Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Μίνι Βαρδαρότσαρκα έκανα σήμερα με αποτέλεσμα μια ακόμη πανηγυρική κατάθεση, είχα όρεξη και πέτυχα την κατάλληλη και το γουστάρισα πάρα πολύ. Η κατάθεση έγινε στη σκιά της πολύ επιτυχημένης συνεύρεσης χθες το βράδυ με την Μιρέλα που σημειωτέον ακόμη την αναπολώ. Αναλυτικά λοιπόν και με την σειρά που επισκέφτηκα στα όποια καταστήματα μπήκα μέσα συνάντησα τις εξής κοπέλες :

- Ταντάλου 9 , Λάουρα η ντεμέκ Ισπανίδα, με τις βυζάρες της και πολύ θηλυκή και επικοινωνιακή στο σαλόνι, μου έπιασε στα ίσα τον πούτσο και μου τον σήκωσε για τα καλά με αγκάλιασε και σίγουρα αν δεν είχα διαβάσει τα χίλια μύρια για αυτήν θα ήμουν ένα ακόμη θύμα της, και εγώ δεν ξέρω ακόμη πως κρατήθηκα και αποχώρησα.
- Ταντάλου 14 , η Αντριάνα η κομοδινοπούλου, μόλις είχε τσακώσει πελάτη και τον έμπαζε στο δωμάτιο με 25 ευρώ παρακαλώ (ε ρε πως αλλάζουν οι καιροί), ήρθε κοντά μου για να με ψήσει, αλλά δεν ήθελα να ρισκάρω να χαλάσω το πολύ καλό σερί μου και αποχώρησα και από εδώ, ίσως με 25 κάποια άλλη φορά.
- Προμηθέως 25 , σήμερα ήμουν αποφασισμένος να πηδήξω την Άννα την milf, αν την πετύχαινα, αλλά δεν ήταν , μετά τις 8 το βράδυ μου είπε η τσατσά, η Ιωάννα ήταν στη θέση της με βυζάρες όξω αλλά δεν ψήθηκα.
- Προμηθέως  5 , νέα κοπέλα Ιρίνα από Ουγγαρία, κάργα μελαχρινή, με ωραία κωλάρα, με παζάρι στα 25 το απλό.
- Σαπφώς 8 , και εδώ νέα κοπέλα , πάλι από Ουγγαρία και πάλι πολύ μελαχρινή, βυζάρες κωλάρες και εδώ αλλά πιο κάτω σε ποιότητα από την προηγούμενη. Το όνομα αυτής Ελίζαμπεθ, στα 25 το απλό στα ίσια.
- Σαπφώς 20 , Τίνα, εδώ έγινε και η τελευταία στάση, όπου έγινε και η πανηγυρική κατάθεση. Πέρασα πολύ καλά και λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην κριτική.
Τι ωρα εγινε η βολτα που αναφερεις? Η ΝΤΑΙΑΝΑ δεν ηταν στο ΣΑΠΦΟΥΣ 20?
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Μικρή βόλτα στο Βαρδάρι μεσάνυχτα Τετάρτης προς Πέμπτη...
ΝΕΚΡΑ !!! :headbang:
Ταντάλου 8α μια Ζωή... χοντρούλικο μπαζάκι...
Σαπφούς 5 η Μιρέλλα, με το καυλέ σαλονάρισμα...
Σαπφούς 7 η Τζένιφερ αδύνατη ψηλή ξανθιά, περίεργο κορμί... σωλήνα μου θύμισε
Σαπφούς 8 η Χουανίτα, τώρα έγινε Ουγγαρέζα... εμφανίστηκε ξεβύζωτη... χρειάζεται φαγητό... ποδαράκια οδοντογλυφίδες...
Προμηθέως 5 η Τζάσικα. Όμορφη κοπέλα μελαχροινή μικρό βυζάκι αλλά γερό σασί... Την είδα μετά... Μου άρεσε... Τί ξέρουμε γι αυτήν αδέρφια ?  :helpplea:
Προμηθέως 11 Η Νατάσσα. Κουκλάκι μελαχροινό με μικρό βυζάκι και αθώο βλέμμα. Εδώ έγινε η κατάθεση αλλά δεν τρελλάθηκα... Περισσότερα στην κριτική αύριο :think:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Πολλα θετικα σχολια-κριτικες βλεπω τελευταια για την μιρελα(αβυζο μαλακισμενο :dancing:) :2funny:
για να μπαινουμε σε ταξη :s&m_2:

με τοσα καλα που λετε σκεφτομαι να ξαναπαω μονο και μονο για να την ξανααπαξιωσω
:2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πολλα θετικα σχολια-κριτικες βλεπω τελευταια για την μιρελα(αβυζο μαλακισμενο :dancing:) :2funny:
για να μπαινουμε σε ταξη :s&m_2:

με τοσα καλα που λετε σκεφτομαι να ξαναπαω μονο και μονο για να την ξανααπαξιωσω
:2funny: :rockon:
εγω την θυμαμαι σαν ξεπετα τη μιρελα  :-  βεβαια περασε πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που την πηρα και ισως να βελτιωθηκε στο  :knockinb:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Duro cell link για προφίλ στο facebook που βάζεις και επιμένεις σβήστηκε. Μην το ξαναβάλεις. Προσοχή.
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Πολλα θετικα σχολια-κριτικες βλεπω τελευταια για την μιρελα(αβυζο μαλακισμενο :dancing:) :2funny:
για να μπαινουμε σε ταξη :s&m_2:

με τοσα καλα που λετε σκεφτομαι να ξαναπαω μονο και μονο για να την ξανααπαξιωσω
:2funny: :rockon:
στελιο αν ξαναπας θα αλλαξεις γνημη για την κοπελα,φαινεται να εβαλε μυαλο,οχι σαν κατι αλλες οπως η αντριαννα κομοδινοπουλου και η λαουρα που οσο περναει ο καιρος :jerking:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λόγω του ότι προβλέπεται η συγκεκριμένη κοπέλα να μας απασχολήσει (θετικά πιστεύω) το φετινό καλοκαίρι, θέλω να παρατηρήσω τα παρακάτω :

Πολλα θετικα σχολια-κριτικες βλεπω τελευταια για την μιρελα(αβυζο μαλακισμενο :dancing:) :2funny:
για να μπαινουμε σε ταξη :s&m_2:

με τοσα καλα που λετε σκεφτομαι να ξαναπαω μονο και μονο για να την ξανααπαξιωσω
:2funny: :rockon:

Να ξαναπάς, αλλά να ξέρεις εκ των προτέρων ότι όσο προκατειλημμένος και να πας δύσκολα θα την απαξιώσεις, χωρίς να έχει κάνει θεαματικέ αλλαγές στην απόδοση της σου δίνει πλέον την εντύπωση της έντιμης επαγγελματίας και όχι της ξεπέτας, θα παραθέσω προς ανάγνωση και σύγκριση παρακάτω την κριτική μου για αυτήν πριν από ενάμιση χρόνο σε σχέση με τώρα, τα ίδια πράγματα έκανε μόνο που τώρα τα κάνει με τέτοιο τρόπο που φεύγεις ικανοποιημένος, διάβασε και θα καταλάβεις. Εγώ δεν θυμόμουν αυτά που είχα γράψει πριν ενάμιση χρόνο, τα διάβασα αφού έγραψα την τωρινή κριτική.



Δεν έγλυφε μπάλες ούτε και τώρα, δεν άφηνε δάχτυλα, ούτε και τώρα, κάνει καλή πίπα όπως και τώρα, απλά τώρα το έπιασε το νόημα και ρίχνει ένα χαμόγελο παραπάνω που στο κάτω κάτω δεν της στοιχίζει κάτι, είναι πάρα πολύ επικοινωνιακή και φεύγοντας δεν σου δίνει την εντύπωση ότι σε ξεπέταξε. Και όλα αυτά σε value 25αρι στα ίσια και χωρίς παζάρι. Αν δεν κουραστεί, πιστεύω ότι θα περάσουμε εμείς καλά και αυτή καλύτερα.


εγω την θυμαμαι σαν ξεπετα τη μιρελα  :-  βεβαια περασε πολυς καιρος απο την τελευταια φορα που την πηρα και ισως να βελτιωθηκε στο  :knockinb:

Η Μιρέλα δεν ήταν ξεπέτα, είχε απλά λίγο σηκωμένη τη μύτη και δεν ήταν επικοινωνιακή. Βέβαια κακά τα ψέματα και να μην γελιόμαστε, όλες μα όλες οι κοπέλες το μεροκάματο πάνε να πάρουν και όσο λιγότερο κάτσουν στο δωμάτιο τόσο λιγότερο θα κουραστούν και θα είναι πιο αποδοτικές. Βέβαια ο σκοπός στη περίπτωση μας δεν αγιάζει τα μέσα γιατί αν αφήσουν στον πελάτη πικρή γεύση ούτε αυτός θα ξαναπατήσει ούτε καλό όνομα θα κάνουν. Δεν ξύπνησε λοιπόν η κοπέλα μια μέρα και είπε ααα θα βελτιωθώ. Απλά έπιασε το νόημα, και φυσικά εμείς όλοι τέτοιες κοπέλες θέλουμε.


στελιο αν ξαναπας θα αλλαξεις γνημη για την κοπελα,φαινεται να εβαλε μυαλο,οχι σαν κατι αλλες οπως η αντριαννα κομοδινοπουλου και η λαουρα που οσο περναει ο καιρος :jerking:

Ο Στέλιος ίσως αλλάξει γνώμη ίσως και όχι, πάντως η Μιρέλα μυαλό έβαλε, ή μάλλον έπιασε το νόημα, η κομοδινοπούλου όμως δεν το έπιασε ποτέ, σποραδικά προσπάθησε να αγαπήσει τη δουλειά αλλά στην ουσία δεν το κατάφερε ποτέ της, και το λέει κάποιος μετά λόγου γνώσεως που έχει περάσει και κακά αλλά και καλά μαζί της.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Βαρδαρης μετα τις 2 το βραδυ...

Σαπφως 8. Πηγαιναμε για Χουανιτα, αλλα http://[URL unfurl="true"]www.ovakimian.gr/site/products/snak/15.jpg[/img[/URL]] δεν ειδαμε.!!  :2funny: στην θεση της μια Ουγγαρεζα λεει η τσατσα ψιλη λεει και βγενει το απολυτο γυφταριο, μια ατσουμπαλη γυφτισα που την κανεις Ουγγαρεζα μονο αν την ριξεις στην μαπα μια σαλατααα... [img]http://[URL unfurl="true"]www.foodland.gr/recipes/recimages/ouggareza.jpg[/img[/URL]]
[color=red]Προμηθεους 14.[/color] Ενα ωραιο ξανθο τεμαχιο με μικρο βυζακι, αλλα μπουταρες καλες, περηφερεια το ιδιο καλη μεγαλη, κωλαρα δεν γυρησε να δουμε...

[b]Μυλος και Καρφουρ πριν τις 2 το βραδυ...[/b]

[color=red]Κατεχακη.[/color] Η Εμμανουελα σταθερα με το ασροπρασινο μαγιο της, ισως η καλυτερη επιλογη αυτην την στιγμη στην σαλονικα για οποιον θελει gfe και συζηγικες καταστασεις, προτεινετε...
[color=red]Μαντζαρου 10.[/color] Αντριανα την φωναξε η τσατσα, μια ξανθια κοπελιτσα, οχι τιποτα το ιδιαιτερο να στον σηκωσει απο το σαλονακι....
[color=red]Κωλετη.[/color] Σονια καστανο κοντοπουτανο κοριτσακι, ομορφο προσωπακι, κωλαρακι κωλαση, σωμα καλο διακοσμημενο με μπολικα τατου...γενικα καλο συνολο.
[color=red]Ν.Ουρανου 26.[/color] Ερικα μαυρομαλα πιτσιρικα, δεν ξερω αν ειναι η πιπινοερικα, αλλα φενοταν καλο κοματι το μικρο, κωλαρακι στενο με σεξυ λακακια πανω απο τα κωλομερια στην μεση.
[color=red]Ν.Ουρανου 1Β.[/color] Τοπλεσσ σχεδον μπαζολα ξανθια, με ψιλομεγαλα βυζια, χοντρα μπουτια, γενικα προς το χοντρη κοπελα...απα πα πα πα.!!
[color=red]Φριξου 9. [/color] Η Καντυ με μαυρη περουκα.!!!  :new_shocked:  τρομαξα να την γνωριζω, βγενει απο το δωματιο φοροντας εσωρουχα, χρωμα δεν θυμαμαι, κοιτουσα την κωλαρα.!! ;D και δεν μπορουσε να σταθει στα ποδια της, πηγαινε σαν ξεκουρδιστη, την κοιταζω ξανα, σκεφτομαι να ειναι καμια καινουρια.???  :think: την προσεχω καλυτερα και αναγνωριζω την Καντυ.!!  ;D ...παντως της παει το μακρυ μαλι, σκετη καυλα, αν και την κανει λιγο ποιο κοντη... σκεφτηκα να της ριξω ενα μανικι ακομα, αλλα δεν εχει περασει πολυ καιρος απο την τελευταια μας συναντηση... :knockinb: οποτε αποχωρησαμεν...
[color=red]Φριξου 13.[/color] Η Μαυρομαλα Μαρα, ψιλοαγενης, εκανε κατι χειρονομιες και καλα, κοινη κοπελα με κοινο απλο σωματακι, δεν εχει καμπυλες, ηθελα να την πληρωσω μια φορα, αλλα δεν την πληρωνω...
[color=red]Φριξου 15.[/color] η  Τανια μεσα στα μαυρα εσωρουχα της, τα εχει λιωσει τα αναθεματισμενα... :banghead: η τσατσα την συστηνει ως ισπανιδα...νταρντανοιδες κοντοπουτανο κοριτσακι με καλο σχετικα βυζακι, αρχοντομουνα.!!
[color=red]Φριξου 14.[/color] Η τραβελοφατσα σιλικονουχα ξανθια κοντη Τζια/Γιασμιν, δεν την ειδα ευδιαθετη σημερα, αν και κατι ξεστομισε φευγοντας...αλλα εδωσα τοπο στην οργη...
[color=red]Κοροβαγκου.[/color] η καινουρια Αννα, ανανεωθηκε λιγακι και ανεβασε τον πυχη, κοκκινοπορτοκαλι μακρυ μαλι, πολα αξεσουαρ φορουσε  :banghead: φατσουλα ωραια, βυζακι μικρο, κωλαρααα...γενικα ακουσα ενα κλικ, μπηκε στην λιστα, στα αρνητικα η νεα τσατσα που πρωτη φορα βλεπω, τερμα ΑΓΕΝΗΣ.!! πολυ πνευμα πουλαει η μανταμ.!! χανει το μαγαζι, ψαξανε πολυ να την βρουνε την καριολα, φουλ ειρωνια... ....καριοΛΑΑΑ.!! διαβαζεις.???? εχει και αλλου μουνια να πληρωσουμε.!!  :birdman:
[color=red]Κεφαληνιας.[/color] ανοιχτο αλλα θα ειχε καμια μπαζολα μεσα οποτε σταση γιοκ.!
[color=red]Α.Γεωργιου 50.[/color] η μαυρομαλα Ταρα λεγετε αν δεν κανω λαθος, αυτη που εχει τρακαρει με την τζαμαρια και η τζαμαρια νικησε.!!!  :2funny: :2funny: εχει και μια περηφερεια γμτ.!! μετρια και προς τα κατω παρουσια, ο χωρος παραμενει αχανης...
[color=red]Α.Γεωργιου 21.[/color] Το καινουριο μπουρδελακι ανοιχτο, ωραιος χωρος και ωραια δωματια, με χτιστα κρεβατια, μυριζε καινουριο, η τσατσα ευγενικη, η κοπελα η Μονικα πρωην Χριστινα, που εβαλε τα σιλικονατα βυζια πριν κανα 2μηνο και πλεον εχει και καινουρια δοντακια που ....φωσφοριζουν στο γιαμολι.!!  :2funny: ξανθια πλεον με καρε μαλακι, δυσκολευτικα να την γνωρισω, θελει να κρυφτει.??  :think: ...πολυ εξωτερικη ανανεωση, οταν την πρωτοειχα δει στο Φριξου 15, ηταν στα πατηματα της Ταρας.!!??  :2funny: :2funny: τα βυζια της ηταν δελεαστικα μεσα απο το μαυρο σεξυ μπειμπντολ της... :cum:
[color=red]Α.Γεωργιου 34.[/color] Η ξανθια πιτσιρικα μουναρα Λιλη, με πολυ ωραιο χτενισμα χτες, το καλυτερο αφρατο κωλαρακι εβερ.!!  :headbang3: λιγακι επιτακτικη μεσα, αλλα αξιζει ενα σπερματοχυσιμο...  :2on1:
[color=red]Α.Γεωργιου 16.[/color] Ναντια λεει η τσατσα, την ειχε ο αλλος μεσα στο τζακουζι και την επλενε,  :2funny: θα αργουσε οποτε δεν περημεναμε...
[color=red]26ης Οκτωβρη 52.[/color] Η πιπινα βουλγαρα Τζουλια με τα καρπουζια  :tits: της, μολις ειχε μπει μεσα σε πελατη, δεν την ειδαμε...
[color=red]26ης Οκτωβρη 35Α.[/color] η προμιλφ Εμμανουελα κυπρια, μεσα στο δωματιο να περιμενουμε μιση ωρα να χυσει ο παιχτης, βλεπαμε τζοντα στην χαλασμενη πλασμα που υποθετω πρεπει να ηταν πριν κανα χρονο η ιδια χαλασμενη τηλεωραση που ειχε το λαφαμ...?????? :think: :think: τελικα ειδαμε ολο το σκινικο στην τσοντα οσπου εχυσε ο παιχτης, ...στην τζοντα οχι στο δωματιο  :2funny: και την καναμε χωρις να δουμε την εμμανουελα με τα θεικα  :tits: ...κριμα. :'(


οποια στουντιο δεν αναφερθηκαν ηταν κλειστα, και ηταν και πολλα... κατα τα αλλα.?? καλο καλοκαιρι.!!!  :headbang3: παω να βρω τον al pacino τα μελε τα χριστουγεννα.!!  ;D

[img]http://femalecity.gr/wp-content/uploads/2011/07/periodos-kalokairi-thalassa-femalecity.jpg
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα αλάνια. Η Αντριάννα η ξανθιά ουκρανή που δούλευε απογευματινή βάρδια στο Ταντάλου 14, είναι η αντριάννα η καλούμενη κομοδινοπούλου ;;;
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα αλάνια. Η Αντριάννα η ξανθιά ουκρανή που δούλευε απογευματινή βάρδια στο Ταντάλου 14, είναι η αντριάννα η καλούμενη κομοδινοπούλου ;;;

αυτη ειναι τυπε. καλο βολι
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ευχαριστώ φιλε. Το έριξα το πρώτο βόλι και πέρασα καλα. Δεν την είχα ξανασυναντήσει και είχα την απορία αν ήταν αυτή ή οχι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ευχαριστώ φιλε. Το έριξα το πρώτο βόλι και πέρασα καλα. Δεν την είχα ξανασυναντήσει και είχα την απορία αν ήταν αυτή ή οχι.

Σου κάτσε, ρουλέτα είναι εμένα με την συγκεκριμένη μία - μία μου πάνε (μια καλή μια άσχημη), την έψαχνα και εγώ σήμερα το πρωί αλλά δούλευε απόγευμα 15:30 - 23:30.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη σήμερα στο μικρό μπουρδελάκι της οδού Προμηθέως που είχε να ανοίξει σε πρωινή βάρδια εδώ και κάνα μήνα, μάλιστα είχε ολοκαίνουργια και ολόφρεσκα κοπέλα Βαλέρια από την Ουγγαρία, πρώτη μέρα στη δουλειά. Νεαρούλα ετών 22, κοντούλα και όμορφη, με μαύρο ίσιο μαλλί στους ώμους, διό τρια παραπανίσια κιλάκια που της πάνε, μικρό βυζάκι, ωραίο ζουμερό κωλαράκι και τέλεια βελούδινη επιδερμίδα. Στα 30 το απλό, αμέσως όμως κατεβαίνει στα 25 , τα έδωσα και μπήκα στα ενδότερα.

Έπαιξα και κέρδισα, η κοπέλα είναι πολύ καλή, έχει τα προσόντα και τα εκμεταλλεύεται, δεν γνωρίζει λέξη Ελληνικά αλλά συνεννοηθήκαμε άριστα στην παγκόσμια γλώσσα του έρωτα, μου βγήκε το κασκαντεριλίκι και πάμε για άλλα. Τα υπόλοιπα στην κριτική…………. :rockon: :rockon:

 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω το studio στην κατεχακη ποιο ειναι?ερχομαι αυριο καταδρομικη κ λεω να τιμισω την εμμανουελα!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
να ρωτησω το studio στην κατεχακη ποιο ειναι?ερχομαι αυριο καταδρομικη κ λεω να τιμισω την εμμανουελα!!
ε ενα μπουρδελο ειναι στην κατεχακη......δεν εχει δευτερο.....και δεν το λες στουντιο,δεν ειναι πολυτελες......δες τον χαρτη στην κατηγορια μπουρδελα θεσσαλονικης
 

onepiecerullez

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2012
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
sorry απλα δεν εχω ιδεα απο θεσσαλονικη. πηγαινω  μονο στον βαρδαρη γιατι δεν ξερω πως να παω στην περιοχη μυλος με τα studio
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
εαν κατεβεις την πρωτη καθετη της γιαννιτσων μετα το city gate προς τα ανατολικα θα το δεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom