Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (7 μέλη και 57 επισκέπτες)

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Ποιά προτείνεται απο τις 3?

-Κάρμεν στο Μαντζάρου 1?

Ή

-Εμμανουέλα απο Κατεχάκη?

Ή

-Γιασμίν Φρίξου 14?
 

Επισκέπτης
προσοχη ομως γιατι τωρα τελευταια βαριεται πολυ, και ο λογος ειναι οτι δεν περναει η ωρα για να φυγει στην χωρα της.  >:(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
προσοχη ομως γιατι τωρα τελευταια βαριεται πολυ, και ο λογος ειναι οτι δεν περναει η ωρα για να φυγει στην χωρα της.  >:(
εγω αμα δεν την εγκρινει ο 30ος κατασκευαστης ο τρισμεγιστος στελιος 77 δεν λεω τιποτα....
 

Επισκέπτης
εγω αμα δεν την εγκρινει ο 30ος κατασκευαστης ο τρισμεγιστος στελιος 77 δεν λεω τιποτα....
βρεθηκε ενας αντεξουσιαστη  :cheesy: και εσεις αμεσως να τον φατε... οχι δεν θα περασει το δικο σας. ΣΤΕΛΙΟ να ξερεις ειμαι μαζι σου.  :grin:

 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η εφη δουλευει αυτη τη βδομαδα;
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Εμμα απο κατεχακη 13 θα λειψει μεχρι αρχες Σεπτεμβρη, κανονικα Τεταρτη θα ειναι τελευταια μερα της νομιζω, αλλα ειπαμε θα ξαναγυρισει. Για καποιους μηνες τουλαχιστον ...

Νικολ μιλφ απο Σαπφους, ξαναγυριζει Σεπτεμβρη με Οκτωβρη. Μην εκπλαγειτε αν δειτε και καμια Ιονελλα πισω εκεινο το διαστημα.

Μαιρουλα απο Προμηθεως 19, για οσο την προλαβαινουμε μεχρι τελος Αυγουστου ...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πίνω το καφεδάκι μου το πρωί στον υπολογιστή και αντί να κάνω κάτι παραγωγικὀ αρχίζω να σερφάρω στο xhamster όπου το συγκεκριμένο μαυρισμένο ξανθό γκαβλάκι μου τον κάνει κάγκελο:

[xhamster]
]

Βγαίνω εις άγρα κάτι παρόμοιου να ξεκωλιάσω γύρω στις 3. Δεν πήγα σε όλα, αυτά που έχουν ήδη πρόγραμμα στο νετ τα άφησα, όπως και κάποια άλλα όπως Ερημίτη όπου θα ήταν καμιά θεία Νάντια. Παρεμπιπτόντως όλες οι κοπέλες και τσατσάδες σήμερα πολύ ευγενικές.

-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλλα. Δεν έχει άλλο από εμένα, την έχω πάρει πολλές φορές, είναι καλή μέσα αλλά είναι κάπως ως άτομο.
-Φρίξου 15. Χριστίνα, ρωσοπακιστανή (!) καστανόξανθη και μαυρισμένη και το κοντινότερο που βρήκα σε αυτό που έψαχνα. Εδώ επέστρεψα.
-Φρίξου 14. Μια Άννα, πρέπει να την έχω πετύχει εδώ και άλλες φορές πρωινή.
-Ν. Ουρανού 1. Εβελίνα.  :badair:
-Κοροβάγκου 5. Κάρμεν. Παχουλούτσικη ξανθούλα και κάτω από τα στάνταρντς της αλυσίδας στην εμφάνιση. Κάνει θετική εντύπωση πάντως με την διάθεσή της στο σαλόνι.
-Κεφαλληνίας. Η παχουλή Αφροδίτη.
-Α. Γεωργίου 50. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 34. Μαρία.
-Α. Γεωργίου 21. Η Μόνικα-Λίλυ με το καλό σώμα και τις χάλια κριτικές. Παγίδα στο σαλόνι γιατί κάνει καλή εντύπωση.
-Α. Γεωργίου 30. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 24. Κάρμεν.
-Α. Γεωργίου 16. Καινούργια κοπέλα η οποία είχε πρόγραμμα και έπρεπε να ξαναπεράσω να την δω. Άννα, ψηλή, ξανθιά, πολύ καλό κορμί με μεγάλο μάλλον ενισχυμένο στήθος, μέτριο πρόσωπο. Στο σαλόνι δεν μου έκανε το κλικ, αλλά ο συναγωνιστής που ήταν μέσα πριν βγήκε ενθουσιασμένος. Θα μας απασχολήσει. Η Νατάσα θα λείψει για ένα διάστημα.
-Α. Γεωργίου 4. Η παλιά καραβάνα αλβανομίλφ Άννα, ήταν πολύ λαμπερή και περιποιημένη σήμερα, η ηλικία φαίνεται βέβαια στο σώμα. Καλές τιμές.
-26ης Οκτωβρίου 52. Το θωρηκτό Ντέσυ.

Όπως είπα έψαχνα κάτι παραπλήσιο με την κοπέλα στο βιντεάκι, οπότε επέστρεψα Φρίξου 15 στην Χριστίνα για τζακούζι με φουλ στα 100ε. Λεπτομέρειες στην κριτική.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Πίνω το καφεδάκι μου το πρωί στον υπολογιστή και αντί να κάνω κάτι παραγωγικὀ αρχίζω να σερφάρω στο xhamster όπου το συγκεκριμένο μαυρισμένο ξανθό γκαβλάκι μου τον κάνει κάγκελο:

[xhamster]
]

Βγαίνω εις άγρα κάτι παρόμοιου να ξεκωλιάσω γύρω στις 3. Δεν πήγα σε όλα, αυτά που έχουν ήδη πρόγραμμα στο νετ τα άφησα, όπως και κάποια άλλα όπως Ερημίτη όπου θα ήταν καμιά θεία Νάντια. Παρεμπιπτόντως όλες οι κοπέλες και τσατσάδες σήμερα πολύ ευγενικές.

-Ν. Ουρανού 26. Ειρήνη.
-Φρίξου 13. Μιραμπέλλα. Δεν έχει άλλο από εμένα, την έχω πάρει πολλές φορές, είναι καλή μέσα αλλά είναι κάπως ως άτομο.
-Φρίξου 15. Χριστίνα, ρωσοπακιστανή (!) καστανόξανθη και μαυρισμένη και το κοντινότερο που βρήκα σε αυτό που έψαχνα. Εδώ επέστρεψα.
-Φρίξου 14. Μια Άννα, πρέπει να την έχω πετύχει εδώ και άλλες φορές πρωινή.
-Ν. Ουρανού 1. Εβελίνα.  :badair:
-Κοροβάγκου 5. Κάρμεν. Παχουλούτσικη ξανθούλα και κάτω από τα στάνταρντς της αλυσίδας στην εμφάνιση. Κάνει θετική εντύπωση πάντως με την διάθεσή της στο σαλόνι.
-Κεφαλληνίας. Η παχουλή Αφροδίτη.
-Α. Γεωργίου 50. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 34. Μαρία.
-Α. Γεωργίου 21. Η Μόνικα-Λίλυ με το καλό σώμα και τις χάλια κριτικές. Παγίδα στο σαλόνι γιατί κάνει καλή εντύπωση.
-Α. Γεωργίου 30. Κλειστό.
-Α. Γεωργίου 24. Κάρμεν.
-Α. Γεωργίου 16. Καινούργια κοπέλα η οποία είχε πρόγραμμα και έπρεπε να ξαναπεράσω να την δω. Άννα, ψηλή, ξανθιά, πολύ καλό κορμί με μεγάλο μάλλον ενισχυμένο στήθος, μέτριο πρόσωπο. Στο σαλόνι δεν μου έκανε το κλικ, αλλά ο συναγωνιστής που ήταν μέσα πριν βγήκε ενθουσιασμένος. Θα μας απασχολήσει. Η Νατάσα θα λείψει για ένα διάστημα.
-Α. Γεωργίου 4. Η παλιά καραβάνα αλβανομίλφ Άννα, ήταν πολύ λαμπερή και περιποιημένη σήμερα, η ηλικία φαίνεται βέβαια στο σώμα. Καλές τιμές.
-26ης Οκτωβρίου 52. Το θωρηκτό Ντέσυ.

Όπως είπα έψαχνα κάτι παραπλήσιο με την κοπέλα στο βιντεάκι, οπότε επέστρεψα Φρίξου 15 στην Χριστίνα για τζακούζι με φουλ στα 100ε. Λεπτομέρειες στην κριτική.
εμ ποιος σου ειπε να βλεπεις βιντεο πρωι πρωι. Κατσε ρε να πιεις τον καφε σου , δουλεψε και λιγο και θα γλιτωνες ακι το κατοσταρικο  :grin:
Αυτα τα παιδια .... Ολο τσοντα και πηδημα το μυαλο τους.... :grin:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Καμμιά βυζαρού παιδιά παίζει για βράδυ καινούργια;
 

tsondovolosss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εμμα απο κατεχακη 13 θα λειψει μεχρι αρχες Σεπτεμβρη, κανονικα Τεταρτη θα ειναι τελευταια μερα της νομιζω, αλλα ειπαμε θα ξαναγυρισει. Για καποιους μηνες τουλαχιστον ...

Νικολ μιλφ απο Σαπφους, ξαναγυριζει Σεπτεμβρη με Οκτωβρη. Μην εκπλαγειτε αν δειτε και καμια Ιονελλα πισω εκεινο το διαστημα.

Μαιρουλα απο Προμηθεως 19, για οσο την προλαβαινουμε μεχρι τελος Αυγουστου ...

για την Νικολ, ειχα κανει προβλεψει, οτι μαλλον εκανε γυρα απο πολωνια ελεω euro,και μετα αγγλια για τους αγωνες, και μετα θα γυρισει στα στανταρακια :cheesy:
σημερα καταθεση στην αλεξανδρα που γραφτηκαν πολλα, απιστεφτη ξεπετα, ενα ξερο γεια οταν μπηκε ( και οπως βγηκε). γενικα δεν ηθελα να παρω πρωτοβουλιες επειδη ηθελα να αφεθω στο τσιγγανακι ;p . ξεκινησε στοματικο πολι δυνατο για να με τελιωσει , ειδε οτι δεν της εβγαινε αυτη η τακτικη, και ανεβηκε απο πανο και αρχισε με ληγισμενα ποδια ορθια να ανεβοκατεβενει , καποια στιγμη με πονεσε λιγο κατω απο την κοιλια με την δυναμη που το εκανε ;p

βασικα κατεβικα για τιν milf Αννα αλλα δεν την βρηκα στο προμηθεως 25, ειχε μια με το στηθος φορα παρτιδα. και μετα ειπα ας παω ταλαντου ισςσ πετηχς την αλεξανδρα ( για κακη μου τυχh τελικα ;p)

τωρα ξανα καταθεση , απο αυγουστο και για Αννα μονο, και μετα θα περιμενω Nikol ;p
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Σαπφως 5
η μιρελα η μοντελισια η αβυζο μαλακισμενο οπως την λεω εγω καθως εχω ασχημη εμπειρια απο αυτην
παντως παραδεχομαι οτι εμφανισιακα ηταν μεγαλη καβλα σημερα και αρχιζε και απο τα 25 χωρια παζαρια

  Φιλε μου εγω περασα εχτες 1και κατι το βραδυ και περιμενα για να τη δω(δεν την ειχα ξαναδει)πρωτη φορα μπεικα με 25 και τολμω να πω οτι συμφωνω με ολους που γραφουν καλα σχολεια!Επεισης στα θετικα οτι περιμενα αρκετη ωρα και οχι μονος και η τσατσα ενω φαινοτανε να σκεφτεται "αντε τελειωνε εχουμε κι αλλους" δεν εκνε τπτ σπαστικο(πορτοχτυπηματα κλπ) Εγω την ειδα και δοκιμασα πρωτη φορα και νομιζω θα ξανατιμησω!!!
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν η εφη αυτη τη βδομαδα δουλευει;
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
αυτη η καρινα απο τανταλου 8α πως ειναι στο δωματιο ρε παιδια
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καμμιά βυζαρού παιδιά παίζει για βράδυ καινούργια;

Πρωί Tommy παίζει μια καινούργια στο Μαντζάρου 10, και μέχρι τις 8 το βράδι πρέπει νάναι εκεί,  ίσως κακώς που δεν πέρασα, να περάσεις να την δεις, Ντανιέλα την λένε, εγώ πήγα τσίρκο και πήρα την καινούργια την Κάρλα από την Αυστρία, βάζοντας τέλος σε ένα πολύ καλό σερί ποιυ είχα και κραοτύσε μήνες. Ανέβασα και κριτική.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Πρωί Tommy παίζει μια καινούργια στο Μαντζάρου 10, και μέχρι τις 8 το βράδι πρέπει νάναι εκεί,  ίσως κακώς που δεν πέρασα, να περάσεις να την δεις, Ντανιέλα την λένε, εγώ πήγα τσίρκο και πήρα την καινούργια την Κάρλα από την Αυστρία, βάζοντας τέλος σε ένα πολύ καλό σερί ποιυ είχα και κραοτύσε μήνες. Ανέβασα και κριτική.
Την αννα μιλφ στο προμηθεως ποτε μπορω να την πετυχω τι ωρες?
 

wioul

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια περασα σημερα απογευματακι 9 παρα απο κατεχακη μπας και προλαβω την εμμα αλλα ηταν μια καινουρια 20χρονη κατα τα λεγομενα της τσατσας. Ηταν ξανθια με μεγαλα βυζια...

αποτι φαινετε δεν την προλαβα και λειπουν εφη και αφροδιτη(???) αν διαβασα καλα σε προηγουμενα ποστ...

τι προτεινετε αυτον τον καιρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom