα το στηθος της.
Αν και το τελευταιο δεν ειναι αναγκαστικα μειονεκτημα. Καλυτερο κωλαρακι.
Εγραψα κριτικη τελικα.
 

Επισκέπτης
Χτες το βράδυ τελικά εξελίχθηκε σε μεγάλο ξενύχτι και κατά τις 4-5 μπουρδέλιασα ασύστολα σε πιάτσες και μπουρδέλα.

Ξεκίνησα από μύλο χωρίς να επισκεφτώ το 100% όμως.

-Πέτρου Ερημίτη: Η Εμμανουέλλα η κύπρια, μάλιστα πήγα στην πόρτα χτύπησα το κουδούνι κ χωρίς να μπω μέσα τις κατάλαβα από τις φωνές τους αυτήν και την πολύ καλή τσατσά που δούλευε στα τρίδυμα/Νικ.Ουρανού 26, αυτή με τα μεγάλα γυαλιά και το καρέ κάπως μαλλί, μεταβολή και δρόμο. (Καπού εκεί συνειδητοποίησα πόσο μπουρδελοαλάνι είμαι  :P)
-Νικ.Ουρανού 26: Γκαμπριέλλα, πρωτή φορά την έβλεπα.. ωραία γκομενίτσα, μελαχροινή με μακρύ μαλλί ωραίο σωματάκι και τσαχπίνα, η τσατσά μου είπε είναι 21 χρ από Ουγγαρία.
-Ανδ.Γεωργίου 30: Μέρτσυ, έχει παχύνει κάπως άλλαξε πολύ.
-Ανδ.Γεωργίου 24: Μάγια, καινούργια γκόμενα, στο πρόσωπο της έμοιαζε κάτω από 20, ψηλή μελαχροινή με κάπως μεγαλούτσικο σύστημα λεκάνης κ απ'ότι καταλάβαινα πολύ γαμάτα βυζιά! Αν πήγαινα με σκοπό να γαμήσω, πιστεύω θα ήτανε η τυχερή της βραδιάς.
26ης Οκτ 52: Η Ντέσυ απ'ότι μου είπε η τσατσά και δεν την είδα καν σηκώθηκα έφυγα.
26ης Οκτ 35: Ήτανε η κομοδινοπούλου, πως βρέθηκε αυτή εκεί ένας θεός ξέρει.. την κοπάνησε από το τσίρκο κ γυροβολάει..η τσατσά μου είπε ότι σήμερα το βραδύ θα έχουν εντελώς καινούργια κοπέλα.
Αντέ λέω τώρα ύπνος, αμ δε...
Βαρδάρης με αρκετό κόσμο να γυρνάει από εδώ κ από εκεί, 20άρηδες κυρίως.
Ταντάλου 14: Νάσια
Ταντάλου 9 (Έρως): Άντζυ ουγγαρέζα λέει η τσατσά, προσπαθούσα να δω αν ήτανε μια που δούλευε παλιά αλλά δεν νομίζω, ένα πιπίνι λοιπόν με μακρύ μαλλί και φρατζούλα. Φάτσα όμορφη αλλά ήταν κάπως σαν έτοιμη να κλάψει κάτι τέτοιο πολύ girlie. Από σωματάκι νορμάλ λεπτούλικο καλό, η τσατσά παρακαλούσε να μπώ με 25 αφού είδε ότι πάω να φύγω.
Σαπφούς 7: Η πολυ πετίτ Τζένιφερ
Προμηθέως 11: Το λαχταριστό μουνάκι Νατάσα με την τσατσά μόνη της να μου λέει 25.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Χτες το βράδυ τελικά εξελίχθηκε σε μεγάλο ξενύχτι και κατά τις 4-5 μπουρδέλιασα ασύστολα σε πιάτσες και μπουρδέλα.

26ης Οκτ 35: Ήτανε η κομοδινοπούλου, πως βρέθηκε αυτή εκεί ένας θεός ξέρει.. την κοπάνησε από το τσίρκο κ γυροβολάει..η τσατσά μου είπε ότι σήμερα το βραδύ θα έχουν εντελώς καινούργια κοπέλα.
:think: :think: :think: Δεν σε πιανω? Αφου στο τσιρκο γραφεις οτι την ειδες  :grin:
 

Επισκέπτης
Ξέχασα επίσης στο Κοροβάγκου στην Βίλλα ήτανε η Άννα, απλά ΚΟΡΜΑΡΑ λαμπάδα λέμε κούνημα λεκάνης θανατηφόρο, βυζιά δεν έχει αλλά έχει 40Ε... ΟΥΥΥΥΥΣΤ!  :idiot:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Ξέχασα επίσης στο Κοροβάγκου στην Βίλλα ήτανε η Άννα, απλά ΚΟΡΜΑΡΑ λαμπάδα λέμε κούνημα λεκάνης θανατηφόρο, βυζιά δεν έχει αλλά έχει 40Ε... ΟΥΥΥΥΥΣΤ!  :idiot:
Αυτη η Αννα φιλε το προσωπο της ωραιο ειναι ή μαπα το καρπουζι και μονο σωμα ωραιο εχει?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Η Κομοδινοπούλου έχει ξαναεμφανιστεί πριν κάποιο διάστημα στο τσίρκο μαανες
 

Επισκέπτης
Αυτη η Αννα φιλε το προσωπο της ωραιο ειναι ή μαπα το καρπουζι και μονο σωμα ωραιο εχει?

Ωραίο νομίζω. Τώρα γούστα είναι αυτά τι να σου πω... καυλωτική γκόμενα πάντως..

ποια ειναι η κυρια κομοδινοπουλου??

Η Αντριάννα, ξανθιά ρουμάνα με πλαστικούς βύζους κ ωραίο κώλο.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
κατι ασχετο, στο κεντρο <μεταξυ μας > τι παιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom