Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
η αννα πιο σφιχτο σωμα μαλλον σαρανταρα ,μαυρο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι
[/quote]
Για ποια Αννα λετε?Την αννα που ηταν σε αυτο με τις νταλικες παλια(ερημιτη?) Το σκυλι με το ωραιο σωμα?Αν ναι,αυτη ρε αδερφε,δεν εχει μεγαλο στηθος...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
η αννα πιο σφιχτο σωμα μαλλον σαρανταρα ,μαυρο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι

Για ποια Αννα λετε?Την αννα που ηταν σε αυτο με τις νταλικες παλια(ερημιτη?) Το σκυλι με το ωραιο σωμα?Αν ναι,αυτη ρε αδερφε,δεν εχει μεγαλο στηθος...
ναι αυτην....ενταξει οχι τεραστιο....φορουσε και σουτιεν με ενισχυση.....
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
Υποψιάζομαι ότι το παραπάνω μήνυμα γράφτηκε έπειτα από πολλές μπύρες...

υποψιάζομαι οτι υπάρχουν πολλοι μαλάκες στο site. Αν διαφωνείς με την κριτική μου γράψε κάτι συγκεκριμένο. Και κράτα τις υποψίες σου στα της οικογενειάς σου τρόμπα.
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Thank you
Ναι Μιδα, η ιδια ειναι, αλλα δεν εχω προσωπικη αποψη.
Thank you Hagem...
Νομίζω ότι σύντομα θα έχω εγώ... και θα σου πω... ;)
Αν και δεν θα έπρεπε, γιατί με μάτιαξες.... την περασμένη εβδομάδα... :tickedoff:
Το χάσαμε το κορμί πατριώτη !!! Πήγε διακοπές πριν προλάβω... :fuck1:
Υποψιάζομαι δική σου ανάμιξη... :rockon:
 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
ναι αυτην....ενταξει οχι τεραστιο....φορουσε και σουτιεν με ενισχυση.....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα !!! :rockon:
Κι εμένα όταν μπήκε στο δωμάτιο μου φάνηκε για δυάρι...
Αλλά την ώρα που το ρουφούσα με τα μάτια κλειστά... καθώς αυτή έγερνε από πάνω μου, μου φάνηκε τουλάχιστον τριάρι..... :tits:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
Είμαι τεράστιος παπάρας που δεν διάβασα για Κάρλα από τσίρκο...ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗ...με το ζόρι μου σηκώθηκε..πίπα μηδέν προκαρκτικά μηδέν, άπειρη κρέμα, μουνόχειλα στο πάτωμα κρεμασμένα, διάθεση μηδέν...
Ας πρόσεχα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Είμαι τεράστιος παπάρας που δεν διάβασα για Κάρλα από τσίρκο...ΑΠΛΑ ΤΡΑΓΙΚΗ...με το ζόρι μου σηκώθηκε..πίπα μηδέν προκαρκτικά μηδέν, άπειρη κρέμα, μουνόχειλα στο πάτωμα κρεμασμένα, διάθεση μηδέν...
Ας πρόσεχα
ανεβασε κρτικη χυστη μου κ μαυρισε την οπως της αξιζει.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.212
Πόντοι
7.095
ούτε καν...η κριτική του γκειμ είναι ονειρική μπροστά σ αυτό που έπαθα...πάντως όντως η τσατσά ήταν και γαμώ...αυτή με έπεισε να μπω
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
η αννα πιο σφιχτο σωμα μαλλον σαρανταρα ,μαυρο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι

Εκεί γύρω πρέπει να είναι, το μαλλί της το έχει αλλάξει πολλές φορές (τώρα είναι καστανό), από βυζί έχει μικρό κρεμαστό αλλά το χρησιμοποιεί καλά στα προκαταρκτικά. Στο σαλόνι ίσως να μην κάνει την μεγάλη εντύπωση, μέσα βγάζει φωτιές όμως, αν είσαι γκαβλιάρης ανταποκρίνεται φουλ. Έχει φοβερή επιδερμίδα και πολύ ωραίο κωλαράκι(το έχω τιμήσει αρκετές φορές).Πάω συχνά σ΄αυτήν γιατί πολύ απλά τα περισσότερα μοντελοπιπίνια τα βάζει κάτω άνετα σε απόδοση. 
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους...η βερονικα ακομα δουλευει???κ αν ναι τι ωρες???δεν ειμαι κ πολυ του αθληματος οπως καταλαβαινετε πιο παλια ημουν fun τησ βερονικας κ γι αυτο ρωταω....αλλες που θα μου προτεινατε???οχι απαραιτητα στο στυλ τησ βερονικας.....ευχαριστω...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
καλησπερα σε ολους...η βερονικα ακομα δουλευει???κ αν ναι τι ωρες???δεν ειμαι κ πολυ του αθληματος οπως καταλαβαινετε πιο παλια ημουν fun τησ βερονικας κ γι αυτο ρωταω....αλλες που θα μου προτεινατε???οχι απαραιτητα στο στυλ τησ βερονικας.....ευχαριστω...

Σαπφούς 20 βραδυνή
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
η αληθεια ειναι οτι απο οσα εχω διαβασει εδω νομιζω οτι στο μυλο ειναι καλυτερα....απο την αλλη η βερονικα ειναι δοκιμασμενη επιλογη...απο τιμες πως ειναι???
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ρε παιδια που ειναι ο αλ πατσινο φερτε τον πισω που χαθηκε??? :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
η αληθεια ειναι οτι απο οσα εχω διαβασει εδω νομιζω οτι στο μυλο ειναι καλυτερα....απο την αλλη η βερονικα ειναι δοκιμασμενη επιλογη...απο τιμες πως ειναι???
30 ευρα εχουν τα περισσοτερα εκει... εκτος απο κανα δυο βιλλες που ξεκινανε με 40  :jerking:
ρε παιδια που ειναι ο αλ πατσινο φερτε τον πισω που χαθηκε??? :think: :think: :think:
ψαρευει τωρα αστον ησυχο
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι κανετε καυλιαρηδες μου?
μετα απο 7 μερες μινι διακοπων ειπα να δω τι νεα εχουμε στα στουντιακια μας
για κακη μου τυχη ομως η αντριαννα η τουμπανιεθ δεν παιζει μπαλα σημερα κ αυριο ξαναφευγω για δουλεια κ διακοπες για 5 μερες ακομα
εχει κανεις να με στειλει σε κατι καινουριο εγγυημενο?
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καμια καλλη προταση για σημερα βραδυ κι απο δω?  :pipa1:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
υποψιάζομαι οτι υπάρχουν πολλοι μαλάκες στο site. Αν διαφωνείς με την κριτική μου γράψε κάτι συγκεκριμένο. Και κράτα τις υποψίες σου στα της οικογενειάς σου τρόμπα.

Eιρήνη υμίν συνάδελφε, μια χαρα ήταν η κριτική σου και το δελτίο τυπου κατ' επέκταση...
Επειδή κάποια τα έγραψες 2 φορές το είπα αυτό με τις μπύρες... Σόρρυ αν σε έθιξα, αλλά προσπάθησα να κάνω λίγο χιούμορ (ατυχώς μάλλον  :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom