Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Καλά ρε μάγκες... Όλοι στη παραλία?  :rockon:
Χειρότερο και από τον Βαρδάρι έχει καταντήσει το forum!!!
Πού πάτε ρε.... Τα κορίτσια τι θα γίνουν? Πώς θα πληρώσουν το γραμμάτιο στο τέλος του μήνα? :2funny:
Καταδρομική επίσκεψη στην Τζέσσικα Προμηθέως 5 χθές τα μεσάνυχτα. Στο δρόμο κυκλοφορούσαν μόνο 5-6 λυκάνθρωποι και οι νταβατζήδες...
Θεωρώ την επίσκεψη αρκετά καλή, το μωρό άπειρο αλλά προσπαθεί... Για περισσότερα διαβάστε την κριτική μου. :grin:
Επειδή όμως βρίσκομαι σε περίοδο σπάνιας καύλας, το μεσημέρι λέω να περάσω και από Τσαρίνα Νατάσσα για να με θεραπεύσει οριστικά.... (Ζήλευε Hagem... :headbang: για σένα το λέω... αυτο) :rockon: :rockon: :rockon:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ !!!
Η Σιμόνα παντρεύτηκε στη Ρουμανία, και πιθανόν να περιμένει και διάδοχο...
Ευχόμαστε βίον ανθόσπαρτο !!! :headbang:

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ !!!
Φημολογείται ότι τρία νέα στουντιάκια υπο μορφή προκάτ ετοιμάζονται να τοποθετηθούν επί οικοπέδου κάπου κοντά στο εκκλησάκι... Βοήθειά μας !!! :knockinb:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Επειδή όμως βρίσκομαι σε περίοδο σπάνιας καύλας, το μεσημέρι λέω να περάσω και από Τσαρίνα Νατάσσα για να με θεραπεύσει οριστικά.... (Ζήλευε Hagem... :headbang: για σένα το λέω... αυτο) :rockon: :rockon: :rockon:
...και καμια κατοσταρια αλλοι...
Οσο για τη Σιμονα, την προλαβες κι αυτη ρε μπαγασα? Το Video του γαμου της βεβαια κυκλοφορει εδω και κανα χρονο και για την ωρα δεν εχει Σιμονακι  :grin:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
...και καμια κατοσταρια αλλοι...
Οσο για τη Σιμονα, την προλαβες κι αυτη ρε μπαγασα? Το Video του γαμου της βεβαια κυκλοφορει εδω και κανα χρονο και για την ωρα δεν εχει Σιμονακι  :grin:
δεμ το ριχνεις να το δουμε κι εμεις?να δω αν την ξερω?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ !!!
Η Σιμόνα παντρεύτηκε στη Ρουμανία, και πιθανόν να περιμένει και διάδοχο...
Ευχόμαστε βίον ανθόσπαρτο !!! :headbang:

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ !!!
Φημολογείται ότι τρία νέα στουντιάκια υπο μορφή προκάτ ετοιμάζονται να τοποθετηθούν επί οικοπέδου κάπου κοντά στο εκκλησάκι... Βοήθειά μας !!! :knockinb:
ναι μη χάσει τον ομαρφάντρα www.youtube.com/watch?v=N4sW5e26c9k]http://www.youtube.com/watch?v=N4sW5e26c9k[/url[/video]]
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Aυτη η ΣΑΡΑ που μου παρουσιαστηκε ρε παιδια χθες βραδυ στη ΒΙΛΛΑ της ΚΑΝΤΥ τι λεει? Εχασα κανα κελεπουρι?
Πολυ τουμπανο την ειδα παντως.
 

mhtsos_85

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
Aυτη η ΣΑΡΑ που μου παρουσιαστηκε ρε παιδια χθες βραδυ στη ΒΙΛΛΑ της ΚΑΝΤΥ τι λεει? Εχασα κανα κελεπουρι?
Πολυ τουμπανο την ειδα παντως.
περασα κι εγω χθες και δεν καταλαβα οτι ηταν αυτη.πολυ μελαχρινη σαν λατινα εμοιαζε.δεν εμοιαζε με τις φωτο αλλα γενικα ωραια γκομενα.το σκεφτομουν αλλα εφυγα και γενικα  χθες το βραδυ πολυ πικρα δεν ειδα κατι αξιολογο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
περασα κι εγω χθες και δεν καταλαβα οτι ηταν αυτη.πολυ μελαχρινη σαν λατινα εμοιαζε.δεν εμοιαζε με τις φωτο αλλα γενικα ωραια γκομενα.το σκεφτομουν αλλα εφυγα και γενικα  χθες το βραδυ πολυ πικρα δεν ειδα κατι αξιολογο.
Που αλλου δουλευε αυτη?
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πάω σουπερμάρκετ κατά το μεσημεράκι, λέω δεν πας Βαρδάρη πριν να ψωνίσεις που είναι ένα τεταρτάκι δρόμος;

-Προμηθέους 25. Άννα (φυσικά εδώ κατέθεσα).
-Ταντάλου 14. Παχουλή ρωσοπόντια, όνομα Μικαέλα.
-Ταντάλου 9. Μάγια η μέλισσα.
-Ταντάλου 8. Τζούλι, πρέπει να είναι η γνωστή, δεν κάθησα να δω.
-Ταντάλου κ Σαπφούς. Η μικρή μελαχρινή ουγγαρέζα Μπλάνκα, δεν μου λέει πολλά πράγματα, κώλος στα 60.
-Σαπφούς 20. Τίνα, καστανόξανθη, σφικτό χυμώδες σώμα με κάποια κυτταρίτιδα. Θα αρέσει σε κάποιο κόσμο.
-Σαπφούς 7. Μἐρτσυ.
-Σαπφούς 8. Ελίζαμπεθ από Ουγγαρία. Η τσάτσα με έψησε ότι τα παίρνει με 40ε στο στόμα, βγήκε μια παχουλούτσικη γύφτισσα και ξενέρωσα. No thanks.
-Σαπφούς 5. Ιζαμπέλλα, μελαχρινή κοντή κοπελίτσα με φυσιολογικό σώμα, χαρούμενη στο σαλόνι.
-Προμηθέους 11. Τζοάνα.
-Προμηθέους 5. Ιβάνα, και άλλο ψήσιμο για 30ε με εξτραδάκια, και άλλο ξενέρωμα με παχουλή γύφτισσα.
-Προμηθέους 14. Βαλέρια, καινούργια και αυτή, μελαχρινή με κάποια παχάκια.
-Προμηθέους 19. Μαιρούλα.

Ουγγρική εισβολή βλέπω στον Βαρδάρη πρωί και βράδυ, αλλά δυστυχώς δεν φαίνεται να αξίζει καμία. Εγώ πήγα στο στανταράκι μου την Άννα και πέρασα ως συνήθως μια χαρά.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Χθεσινοβραδυνή συνεύρεση με την Εμμανουέλα.
Δεν ξετρελάθηκα κιόλας.......Πολύ όρεξη για κουβέντα είχε.
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
:pipa2:ναι αλλα κατα τα αλλα? ποση ωρα ησουν στο δωματιο???
Αν δεν έβγαινα 1ος από το δωμάτιο, ακόμα εκεί θα ήμουν! Άσε που δεν υπήρχε και κανείς άλλος να περιμένει.
Ποτέ δεν κατάλαβα αυτό με την ώρα. Να πεις 2-3 κουβέντες πριν ή (και) μετά από το  :knockinb: είναι καλό.
Αλλά να γίνεται ολόκληρη συζήτηση,δεν το βρίσκω κατάλληλο το χώρο.
Και κάτι είπε πως θα πάει για λίγο στην Κύπρο...........! :think:
 

Επισκέπτης
ΣΤΟΥΝΤΙΟΤΣΑΡΚΑ..... η οποια εγινε εχθες το βραδυ.

νικηφορου ουρανου 26 κοπελια ονοματη γαβριελα πολυ ομορφη θα ελεγα, στην  :fuck1: λιστα και αυτη.
φριξου 9σαρα, δεν μου αρεσε και πολυ εμφανισιακα.
φριξου 13δεν μπηκα, και ο λογος να μην πετυχω την μιραμπελα.
φριξου 14γιασμην το τερας  :2funny: νταξει υπερβαλω αλλα δεν προκειται να παω μαζι της ουτε με 20ευρω.
φριξου 15η νταρντανα και πλεον μανεκεν οπως την αποκαλεσαι η τσατσα τανια.
νικηφορου ουρανου 1βη καπως ανανεωμενη εβελινα, με τα βυζια κολαση  :smitten:
κοροβαγκου 5μια λατιν κοπελα θα ελεγα,μου εκανε ενα κλικ αλλα με 40 γιουρο ομως εφυγα.
κεφαληνιας και α.γεωργιουζωη απο βουλγαρια αν θυμαμαι καλα, ψιλο μιλφ θα ελεγα.
α.γεωργιου 50σανελ η ζανελ καπως ετσι ξανθο μωρο γυρω στα 25+ απο μακρια καλη φαινεται  :grin:
το καινουργιο απεναντι απο το 50  δεν θυμαμαι διευθυνση ειχε την μονικα ξανθια κοντο μαλλι καλο σωμα.
α.γεωργιου 34ο επομενος στοχος το γκαυλιαρικο μωρο  :2on1: λιλη
κατεχακη 13που δεν το λες και στουντιο (για να προλαβω τους καλοθελητες)εμμα που απο βδομαδα μαλλον την κανει για ρουμανια.
και τελος αξιζει να αναφερθει οτι παρκαρα εξω απο την πορτα του καθε μαγαζιου, μιλαμε ψυχη δεν κυκλοφορουσε πλην καποιον λιγοστον συναδελφον.
 
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
ΣΤΟΥΝΤΙΟΤΣΑΡΚΑ..... η οποια εγινε εχθες το βραδυ.

νικηφορου ουρανου 26 κοπελια ονοματη γαβριελα πολυ ομορφη θα ελεγα, στην  :fuck1: λιστα και αυτη.
φριξου 9σαρα, δεν μου αρεσε και πολυ εμφανισιακα.
φριξου 13δεν μπηκα, και ο λογος να μην πετυχω την μιραμπελα.
φριξου 14γιασμην το τερας  :2funny: νταξει υπερβαλω αλλα δεν προκειται να παω μαζι της ουτε με 20ευρω.
φριξου 15η νταρντανα και πλεον μανεκεν οπως την αποκαλεσαι η τσατσα τανια.
νικηφορου ουρανου 1βη καπως ανανεωμενη εβελινα, με τα βυζια κολαση  :smitten:
κοροβαγκου 5μια λατιν κοπελα θα ελεγα,μου εκανε ενα κλικ αλλα με 40 γιουρο ομως εφυγα.
κεφαληνιας και α.γεωργιουζωη απο βουλγαρια αν θυμαμαι καλα, ψιλο μιλφ θα ελεγα.
α.γεωργιου 50σανελ η ζανελ καπως ετσι ξανθο μωρο γυρω στα 25+ απο μακρια καλη φαινεται  :grin:
το καινουργιο απεναντι απο το 50  δεν θυμαμαι διευθυνση ειχε την μονικα ξανθια κοντο μαλλι καλο σωμα.
α.γεωργιου 34ο επομενος στοχος το γκαυλιαρικο μωρο  :2on1: λιλη
κατεχακη 13που δεν το λες και στουντιο (για να προλαβω τους καλοθελητες)εμμα που απο βδομαδα μαλλον την κανει για ρουμανια.
και τελος αξιζει να αναφερθει οτι παρκαρα εξω απο την πορτα του καθε μαγαζιου, μιλαμε ψυχη δεν κυκλοφορουσε πλην καποιον λιγοστον συναδελφον.
 
Προσεξε φιλε,εχω κριτικη για Γαβριελα.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Το στουντιο Πέτρου Ερημίτη 2 πως γινεται να το βρω πηγα αλλα δεν το βρηκα στο χαρτη που το βλεπω ειναι μεσα σ ενα δασακι που χει μονο δεντρα απο που ακριβως να εισελθω πιο δρομο να παρω για να το βρω?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Το στουντιο Πέτρου Ερημίτη 2 πως γινεται να το βρω πηγα αλλα δεν το βρηκα στο χαρτη που το βλεπω ειναι μεσα σ ενα δασακι που χει μονο δεντρα απο που ακριβως να εισελθω πιο δρομο να παρω για να το βρω?
Στο τελος του δρομου στριβεις δεξια.Αναμεσα στις νταλικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom