Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αργα εχθες το βραδακι γυρησα με ενα φιλαρακι καποια στουντιο, αν και λιγο ψιλο σουρα εκανα και μια καταθεση στην τανια στα 30 ευρα, θα ελεγα πολυ καλη.
και μια μινι στουντιοτσαρκα
26.οκτωμβριου 35αη κοπελα ηταν η ζανελ νομιζω απο α.γ 50 παντως η τσατσα μας ειπε οτι ειναι καινουργια κοπελα, και οτι απο σημερα επιασε δουλεια  :jerking:
φριξου 15η τανια οπου εγινε η καταθεση
νικηφορου ουρανου 1βη εβελινα στο δωματιο.
ανδρεου γεωργιου 50εδω ηταν μια μαυρομαλα, πολυ λιγα παραπανω κιλα που ομως δεν εδειχναν ασχημα πανω της, αν και δεν ακουσα καλα το ονοματης νομιζω την ειπε χαρα  :cheesy:
ανδρεου γεωργιου 30η γνωστη απο το βαρδαρη μερτσυ, με μουστακι το μπαζο :S κατι μας ελεγε για φουλ με τζακουζι στα 80 μετα στα 70 καλα της λεω πανε μεσα και ερχομαστε  :2funny:
ανδρεου γεωργιου 24εδω ειχε μια μαυρομαλα με πολυ καλα φυσικα προσοντα λιγο τα χαλουσε στην φατσα αλλα δεν ηταν και μπαζο, το ονομα της το ξεχασα  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αργα εχθες το βραδακι γυρησα με ενα φιλαρακι καποια στουντιο, αν και λιγο ψιλο σουρα εκανα και μια καταθεση στην τανια στα 30 ευρα, θα ελεγα πολυ καλη.

Άξιος. :rockon:


26.οκτωμβριου 35αη κοπελα ηταν η ζανελ νομιζω απο α.γ 50 παντως η τσατσα μας ειπε οτι ειναι καινουργια κοπελα, και οτι απο σημερα επιασε δουλεια  :jerking:

Είναι όντως καινούργια και φέρνει κάπως την Σανέλ αλλά δεν είναι αυτή , Κάρλα από Αυστρία, ψυχρή επαγγελματίας, πρόλαβα να την δοκιμάσω.  Kartoffel  :S


ανδρεου γεωργιου 50εδω ηταν μια μαυρομαλα, πολυ λιγα παραπανω κιλα που ομως δεν εδειχναν ασχημα πανω της, αν και δεν ακουσα καλα το ονοματης νομιζω την ειπε χαρα  :cheesy:

Τάρα την λένε, αλλά αυτή  και είναι πάρα πολύ καλή, ετιμήθει προσφάτως και θα την επαναλάβω.  :fuck2: :sunglasses:

 

Επισκέπτης
Άξιος. :rockon:


Είναι όντως καινούργια και φέρνει κάπως την Σανέλ αλλά δεν είναι αυτή , Κάρλα από Αυστρία, ψυχρή επαγγελματίας, πρόλαβα να την δοκιμάσω.  Kartoffel  :S


Τάρα την λένε, αλλά αυτή  και είναι πάρα πολύ καλή, ετιμήθει προσφάτως και θα την επαναλάβω.  :fuck2: :sunglasses:
επιτυχια ειχα στα ονοματα εχθες  :2funny: εμας μας ειπε πως την λενε ζανελ η σανελ και οτι ειναι απο βουδαπεστη, την ειχα πετυχει κανα δυο βραδια πριν  α.γ 50 νομιζω το ειχα γραψη στην τοτε αναφορα αν  :think: καλα
 

Επισκέπτης
επιτυχια ειχα στα ονοματα εχθες  :2funny: εμας μας ειπε πως την λενε ζανελ η σανελ και οτι ειναι απο βουδαπεστη, την ειχα πετυχει κανα δυο βραδια πριν  α.γ 50 νομιζω το ειχα γραψη στην τοτε αναφορα αν  :think: καλα
μπα ψεματα δεν ειχα παει εκει  :grin: μαλλον θα θυμαμαι απο παλιοτερη τσαρκα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Είναι όντως καινούργια και φέρνει κάπως την Σανέλ αλλά δεν είναι αυτή , Κάρλα από Αυστρία, ψυχρή επαγγελματίας, πρόλαβα να την δοκιμάσω.
Χααχα...θα την βλέπεις.για καιρο μπροστα σου θαρρω!
Διπλα ομως, η micel λεει οτι ο σουρομενος :) ειχε.δικιο. Η Σανελ ηταν!
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ανδρεου γεωργιου 24εδω ειχε μια μαυρομαλα με πολυ καλα φυσικα προσοντα λιγο τα χαλουσε στην φατσα αλλα δεν ηταν και μπαζο, το ονομα της το ξεχασα  :grin:

Πριν 2-3 μερες περασα απο εκει, ειδα το νιμου μου αρεσε αρκετα αλλα εκανα μεταβολη γιατι δεν ειχε extra προγραμματα και γιατι ηθελα να δω τι παιζει και αλλου. Με σταματαει η ευγενικη τσατσα και μου λεει μπες με 25.
Απο Βραζιλια ειναι, Μαλια την λενε εχει τουμπανο βυζι δικο της και αρκετα ωραιο προσωπο με γαλαζιο ματι. Για 25 ευρω αξιζει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Χααχα...θα την βλέπεις.για καιρο μπροστα σου θαρρω!
Διπλα ομως, η micel λεει οτι ο σουρομενος :) ειχε.δικιο. Η Σανελ ηταν!
Δεν ήταν η Σανελ αυτή που πήδηξα για τον απλούστατο λόγο ότι την Σανελ την είχα δει λίγα λεπτά πριν στο ΑΓ50 σε κόκκινο σετάκι. :P
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Δεν ήταν η Σανελ αυτή που πήδηξα για τον απλούστατο λόγο ότι την Σανελ την είχα δει λίγα λεπτά πριν στο ΑΓ50 σε κόκκινο σετάκι. :P
Δεν λεω βρε αυτη που ειδες εσυ, αλλα αυτη που ειδε ο μαφιοζος :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τόσα χρόνια μπουρδελιάρης, τέτοιο έκφυλο πλάσμα σαν την Λίλη, πρέπει να γυρίσω χρόνια πίσω για να θυμηθώ. αν και θα έπρεπε να ήμουν θυμωμένος, εντούτοις δεν είμαι, παρότι ότι με παράτησε στο 10λεπτο χωρίς να έχω τελειώσει, τα έγραψα και στην κριτική μου θα την διαβάσετε, έχει ενδιαφέρον και πιστεύω ότι θα χρησιμεύσει σε όποιον παρόλα αυτά θελήσει να την επισκευτεί. Εγώ θα ξαναπάω μαζί της έχοντας την εμπειρία της 1ης φοράς, σαφώς πιό προετοιμασμένος, τέτοια γυναίκα δεν βρίσκεις εύκολα, έφαγα μπόλικες νυχιές όταν την πηδούσα, και ξαναλέω μέσα από ώριμη σκέψη ότι δεν το μετανιώνω. Θα είχε ενδιαφέρον να ανοίγαμε και κάποιο θρεντ για αυτήν βάζοντας κάτω τις εμπειρίες μας για να βγάλουμε πράγματα που δεν μπορούν να αποτυπωθούν σε μιά κριτική. :sunglasses:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Ένα ούφο και μισό είναι, δεν χρειάζεται να ξαναπάς.

Μια μικρή περιορισμένη βόλτα κατά τις 9:

-Κεφαλληνίας. Μια ψηλή ξανθοκαστανή μιλφίζουσα με φουλ πρόγραμμα και καλό σώμα. Ζωή, όχι αυτή που δούλευε Βαρδάρη.
-Κοροβάγκου. Μου κάνει εντύπωση που ακόμη δεν έχουμε κάποια άξια λόγου κριτική γι αυτήν. Άννα, ψηλή βαμμένη κοκκινομάλα με 1-2 κιλά πάνω από το τέλειο κορμί. Αγχωμένη στο σαλόνι, τα πολλά λεφτά που ζητούσε η τσατσά για προγράμματα με έκαναν να φύγω.
-Ν. Ουρανού 26. Έρικα. Ωραία κοπέλα, ευγενικούλα, αλλά θα βαρεθείτε όσο δεν πάει μέσα. Χαμηλός συντελεστής τριβής.
-Φρίξου 15. Τάνια, κανονικό αλλά και σέξυ σώμα, κάνει πολύ καλή εντύπωση στο σαλόνι, κρίμα γιατί έχει κακές κριτικές.
-Φρίξου 14. Η γαβ γαβ τραβελόφατσα Τζία-Τζασμίν, για ειδικά βρώμικα γούστα.
-Φρίξου 13. Το βραβείο "Μεταμόρφωση της χρονιάς" πάει στην Μάρα. Τρόμαξα να την γνωρίσω, έχει χάσει τελείως το στομαχάκι της και έχει γίνει πλέον το μοντελάκι που ήθελε να γίνει. Έχει αλλάξει και το μαλλί της σε μαύρο κοντό σχετικά που της πάει πολύ. Εγώ πάλι δεν ξαναμπαίνω γιατί μέσα δεν πολυτραβάει κατά την γνώμη μου.
-Φρίξου 9. Ανδριάνα, μαυρισμένη. Κατάθεση, δεν μπόρεσα να κρατηθώ πάνω από 7-8 λεπτά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αυτη η Αννα η ψηλη της Κοροβάγκου ρωσιδα ειναι;μηπως ειναι μια που δουλεψε καιρο και στην Λαρισα ;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.214
Πόντοι
7.095
Τόσα χρόνια μπουρδελιάρης, τέτοιο έκφυλο πλάσμα σαν την Λίλη, πρέπει να γυρίσω χρόνια πίσω για να θυμηθώ. αν και θα έπρεπε να ήμουν θυμωμένος, εντούτοις δεν είμαι, παρότι ότι με παράτησε στο 10λεπτο χωρίς να έχω τελειώσει, τα έγραψα και στην κριτική μου θα την διαβάσετε, έχει ενδιαφέρον και πιστεύω ότι θα χρησιμεύσει σε όποιον παρόλα αυτά θελήσει να την επισκευτεί. Εγώ θα ξαναπάω μαζί της έχοντας την εμπειρία της 1ης φοράς, σαφώς πιό προετοιμασμένος, τέτοια γυναίκα δεν βρίσκεις εύκολα, έφαγα μπόλικες νυχιές όταν την πηδούσα, και ξαναλέω μέσα από ώριμη σκέψη ότι δεν το μετανιώνω. Θα είχε ενδιαφέρον να ανοίγαμε και κάποιο θρεντ για αυτήν βάζοντας κάτω τις εμπειρίες μας για να βγάλουμε πράγματα που δεν μπορούν να αποτυπωθούν σε μιά κριτική. :sunglasses:
γκειμ...είσαι ο μόνος που έχει πει καλή κουβέντα γι αυτή....όσες φορές την είδα οι πολλαπλές άσχημες κριτικές που έχει με αποθαρρυναν να μπω ενώ είναι του γούστου μου...
σε παράτησε άχυτο στο 10λεπτο όπως είδα και στην κριτική κι εσύ θες να ξαναπάς? αγάπησες????
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.213
Κριτικές
166
Like
27.115
Πόντοι
34.538
Τόσα χρόνια μπουρδελιάρης, τέτοιο έκφυλο πλάσμα σαν την Λίλη, πρέπει να γυρίσω χρόνια πίσω για να θυμηθώ. αν και θα έπρεπε να ήμουν θυμωμένος, εντούτοις δεν είμαι, παρότι ότι με παράτησε στο 10λεπτο χωρίς να έχω τελειώσει, τα έγραψα και στην κριτική μου θα την διαβάσετε, έχει ενδιαφέρον και πιστεύω ότι θα χρησιμεύσει σε όποιον παρόλα αυτά θελήσει να την επισκευτεί. Εγώ θα ξαναπάω μαζί της έχοντας την εμπειρία της 1ης φοράς, σαφώς πιό προετοιμασμένος, τέτοια γυναίκα δεν βρίσκεις εύκολα, έφαγα μπόλικες νυχιές όταν την πηδούσα, και ξαναλέω μέσα από ώριμη σκέψη ότι δεν το μετανιώνω. Θα είχε ενδιαφέρον να ανοίγαμε και κάποιο θρεντ για αυτήν βάζοντας κάτω τις εμπειρίες μας για να βγάλουμε πράγματα που δεν μπορούν να αποτυπωθούν σε μιά κριτική. :sunglasses:
Καλα τα λες βγαζει προστυχια το μωρο αλλα για να τη γουσταρεις πρεπει να τη κλεισεις σε χοτελι κανα διωρο με μια  τριακοσαρα για να την ευχαριστηθεις.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ένα ούφο και μισό είναι, δεν χρειάζεται να ξαναπάς.

Την γνώμη σου θα την λάβω σοβαρά υπ΄ όψιν μου Apollo, ήδη έχω αρχίσει να το σκέφτομαι καλύτερα το πράμα.



γκειμ...είσαι ο μόνος που έχει πει καλή κουβέντα γι αυτή....όσες φορές την είδα οι πολλαπλές άσχημες κριτικές που έχει με αποθαρρυναν να μπω ενώ είναι του γούστου μου...
σε παράτησε άχυτο στο 10λεπτο όπως είδα και στην κριτική κι εσύ θες να ξαναπάς? αγάπησες????

Όχι φίλε Gagarin δεν αγάπησα, αγαπάω όλα τα κορίτσια, που με γεμίζουν χάδια με τις αγκαλιές τους,  αλλά όχι αυτήν, ένα ξέσκισμα μόνο θέλω να της ρίξω αλλά όχι παραπάνω από τα 30. Κριτικές έχει και κάποιες θετικές, ο μόνος και μοναδικός λόγος που πήγα σε αυτήν, ήταν για να δω από κοντά την προστυχιά που βγάζει, και βγάζει μπόλικη, αλλά παλιοχαρακτήρας.





Καλα τα λες βγαζει προστυχια το μωρο αλλα για να τη γουσταρεις πρεπει να τη κλεισεις σε χοτελι κανα διωρο με μια  τριακοσαρα για να την ευχαριστηθεις.


Δεν υπάρχουν αυτά τα λεφτά, αλλά και αν υπήρχαν θα προτιμούσα να πάρω γραμμή 12 κοπέλες από το Βαρδάρη παρά να τα δώσω σε δαύτην. 30 και της είναι πολλά.
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα αλανια.....εκτος απο τα στανταρακια μου,εμμα,εμμανουελα,βερονικα κι μιρελλα οποτε δοκιμασα κατι νεο τελευταια την πατησα.....μηπως εχει κανεις να προτεινει κατι ?
υ.γ. βραδυ μονο κατεβαινω..
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
βασικα διαβαζω κι κριτικες κτλ αλλα τελευταια εχει κι πολλες νεες κοπελες οποτε .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom