Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πριν 3-4 χρόνια ειχα πάρει μία ξανθιά με μία αλυσίδα στην μέση σε ένα μπουρδέλο στο βαρδάρη...νομίζς το μπουρδέλο ήταν γωνειακό..έχει κανείς πληροφορίες για το ποια είναι και που δουλεύει ?
κοντουλα κοντο μαλλι τσαχπινουλα;
 

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
κοντουλα κοντο μαλλι τσαχπινουλα;
οχι πολυ κοντη..ουτε κοντο μαλλί..απο οσο θυμαμαι..ηταν χαμογελαστη και ευγενικη χαμηλων τονων..απλα ειχε αυτην μια αλυσιδα στην μεση που ηταν καβλα..
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
οχι πολυ κοντη..ουτε κοντο μαλλί..απο οσο θυμαμαι..ηταν χαμογελαστη και ευγενικη χαμηλων τονων..απλα ειχε αυτην μια αλυσιδα στην μεση που ηταν καβλα..

Για την Ίρα μιλάς μάλλον....δυστυχώς έχει περίπου ένα χρόνο που σταμάτησε.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς που χαθηκε η Γαλλίδα η Νικόλ? :tits:
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
χθες το βραδυ πολυ νεκρα.1η επισκεψη σε μιρελλα που εχει γινει πολυυυυ καλη (ας μη σκασει κι αυτη η φουσκα: βλέπε λαουρα) και 2η επισκεψη σε τζουλια, αυτην την καημενη την πηραν ξοψαλτσα τα σκαγια στα μαλλια :pipa3:
αλλες αξιοσημειωτες κοπελες ηταν η βερονικα (φυσικα), η νασια (απο τη μεση και πανω) , μια καινουρια? ρωσιδα στο α.γεωργιου 16(ποια ειναι αυτη?)και η ερρικα που ειναι πολυ ομορφη(ομως μονο αυτο)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Στοχευμένη, πανηγυρική κατάθεση πριν από λίγο στην Μιρέλα την μοντελίσια στο Σαπφούς 5. Δεν θα πω πολλά μιας που θα τα διαβάσετε αναλυτικά στην κριτική που θα ακολουθήσει, πέρασα απλά υπέροχα, και με 25 ευρώ λέω ανεπιφύλακτα ότι αυτή τη στιγμή είναι ότι πιο VFM στη θεσσαλονίκη.  :rockon: :rockon: :rockon:

Καμιά σχέση με την Μιρέλα του χθες, η κοπέλα κάνει πρωταθλητισμό!!!!! :rockon:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Ωραίο άρθρο, άσχετο όμως! :grin:
Απο αγωνιστικης αποψεως σιγουρα ασχετο...  :grin:
ειναι ομως ενδιαφερουσα αποψη  σε μια εποχη ψευτοπουριτανισμου , οπου απο τη μια τα παντα ειναι ελεγχομενα απο μαφιες και ισως και τα οργανα ταξης και απο την αλλη  δεν απεχουμε πολυ απο το να κανουν ντου την ωρα που ειναι καποιος συναγωνιστης με τα παντελονια κατω...  :headbang:
Γιατι ισχυει οτι και ο πελατης παει δικαστηριο αν ειναι παρανομη η κοπελλα...
 

Επισκέπτης
Απο αγωνιστικης αποψεως σιγουρα ασχετο...  :grin:
ειναι ομως ενδιαφερουσα αποψη  σε μια εποχη ψευτοπουριτανισμου , οπου απο τη μια τα παντα ειναι ελεγχομενα απο μαφιες και ισως και τα οργανα ταξης και απο την αλλη  δεν απεχουμε πολυ απο το να κανουν ντου την ωρα που ειναι καποιος συναγωνιστης με τα παντελονια κατω...  :headbang:
Γιατι ισχυει οτι και ο πελατης παει δικαστηριο αν ειναι παρανομη η κοπελλα...

Αυτό είναι κωμικοτραγικό με ίσως ολέθρια αποτελέσματα για κάποιον.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μίνι Βαρδαρότσαρκα έκανα σήμερα με αποτέλεσμα μια ακόμη πανηγυρική κατάθεση, είχα όρεξη και πέτυχα την κατάλληλη και το γουστάρισα πάρα πολύ. Η κατάθεση έγινε στη σκιά της πολύ επιτυχημένης συνεύρεσης χθες το βράδυ με την Μιρέλα που σημειωτέον ακόμη την αναπολώ. Αναλυτικά λοιπόν και με την σειρά που επισκέφτηκα στα όποια καταστήματα μπήκα μέσα συνάντησα τις εξής κοπέλες :

- Ταντάλου 9 , Λάουρα η ντεμέκ Ισπανίδα, με τις βυζάρες της και πολύ θηλυκή και επικοινωνιακή στο σαλόνι, μου έπιασε στα ίσα τον πούτσο και μου τον σήκωσε για τα καλά με αγκάλιασε και σίγουρα αν δεν είχα διαβάσει τα χίλια μύρια για αυτήν θα ήμουν ένα ακόμη θύμα της, και εγώ δεν ξέρω ακόμη πως κρατήθηκα και αποχώρησα.
- Ταντάλου 14 , η Αντριάνα η κομοδινοπούλου, μόλις είχε τσακώσει πελάτη και τον έμπαζε στο δωμάτιο με 25 ευρώ παρακαλώ (ε ρε πως αλλάζουν οι καιροί), ήρθε κοντά μου για να με ψήσει, αλλά δεν ήθελα να ρισκάρω να χαλάσω το πολύ καλό σερί μου και αποχώρησα και από εδώ, ίσως με 25 κάποια άλλη φορά.
- Προμηθέως 25 , σήμερα ήμουν αποφασισμένος να πηδήξω την Άννα την milf, αν την πετύχαινα, αλλά δεν ήταν , μετά τις 8 το βράδυ μου είπε η τσατσά, η Ιωάννα ήταν στη θέση της με βυζάρες όξω αλλά δεν ψήθηκα.
- Προμηθέως  5 , νέα κοπέλα Ιρίνα από Ουγγαρία, κάργα μελαχρινή, με ωραία κωλάρα, με παζάρι στα 25 το απλό.
- Σαπφώς 8 , και εδώ νέα κοπέλα , πάλι από Ουγγαρία και πάλι πολύ μελαχρινή, βυζάρες κωλάρες και εδώ αλλά πιο κάτω σε ποιότητα από την προηγούμενη. Το όνομα αυτής Ελίζαμπεθ, στα 25 το απλό στα ίσια.
- Σαπφώς 20 , Τίνα, εδώ έγινε και η τελευταία στάση, όπου έγινε και η πανηγυρική κατάθεση. Πέρασα πολύ καλά και λεπτομέρειες θα αναφερθούν στην κριτική.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom