Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

proskoposethnoys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
κατι λιγα απο χθεσινοβραδυνη τσαρκα
τανταλου 8αη ζωη αν δεν κανω λαθος, κατηγορια μιλφ με εκκινιση 25γιουρο
τανταλου 14η αντριαννα με τα σιλικονατα βυζια, απο (εκκλησια)εχει πολυ ωραιο σωμα η ατιμη  :cum:
τανταλου 9η ροναλντινια εκοβε κινηση εξω  :jerking:
προμηθεως 25η αχωνευτη τσατσα μου ειπε οτι εχει την αννα.
προμηθεως 14μια ψιλη σχετικα με λιγο χοντρα μπουτια, τιν εχω δει και στο πρασινο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της.
προμηθεως 5η αδυνατη αντζελα  :think: πρεπει να ηταν αυτη που ειδα, φοτο στο αλλο σαιτ.
σαπφως 5μιρελα με τα καλα σχολια τελευταια  :) η κωλαρα κολαση παραμενει ιδια αλλα μου φαινεται οτι αδυνατησε λιγο.
και σε καποια στουντιακια που πηγα
φριξου 13η δεν γουσταρο πλεον μιραμπελα, μου ειπε οταν εφυγα απο εκει κατι παπαριες στην γλωσσα της  :tickedoff:
φριξου 14τρεξτε συναθλητες για δυο και μονο παραστασεις (ετσι ειπε)η κοντοπουτανη καρινα αντικαθιστα την κολητητης  :huh:
φριξου 15η νταρντανα γυναικαρα τανια με χαμογελο ολο υποσχεσης  :rolleyes:
26 οκτωμβριου 52επιτελους πετυχα την πιτσιρικα, αλλα δεν περασα μεσα  :grin: αλλη φορα, εμφανισιακα καλο ειναι  :tits:
26 οκτωμβριου 35η κυπρια εμμανουελα ηθελα να την δοκιμασω αυτην αλλα ειχε τζακουζι και την εκανα απο εκει.

Θα παιζει τιποτα καλο σημέρα αμα βγούμε τσάρκα; Εχώ ακουσεί και έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για Εμμανουέλα Κατεχάκη αρ.13 (θεσσ); Αξίζει όντως;
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
Θα παιζει τιποτα καλο σημέρα αμα βγούμε τσάρκα; Εχώ ακουσεί και έχω διαβάσει πολύ καλά λόγια για Εμμανουέλα Κατεχάκη αρ.13 (θεσσ); Αξίζει όντως;
να πας ,θα περασεις οντως καλα :pipa2: :2on1: :cum: αρκει να μην εχει πολυ κοσμο
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
η τσαρκα εκτελεστη επιτυχως..... :kissass2: :pipa3: :fuck2: :knockinb:
η τυχερη ηταν η ΝΑΣΙΑ απο ουκρανια.δευτερη φοβερη καταθεση και η καλητερη απολες σε ουκρανικο εδαφος...απεναντη στο ερως ηταν μια αλλη ουκρανιδα αλλα για ρωσιδα την εκοβα μια ξανθουλα που ηρθε μου τα επιασε και τα τραβουσε απαλα για να περασω αλλα δεν σφαξαμε :birdman:
οι λεπτομεριες στην οδο Ταντάλου 14 σε ολιγον..
το ροναλντινιο δεν σου εμοιασε?
 

proskoposethnoys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Από μια τσάρκα που έκανα σήμερα το βράδυ (Κυρ 15 προς Δευ 16 Ιουλίου 2012) και μόλις γύρισα. Δεν είχε πολύ κόσμο. Γενικά όποτε έμπαινα έβγαινε η κοπέλα και την έβλεπα. Δεν αργούσε όπως άλλες φορές.
Γενικά οι διαπιστώσεις είναι οι εξής:
Σαπφούς 20: Η γνωστή Βερόνικα. Άλλαξε μέρος αλλού περίμενα να τη βρω άλλου τη βρήκα. Την έχω πάρει πολλές φορές και με χαιρέτησε κιόλας.
Ταντάλου 14: Αντριάνα. Συλικονάτο βυζί, ώραιο τατουαζ στο  κώλο μόνο που κόντινε το ξανθο μαλλι της και δε μου αρέσε και πολύ. Σε αυτήν έγινε κατάθεση μόνο που επειδή ήταν η πρώτη μου για τη νύχτα και είχα ορέξη αργούσα άρχισε να τα παίρνει και έβριζε κάτι στη γλώσσα της που δε κατάλαβα. Κατ' άλλα καλή. Ωραία βαθία πιπα.  :pipa2: Ήθελα να τη δοκιμάσω από καιρό. Τις Μπάλες μου τις έκανε μη πω, ακόμα με πονάνε, άλλα ήταν ωραία αίσθηση επάνω στο γαμήσι. Σκύλοφατσά, γουστάρα να τη σκίζω. :fuck1:
Τάνταλου και Σαπφούς γωνία το πρασίνο σπίτι: Ήταν μια ούτε που ρώτησα όνομα σαν λατίνα εμοιαζέ με σπαστό μαλλι.
Ταντάλου 8Α: Μια κοντοστούπα ισπανίδα. Καρίνα όταν τη ρώτησα το όνομα της. Μετρία πράγματα.
Τάνταλου 9 (απενάντι από το Ladies Ταντάλου αρ. 14): Η Αριάνα με το που μπήκα έπαιζε με τους πελάτες και έλεγε όλο μαλακίες όπως "ΜΑΜΑ με βιαζούν" και η τσατσά απαντάει "Όποιος τη βιάσει θα την παντρευτεί".
Σαπφούς 7: Η Τζένιφερ. Περίμενα να δώ την Ιονελά άλλα με είπε ότι έφυγε για την πατρίδα και δε ξέρει πότε θα επιστρέψει. Η Τζένιφερ πολύ αδύνατη δε τη προτίμησα.
Σαπφούς 5: Η Μιρέλα. Η κοπέλα είμαι μοντέλο. Θεά απλά. Τελεία κωλαρά και σώμα. Εχεί και κάνει και το μαλλί της σπαστό και είχε ενα μακιγιάζ πολύ καυλωτικό "Wild Style". Και σε αυτήν κατάθεση. Πολλά φιλάκια στο τέλος και φιλοφρονήσεις. Η κοπέλα ξέρει να κάνει το πελάτη να νιώθει καλά. Τα αξίζει τα λεφτά που παίρνει.
Σαπφούς 8 (Blue Dreams): Μπήκα τρεις φορές και όλο περίμενα και ήταν στο δωμάτιο η κοπέλα. Βαρέθηκα και έφυγα.
Προμηθέως 11: Εδώ περίμενα τη Βερόνικα. Ρώτησα και μου είπε ότι άλλαξε η Βερόνικα και ότι σήμερα είναι η Νατάσα. Ωραία κοπέλα. Με μαύρα εσώρουχα. Νομίζω δεν ήταν πουτάνα. Δε μου έκανε τέτοια αίσθηση.
Προμηθεως 5: Με το που βγαίνω από από το Προμηθέως 11 και πάω προς αυτό βλέπω μια στη πόρτα με πετσέτα να στέκεται όρθια. Τι λέω ε΄συ είσαι μέσα; τι κανείς; βγήκες να πάρεις αέρα; Ναι μου λέει και ανοίγει τη πετσέτα. Βυζί καλό άλλα μικρό. Πως σε λένε τι λέω; Αντζέλα. Αδύνατη πολύ και μελαχρινή. Θα τη προτιμήσω άλλη φορά.
Προμηθεώς 14: Σόνια, καλή άλλα λιγο κοιλίτσα.
Προμηθέως 19: Η Βίκυ. Τα λόγια είναι περιττά. Δείτε κριτικές την έχω πάρει παλιά και μου άρεσε.
Προμηθεως 25: Η Ειρήνη. Τουμπανίαρα και νταρντάνα με πιασίματα. Δε θα τι προτιμούσα.

Καλά γαμήσια!!!


 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
αυτη η καρινα η ισπανιδα τι λεει ρε παιδια .πως ειναι μεσα
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
γεαι σε ολους!ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις που βρισκεται η Νικολ η γαλλιδα και η Ναταλι-λιζα :tits:
 

Durocell

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
με την Νασια τη παιζει? αξιζει απο οτι ακουω Ταλαντου 14
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
μου εστειλε το λινκ φιλος ονομα δεν ξερω κοπελας.. δουλευει σε καποιο μαγαζι βαρδαρι η μυλο

θα μιλισω μαζι της στο chat..
Δεν μου θυμιζει τιποτα  :dunno: Περιμενουμε νεα  ;)
Οσον αφορα την Νασια, μαλλον δεν θα μετανιωσεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ελειψα 4 μερουλες για μπανακια κ απ οτι καταλαβα δεν ειχαμε κατι καινουριο
η εμμανουελα η κυπρια που παιζει μπαλιτσα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
βραδυ?
ειναι καλη μεσα?
νομιζω βραδυ....απο δικη μου εμπειρια καλη ειναι αλλα σε ταραζει στα γλωσσοφιλα...τοτε εδινε και κουλουρι αλλα ηταν πολυ σφιχτη και δεν χαλαρωνε με τιποτα να γινει καλη η διεισδυση......
 

Επισκέπτης
Η Εμμανουέλα είναι πιο GFE από την γκόμενα σου, εμένα πάντως μου βγάζει μια αποστροφή αυτό το τόσο υπερβολικό GFEιλίκι της.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Πολυ καλη καταθεση πριν λιγο στην Νατασσα, Προμηθέως 11!
Ειναι ενα ομορφο, μελαχρινό κοριτσακι απ τη Μολδαβία. Μειονέκτημα το μικρό στηθος, αλλα απ τη μεση και κατω εχει ενα φοβερο συστημα! :)
Κυρίως ομως ειναι γλυκειά και συνεργασιμη. Δεν χορτενε φιλιά, πριν αλλα και μετα ! Στο κρεβάτι δεν θα βγαλει φωτιες, αλλα θα τιμησει με το παραπανω το 25αρι.
Εγω θα ξαναπαω και συντομα μαλιστα!
Βολτα δεν εγινε. Η καταθεση ηταν στοχευμένη απ την προηγούμενη φορα που την ειδα, κι απ τις πληροφοριες του APOSTOLOS, τον οποιο και ευχαριστώ!
Κανονικα σηκώνει κριτικη, αλλα...πολυ ζεστη! Κι οι μπύρες εξω ειναι κρυες! Θα δούμε...
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Επιλεκτική τσάρκα με διπλό καπάκι κατά τις 22.00.

Τυχερές ήταν οι Εμανουέλλα (Τσίρκο) και Μιρέλα (Σαπφούς 5).

Μαντζάρου 1Α : Κάρμεν
Έρως 16 : Ντιάνα
La Femme : Αναστασία
Σαπφούς 20 : Βερονικ-αύλα

Η Εμανουέλλα γενικά τρελιάρα γκόμενα με πολλά...μα πολλά γλωσσόφιλα. Χάδια αρκετά στα όρθια και γενικά καυλιάρα. Ξεκινά από 30.

Η Μιρέλα τώρα, Ρουμάνα, απίστευτος κωλαρίγκος, μικρό αλλά στητό βυζάκι και με έβγαλε καλά γούστα για 25ευρώ. Τίμιο γαμήσι και το ένα και το άλλο.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
Πολυ καλη καταθεση πριν λιγο στην Νατασσα, Προμηθέως 11!
Ειναι ενα ομορφο, μελαχρινό κοριτσακι απ τη Μολδαβία. Μειονέκτημα το μικρό στηθος, αλλα απ τη μεση και κατω εχει ενα φοβερο συστημα! :)
Κυρίως ομως ειναι γλυκειά και συνεργασιμη. Δεν χορτενε φιλιά, πριν αλλα και μετα ! Στο κρεβάτι δεν θα βγαλει φωτιες, αλλα θα τιμησει με το παραπανω το 25αρι.
Εγω θα ξαναπαω και συντομα μαλιστα!
Βολτα δεν εγινε. Η καταθεση ηταν στοχευμένη απ την προηγούμενη φορα που την ειδα, κι απ τις πληροφοριες του APOSTOLOS, τον οποιο και ευχαριστώ!
Κανονικα σηκώνει κριτικη, αλλα...πολυ ζεστη! Κι οι μπύρες εξω ειναι κρυες! Θα δούμε...
και γλωσσοφιλα;
 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
πριν 3-4 χρόνια ειχα πάρει μία ξανθιά με μία αλυσίδα στην μέση σε ένα μπουρδέλο στο βαρδάρη...νομίζς το μπουρδέλο ήταν γωνειακό..έχει κανείς πληροφορίες για το ποια είναι και που δουλεύει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom